powiekszenie piersi!wazne pytania! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 17:23   #1
ewelinka290386
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12

powiekszenie piersi!wazne pytania!


wiem ze temat byl wałkowanyale pomozcie mi:mam rozmiar biustu 75 b i jestem zdecydowana na operacje piersi,i w zwiazku z tym mam pare pytan:1.ile czasu po zabiegu trzeba spedzic w lozku?wiem ze to indywidualna sprawa ale prosze o taki usredniony czas)2.o ile max rozmiarow mozna powiekszyc biust zeby nie wygladal sztucznie?3.ile czasu wczesnniej trzeba sie zglosic do lekarza na badania?czy czerwiec to dobry moment na operacje?4.il czasu bede musiala nosic specjalny stanik?5.przez jaki okres czasu musze omijac solarium?.6.czy ktos z was robil piersi w bielsku/krakowie/warszawie,jesli tak to prosze o namiary i opiniez gory dziekuje za odp
ewelinka290386 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 05:49   #2
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

1. tak zupełnie w łóżku to max. 3 dni. Po ty, czasie już możesz chodzić, ruszać się, wyjść na spacer itp.
2. Na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć, bo moje wprawne oko od razu wułąpuje syntetyczny biust Nikt się przede mną nie ukryje Ale wydaje mi się, że różnica 1 rozmiaru wygląda naturalnie. Wszystko zależy od stanu wyjściowego i tego ile masz tkanki pod skórą na klatce.
3. Badania trzeba robić w tygodniu przed operacją, żeby były jak najbardziej aktualne. Lekarz Ci powie dokładnie jakie badania masz zrobić. Każdy moment na op. jest dobry, ale tajemnicą nie jest że w 30-stopniowym upale średnią przyjemnością jest chodzenie w bandażach.
4. specjalny stanik przez 1 miesiąc
5. solarium też przez 1 miesiąc, a prze 3 miesiące trzeba zakrywać szczelnie blizny i w trakcie opalania smarować je kremem z wysokim filtrem (nawet jeśli są zakryte)
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 08:39   #3
fiszka
Przyczajenie
 
Avatar fiszka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja powiększałam biust w lutym, operacja była w piątek, w niedzielę wróciłam do domu, potem tydzień urlopu i w następny poniedziałek spokojnie poszłam do pracy. Jestem z Warszawy, ale na zabieg pojechałam do Poznania - zapłaciłam 8 tys, za zabieg u takiego znakomitego specjalisty w Wawie zapłaciłabym min. 11 tys. Wielkość implantów zależy od indywidualnej budowy, doktor ma świetne oko i za dużych po prostu nie zrobi. I nie ma co się upierać, bo chyba nikt nie chce, żeby potem boki implantów były widoczne? Ja przed zabiegiem miałam 87 cm w biuście, teraz 94. Piersi są super, pełne i wyglądają naturalnie w ubraniu i bez). Przed zabiegiem musiałam zrobić morfologię, krzepnięcie krwi i USG piersi. Wszystkie badania zrobiłam w tygodniu poprzedzającym zabieg. Specjalny stanik trzeba nosić przez miesiąc, na solarium nie wolno przez dwa miesiące.
fiszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 14:05   #4
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

ja wlasnie bylam u dr Sankowskiego na konsultacji.Chce sie zdecydowac na zabieg bo po ciazy i karmieniu biust nie jest juz taki jak powinien.I fakt faktem ze koszt u tego specjalisty nie jest maly.Tak jak piszesz fiszka-11 tys.i mam pytanie do Ciebie:czy masz implant pod miesniem?bo wiem ze bradziej boli po operacji,ale da sie wytrzymac?i czy blizne masz pod biustem,jesli tak to czy ja widac?dzieki i pozdrawiam
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:04   #5
misiulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej pola28 a robilas operacje przed ciaza?pozdrawiam
misiulek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:05   #6
misiulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

sorki to pytanie mialobyc do fiszki!
robilas operacje przed ciaza?
pozdrawiam
misiulek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 17:09   #7
fiszka
Przyczajenie
 
Avatar fiszka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Pola, ja mam implanty pod mięśniem a cięcię wokół dolnej części brodawek. Zapewniam Cię, że ból jest naprawdę do zniesienia. Szczerze mówiąc, mnie nie bolało prawie wcale, ale ja mam wysoki próg odczuwania bólu
Misiulek, jestem już po ciążach, mam dwójkę nastolatków
fiszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 08:30   #8
misiulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej fiszka a znasz jakas kobitke ktora robila operacje przed zajsciem w ciaze bardzo jest to dla mnie wazne
pozdrawiam
misiulek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 19:53   #9
fiszka
Przyczajenie
 
Avatar fiszka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Misiulek, zajrzyj tu: http://www.beautywpolsce.com/forum/index.php Bardzo fajny portal o operacjach plastycznych.
fiszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 06:52   #10
narnia2
Przyczajenie
 
Avatar narnia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez misiulek22
hej fiszka a znasz jakas kobitke ktora robila operacje przed zajsciem w ciaze bardzo jest to dla mnie wazne
pozdrawiam
Ja do takich dziewczyn należe.
narnia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 17:24   #11
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczyny moglybyscie mi powiedziec ile nalezy odbyc wizyt kontrolnych u lekarza i w jakim odstepie czasu?

Z gory Dziekuje
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 09:38   #12
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hey dziwczynydlugo mnie tu nie bylo bo zalapalam tak z operacja ze codziennie sledze forum o operacjach.z Sankowskiego zrezygnowalam i zdecydowalam sie na Szczyta.bylam na konsultacji i jestem penwa jego w 100%.zabieg juz za mc.mam nadzieje ze wszytsko pojdzie pomyslnie,bede informowac
pozdarwiam
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 19:57   #13
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
hey dziwczynydlugo mnie tu nie bylo bo zalapalam tak z operacja ze codziennie sledze forum o operacjach.z Sankowskiego zrezygnowalam i zdecydowalam sie na Szczyta.bylam na konsultacji i jestem penwa jego w 100%.zabieg juz za mc.mam nadzieje ze wszytsko pojdzie pomyslnie,bede informowac
pozdarwiam
Trzymam kciuki
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 11:49   #14
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowa tez po powiekszeniu piersi u dr Stanczyka klinika Lineacorporis w Warszawie bardzo polecam i kilinike i pana doktora ja mam wkładki 315ml anatomiczne z Bardzo małego A sama skóra wyszło mi C jestem bardzo zadowolona,nie jest to wcale takie straszne jakbym miała isc jeszcze raz napewno bym sie zdecydowała bez zadnego problemu jesli ktos ma kompleksy z tego powodu powinien to zrobic jedyna przeszkoda jest kasa a już zdrozało od zeszłego roku.trzymam kciuki ja dziewczyny robiace sobie biusty jakby co chcetnie udziele odpowiedzi na dreczace was pytania
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 22:02   #15
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Megan ja mam zaplanowana operacje na poczatek grudnia i strasznie sie boje.Mam oczywiscie watpliwosci Tymbardziej ze po 4 tygodniach bede musiala wrocic do pracy a niestety zdaza mi sie podnosic w pracy ciezkie rzeczy.Czy to niestprawi problemu?i czy w ciagu miesiaca zdaza sie wygoic?a i czy duza jest blizna?
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 06:37   #16
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Myśle że po 4 tyg bez problemu wrócisz do pracy ja wróciłam po 12 dniach ale ja już po 4 dniach jeżdziłam samochodem to wszystko zależy od nastawienia i od organizmu ja bardzo chciałam nie bałam sie i wogóle nie było zadnego bólu ale jest róznie nastaw sie pozytywnie to bedzie ok.Co do blizn to moje po roku sa ok ciecie miałam na otoczce prawie nie widać .
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 19:14   #17
Tina$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 11
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Megan,
proszę napisz coś więcej. Ja zabieg mam już 15 listopada i nie ukrywam iż zaczęłam denerwowac się jak sobie poradzę. W domu mam dwóch małych szkrabów, a z dziecmi to różnie tym bardziej iż młodszy to wiecznie na rękach u mamy.
Napisz proszę od kiedy mogłaś unieśc ręce do góry i jak ze spaniem, bo słyszałam dramatyczne opowieści
Do pracy wracam po 12 dniach i oczywiście do pracy dojeżdżam samochodem
Interesuje mnie wszystko zatem czekam na informacje
Tina$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 07:20   #18
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczyny to wszystko zależy od organizmu i od tego ja znosicie ból,ja nie jestem szczególnie wytrzymała na ból ale niewiem moze przez to że byłam dobrze nastawiona i bardzo chciałam zniosłam wszystko bardzo dobrze,co do rąk to faktycznie na poczatku są problemy zpodnoszeniem ich do góry ja pierwszego dnia i drugiego nie mogłam klamki od samochodu otworzyc nie mówiac o zmienianiu biegów ale tak poza tym nie bolało mnie tak bardzo gorzej było ze spaniem bo na początku mówia zeby nie spać na bokach a to cieżko tak cała noc na plecach strasznie bolał mnie krzyz najlepiej spac z duza poduszka w takiej pozycji pół leżacej ale to z czasem ustepuje ja sama niewiem jak zaczełam sie przekrecać w nocy na boki na poczatku sie pilnowałąm sie a potem to juz nie,są jeszcze problemy z podnoszeniem sie z pozycji leżacej bo jest tak ciezko na klatce piersiowej lepiej wstawac tak z pozycji boczne i dobrze jak ktos ma silne miesnie brzucha to lepiej sie podnosić naprawde nie martwcie nie jest to takie straszne.Ja po miesiacu zaczełam chodzic na aerobić i wszystko jak reka odjoł
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 19:45   #19
Tina$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 11
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Megan,
a czy mogłabyś spróbowac ując mi to dniami/tygodniami. np. po 3 dniach to....po tygodniu to .....,
Wtedy byłoby mi łatwiej, bo wiedziałabym iż jeszcze trochę a bedę przewracac się na boczek, będę mogła coś cięższego podnieśc itp. Trochę się boję, nie bólu ale tego czy po zabiegu dam radę z organizacją domu
Tina$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 06:09   #20
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Wiesz co teraz to tak już bardzo nie pamietam jak to byłoz dniami napewno przez pierwszy tydzien to sie musisz wystrzegać podnoszenia ciezarów,spanie kiepskie to tak około 14 dni to zależy też od ciebie i od organizmu bo kazdy znosi to inaczej ale myśle że tak po miesiacu bedziesz w pełni sprawna tylko na poczatku trzeba uważac na siebie,gwałtownych ruchów rekoma nie wykonywać do góry nie podnosić i starac sie chociaż przez pierwsze pare dni tak około 10 spac na plecach żeby nie gnieść piersi na bokach bo sie układaja i napewno nosic stanik po operacyjny przez 1 miesiac .
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 23:03   #21
anais666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam jestem pierwszy raz na forum a juz a tydzien mam operacje piersi. czy moglby mnie ktos wesprzec duchowo i odpowiedziec na kilka pytan?
jestem bardzo drobnej budowy i zdecydowalam sie na powiekszenie pod gruczol.bede miala wkladki mcghana anatomiczne.lekarz zalecil 225 i mowi ze bede miala ladny biuscik.Ja swoj mam male A ( prawie nic nie mam), i boj sie zeby to nie wyszly tkzw balony biorac pod uwage ze mam obwod klatki okolo 68cm pod biustem.Moja koleanka ma 200 cc tez jest chuda i nie za atrakcyjnie o wyglada jednak lekarz mowi ze kazdej firmy wkladki inaczej wygladaja.prosze mi cos doradzic czy zmienic na szybko rozmiar czy sa w porzadku dobrane? pozdrawiam
anais666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 23:05   #22
anais666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

czy ktos robil moze pod gruczol?
anais666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 23:40   #23
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez anais666 Pokaż wiadomość
czy ktos robil moze pod gruczol?
Witam,Ja mam pod gruczal(zdjecia obok po operacji)
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 07:37   #24
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Sandrunia bardzo ładenie wygladasz na zdjeciu i twój biust również jakie masz wkładki rozmiar i u kogo robiłas ja tak przez czysta ciekawosc pytam.Asia666 wydaje mi sie że jezeli jesteś bardzo chuda to wez lepiej anatomiczne wkładki Mc tylko ja bym wzieła na twoim miejscu troche wieksze boanatomiczne zawsze wychodza troszke mniejsze niz okragłe,znam dziewczyne która ma pod biustem tak 68-70 cm ma 300 ml i bardzo ładnie wygladaja wiesz apetyt rośnie w miare jedzenia a 225 to nie sa za duze i zobaczysz jak sie potem wszystko ułozy i zagoi to beda ci sie wydawały za małe,owszem na poczatku to wydaja sie duze jak sie nic nie miało ale potem jest nidosyt ja mówie przynajmniej o sobie i z tego co czytam na innym forum to wiele dziewczyn zrobiło by teraz wieksze bo lekarze zawsze proponuja mniejsze niewiem dlaczego zeby wrócic za jakis czas u mnie też lekarz mówił ze wieksze to nie potrzebne ja z 290 uparłam sie na 315 a teraz to bym zwieła napewno ponad 350 takze lepiej troche wieksze niz za małe.Pozdrawiam wszystkie cicioliny przed i po opreacji
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-18, 09:54   #25
betina75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

chej dziewczyny, ja mam pod miesień 300cc mentor a wcześniej miałam malutkie B i też mój biust zwiotczał bo wykarmiłam 2 dzieci. Niczego nie żałuję, jestem drobnej budowy i też się bałam że wyjdą za wielkie. Ukryłam przed rodziną zabieg i udało się, nikt sie nie zorientował. Do pracy wróciłam po 5 dniach i dałam radę. Dobrze że nie mam mniejszych protez, bo prawdą jest że po wygojeniu następuje niedosyt. Jestem 3 tyg po i nadal dochodzą do siebie. Z tym spaniem na plecach to istny koszmar, teraz sie przyzwyczaiłam ale na początku wyć mi się chcialo. Jest coraz lepie a samochod prowadziłam po 7 dniach, najgorzej było z biegami bo mam ciecie pochowe i czasami cos szarpnęłam. Teraz jest super i za wszystkie przed trzymam kciuki, piszcie pa
betina75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-18, 16:28   #26
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

A ja mam mentora okragle 275 cc , nie jest to zbyt duzy rozmiar lecz ze zwiotczalego75 b wyszlo mi jedrne 75 d. Nawet sama sie dziwie ze nie nosze stanikow c lecz d . I prawde mowiac nie chcialam wielkich lecz "praktyczne" mieszczace sie w ubraniach i pasujace do mojej sylwetki, a teraz nie miala bym nic przeciw wiekszym . Szczera prawda w tym ze apetyt rosnie w miare jedzenia !Pozdrawiam
beata-malgorzata
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-18, 16:35   #27
beata-malgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jeszcze dodam ze to spanie na plecach , koszmarny bol kregoslupa,problemy z kazda wykonywana czynnoscia , wstawaniem z lozka i spanie caly tydzien po tabletkach na rozluznienie miesni jest niczym bo wiemy ze to przejdzie a przeciez szczescie z posiadania pieknego biustu jest przeogromne wiec WARTO SIE POMECZYC !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam
beata-malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 14:23   #28
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczyny
Ja juz wreszcie jestem po operacji.Jestem Bardzo zadowolnoa z moich nowych piersi Operacje mialam w Gdansku u Doktora Zdzitowieckiego Mam anatomiczne 290.Na szczescie po operacji zazylam tylko 1 tabletke przeciwbolowa.
Mam pytanie : czy dostalyscie jakas faktore po operacji?
ja dostalam tylko wypis ze szpitala . Nic wiecej. A i jaka stosujecie masc na blizny???????Moj lekarz proponuje mi masc za 180 zl.i mowi ze wystarcza na ok. miesiac.A podobno trzeba ja stosowac az 6 miesiecy?
slyszalam tez o zastepczej masci ,,Cepan''.

Bardzo Prosze o odpowiedz na moje pytania
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 18:03   #29
justyna21:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

witam
ja poczatkowo tj jakis miesiac po operacji stosowalam contratubex, obecnie dermatix, mam tez probke veraderm, natomiast o jakis konkretnych efektach tych masci nie moge powiedziec, bo to dopiero 2 miesiac po op, ale staram sie o nich nie zapominac i minimum raz dziennie wcieram dermatix okreznymi ruchami , staram sie rowniez natluszczac blizny linomagiem co jakis czas...i czekam , czekam az zbledna a jesli chodzi o specjalny nieusztywniany staniczek to nalezy go nosic nawet przez pol roku, podobnie ma sie z solarium, poniewaz blizny moga sie rozejsc, a implanty nie lubia wysokiej temperaturki wazny jest tez masaz piersiatek(mam taka schize, ze jak tylko poczuje jakies uklucie to zaraz staje przede mna widmo cc ) pzdr
justyna21:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 10:22   #30
85_aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 36
GG do 85_aga
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Megan75 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowa tez po powiekszeniu piersi u dr Stanczyka klinika Lineacorporis w Warszawie bardzo polecam i kilinike i pana doktora ja mam wkładki 315ml anatomiczne z Bardzo małego A sama skóra wyszło mi C jestem bardzo zadowolona,nie jest to wcale takie straszne jakbym miała isc jeszcze raz napewno bym sie zdecydowała bez zadnego problemu jesli ktos ma kompleksy z tego powodu powinien to zrobic jedyna przeszkoda jest kasa a już zdrozało od zeszłego roku.trzymam kciuki ja dziewczyny robiace sobie biusty jakby co chcetnie udziele odpowiedzi na dreczace was pytania

Megan75 ile zapłaciłaś za operacje. Mam jeszcze 1 pytanie czy implanty trzeba bedzie kiedys wymienic czy sa juz na całe zycie??
85_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.