suszarka Bosch Quattro-Ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 12:01   #1
grazynakoziol1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 2

suszarka Bosch Quattro-Ion


Już podczas pierwszego testowania suszarka Bosch zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Przede wszystkim jest lekka, poręczna i dobrze wyprofilowana. Przy codziennym myciu i suszeniu półdługich i gęstych włosów to duża zaleta. Bałam się, że tak zgrabna i lekka suszarka nie będzie mieć dużej mocy, i że suszenie będzie trwać długo. Jednak suszarka Bosch znów zaskoczyła mnie pozytywnie. Moc 2000W (naprawdę nieźle) a włosy wysuszone i wymodelowane w ekspresowym tempie. Często się gdzieś spieszę więc dla mnie to ogromna zaleta. Kolejna zaleta to możliwość regulacji siły nawiewu (2 stopnie) oraz regulacji temperatury (3 stopnie). Dla mnie szczególnie ważna jest możliwość suszenia włosów zimnym powietrzem, aby zbytnio ich nie niszczyć. Suszarka wyposażona jest również w funkcję Quattro-Ion, która zapobiega elektryzowaniu się włosów. W zestawie znajduje się koncentrator i dyfuzor. Podsumowując suszarka Bosch Quattro-Ion ma wszystko co potrzebne jest do szybkiego i łatwego wysuszenia i wymodelowania włosów. Po jej użyciu włosy są miękki, przyjemne w dotyku. Nie puszą się i nie elektryzują. Myślę, że ta suszarka zadba o moje włosy należycie. Z pewnością mogę ją polecić, osobom, które nie wiedzą jaką suszarkę wybrać.
grazynakoziol1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-06 13:01:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.