Philips Lumea - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 15:56   #31
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Philips Lumea

hej,
Tez mam to urzadzonko od niedawna Philps lumea 2008 .
Mam jedno techniczne pytanie, czy Twoja koncowka ta do nog i reszty normalych miejsc tez nie ma szkielka?. Czy moja zgobila je...
Koncowka do twarzy i bikini ma szkielko, dlatego troche sie pogubilam.. :brzyda l:
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 10:43   #32
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: Philips Lumea

Dziewczyny, melduje, że 2 grudnia będę posiadaczką Lumea sc1997/00 >250 000 impulsów , dodatkowa nakladka na twarz i zasilanie sieciowe.
Będę zdawać relacje dot.efektów!
Aha - w sieci znalazłam mega promocje , na serwisie morele.net ten sprzet można nabyć za 1069 zł! podczas gdy w innych sklepach ok.1398 zł - jest różnica...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 13:51   #33
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
hej,
Tez mam to urzadzonko od niedawna Philps lumea 2008 .
Mam jedno techniczne pytanie, czy Twoja koncowka ta do nog i reszty normalych miejsc tez nie ma szkielka?. Czy moja zgobila je...
Koncowka do twarzy i bikini ma szkielko, dlatego troche sie pogubilam.. :brzyda l:
koncówka do nog nie ma szkiełka Gdyż promienie są z tego dużego w urządzeniu
Do bikini i twarzy jak się domyślam musi być wieksza ochrona i mniejszy przepływ wiec w tych koncówkach jest
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 14:28   #34
mieszczanka83
Przyczajenie
 
Avatar mieszczanka83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Philips Lumea

Ja bym bardzo chciała mieć to urządzenie, ale niestety brak mi na nie funduszy. Ostatnio nawet koleżanka wpadła na pomysł, żeby się na lumeę złożyć w 3 osoby i sobie ją nawzajem pożyczać, a raczej nią wymieniać. Myślę, że nie jest to głupi pomysł i muszę się nad tym porządnie zastanowić.
mieszczanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 16:28   #35
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Talking Dot.: Philips Lumea

Hej dziewczyny, od 24.12. jestem szczesliwa posiadaczka Philips Lumea sc1997/00. Dzisiaj mialam pierwszy zabieg, wczoraj jeszcze testowalam skore, zeby sprawdzic jakie natezenie jest dla mnie najodpowiedniejsze. Jak co to odezwe sie pozniej jakie sa efekty. Z instrukcji wynika, zeby byly jakies widoczne efekty to nalezy wykonac ok 4-6 zabiegow, z tego kazdy co 2 tygodnie. Juz nie moge sie doczekac widocznych efektow.
spamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:15   #36
miiriam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ptysiu871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, melduje, że 2 grudnia będę posiadaczką Lumea sc1997/00 >250 000 impulsów , dodatkowa nakladka na twarz i zasilanie sieciowe.
Będę zdawać relacje dot.efektów!
Aha - w sieci znalazłam mega promocje , na serwisie morele.net ten sprzet można nabyć za 1069 zł! podczas gdy w innych sklepach ok.1398 zł - jest różnica...
i jak efekty .. podzielisz się opinią ?
miiriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 12:33   #37
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Philips Lumea

ja zastanawiam sie nad Lumea a Braun.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 12:02   #38
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Philips Lumea

Mam do Was pytanie techniczne bo tez chodzi mi po głowie zakup Philipsa ale oczywiscie wolała bym wydac mniej niz wiecej. duzo jest tych modeli i jak więcej nakładek to z automatu drozej. Poradzcie bo jak sobie tak czytam i gdybam to model nieco starszy ale dostępny Philips Lumea SC1995/00 ma duuużo starzałow bo >250000, jest na kablu ale to bym przezyła poza tym nie trezeba 2h ładować i czekac jak zabraknie. Potrzebuję na nogi, na bikini więc nie potrzebuje nakładki na twarz. cena duzo mniejsza. Moje pytanie czy one różnią się może mocą jak są takie dysproporcje w cenach? Któraś coś wie bo dla mnie nawet wydane 900zł to dużo w tym momencie?Drugie pytanie to cudo czy może lepiej remington w podobnej cenie, podobno mocniejszy ale o 100000 impulsów mniej? Pomocy bo nie zdążę przed latem
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 14:41   #39
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Philips Lumea

Na stronie Philipsa istnieje opcja zaznaczenia urządzeń którymi jesteś zainteresowana i ułożenia ich w tabelce która porównuje ilość strzałów, nakładki, rodzaj zasilania. Sama mam prosty model 1995 - przede wszystkim wybrałam go bo był najtańszy. Nie będę robić reklam, ale bez problemu znajdziesz sklep internetowy gdzie kosztuje ok. 900 zł. Ja wręcz chciałam żeby zasilanie było przewodowe, nie dla mnie czekanie aż naładuje się akumulator. Osobiście nie depiluję twarzy, usuwam wąsik woskiem co kilka tygodni,ale stwierdzam że te nakładki na bikini i tak były by mi do niczego nie potrzebne. To małe okienko - 4 cm kwadratowe, bez problemu da się nim manewrować w sferze bikini.
Też się bałam, że nie zadziała i wyrzucę pieniądze w błoto, ale jestem póki co zadowolona
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 07:32   #40
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Na stronie Philipsa istnieje opcja zaznaczenia urządzeń którymi jesteś zainteresowana i ułożenia ich w tabelce która porównuje ilość strzałów, nakładki, rodzaj zasilania. Sama mam prosty model 1995 - przede wszystkim wybrałam go bo był najtańszy. Nie będę robić reklam, ale bez problemu znajdziesz sklep internetowy gdzie kosztuje ok. 900 zł. Ja wręcz chciałam żeby zasilanie było przewodowe, nie dla mnie czekanie aż naładuje się akumulator. Osobiście nie depiluję twarzy, usuwam wąsik woskiem co kilka tygodni,ale stwierdzam że te nakładki na bikini i tak były by mi do niczego nie potrzebne. To małe okienko - 4 cm kwadratowe, bez problemu da się nim manewrować w sferze bikini.
Też się bałam, że nie zadziała i wyrzucę pieniądze w błoto, ale jestem póki co zadowolona
Wielkie podziękowania Independentwoman95. O tym modelu własnie myślę bo po co mi akumulator, którego zywotność się skraca w czasie użytkowania czy zbędne nasadki. Cena mnie bardzo przekonuje. Zawsze im większa nowinka tym więcej każą sobie płacić a mi tu bardziej o efekt chodzi. Odpowiedz mi prosze jeszcze tylko w jednym zdaniu jak mozesz czy masz gdzieś ilość podaną w Dżulach mocy? Przekopałam cały wątek porównania remingtona z Philipsem i tam były porównania mocy, z których wynikało że modele 1995 i jego następca mają mniejszą moc coś poniżej 5 a te dalej już nieco wyższą jak dobrze pamiętam 5,6 jakoś tak. Czy na Twoim urządzonku jest gdzies konkretnie zapisany ten parametr i ile jest? Wszystko wydaje mi sie jest kwestią bardzo indywidualną jeśli chodzi o efekty. Ty ile czasu używasz IPL?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

A propo jeszcze tego modelu 1995 na stronie Philipsa znalazłam wypowiedz-ocenę osoby, która testowała sprzęt. Przeczytaj bo albo ktoś sie pomylił albo mi coś nie pasuje z tą ilością impulsów
>250 000

"polecam
7 grudnia 2016
testepilator IPL skuteczny chociaż na zadowalają ę mnie efekty musiałam poczekać 3 m-ce. Zabieg jest dość długi i żmudny, trzeba robić przerwy bo w delikatnych miejscach jak wnętrze uda lekko parzy. Zgodnie z tym co podaje producent jasnych włosów nie usuwa - na przedramieniu gdzie włosy mam jaśniejsze efekt znikomy. Najszybciej wyszły mi włosy na łydkach. Lampa przy moim częstym stosowaniu na całych nogach,pachy i próbie na przedramionach wystarczyła na 25 miesięcy."
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 21:44   #41
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Philips Lumea

Mam od dwóch miesięcy i na poszczególnych partiach ciała nie uzyskałam gorszego efektu niż utrata 50 %. Jednakże ja stosuje go częściej niż co dwa tygodnie, potem zobaczę jak będzie.

Niestety o mocy nie wiem nic także nie pomogę
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 18:02   #42
dominikab1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Philips Lumea Prestige

Jakie są Wasze opinie dotyczące
Philips Lumea Prestige

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-02 o 10:57
dominikab1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:55   #43
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea Prestige

Przy regularnym stosowaniu są efekty. Ja na razie stosowałam na pachy i wąsa i daje rade.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:39   #44
agatarad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Philips Lumea

cześć. może ktoś z Was nabył już Philips Lumea Prestige?? bardzo bym chciała dowiedzieć się jak jest z użytkowaniem tego urządzenia, tzn. czy faktycznie jest to bezbolesne i tak szybkie jak chwali się producent
agatarad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 08:48   #45
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez agatarad Pokaż wiadomość
cześć. może ktoś z Was nabył już Philips Lumea Prestige?? bardzo bym chciała dowiedzieć się jak jest z użytkowaniem tego urządzenia, tzn. czy faktycznie jest to bezbolesne i tak szybkie jak chwali się producent
Na najwyższym poziomie nie jest to bezbolesne, ale nie jest to też jakiś straszny ból. Na pewno mniejszy niż przy light sheer
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 19:52   #46
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Philips Lumea

A jak się ma używanie depilacja światłem IPL jeśli ktos ma problem z naczynkami tzw pajączki? Są jakeś przeciwskazania?
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 08:35   #47
agatarad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Philips Lumea

dzięki brziw. nie mam doświadczenia ani z light sheer ani z IPL, ale korci mnie, żeby spróbować tych metod i słyszałam, że IPL jest lepszym wyjściem. Poza tym domowe warunki i zabieg wykonywany samemu przy użyciu Philips Lumea już do mnie przemawia, bardziej niż umawianie się gdzieś do gabinetu i obnażanie się przed wykonującym zabieg. nie wspominając o kosztach
agatarad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 09:10   #48
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez agatarad Pokaż wiadomość
dzięki brziw. nie mam doświadczenia ani z light sheer ani z IPL, ale korci mnie, żeby spróbować tych metod i słyszałam, że IPL jest lepszym wyjściem. Poza tym domowe warunki i zabieg wykonywany samemu przy użyciu Philips Lumea już do mnie przemawia, bardziej niż umawianie się gdzieś do gabinetu i obnażanie się przed wykonującym zabieg. nie wspominając o kosztach
IPL jest dobre na domowe warunki, jednak co laser co to laser. Po laserze włoski po serii zabiegów nie odrastają, po IPL odrastają tyle, że słabsze i mniej widoczne. Ja chodziłam na laser, ale ta metoda była dla mnie zbyt kosztowna i bolesna, a mając lumeę w domu nie musze się umawiać i robie to kiedy mi wygodnie Generalnie polecam, wczoraj zrobilam serię na paszki, zobaczymy czy i tu efekty będą zadowalające
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:00   #49
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez agatarad Pokaż wiadomość
dzięki brziw. nie mam doświadczenia ani z light sheer ani z IPL, ale korci mnie, żeby spróbować tych metod i słyszałam, że IPL jest lepszym wyjściem. Poza tym domowe warunki i zabieg wykonywany samemu przy użyciu Philips Lumea już do mnie przemawia, bardziej niż umawianie się gdzieś do gabinetu i obnażanie się przed wykonującym zabieg. nie wspominając o kosztach
Raczej laser jest lepszy bo trwale usuwa. Ja chodziłam na IPL na zabiegi i efekt zaden po 6 zabiegach, po laserze od 1 efekt widoczny.

Tez się zastanawiałam jakiś czas temu nad lumea ale chyba lepiej odłożyć kase i zainwestować te pieniadze w porzadny laser i miec z głowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 06:43   #50
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Philips Lumea

Hej dziewczyny, ja mam Philips Lumea sc1997/00 od trzech miesiecy. Jezeli chodzi o jego rezultaty to nie sa najgorsze, ale powiem szczerze, ze spodziewalam sie czegos lepszego ... (mam jasna karnacje i ciemne wlosy). Zabiegi robie co 2 tygodnie, na nogach, pod pachami i okolice bikini. Jezeli chodzi o nogi, to faktycznie owlosienie na nogach zredukowalo sie o dobre 70%, ale niestety wlosy dalej odrastaja. W instrukcji wyczytalam, ze po 6 zabiegach wlosy powinny juz calkiem zniknac i zabiegi powinno sie robic raz na 4-8tygodni. W moim przypadku tak nie jest i dalej musze robic zabiegi co 2 tygodnie. Jezeli chodzi o okolice bikini, to rezultaty sa jeszcze slabsze, redukcja wlosow tylko o jakies 30% - podejrzewam, ze to ze wzgledu na rodzaj wlosa, ktory jest o wiele grubszy od wlosow na nogach.
Moja Lumea jest na kabel i musze przyznac, ze to bardzo dobre rozwiazanie, gdyz za jednym razem moge naswietlic nogi, bikini i pachy. Nie wyobrazam sobie, zebym po jednej nodze musiala przerwac prace i czekac az naladuje sie akumulator. To bylaby niepotrzebna strata czasu. A tak to wszystko zajmuje mi jakos 25min.
spamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 08:12   #51
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Philips Lumea

ja przed zakupem lumei dużo się namyślałam ba temat kosztów. Jeśli chciałabym zrobić sobie całe nogi, bikini oraz pachy light sheerem czy vectusem to wydałabym na to około 7 tys. złotych biorąc pod uwagę liczbę powtórzeń. Znam osobiście dziewczynę, którym po laserze po wielu powtórzeniach odrosło 50 % włosów po dwóch latach mimo renomowanego krakowskiego salonu, jasnej skóry i ciemnego włosa. Dlatego uznałam, że wolę mieć urządzenie za 1000 zł, ale swoje, w domu, pod ręką. Dla mnie dużym komfortem jest już sama sytuacje że mogę raz w tygodniu ogolić odrastające włoski, bo wcześniej w lecie musiałam to robić codziennie.
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 09:25   #52
agatarad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Philips Lumea

no i o to mi przede wszystkim chodzi, żeby móc zrobić sobie depilację w szybszym tempie niż dwie godziny przy niemiłosiernie brzęczącym depilatorze, po którym zresztą i tak gładkości nie ma. no i koszty przemawiają na korzyść, bo nawet jeśli trwale nie usunie się włosków przy IPL to urządzonko masz w domu i w razie konieczności poświęcasz chwilkę i robisz porządek. a moje koleżanki zadowolone są z laserowej depilacji tylko wszystkie chóralnie twierdzą, że czasem ból jest prawie nie do wytrzymania.
agatarad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 10:09   #53
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Philips Lumea

Juz dawna napalam sie na Lumea, a teraz jak to przeczytalam to jestem pewna, ze kupuje Niech ten urzad skarbowy wyplaci juz zwrot nadplaty
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:01   #54
klaudus20
Raczkowanie
 
Avatar klaudus20
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 76
Dot.: Philips Lumea

Mam go juz od ponad miesiaca i uzywam go co tydzien, bo chciałam uzyskac szybsze efekty.
Po pierwszych dwóch razach w zasadzie nie było widac efektow i nie sadzilam juz ze to sie zmieni. Po trzecim uzyciu moje włosy na nogach juz sie nie pojawily, dodam ze jestem blondynka i to wlasnie na nogach mam najsłabsze wloski. Jestem po czwartym naswietlaniu, wlosy pod pachami i w okolicach bikini nadal odrastaja ale juz delikatne i wyraznie bardziej miekkie. Wiem, ze niedlugo pozbede sie ich na dłużej i to motywuje mnie do dzialania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
BLOG
INSTAGRAM
klaudus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 23:03   #55
mrs_layla
Raczkowanie
 
Avatar mrs_layla
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 271
Dot.: Philips Lumea

Ja uwielbiam ten domowy zabieg. na dłuzsze efekty muszę jeszcze poczekać, ale już widzę pierwsze zmiany. Włoski sa wyraźnie słabsze i tak, jakby wolniej odrastały. Miłe uczucie komfortu.
mrs_layla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 09:51   #56
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Philips Lumea

Podbijam


cały czas zastanawiam się czy wydać grubo ponad tysiaka, czy w ogóle włosy zaczną wypadać. Ktoś stosował dłużej i moze się wypowiedzieć ?

wiem ze IPl to nie laser, nie wiem co robić a nie da się ukryć ze jestem jak wilkołak z wiekiem coraz więcej włosów
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 09:53   #57
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Ja przyznam się szczerze ze wracam do depilatora co roku na około 2 miesiące przed wakacjami. Efekty mam na wakacje super po 4-5 zabiegach. Tak ze jadę na 2 tygodnie na urlop i nie muszę się przejmować maszynka do golenia A później No cóż jestem leniwa i nie chce mi się mam ten sprzet już prawie 2,5 roku jestem zadowolona.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 12:56   #58
majlin483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 26
Dot.: Philips Lumea

Cześć Dziewczyny!

Mam Lumeę (tak to się odmienia? :P) od jakiegoś tygodnia, ale dopiero wczoraj ją odpakowałam i użyłam na łydki.

Mam jednak pytanie. Bo w instrukcji jest napisane, żeby nie golić ciała kremem do depilacji, bo mogą wystąpić podrażnienia. Jednak ja niczym innym nie mogę golić ud poza kremem, bo wszystko inne powoduje podrażnienia ... Co myślicie, jeśli np dziś ogolę uda kremem, a jutro wieczorem użyję Lumeę to zapobiegnę podrażnieniom? W końcu krem już chyba zdąży się zmyć...?
majlin483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 09:05   #59
Iniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Philips Lumea

Czesc dziewczyny! Moja Lumea juz czeka na swieta, bedzie prezentem od meza☺️

Mam jedno pytanie, czy uzywacie jakis zeli podczas depolacji? Bo w salonach uzywaja zeli zeby mniej bolalo.
Iniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 06:31   #60
majlin483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 26
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Iniunia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Moja Lumea juz czeka na swieta, bedzie prezentem od meza☺️

Mam jedno pytanie, czy uzywacie jakis zeli podczas depolacji? Bo w salonach uzywaja zeli zeby mniej bolalo.
Nie, w instrukcji jest napisane, aby niczym nie smarować skóry do depilacji. Musi być czysta, wydepilowana i sucha
majlin483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.