krem z plodami noworodkow =O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 14:35   #1
nioonia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Thumbs down

krem z plodami noworodkow =O


ostatnio na religii poruszylismy watek martwych plodow .. co sie z nimi dzieje GDZIE TRAFIAJA .. ksiadz wymienil kilka morzliwosci "pozbycia" sie zwlok nienarodzonych jeszcze dzieci .. ale najgorsze bylo to ze pewna firma kosmetyczna dodaje SKRUSZONE PLODY DO KREMOW PRZECIWZMARSZCZKOWYCH .. bylam w szoku jak mozna tak postepowac .. czy to jest moralne co wy o tym sadzicie ??

Edytowane przez nioonia17
Czas edycji: 2006-01-08 o 11:42 Powód: pomylilam sie zamiast plody ludzkie napisalam plody noworodkow przepraszam =)
nioonia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:45   #2
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Nie wierze w to.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:49   #3
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Szczerze? To mi pachnie jakas nawiedzona katechetka, ktora zmusza dzieci w szkole to ogladania aborcji na video.
Bzdura absolutna.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:49   #4
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

również w to nie wierzę. zaleciało kościelną propagandą...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:52   #5
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nioonia17
ostatnio na religii poruszylismy watek martwych plodow .. co sie z nimi dzieje GDZIE TRAFIAJA .. ksiadz wymienil kilka morzliwosci "pozbycia" sie zwlok nienarodzonych jeszcze dzieci .. ale najgorsze bylo to ze pewna firma kosmetyczna dodaje SKRUSZONE PLODY DO KREMOW PRZECIWZMARSZCZKOWYCH .. bylam w szoku jak mozna tak postepowac .. czy to jest moralne co wy o tym sadzicie ??
Masz na to jakieś konkretne dowody? Jesli tak, to chętnie się z nimi zapoznam i wtedy możemy pogadać.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:54   #6
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

poproś księdza o źródło tych rewelacji - nie oskarża się nikogo bez dowodów (to, że sam biskup mu tak powiedział, albo w "naszym dzienniku" napisali jeszcze nie wystarczy). Nam dawno temu w liceum ksiądz oznajmił, że wirus HIV jest tak malutki, iż przedostaje się przez mikrootwory w prezerwatywie i ci bezboznicy, co namawiają do ich stosowania to chcą rozprzestrzenić AIDS. Faktu jeszcze wtedy nie było, musiał to wyczytać w superexpressie albo sprzedał mu to równie inteligentny kolega po fachu - nasz księżulo do źródła się nie przyznał, ale potem okazało się, że chyba jednak faktycznie na wszelki wypadek gumek nie stosował, bo jego kochanka (z klasy maturalnej zresztą) zaszła w ciążę.

Edytowane przez PaniKota
Czas edycji: 2006-01-09 o 22:43 Powód: zdecydowany nadmiar literówek
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:55   #7
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Ależ ten wasz ksiądz ma wyobraźnię. Proponuje zapytać się pod adresem jakiej firmy kosmetycznej kieruje swoje oskarżenia.
A księdzu to bym poradziłam, żeby uważał, bo nigdy nie wiadomo, czy jakaś firma kosmetyczna nie zacznie dodawac do swoich produktów skruszonych szczątków pomysłowych księży , którzy mieszają w głowach młodym ludziom.
P.s. radze zasięgnąć porady znajomego lekarza, który uświadomi ciebie i twoją klasę jak postepuje szpital w takich sytuacjach.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 14:58   #8
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Nie o to chodzi!!!! Do kremow i odzywek do wlosow dodawane sa ŁOŻYSKA ludzkie lub zwierzece (np. Placenta) a nie plody!!! co wy wymyslacie??? Ksiadz niech gazety poczyta:/
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:08   #9
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

To niestety prawda. Z tego co wiem, to 2 firmy kosmetyczne wykorzystują ludzkie płody. Jedna rosyjska, druga w Lyonie(ta na 100%).
Te kremy mają niebotycznie wysokie ceny i mogą sobie na nie pozwolic jedynie nieliczne klientki, dlatego też produkowane są wyłącznie na zamówienie. To brzmi jka jakś koszmar, ale tak jest w rzeczywistości.
Np. Jelcyn dosyć dawno temu przyznał sie, że jego eliksirem dlugowieczności jest specjalna mieszanka, której jednym ze składników są wygenerowane komórki z ludzkich płodów.Wywołało to dosyć duży skandal, ale szybko to wyciszono.
W amerykańskim MTV jakś temu emitowano program o J.Lo i jej sposobach dbania o urode. Wspomniano także o kremie zawierającym jakies składniki właśnie z plodów - krem sprowadzany z Rosji, super extra ekskulzywny.
Możecie wierzyć, albo nie, ale faty są faktami. Ludzie zrobią wszystko, żeby przedłużyć sobie młodość i życie. Nawet kosztem cudzego
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:09   #10
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Mnie też to pachnie kościelną propagandą i to szytą wybitnie grubymi nićmi. Osobiście uważam, że to piramidalna bzdura. Martwe płody, są najczęściej najzwyczajniej palone w piecu w szpitalu i w pokątny handel nimi nie wierzę, jak również w przeciwzmarszczkowe działanie tego typu "surowców".
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:13   #11
nioonia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

hmmmmmm co do tego ze plody sa palone w szpitalach nie zgadzam sie .. one sa wyrzucane wraz z odpadkami szpitalnymi .. i tutaj nikt nie powinien zaprzeczyc ( przynajmniej tak sadze ) koszmar ....
nioonia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 15:25   #12
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Tak, ciekawe jak martwa tkanka, już rozkładająca się pewnie może likwidować zmarszczki. Prawie nic ich nie likwiduje poza sklapelem, a co dopiero takie "cuda". Brrrr.....Skóra cierpnie na samą myśl, ale Amerykanie to już są od dawna stuknięci jeśli chodzi o pęd za młodością a Rosjanie zawsze za nimi.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:27   #13
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Layila
To niestety prawda. Z tego co wiem, to 2 firmy kosmetyczne wykorzystują ludzkie płody. Jedna rosyjska, druga w Lyonie(ta na 100%).
Te kremy mają niebotycznie wysokie ceny i mogą sobie na nie pozwolic jedynie nieliczne klientki, dlatego też produkowane są wyłącznie na zamówienie. To brzmi jka jakś koszmar, ale tak jest w rzeczywistości.
Np. Jelcyn dosyć dawno temu przyznał sie, że jego eliksirem dlugowieczności jest specjalna mieszanka, której jednym ze składników są wygenerowane komórki z ludzkich płodów.Wywołało to dosyć duży skandal, ale szybko to wyciszono.
W amerykańskim MTV jakś temu emitowano program o J.Lo i jej sposobach dbania o urode. Wspomniano także o kremie zawierającym jakies składniki właśnie z plodów - krem sprowadzany z Rosji, super extra ekskulzywny.
Możecie wierzyć, albo nie, ale faty są faktami. Ludzie zrobią wszystko, żeby przedłużyć sobie młodość i życie. Nawet kosztem cudzego
chodzi tu tak jak wspomniala moorph o ŁOŻYSKO a nie o płody, wiem, bo też ten program z J.Lo widzialam.
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:29   #14
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nioonia17
hmmmmmm co do tego ze plody sa palone w szpitalach nie zgadzam sie .. one sa wyrzucane wraz z odpadkami szpitalnymi .. i tutaj nikt nie powinien zaprzeczyc ( przynajmniej tak sadze ) koszmar ....
palone są. prawie wszystkie odpady szpitalne sa palone ( w tym takze i martwe plody) !!!!!
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:40   #15
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
palone są. prawie wszystkie odpady szpitalne sa palone ( w tym takze i martwe plody) !!!!!
Oczywiście, ze palone.
Byla raz afera, ze znaleziono płody na wysypisku, ale to jednorazowa sprawa, skandaliczna - to przyznaję.
Oczywiście teorie księdza to bzdura.
placenta zaś od dawna jest wykorzystywana w kosmetyce i nikogo to nie bulwesuje.
Zainterowało mnie nattomiast określenie "SKRUSZONE"
tzn co - wg ksiedza te płody są suszone a później kruszone?
Czy może miałyby być skruszałe - jak zające?
Do założycielkiwątku mam pytanie - po co o tym napisałaś? Wiezrysz w te głupoty??
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:40   #16
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Wpisałam sobie w google "kosmetyki z płodów ludzkich" i fakt, pokazało się kilka stron. Ciekawe, ze większość tego co zostało zamieszczone na tych stronach zostało napisane przez księży lub osoby zwiazane z Kościołem. Jak poszukam głębiej to być moze wypowiem się jeszcze...

Co do odpadów szpitalnych to wszystkie są palone. A o plodach nie bede się wypowiadać, było niedawno o tym głośno i wszyscy chyba wiedzą co się z nimi robi - to zresztą sprawa na osobny wątek.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:55   #17
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nan
Mnie też to pachnie kościelną propagandą i to szytą wybitnie grubymi nićmi. Osobiście uważam, że to piramidalna bzdura. Martwe płody, są najczęściej najzwyczajniej palone w piecu w szpitalu i w pokątny handel nimi nie wierzę, jak również w przeciwzmarszczkowe działanie tego typu "surowców".
Jak łatwo przeredagowac informacje dla wlasnych potrzeb, ksieza zas sa w tej dziedzinie mistrzami. Owszem, nie od dzis wiadomo, ze embriony zwierzece wykorzystywane sa w kosmetologii, ale rozgraniczmy fakty. Co prawda o ludzkich plodach
i kosmetykach takze coraz czesciej jest mowa (dla znajacych jezyk angielski podaje link : http://associate.com/ministry_files/The_Reading_Room/Christian_Ethics_n_Issues _1/101_uses_of_a_dead_baby.s html ), ale dla mnie potrzeba dosadniejszych dowodow.
Co sie tyczy jednak kwestii handlu plodami, hmm... swego czasu trafil do mnie adres szokujacej strony, opatrzonej zdjeciami i komentarzami lekarzy.Nie wyobrazacie sobie (i niech tak pozostanie), co na nich widniało.
Dla mnie na tym swiecie, nie ma juz rzeczy niemozliwych
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 16:49   #18
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Trzeba się pięć razy zastanowić, zanim uwierzy się księdzu/katechetce
Ja w takie bzdety nie wierzę. Swoją drogą wszystko stanowi fantastyczną całość - wyrodne, złe kobiety poddają się aborcjom, a potem inne, również złe baby używają szczątków płodów do dbania o urodę Stek nonsensów.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:16   #19
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez PaniKota
poproś księdza o źródło tych rewelacji, nie oskarża się nikogo bez dowodów (to, że sam biskup mu tak powiedział, albo w naszym dzienniku napisali jeszcze nie wystarczy). Nam dawno temu w liceum ksiądz oznjamił, że wirus HIV jest tak malutki, że przedostaje się przez mikrootwory w prezerwatywie i ci bezboznicy, co namawiają do ich stosowania to chcą rozprzestrzenić AIDS. FAktu jeszcze wtedy nie było, musiał to wyczytać w superexpressie albo równie inteligentny kolega po fachu mu to sprzedał - nasz księżulo się źródła nie przyznał, ale potem okazało się, że chyba jednak faktycznie na wszelki wypadek gumek nie stosował, bo jego kochanka (z klasy maturalnej zresztą) zaszła w ciążę.


jednak fakt faktem jest, że jeśli katechet(k)a, ksiądz czy też siostra [zakonnica] mówią na lekcjach na tematy związane z sexem, zabezpieczeniem typu pigułki, prezerwatywy itd, czy też o ludzkich płodach wykrozystywanych do niecnych celów, to dane usłyszane od nich należy podzeilić przez 10, a wynik i tak traktować z przymróżeniem oka,
bo jak już ktoś tutaj napisał: jakże łatwo jest przeredagować fakty
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 17:29   #20
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Co za bzdury... Ksiądz, który się wypowiedział na ten temat chciał chyba zniechęcić nastolatki do używania kosmetyków i tyle...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:36   #21
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

I kolejny dowod,ze purpuraci wtracaja sie do czegos o czym nie maja pojecia... Moze on sam takiego kremu uzywa???
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:38   #22
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

to może mamy tego samego księdza też nam to mówił ale jakoś podeszłam to tej wiadomości z dystansem...
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:44   #23
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Tak mi się przypomniało, że kiedyś było info, że np. Tina Turner przetacza sobie krew młodych ludzi w wiadomym celu. Ech.......

A kościół jak zwykle liczy na ciemnotę wiernych lub na młody wiek osób na religii i im się wydaje, że młodzieży można każdy kit wcisnąć.

Tak na marginesie co to są "płody noworodków"? Chyba jakaś pomyłka spowodowana emocjami autorki, bo albo jest płód albo noworodek, z tego co wiem. (to tak ogólnie, nie, żeby się czepiać)
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:52   #24
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

a tak na marginesie bodajze w swieto zmarlych byl w wieczornych godzinach program o tym co robia z plodami z poronien.. jak tylko o tym programie slyszalam ale mnie scisnelo jak nie wiem co. podobno spala sie razem z innymi "odpadami" szpitalnymi, a popiol.. jest wykorzystywany w procesie wtornym do produkcji ...asfaltu:-|
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:57   #25
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Tez o tym slyszlam!!! Okropnosc !!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:58   #26
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Jak juz było wyżej powiedziane potwierdzam, że wszelkie odpadki ze szpitala (w tym równiez te ograniczno-biologiczne) są palone. Nie ma innej możliwości.

Przypomiało mi się jak w liceum na lekcji religii siostra wyświetliła nam film o aborcji. Chyba osławiony "Niemy krzyk". Propaganda taka że włos się na głowie jeży! Do dziś pamiętam niesmak który czułam jak nie pozwoliła nam wyjść w czasie projekcji. Szanuję pewne idee propagowane przez kościół ale wobec wielu rzeczy nie umiem przejść obojetnie. Straszenie młodych ludzi takimi bzdurami to absolutnie skandal. Ktoś powinien powiedzieć dyrekcji szkoły. Przecież to miejsce edukacji i przekazywania rzetelnych informacji a nie indoktrynacji.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:01   #27
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Niestety prawdziwych księży z powołaniem coraz mniej za to szerzy się wśród klerykostwa głupota i obłuda...
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:01   #28
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
a tak na marginesie bodajze w swieto zmarlych byl w wieczornych godzinach program o tym co robia z plodami z poronien.. jak tylko o tym programie slyszalam ale mnie scisnelo jak nie wiem co. podobno spala sie razem z innymi "odpadami" szpitalnymi, a popiol.. jest wykorzystywany w procesie wtornym do produkcji ...asfaltu:-|
Litości, spala się bo niby co innego mają z tym zrobić? A co z np. amputowanymi kończynami? Procedura jest taka sama.
I naprawde nie wszystko co mówią w TV jest prawdą. Nawet na zwykłe wiadomości trzeba patrzeć przez palce! Moim zdaniem z tym asfaltem to też bzdura.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:19   #29
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Cytat:
Napisane przez PaniKota
poproś księdza o źródło tych rewelacji, nie oskarża się nikogo bez dowodów (to, że sam biskup mu tak powiedział, albo w naszym dzienniku napisali jeszcze nie wystarczy). Nam dawno temu w liceum ksiądz oznjamił, że wirus HIV jest tak malutki, że przedostaje się przez mikrootwory w prezerwatywie i ci bezboznicy, co namawiają do ich stosowania to chcą rozprzestrzenić AIDS. FAktu jeszcze wtedy nie było, musiał to wyczytać w superexpressie albo równie inteligentny kolega po fachu mu to sprzedał - nasz księżulo się źródła nie przyznał, ale potem okazało się, że chyba jednak faktycznie na wszelki wypadek gumek nie stosował, bo jego kochanka (z klasy maturalnej zresztą) zaszła w ciążę.
też przechodziłam takie pranie mózgu
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 19:08   #30
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: krem z plodami noworodkow =O

Ładnych perę lat temu była wielka afera w Chinach, jak firmy kosmetyczne wpadły na taki boski pomysł, aby płodów używać do celów kosmetycznych. Wyglądało to mniej więcej tak, pani zachodziła w ciąże zgłaszałą się do firmy kosmetycznej , przeprowadzano aborcję i pani dostawała za to pokaźną sumkę. Jednak wzburzyło to opinią publiczną i zrobiono nagonkę przez policję.
Jednak w takich krajach jak Rosja czy Chiny wszystko jest możliwe i może po cichu zajmują się tym jakieś firmy?
My - szarzy ludzie nigdy nie dowiemy się o takich rzeczach jakie się wyprawiają na tym świecie.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.