Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 17:12   #3721
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

A ja znowu nawet cienia na testach owu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 17:17   #3722
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała



Cava oby zastrzyk pomógł! My też w weekend bedziemy działac na hardcorze Mam nadzieję, że TŻt sie nie spije za bardzo w sobote A na wszelki wypadek, tak tylko asekuracyjnie, nadzieje się na Niego z rana, że niby urodzinowe nabijanie



No i dziś tez sobie ponabijamy, a co
I to mi się podoba!!!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
to brzmi nieprawdopodobnie, aż nie mogę uwierzyć ze niedługo to będzie fakt

Czad Mam nadzieję, że "po" będziesz do nas zaglądać
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 17:18   #3723
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Jak tak się chwalicie wiekiem, to i ja się wychylę i przejmę pałeczkę - jestem z maja 1993 , a TŻ z lutego 1988. Ale podobno wyglądam staro, nikt mi nie daje w tym momencie mniej, niż 28.
Mój w tym roku kończy 34, ale nikt mu nie daje 30 , więc wyglądamy prawie na równolatków
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 17:54   #3724
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość

Czad Mam nadzieję, że "po" będziesz do nas zaglądać
Jasna sprawa
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 18:10   #3725
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Dziewczyny, zagapiłam się i skończył mi się Eythyrox Myślicie, ze kilka dni przerwy bardzo źle wpłynie na organizm?
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:12   #3726
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zagapiłam się i skończył mi się Eythyrox Myślicie, ze kilka dni przerwy bardzo źle wpłynie na organizm?
Na pewno coś się utrzymuje w organizmie. Za ile jak bardzo kilka dni. Nie masz możliwości jutro szybko do lekarza polecieć? Myślę że nawet rodzinnego byś mogła poprosić. A jak mu pokażesz jakiś papier że masz coś z tarczyca to już w ogóle. Bo jak nie jutro to dopiero pon :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:23   #3727
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
haha mam tak samo! Najśmieszniej że mój TŻ regularnie słyszy jak recytuje mu całą listę wymarzonych prezentów (tak na wszelki wypadek), a jak przyjdzie do moich urodzin, lub innej okazji to się okazuje że nic nie zapamiętał
Spisz listę i przyczep do lodówki 😉
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 19:31   #3728
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Na pewno coś się utrzymuje w organizmie. Za ile jak bardzo kilka dni. Nie masz możliwości jutro szybko do lekarza polecieć? Myślę że nawet rodzinnego byś mogła poprosić. A jak mu pokażesz jakiś papier że masz coś z tarczyca to już w ogóle. Bo jak nie jutro to dopiero pon :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No wlaśnie postaram się jutro gdzieś dostać, może się uda...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:48   #3729
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
No wlaśnie postaram się jutro gdzieś dostać, może się uda...
Rodzinny może wypisywać recepty na euthyrox, ja chodzę do niego po recepty i skierowania na TSH. W sytuacji podbramkowej - w aptece wydają mi 1 opakowanie po czym donoszę im receptę jak się dostanę do lekarza
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 20:28   #3730
Megan1312
Raczkowanie
 
Avatar Megan1312
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 129
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dzieńdoberki!
Mam jakiś dobry humor, a śluzu się ze mnie leje że masakra, i jeszcze jajnik nadal pobolewa Dziś znów nabijamy A w sobote mój TŻt ma urodzinki! Moja mama upiecze mu tort, a ja organizuje małe przyjęcie
Zaczęłam znowu robić testy owu, wczorajszy i wtorkowy negatywne Ale leje sieeeeee
Miłego dzionka Kochane!

Moj Tz tez ma urodzinki w sobote 30 a twoj ktore? Przepraszam jak juz pisalas a ja przeoczylam. Ja jestem rocznik 87
__________________
18.08.2012 Mąż i Żona
9tc 11tc 10tc 13tc
Megan1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 21:21   #3731
Niezlomna_89
Rozeznanie
 
Avatar Niezlomna_89
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 512
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zagapiłam się i skończył mi się Eythyrox Myślicie, ze kilka dni przerwy bardzo źle wpłynie na organizm?
Spróbuj poprosić rodzinnego U mnie jest jeden, który wypisuje bez problemu. Ostatnio inna lekarka mi mówiła, żebym przyniosła od endokrynologa zaświadczenie, że się leczę, wtedy będą mogli mi wypisywać recepty. Jakby się dało teleportować to bym się podzieliła z Tobą swoimi
Niezlomna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 21:39   #3732
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
To może mi tez przyniesie szczęście, najwyżej zbankrutuję, bo tani ten zastrzyk nie jest + wizyty, no ale zobaczymy. Pan doktor kazał wyjechać na weekend i działać, no ale jutro TŻ ma egzamin wieczorem na uczelni, a w sobotę mecz także słabo Ale gdzieś nad wodę może śmigniemy z psinką.
A jak u Ciebie w pracy? Dajesz radę po tym wszystkim? Bo niedawno zaczęłaś przecież i byłaś zadowolona. A jak po czasie?
Ile ten zastrzyk kosztuje? Ja biorę pregnyl (placilam całe 8zl). Wziełam w sobotę o 14 i po 24h mieliśmy to robić :-P
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 23:05   #3733
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 06:52   #3734
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Moj Tz tez ma urodzinki w sobote 30 a twoj ktore? Przepraszam jak juz pisalas a ja przeoczylam. Ja jestem rocznik 87
Mj kończy 27 lat Szykujesz jakąś imprezke?

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6216457 6]Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę

[/QUOTE]

Heeej żonka!!!! @ Ci się spóźnia 2 tygodnie i testy negatywne????


u mnie wczoraj było nabijanie, i znów zasnęłam z zawartością. Czy to w ogóle zdrowe?
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:09   #3735
Niezlomna_89
Rozeznanie
 
Avatar Niezlomna_89
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 512
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Hmm... a co dziewczynki myślicie na temat częstości przytuleń? Chodzi o ilość i skuteczność:P Wiem, że to tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czasem wystarczy raz a czasem 5, ale ciekawa jestem jak Wy do tego podchodzicie. Przeczytałam gdzieś, że częściej udaje się kobietom zajść w ciąże jak w okresie owu, przytulają się co drugi dzień, niż te co robią to codziennie, ze względu na jakoś i siłę plemniczków, mąż zaś uważa, że przeczytał, że lepiej nawet co 3 dni (co mi się już wydaje za długo, bo bym się bała, że przegapię co najlepsze:P). Jak to u Was wygląda, bo ciekawa jestem czy są jakieś przeprowadzone badania, realnie przedstawiające sprawę, czy tylko same głupości na necie idzie wyczytać i jak to się ma właściwie do rzeczywistości
Niezlomna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:19   #3736
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Niezlomna_89 Pokaż wiadomość
Hmm... a co dziewczynki myślicie na temat częstości przytuleń? Chodzi o ilość i skuteczność:P Wiem, że to tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czasem wystarczy raz a czasem 5, ale ciekawa jestem jak Wy do tego podchodzicie. Przeczytałam gdzieś, że częściej udaje się kobietom zajść w ciąże jak w okresie owu, przytulają się co drugi dzień, niż te co robią to codziennie, ze względu na jakoś i siłę plemniczków, mąż zaś uważa, że przeczytał, że lepiej nawet co 3 dni (co mi się już wydaje za długo, bo bym się bała, że przegapię co najlepsze:P). Jak to u Was wygląda, bo ciekawa jestem czy są jakieś przeprowadzone badania, realnie przedstawiające sprawę, czy tylko same głupości na necie idzie wyczytać i jak to się ma właściwie do rzeczywistości
Niektóre tu na wątku zaszły od codziennego, inne od "jednorazowego", a jeszcze kolejne od "coduwdniowego" My na poczatku starań dawaliśmy codziennie, teraz co dwa dni, a i tak sie nie udaje Czasem robimy tak, że np wczoraj było wieczorem, a w sobote będzie rano hue hue A najlepiej to jak mamy ochote, a mamy ja często Ale zawyczaj około 22 dc już stopujemy, i np co 3 dni, tak samo świeżo po @, teraz mieliśmy przerwy chyba 4 czy 5 dni, także no różnie A
Ty jaką taktyke przyjmiesz?
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:30   #3737
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6216457 6]Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę
Gratuluję nowa zonko :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]







Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Mj kończy 27 lat Szykujesz jakąś imprezke?



Heeej żonka!!!! @ Ci się spóźnia 2 tygodnie i testy negatywne????


u mnie wczoraj było nabijanie, i znów zasnęłam z zawartością. Czy to w ogóle zdrowe?
Ja często tak zasypiam ;-) jeszcze mi się nic nie stało. A co do nabijania to ja wiedziałam w którym dniu pęknie, więc lekarz kazał zachować wstrzemiezliwisc 4-5dni żeby ich było dużo. Myśmy robili badania to po 5dnach było ich 3,5raza więcej niż po 2dniach. I żywych też mieliśmy 82%. Czyli chyba przed owu lepiej się wstrzymać a później zaatakować z potrójna mocą ;-)
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:37   #3738
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ja często tak zasypiam ;-) jeszcze mi się nic nie stało. A co do nabijania to ja wiedziałam w którym dniu pęknie, więc lekarz kazał zachować wstrzemiezliwisc 4-5dni żeby ich było dużo. Myśmy robili badania to po 5dnach było ich 3,5raza więcej niż po 2dniach. I żywych też mieliśmy 82%. Czyli chyba przed owu lepiej się wstrzymać a później zaatakować z potrójna mocą ;-)
No apropo zasypiania wasnie na ovufriend wyczytałam, ze podobno jak sie tak zasypia to sie jakiś czop tworzy po ze spremą coś sie dzieje, i tak sobie przypmniałam tego mojego czopa z poprzedniego cyklu, to było właśnie po zasypianiu z zawartością - teraz troche zgłupiałam, i nie wiem czy zasypiać Jak się chodzi na monitoring to mniej więcej wiadomo kiedy uderzyć żeby trafić na owu, a tak na ślepaka to ciężko :/ Nawet z testami owu.... Ja zdecydowałam, ze jak się teraz nie uda t pójde w 10tym cyklu na monitoring Chociaż jestem pełna optymizmu, muszę być, mój humor się poprawił przez ten tydzień
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:50   #3739
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Dziewczyny, w poprzednich miesiącach wszystkie dni płodne zaliczaliśmy i nic. W miesiacu, w którym się udało ostatni raz był w 11 dc, a owu miałam 13/14. Nie ma reguły.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 07:52   #3740
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Mj kończy 27 lat Szykujesz jakąś imprezke?



Heeej żonka!!!! @ Ci się spóźnia 2 tygodnie i testy negatywne????


u mnie wczoraj było nabijanie, i znów zasnęłam z zawartością. Czy to w ogóle zdrowe?
wlasnie negatywne i nie wiem o co chodzi nigdy tak mi sie nie spoznial
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:56   #3741
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
No apropo zasypiania wasnie na ovufriend wyczytałam, ze podobno jak sie tak zasypia to sie jakiś czop tworzy po ze spremą coś sie dzieje, i tak sobie przypmniałam tego mojego czopa z poprzedniego cyklu, to było właśnie po zasypianiu z zawartością - teraz troche zgłupiałam, i nie wiem czy zasypiać Jak się chodzi na monitoring to mniej więcej wiadomo kiedy uderzyć żeby trafić na owu, a tak na ślepaka to ciężko :/ Nawet z testami owu.... Ja zdecydowałam, ze jak się teraz nie uda t pójde w 10tym cyklu na monitoring Chociaż jestem pełna optymizmu, muszę być, mój humor się poprawił przez ten tydzień
Monitoring to cudowna rzecz ;-) mam koleżankę co stara się już 7 lat. I pytam jej czy miała monitoring, odpowiada tak miałam, a ja pytam czy jej pęka pęcherzyk, to mówi że lekarka jej już nie kazała przychodzić po tym jak widziała że pęcherzyk ma 20mm. Na moim przykładzie wiem że to bezsens. Bo pamiętam swój 1szy cykl monitorowany jak lekarz ujrzał 22mm i podjarany kazał mi szybko wracać i brać tz w obroty po czym za 3dni przyszłam na usg a tu lekarz wielkie oczy 28mm.
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:26   #3742
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Hej dziewczyny.
Nie odpisuje cytując kazdej z Was z osobna, ale dziękuje Wam wszystkim za slowa otuchy. Jesteście naprawdę świetnymi osobami.

Mialam okropna zalamke po tej wizycie u urologa. Chciałam juz wyganiac meza do stolicy, bo tam jest niby świetny androlog. Ale moj mąż teraz przyjal inna strategie.. na początku bylam na niego wsciekla ale jak ochlonelam to pomyslalam juz logicznie i stwierdzilam ze chyba ma jednak racje...

Bakterie w nasieniu zlikwidowalismy. Z jego narządami rodnymi wsxystko jest w jak najlepszym porządku, ma te male żylaki, ale sa niby tak drobne ze bezsensu operować. Lekarka powiedziała ze nie jest andrologiem wiec w 100% nie jest pewna, ze trzeba się skonsultować jeszcze z takim lekarzem.
.
No ale Tz uznał, ze na razie dajemy sobie spokoj z lekarzani i z tym wszystkim. Powiedział, ze chce narazie się posuplementowac witaminami, odstawil ta kawe (juz od kwietnia jest dzielny i nue wypil nawet łyka, a wiem ze to bylo dla niego ostre poświęcenie, bo pil od 3 do 4 "szatanow" dziennie), zaczął o wiele wiecej się ruszać i...chce w październiku isc na badanie nasienia. Drugie. Caly czas ma nadzieję, ze poprawi te 0% ruchliwości, albo ze mize porostu trafil w zly czas dla swojego organizmu i dlatego taki wynik..

20 lipca mamy jeszcze oboje te badania genetyczne. Moze to cos jeszcze wyjasni..
Tz stwierdziłt ze od tego latania po lekarzach, i ze wszystko teraz kreci się wokol jego zdrowia-jeszcze bardziej go stresuje, a stres przecież źle wpływa na nasienie... chce odpocząć od tego wszystkiego i zobaczyc za 3 miesiące czy cos to wszystko dalo..
No i ja jeszcze chce isc w sierpniu na badanie droznosci jajowodow.

Jeśli wyniki męża nadal się nie poprawia, wtedy idziemy z mezem do androloga..

Taki jest plan. Na początku naprawdę bylam zła, bo myślałam ze to takie stanie w miejscu, tym bardziej ze w następnym roku stuknie nam 30., a do tego właśnie się zaczął 15 cykl staran... ale stwierdziłam ze może faktycznie tak będzie lepiej. Nie chce dziewczyny go jeszcze bardziej stresować. Moze faktycznie trzeba wyluzować, bo i miedzy nami relacje jeszcze się niepotrzebnie pogorsza, a tego nie chce najbardziej..

Bede starała się do Was zaglądać.. ale powiem Wam szczerze ze nie mam juz siły, coś we mnie pękło... ale wiem ze muszę się wziąć w garść... jedziemy dziś na Mazury na weekend, a za tydzien 2tygodnie urlopu i wycieczka do Skandynawii na kilja dni,mam nadzieję ze odetchniemy..

Trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny, za wszystkie! Powodzenia. Bede starała się Was śledzić na bieżąco..

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2016-06-24 o 08:29
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:51   #3743
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6216457 6]Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Niezlomna_89 Pokaż wiadomość
Hmm... a co dziewczynki myślicie na temat częstości przytuleń? Chodzi o ilość i skuteczność:P Wiem, że to tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czasem wystarczy raz a czasem 5, ale ciekawa jestem jak Wy do tego podchodzicie. Przeczytałam gdzieś, że częściej udaje się kobietom zajść w ciąże jak w okresie owu, przytulają się co drugi dzień, niż te co robią to codziennie, ze względu na jakoś i siłę plemniczków, mąż zaś uważa, że przeczytał, że lepiej nawet co 3 dni (co mi się już wydaje za długo, bo bym się bała, że przegapię co najlepsze:P). Jak to u Was wygląda, bo ciekawa jestem czy są jakieś przeprowadzone badania, realnie przedstawiające sprawę, czy tylko same głupości na necie idzie wyczytać i jak to się ma właściwie do rzeczywistości
My w cyklu w którym się udało w okolicach owulacji to codziennie ale tylko dlatego że moje libido było wtedy bardzo wysokie jak nigdy a we wszystkich innych cyklach co dwa dni.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Nie odpisuje cytując kazdej z Was z osobna, ale dziękuje Wam wszystkim za slowa otuchy. Jesteście naprawdę świetnymi osobami.

Mialam okropna zalamke po tej wizycie u urologa. Chciałam juz wyganiac meza do stolicy, bo tam jest niby świetny androlog. Ale moj mąż teraz przyjal inna strategie.. na początku bylam na niego wsciekla ale jak ochlonelam to pomyslalam juz logicznie i stwierdzilam ze chyba ma jednak racje...

Bakterie w nasieniu zlikwidowalismy. Z jego narządami rodnymi wsxystko jest w jak najlepszym porządku, ma te male żylaki, ale sa niby tak drobne ze bezsensu operować. Lekarka powiedziała ze nie jest andrologiem wiec w 100% nie jest pewna, ze trzeba się skonsultować jeszcze z takim lekarzem.
.
No ale Tz uznał, ze na razie dajemy sobie spokoj z lekarzani i z tym wszystkim. Powiedział, ze chce narazie się posuplementowac witaminami, odstawil ta kawe (juz od kwietnia jest dzielny i nue wypil nawet łyka, a wiem ze to bylo dla niego ostre poświęcenie, bo pil od 3 do 4 "szatanow" dziennie), zaczął o wiele wiecej się ruszać i...chce w październiku isc na badanie nasienia. Drugie. Caly czas ma nadzieję, ze poprawi te 0% ruchliwości, albo ze mize porostu trafil w zly czas dla swojego organizmu i dlatego taki wynik..

20 lipca mamy jeszcze oboje te badania genetyczne. Moze to cos jeszcze wyjasni..
Tz stwierdziłt ze od tego latania po lekarzach, i ze wszystko teraz kreci się wokol jego zdrowia-jeszcze bardziej go stresuje, a stres przecież źle wpływa na nasienie... chce odpocząć od tego wszystkiego i zobaczyc za 3 miesiące czy cos to wszystko dalo..
No i ja jeszcze chce isc w sierpniu na badanie droznosci jajowodow.

Jeśli wyniki męża nadal się nie poprawia, wtedy idziemy z mezem do androloga..

Taki jest plan. Na początku naprawdę bylam zła, bo myślałam ze to takie stanie w miejscu, tym bardziej ze w następnym roku stuknie nam 30., a do tego właśnie się zaczął 15 cykl staran... ale stwierdziłam ze może faktycznie tak będzie lepiej. Nie chce dziewczyny go jeszcze bardziej stresować. Moze faktycznie trzeba wyluzować, bo i miedzy nami relacje jeszcze się niepotrzebnie pogorsza, a tego nie chce najbardziej..

Bede starała się do Was zaglądać.. ale powiem Wam szczerze ze nie mam juz siły, coś we mnie pękło... ale wiem ze muszę się wziąć w garść... jedziemy dziś na Mazury na weekend, a za tydzien 2tygodnie urlopu i wycieczka do Skandynawii na kilja dni,mam nadzieję ze odetchniemy..

Trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny, za wszystkie! Powodzenia. Bede starała się Was śledzić na bieżąco..
Bardzo dobra decyzja, lepiej że odpoczniecie, przestaniecie chociaż trochę myśleć niż w kółko się nakręcać i stresować, Twój tż ma rację a może akurat się uda - bardzo Wam tego życzę! udanego wypoczynku
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:55   #3744
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Niezlomna_89 Pokaż wiadomość
Hmm... a co dziewczynki myślicie na temat częstości przytuleń? Chodzi o ilość i skuteczność:P Wiem, że to tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czasem wystarczy raz a czasem 5, ale ciekawa jestem jak Wy do tego podchodzicie. Przeczytałam gdzieś, że częściej udaje się kobietom zajść w ciąże jak w okresie owu, przytulają się co drugi dzień, niż te co robią to codziennie, ze względu na jakoś i siłę plemniczków, mąż zaś uważa, że przeczytał, że lepiej nawet co 3 dni (co mi się już wydaje za długo, bo bym się bała, że przegapię co najlepsze:P). Jak to u Was wygląda, bo ciekawa jestem czy są jakieś przeprowadzone badania, realnie przedstawiające sprawę, czy tylko same głupości na necie idzie wyczytać i jak to się ma właściwie do rzeczywistości


U nas się udało gdy kochaliśmy się codziennie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 09:57   #3745
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Megan1312 Pokaż wiadomość
Moj Tz tez ma urodzinki w sobote 30 a twoj ktore? Przepraszam jak juz pisalas a ja przeoczylam. Ja jestem rocznik 87
Jesteś rocznikiem mojego TŻta Zdrówko dla Twojego

Cytat:
Napisane przez Niezlomna_89 Pokaż wiadomość
Spróbuj poprosić rodzinnego U mnie jest jeden, który wypisuje bez problemu. Ostatnio inna lekarka mi mówiła, żebym przyniosła od endokrynologa zaświadczenie, że się leczę, wtedy będą mogli mi wypisywać recepty. Jakby się dało teleportować to bym się podzieliła z Tobą swoimi
Idę dzisiaj do internisty, mam nadzieję, że przepisze bez problemu.

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ile ten zastrzyk kosztuje? Ja biorę pregnyl (placilam całe 8zl). Wziełam w sobotę o 14 i po 24h mieliśmy to robić :-P
Lekarz mówił, ze waha się w granicach 80-150 zł (!), nigdzie nie było, w 1 aptece mi zamówili i ma być chyba ok 65 zł.
Od kiedy bierzesz go? Sama robisz zastrzyk?

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6216457 6]Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę
[/QUOTE]

No nareszcie!!! ))) I jak tam Ci w małzeństwie? Jak impreza?
Mega długo Ci się spóźnia
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
u mnie wczoraj było nabijanie, i znów zasnęłam z zawartością. Czy to w ogóle zdrowe?
Mi się tez zdarza i nic się nie dzieje

Cytat:
Napisane przez Niezlomna_89 Pokaż wiadomość
Hmm... a co dziewczynki myślicie na temat częstości przytuleń?
Ten mój ostatni gin twierdzi, że co 2 dni, ale jak widać na wątku nie ma reguły.

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Monitoring to cudowna rzecz ;-) mam koleżankę co stara się już 7 lat. I pytam jej czy miała monitoring, odpowiada tak miałam, a ja pytam czy jej pęka pęcherzyk, to mówi że lekarka jej już nie kazała przychodzić po tym jak widziała że pęcherzyk ma 20mm. Na moim przykładzie wiem że to bezsens. Bo pamiętam swój 1szy cykl monitorowany jak lekarz ujrzał 22mm i podjarany kazał mi szybko wracać i brać tz w obroty po czym za 3dni przyszłam na usg a tu lekarz wielkie oczy 28mm.

No wlasnie ja tez podejrzewam, ze nie pękają u mnie. Przed staraniami często przy okazji wizyt okazywało sie, ze mam torbiele krwotoczne. Monitoring miałam raz i wtedy nie pękły. Dlatego cieszę się, że lekarz zapisał mi ten zastrzyk zamiast proponować monitoring, będę miała jasność-albo pękną albo jak nie pękną przy zastrzyku, no to chyba wykryje jakiś problem. Nie wiem tylko jak sama zrobię ten zastrzyk...brrr...może TŻ mi zrobi...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:08   #3746
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Jesteś rocznikiem mojego TŻta Zdrówko dla Twojego



Idę dzisiaj do internisty, mam nadzieję, że przepisze bez problemu.



Lekarz mówił, ze waha się w granicach 80-150 zł (!), nigdzie nie było, w 1 aptece mi zamówili i ma być chyba ok 65 zł.
Od kiedy bierzesz go? Sama robisz zastrzyk?



No nareszcie!!! ))) I jak tam Ci w małzeństwie? Jak impreza?
Mega długo Ci się spóźnia


Mi się tez zdarza i nic się nie dzieje



Ten mój ostatni gin twierdzi, że co 2 dni, ale jak widać na wątku nie ma reguły.




No wlasnie ja tez podejrzewam, ze nie pękają u mnie. Przed staraniami często przy okazji wizyt okazywało sie, ze mam torbiele krwotoczne. Monitoring miałam raz i wtedy nie pękły. Dlatego cieszę się, że lekarz zapisał mi ten zastrzyk zamiast proponować monitoring, będę miała jasność-albo pękną albo jak nie pękną przy zastrzyku, no to chyba wykryje jakiś problem. Nie wiem tylko jak sama zrobię ten zastrzyk...brrr...może TŻ mi zrobi...
Do mnie teraz przyjechała pielęgniarka położna od mojego gina, zresztą gin też mi dał swój adres w razie czego że mogę podjechać to mi poda zastrzyk. Bo to była sobota. Nie chciała nawet żadnej kasy wziąść. :-o. No to Twoje drogie. Ja jakby teraz się nie udało mam podwójna dawkę na przyszły cykl tego pregnyl, bo gin nie takiego pęknięcia się spodziewał ;-), a jak dalej spektakularnie nie pęknie to zmiana na inny lek. Ten pregnyl też mi zawsze zamawiają.
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:17   #3747
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Fanta ja też jestem 92
I ja!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 11:25   #3748
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Witam się po przerwie
Cały czas próbuje być na bieżąco co u Was, ale różnie mi to wychodzi. Z tego co pamiętam
Maddd twój TŻ ma rację, trzeba dać czas suplementy i nową dietą zadziałały. Nawet nie wiesz jak mocno trzymam za Ciebie kciuki i uważam że jest to mega niesprawiedliwe, że musicie przez to przechodzić, ale nawet nie mam cienia wątpliwości że w końcu Wam się uda.
Jelonek GRATULACJE !!! spokojnych 9 miesięcy Ci życzę
GosminaGratuluję córeczki. Widzę, że zwyciężyła wersja ekonomiczna
fantaciesz się brzuszkiem póki możesz. Mi mojego strasznie brakuje, ale Wojtek nie da rady być w dwóch miejscach na raz
Za wszystkie Was trzymam kciuki, żeby szybko pojawiły się te dwie upragnione kreski i zapoczątkowały 9 spokojnych miesięcy.

Widzałam że była licytacja na roczniki a więc uwaga uwaga - ja styczeń 84 tż wrzesień 79 i kto da więcej?

My już z Wojtkiem w domu. Uczymy się siebie nawzajem i poznajemy się. Jak na razie mam bardzo grzeczne i spokojne dziecko,acz jestem gotowa że to się może zmienić jak nabierze sił
Poniżej moje serduszko - Wojtuś wita ciocie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG4908.jpg (75,2 KB, 41 załadowań)
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 11:42   #3749
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość

My już z Wojtkiem w domu. Uczymy się siebie nawzajem i poznajemy się. Jak na razie mam bardzo grzeczne i spokojne dziecko,acz jestem gotowa że to się może zmienić jak nabierze sił
Poniżej moje serduszko - Wojtuś wita ciocie
Jaki piękny ten Wasz Wojtuś! No to zdrówka Wam życzę!
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 12:12   #3750
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;6216457 6]Hej. Witam się już jako żona
Mam nadzieje ze wybaczycie mi moja 2 tyg nieobecność
Nie nadrobię Was bo mam prawie 40 stron
Czy mamy jakieś nowe fasolki ?
U mnie już 2 tyg @ się spóźnia ale robiłam betę 4 dni po spodziewanej @ i dupa wiec czekam dalej :/ piersi od wczoraj mnie bolą trochę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Gratuluję zmiany stanu cywilnego! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 13:16:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.