Wypada tak wyjsc na ulice? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 14:57   #181
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
kazdy z reguły wie jak gdzie trzeba się ubrać (urzędy, pogrzeby, uroczystości itp itp),
Akurat mam odmienne zdanie na ten temat, co poprę dowodem takowym, że gdy tylko ciepło się robi, niektóre dziewczyny ubierają się na uczelnię jak na plażę. Czemu do wykształconych dziewczyn nie dociera, że NIE WYPADA połowy pleców pokazywać na wykładach?
Jakaś wyższa szkoła jazdy czy co
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:02   #182
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Masz świetną figurę i odsłaniaj ją jak najbardziej! Ale czy musisz wszystko naraz? Może jednego dnia płaski brzuch, drugiego zgrabne nogi, a trzeciego ładny biust?
A pełen pakiet powinien być tylko dla Twojego chłopaka .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:10   #183
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Na to samo wyjdzie jak założy stanik i bokserki.

całkiem spoko
zawarłaś wszystko, co chciałam powiedzieć.

Wspomniałyście o nastolatkach. Jeśli taka nastolatka, 12, 13 przykładowo ubierze się w taki strój, to czy nie będzie łatwym kąskiem dla zboczeńców?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:13   #184
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No już nie popadajmy w skrajności.
Nikt nie rozmyśla 24h na dobę, czy jest odpowiednio ubranym, takie rzeczy wynosi się zwykle z domu. Savoir-vivre, te sprawy...
Ani nieustające bieganie w żakiecikach, ani szał macicy na ulicy nie są dobre.

prosze abys nie wyskakiwala z tekstami 'co kto wyniosl z domu' bo naprawde zle w tym momencie trafilas. Moim zdaniem ta dyskusja nie ma zadnego sensu,gdyz z opinii na temat stroju zaczelo sie prawienie moralow,pouczanie co ma smak a co nie itp i tak czytam i czytam i mam wrazenie,ze jestem wsrod siedzacych przed kosciolem emerytek.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:16   #185
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Wspomniałyście o nastolatkach. Jeśli taka nastolatka, 12, 13 przykładowo ubierze się w taki strój, to czy nie będzie łatwym kąskiem dla zboczeńców?
To już nawet nie chodzi o zboczeńców, ale nawet o starszych o kilka lat od niej chłopaków, którzy nie zainteresują się specjalnie faktem, że seks z tą dziewczynką podpada pod prokuratora. Ba, wiek im trudno określić będzie.

Proste zarwiesz noc nie kumatą a ona przyjdzie z tatą a za nimi prokurator.


Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
prosze abys nie wyskakiwala z tekstami 'co kto wyniosl z domu' bo naprawde zle w tym momencie trafilas. Moim zdaniem ta dyskusja nie ma zadnego sensu,gdyz z opinii na temat stroju zaczelo sie prawienie moralow,pouczanie co ma smak a co nie itp i tak czytam i czytam i mam wrazenie,ze jestem wsrod siedzacych przed kosciolem emerytek.
Bardzo dobrze trafiłam. Dopasowanie stroju do okazji wynosi się z domu.
Co za paranoja swoją drogą, że osoby, które znają te reguły zaraz porównywane są do emerytek, najlepiej zakonnic chodzących w habitach.
Podałam przykład dziewczyn z brytyjskiej klasy niższej, bo to one chodzą wyzywająco ubrane i wymalowane po mieście. Tak zwana upper class tego nie robi, tam dzieci chodzą w mundurkach w elitarnych szkołach.
Szkoda, że niektórzy biorą pewne rzeczy osobiście, jako urazę godności wręcz i nie potrafią dostrzec prostych faktów.

Edytowane przez calkiem-spoko
Czas edycji: 2008-05-09 o 15:20 Powód: dopisek
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:18   #186
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Akurat mam odmienne zdanie na ten temat, co poprę dowodem takowym, że gdy tylko ciepło się robi, niektóre dziewczyny ubierają się na uczelnię jak na plażę. Czemu do wykształconych dziewczyn nie dociera, że NIE WYPADA połowy pleców pokazywać na wykładach?
Jakaś wyższa szkoła jazdy czy co
czy ty jestes juz grubo po 50tce? Na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, ja na zajecia rowniez ide w szortach i jakims topie i jakos nikomu to nie przeszkadza-i wyobraz sobie,ze JA jednak mam cos w tej glowie bo robienie bankowosci z ksiegowoscia w jezyku angielskim jest duzym wyzwaniem.


DLA SLEDZACYCH WATEK HARDCORE BARBIE- zdalam dwa egzaminy na C czyli bezblednie
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:18   #187
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Emerytek? To według ciebie młode dziewczyny i kobiety powinny właśnie tak się ubierać, a każdy strój więcej zakrywający niż odkrywający jest już przejawem staroświeckich poglądów? Chyba nie tędy droga.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 15:22   #188
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Emerytek? To według ciebie młode dziewczyny i kobiety powinny właśnie tak się ubierać, a każdy strój więcej zakrywający niż odkrywający jest już przejawem staroświeckich poglądów? Chyba nie tędy droga.
nie,uwazam tylko,ze chyba nie czujecie swojego wieku,nie czujecie sie 100% kobietami,a kobiecosc dla was do spodnica do kolan itp.. kazdy ma swoj gust,ja od dawien dawna sie tak ubieram, odkad mam lepsze zarobki inwestuje w coraz to lepsze zestawienia i czuje sie z tym super.Mam mnostwo znajomych zarowno polskich jak i wsrod Irlandczykow,jestem w 6letnim zwiazku,mam wszystko co sprawia,ze jestem szczesliwa i tyle.

zreszta nie chce sie z nikim tu klocic...ale wkurza mnie,ze na tym forum niektorzy nie potrafia byc mili pomimo tego,ze krytykuja..przeciez mozna krytykowac z kultura,prawda?
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:23   #189
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
czy ty jestes juz grubo po 50tce? Na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, ja na zajecia rowniez ide w szortach i jakims topie i jakos nikomu to nie przeszkadza-i wyobraz sobie,ze JA jednak mam cos w tej glowie bo robienie bankowosci z ksiegowoscia w jezyku angielskim jest duzym wyzwaniem.
Widocznie nie na każdą uczelnie

Na szanowaną nie wypada tak iść i już. Pewnie że ci nikt nie zwróci uwagi, bo nie jesteś małym dzieckiem, któremu trzeba mówić jak się zachować. Takie rzeczy człowiek powinien wiedzieć sam.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:25   #190
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
czy ty jestes juz grubo po 50tce? Na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, ja na zajecia rowniez ide w szortach i jakims topie i jakos nikomu to nie przeszkadza-i wyobraz sobie,ze JA jednak mam cos w tej glowie bo robienie bankowosci z ksiegowoscia w jezyku angielskim jest duzym wyzwaniem.
Taaa...a JA nie mam nic w głowie Aktualnie kodeks karny do niej wprowadzam

Nie, na uczelnię nie chodzi się w stroju dowolnym. U mnie wszyscy wykładowcy chodzą w garniturach. Studenci też są do czegoś zobowiązani. Tak samo, jak nie wypada stanąć na korytarzu uczelni i głośno przeklinać, nie wypada chodzić w topie i szortach.
Ubranym jak się chce to się chodzi po plaży, po domu i w ogródku

Ale wiem, że tłumaczenie tego to jest jak grochem o ścianę...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:26   #191
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

ciekawa jestem w jakiej czesci irlandii mieszka autorka watku, bo tez tam mieszkam i ja jakos nie zauwazylam ludzi ubranych w podobny stroj, a autorka pisze ze jest ich mnostwo, poza tym te dwa dni 'upalu' to byly 24 stopniowe srednio jak dla mnie gorace dni, a to stoj raczej na 30stopniowe, wrecz jakies urlopowo- cieplokrajowe klimaty, a nie na irlandie, gdzie tutaj te wczorajsze 24 stopnie to naprawde wysoka temperatura, podsumowujac- nie pasuje ten stroj na ulice, tymbardziej irlandzkie ulice...
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 15:27   #192
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Widocznie nie na każdą uczelnie

Na szanowaną nie wypada tak iść i już. Pewnie że ci nikt nie zwróci uwagi, bo nie jesteś małym dzieckiem, któremu trzeba mówić jak się zachować. Takie rzeczy człowiek powinien wiedzieć sam.
szanowana uczelnie HAHAHA... wszystkie jestescie SZANOWANE studentki a ja jestem ta WULGARNA studentka co od nie jednej z was moze miec 100razy wiecej w glowie...naprawde nie widze juz zadnego sensu udzielania sie w tym watku
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:29   #193
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie,uwazam tylko,ze chyba nie czujecie swojego wieku,nie czujecie sie 100% kobietami,a kobiecosc dla was do spodnica do kolan itp.. kazdy ma swoj gust,ja od dawien dawna sie tak ubieram, odkad mam lepsze zarobki inwestuje w coraz to lepsze zestawienia i czuje sie z tym super.Mam mnostwo znajomych zarowno polskich jak i wsrod Irlandczykow,jestem w 6letnim zwiazku,mam wszystko co sprawia,ze jestem szczesliwa i tyle.

zreszta nie chce sie z nikim tu klocic...ale wkurza mnie,ze na tym forum niektorzy nie potrafia byc mili pomimo tego,ze krytykuja..przeciez mozna krytykowac z kultura,prawda?
Nikt tu nie mówi, że kobieta musi się wbijać w garsonkę od razu, ale istnieją pewne ogólnie przyjęte zasady, które swiadczą o dobrym smaku. Jedną z nich jest np. to, że jeżeli kobieta chce wyeksponować biust, czy ładny brzuch, to nogi już raczej zakrywa i na odwrót. Nie rozumiem co kobiecego jest w pokazywaniu wszystkim naraz wszystkich swoich walorów. Ja jak najbardziej "czuję" swój wiek i też lubię np. pokazać czasem nogi, ale we wszystkim trzeba zachowywać umiar.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:29   #194
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
ciekawa jestem w jakiej czesci irlandii mieszka autorka watku, bo tez tam mieszkam i ja jakos nie zauwazylam ludzi ubranych w podobny stroj, a autorka pisze ze jest ich mnostwo, poza tym te dwa dni 'upalu' to byly 24 stopniowe srednio jak dla mnie gorace dni, a to stoj raczej na 30stopniowe, wrecz jakies urlopowo- cieplokrajowe klimaty, a nie na irlandie, gdzie tutaj te wczorajsze 24 stopnie to naprawde wysoka temperatura, podsumowujac- nie pasuje ten stroj na ulice, tymbardziej irlandzkie ulice...
Autorka watku mieszka w Dublinie,upal byl i nie ma co gadac,ze nie, najwidoczniej za malo wychodzisz na ulice.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:31   #195
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

O matko foxy chwalisz sie tym swoim kursem ksiegowosci na kazdym watku jakbys conajmniej robila doktorat na Harwardzie Napisz to sobie na czole, moze zanim ktos zdazy Cie ocenic po wygladzie dowie sie jaka jestes ą ę
Jesli kobiecosc oznacza chodzenie po ulicy polnagim, to w takim razie moge byc facetem czy obojnakiem
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:32   #196
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

a co to jest dla ciebie kobiecość? odkrycie wszystkiego co się da naraz?

jeśli tak, to dorośnij.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:32   #197
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
O matko foxy chwalisz sie tym swoim kursem ksiegowosci na kazdym watku jakbys conajmniej robila doktorat na Harwardzie Napisz to sobie na czole, moze zanim ktos zdazy Cie ocenic po wygladzie dowie sie jaka jestes ą ę
Jesli kobiecosc oznacza chodzenie po ulicy polnagim, to w takim razie moge byc facetem czy obojnakiem
nie ma sie czym chwalic.
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:34   #198
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

skoro dla ciebie 24 stopnie to upal.... mi to szczerze wisi jak sie ubierzesz ale boli mnie ze pozniej sie gada w roznych kregach irlandzkiej spolecznosci o polskich dziewczynach, i to niekoniecznie dobrze sie mowi a mi pozostaje sie pozniej tylko wstydzic, dobrze ze w moim miescie polki nie wpadaja na pomysly zeby wyjsc polnago na ulice, nawet jakby nie wiem jak wpaniala figure mialy
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:34   #199
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Tak czytam i czytam ....i doszlam do wniosku ze faktycznie watek przeistoczyl sie w prawienie moralu co wypada a co nie,a dziewczyna prisila tylko o opinie czy moze tak wyjsc na ulice czy nie.
Osobiscie ,hmmm,na plaze bym tak poszla,w koncu jak ma sie na sobie stroj kapielowy to jeszce wiecej jest odloniete.
Na miasto lub do klubu raczej nie,gdyz faktycznie czasami nie ma co zbytnio prowokowac,a ze czasem ludzie mnie przerazaja(duzo teraz swirw i zboczencow) to wole unikac klopotow.

Wiadomo do Kosciola bym sie tak nie ubrala,ale na wakacjach,przy fajnej pogodzie czemu nie.Troche bym jednak zmienila gore,bo szorty sa super,ale wolalabym jakis inny topik-rzecz gustu.
Jak dziewczyna ma fajne cialo i chce je pokazywac to niech to robi, a jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy( czyzby zazdrosc.....)
Fakt-potzreba odwagi by tak sie ubrac,przynajmniej ja bym jj potzrebowala,bo mimo ze na figure nie narzekam to jednak troche chyba bym sie czula skrepowana.

podsumowujac:zmienilabym top,spodenki sa ok,zyjemy w wolnym kraju,jak sie nie podoba to prosze nie patrzec,a jak ktos chce umoralniac to proponuje zalozyc nowy watek
Pozdrawiam
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 15:36   #200
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A jakby ktoś, w pełni władz umysłowych, przyszedł na pogrzeb ubrany w stylu gwiazda lokalu prosto z bazaru, różowa mini i biała bluzka, cycki na wierzchu, w buzi guma do żucia i ostry makijaż, to też byś tak pięknie pisała, że nie oceniasz po ubiorze?

Nie, i wiesz co porządnie Ci współczuję. Bo nie mi NIKOGO OCENIAĆ. Jak byłam raz na pogrzebie kolegi ze szkoły przyszłam w czerwonej kurtce puchowej (zima była w pełni) dżinsach i grubych butach. A wiesz dlaczego? Bo nie miałam nic czarnego. I nie skupiałam się na innych, ani na tym co mieli tylko nad tym co zrobił mój zmarły kolega. Ale Ty być zapewne nawet nie zauważyła, że jest pogrzeb bo byś za bardzo była skupiona na ocenianiu innych. Wiesz tak się zastanawiam ile czasu to oceniane ludzi Ci zajmuje? I pewnie robisz to na każdym kroku. Ja mam lepsze rozrywki.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:39   #201
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

nie malas nic czarnego ok, zapewne calkiem spoko by to zrozumiaa i zapewniam cie ze nie o to jej chodzilo...
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:40   #202
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez angel1980 Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam ....i doszlam do wniosku ze faktycznie watek przeistoczyl sie w prawienie moralu co wypada a co nie,a dziewczyna prisila tylko o opinie czy moze tak wyjsc na ulice czy nie.
Osobiscie ,hmmm,na plaze bym tak poszla,w koncu jak ma sie na sobie stroj kapielowy to jeszce wiecej jest odloniete.
Na miasto lub do klubu raczej nie,gdyz faktycznie czasami nie ma co zbytnio prowokowac,a ze czasem ludzie mnie przerazaja(duzo teraz swirw i zboczencow) to wole unikac klopotow.

Wiadomo do Kosciola bym sie tak nie ubrala,ale na wakacjach,przy fajnej pogodzie czemu nie.Troche bym jednak zmienila gore,bo szorty sa super,ale wolalabym jakis inny topik-rzecz gustu.
Jak dziewczyna ma fajne cialo i chce je pokazywac to niech to robi, a jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy( czyzby zazdrosc.....)
Fakt-potzreba odwagi by tak sie ubrac,przynajmniej ja bym jj potzrebowala,bo mimo ze na figure nie narzekam to jednak troche chyba bym sie czula skrepowana.

podsumowujac:zmienilabym top,spodenki sa ok,zyjemy w wolnym kraju,jak sie nie podoba to prosze nie patrzec,a jak ktos chce umoralniac to proponuje zalozyc nowy watek
Pozdrawiam
Zgadza się. Tylko wielu ludziom trudno pojąć, że każdy ma wolną wolę w ubieraniu się na co dzień. I jeśli nie spełni wymagań reszty od od razu jest klasyfikowany pod jakiś stereotyp. I się zaczynają nie miłe jazdy jak na tym wątku. Bo wielu ludziom trudno zrozumieć, że ktoś może mić inny pogląd na pewne sprawy od nich.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:41   #203
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
czytam i czytam i mam wrazenie,ze jestem wsrod siedzacych przed kosciolem emerytek.
trafilas. na dodatek mamy moherowe berety.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
czy ty jestes juz grubo po 50tce? Na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, ja na zajecia rowniez ide w szortach i jakims topie i jakos nikomu to nie przeszkadza-i wyobraz sobie,ze JA jednak mam cos w tej glowie bo robienie bankowosci z ksiegowoscia w jezyku angielskim jest duzym wyzwaniem.
yyy na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, owszem, ale czasami to 'jak chce' pasuje do otoczenia jak kwiatek do kozucha. nie wyobrazam sobie wyskoczyc na uniwerek w szortach i bluzce tubie no sory, ale jakis niepisany kodeks tego, co wypada a co nie, obowiazuje.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
nie,uwazam tylko,ze chyba nie czujecie swojego wieku,nie czujecie sie 100% kobietami,a kobiecosc dla was do spodnica do kolan itp.. kazdy ma swoj gust,ja od dawien dawna sie tak ubieram, odkad mam lepsze zarobki inwestuje w coraz to lepsze zestawienia i czuje sie z tym super.Mam mnostwo znajomych zarowno polskich jak i wsrod Irlandczykow,jestem w 6letnim zwiazku,mam wszystko co sprawia,ze jestem szczesliwa i tyle.

zreszta nie chce sie z nikim tu klocic...ale wkurza mnie,ze na tym forum niektorzy nie potrafia byc mili pomimo tego,ze krytykuja..przeciez mozna krytykowac z kultura,prawda?
jeju! gratuluje szczesliwego zwiazku. ty jako jedyna z nas trwasz w takim, my tu wszystkie stare, brzydkie z wielkimi brzucholami do tego pryszcz na pryszczu i zero faceta w promieniu kilometra

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
szanowana uczelnie HAHAHA... wszystkie jestescie SZANOWANE studentki a ja jestem ta WULGARNA studentka co od nie jednej z was moze miec 100razy wiecej w glowie...naprawde nie widze juz zadnego sensu udzielania sie w tym watku
tak. jestesmy szanowane studentki milo, ze w koncu to zauwazylas
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:42   #204
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

ale jakie moralizowanie? pytanie było "czy wypada" a nie "czy wam się podoba".
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:48   #205
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez angel1980 Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam ....i doszlam do wniosku ze faktycznie watek przeistoczyl sie w prawienie moralu co wypada a co nie,a dziewczyna prisila tylko o opinie czy moze tak wyjsc na ulice czy nie.
To popatrz na tytuł Wątek jest dokładnie "czy wypada"


Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
szanowana uczelnie HAHAHA... wszystkie jestescie SZANOWANE studentki a ja jestem ta WULGARNA studentka co od nie jednej z was moze miec 100razy wiecej w glowie...naprawde nie widze juz zadnego sensu udzielania sie w tym watku
och, widzę że za nic nie możesz przeboleć, że nie wypada i już.


A chwalenie się kursami, bankowością, Dublinem i wielką głową nic ci tu nie da. Bo żadna mądrość, dyplomy, certyfikaty i członkostwo w Mensie nie dają jakiegoś kulturalnego przyzwolenia na chodzenie pół nago po ulicy.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:50   #206
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
czy ty jestes juz grubo po 50tce? Na uczelnie kazdy chodzi ubrany jak chce, ja na zajecia rowniez ide w szortach i jakims topie i jakos nikomu to nie przeszkadza-i wyobraz sobie,ze JA jednak mam cos w tej glowie bo robienie bankowosci z ksiegowoscia w jezyku angielskim jest duzym wyzwaniem.


Cytat:
DLA SLEDZACYCH WATEK HARDCORE BARBIE- zdalam dwa egzaminy na C czyli bezblednie
czemu nie napisałaś tego w tamtym wątku?

eh, całkiem spoko już dużo napisała, ja bym pewnie tylko powtarzała za nią, więc się powstrzymam od wywodów.


podpisano, zakonnica w habicie vel emerytka w berecie



2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:55   #207
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

A i uważam teraz, że ten wątek przerodził się w wielkie umoralnianie jednych przez drugich, a zaraz pewnie dołączą trzecie co będą negować pierwsze, a drugie się obrażą Ogólnie robi się coraz bardziej nie miło, a ja uciekam od niemiłych osób. Coraz bardziej jedne obrażają drugie lub jej wyśmiewają. A wiadomo, że nikt nie przekona drugiego i na odwrót. Żadna już nic ciekawego do dyskusji nie wnosi, więc nie widzę jej celowości.

Ale jak znam życie i tak się będziecie dalej kłócić i tak z tego nic nie wyjdzie
Ja wyraziłam swoje zdanie, dlatego dziękuje za tą możliwość.
I życzę bardziej miłej tej kłótni.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:14   #208
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
A i uważam teraz, że ten wątek przerodził się w wielkie umoralnianie jednych przez drugich, a zaraz pewnie dołączą trzecie co będą negować pierwsze, a drugie się obrażą Ogólnie robi się coraz bardziej nie miło, a ja uciekam od niemiłych osób. Coraz bardziej jedne obrażają drugie lub jej wyśmiewają. A wiadomo, że nikt nie przekona drugiego i na odwrót. Żadna już nic ciekawego do dyskusji nie wnosi, więc nie widzę jej celowości.

Ale jak znam życie i tak się będziecie dalej kłócić i tak z tego nic nie wyjdzie
Ja wyraziłam swoje zdanie, dlatego dziękuje za tą możliwość.
I życzę bardziej miłej tej kłótni.
pozdrawiamy!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:42   #209
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Wypada tak wyjsc na ulice?

Ups, chyba autorka wątku dostała bana ..




Edit:Za usunięcie pierwszego posta wraz ze zdjęciem. :/
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.