Praca i zarobki stylistki paznokci/manicurzystki/ kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 13:59   #31
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

uważam, ze najpierw trzeba popracować na etacie, podpatrzyć, zobaczyć na jakie zabiegi klienci najchętniej chodzą, na co narzekają, na co zwracają uwagę itp. I najważniejsze, zapracować na własną bazę klientów. Dużo inwestować w reklamę. Nie chodzi tutaj o żaden kryzys, po prostu trzeba mieć pomysł, aby się wybić na rynku, pokazać się. Mam dwie kumpele co maja własny gabinet. Jedna ma zarobki miesięczne netto (po opłaceniu wszystkiego) ok 4tys, ciągle wydaje na reklamę i jak widać działa. Ciągle ją gdzieś widać. A druga natomiast jakoś nie ma pomysłu na pokazanie siebie i zapada w długi.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-01-15 o 14:06
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:17   #32
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Talking Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Witam,

Tez niesmiało rodzi mi się pomysł o otworzeniu własnego salonu kosmetycznego... z tym, ze sama nie mam zadnej wiedzy na ten temat, nie mam studiów kosmetycznych, ale mysle ze mogłabym kogos zatrudnic, a w tym czasie sama isc do szkoły kosmetycznej! Chciałbym dotację z UP, ale boję sie tej całej biurokarcji, nie mam wkładu własnego... biznes plan, troszku mnie przeraza , w dodatku moja miejscowosc w której chce to otworzyc, jest małym miasteczkiem..., dziewczyny od czego zacząc? co najlepiej w takim gabinecie miec? jakie zabiegi? sprzety? prosze o porade! Pozdrawiam!!
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:24   #33
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Witam,

Tez niesmiało rodzi mi się pomysł o otworzeniu własnego salonu kosmetycznego... z tym, ze sama nie mam zadnej wiedzy na ten temat, nie mam studiów kosmetycznych, ale mysle ze mogłabym kogos zatrudnic, a w tym czasie sama isc do szkoły kosmetycznej! Chciałbym dotację z UP, ale boję sie tej całej biurokarcji, nie mam wkładu własnego... biznes plan, troszku mnie przeraza , w dodatku moja miejscowosc w której chce to otworzyc, jest małym miasteczkiem..., dziewczyny od czego zacząc? co najlepiej w takim gabinecie miec? jakie zabiegi? sprzety? prosze o porade! Pozdrawiam!!
Najlepiej zacznij od pójścia na studium. Skąd wiesz że ci się podoba to skoro jeszcze nawet nie masz pojęcia o kosmetyce?
Jak chcesz zatrudnić kosmetyczke jak nie będziesz wiedziała czy dobrze wykonuje swoją pracę? Troche porywasz się z motyką na słońce.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 12:46   #34
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Smile Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Najlepiej zacznij od pójścia na studium. Skąd wiesz że ci się podoba to skoro jeszcze nawet nie masz pojęcia o kosmetyce?
Jak chcesz zatrudnić kosmetyczke jak nie będziesz wiedziała czy dobrze wykonuje swoją pracę? Troche porywasz się z motyką na słońce.
Masz rację, ja to tak mam- napale sie na cos i ... nie pomysle, co trzeba by zrobic jako pierwsze, tylko sie porywam z motyka na księzyc zacznę sie rozglądac za szkołą, a potem spokojnie, jak mi to spasuje, pomysle o wlasnym gabinecie-ja chciałam wiesz, tak saobie latwo przez to przejsc

pozdrawiam serdecznie dziekuje za odpowiedz
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 00:11   #35
Afg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Witam serdecznie,
Chcialabym odswiezyc temat.
Kilka miesiecy temu otworzylam salon kosmetyczny. Pracuja u mnie dwie dziewczyny. Niestety nie mamy jeszcze duzo klientow i czasami zdarza sie tak, ze przez kilka dni jest totalna pustka. Dziewczyny zarabiaja okolo 2000zl na reke, ale mam wrazenie, ze nie sa zadowolone.
Czy moglybyscie mi napisac ile zarabiacie? I czy pracodawcy zgadzaja sie na umowy o prace czy zatrudniaja Was na zlecenie lub na czarno?
Z gory dziekuje za wszelkie informacje
Afg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:31   #36
fioletowa
Raczkowanie
 
Avatar fioletowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 287
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Afg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Chcialabym odswiezyc temat.
Kilka miesiecy temu otworzylam salon kosmetyczny. Pracuja u mnie dwie dziewczyny. Niestety nie mamy jeszcze duzo klientow i czasami zdarza sie tak, ze przez kilka dni jest totalna pustka. Dziewczyny zarabiaja okolo 2000zl na reke, ale mam wrazenie, ze nie sa zadowolone.
Czy moglybyscie mi napisac ile zarabiacie? I czy pracodawcy zgadzaja sie na umowy o prace czy zatrudniaja Was na zlecenie lub na czarno?
Z gory dziekuje za wszelkie informacje
W jakim mieście masz salon?
Umowa o prace to rzadkosć, ja mam zlecenie, podstawa+10% od zabiegów. (ale mam płatny urlop normalnie to jest duzy plus)
W poprzednim salonie mialam umowe śmieciowa i tylko podstawe za godziny pracy wyliczone
__________________
Poznanie: 20.03 2010
Razem od: 15.08.2010
Zaręczeni: 05.08.2011
Ślub: 11.05.2013
fioletowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:34   #37
Afg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Salon mam w Poznaniu. Miesieczny utarg z zabiegow, ktore wykonuje jedna dziewczyna, to okolo 3000 zlotych, czyli bardzo malo. Moim zdaniem przy takich obrotach, to 2000zl wyplaty, to nie jest zle...
Interesuje mnie tez jak to jest z rozliczaniem zabiegow, z ktorych dziewczyny korzystaja w salonie. Nie wiem o ile procent sa tansze zabiegi dla pracownikow.
Afg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 14:50   #38
fioletowa
Raczkowanie
 
Avatar fioletowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 287
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

U nas są 50% tańsze.
__________________
Poznanie: 20.03 2010
Razem od: 15.08.2010
Zaręczeni: 05.08.2011
Ślub: 11.05.2013
fioletowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:59   #39
whiteskin
Przyczajenie
 
Avatar whiteskin
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Moja mama prowadzi swój salon w centrum miasta ( ok 140tys ). Jej zarobki to nawet od 1-1.5tys dziennie (nie ma ona pracownic). Może wam się to wydać śmieszne jednak tak jest. Specjalizuje się ona w mikrodermabrazji i makijażu permanentnym metodą taffy - co samo daje koszt od 800-1tys zł. + dochodzą potrzebne korekty przy permanentnym. Do tego dochodzi jakieś solarium, makijaż ( zwłaszcza teraz w lato kiedy jest tyle ślubów), depilacja, pazurki, henna, regulacja, opalanie natryskowe, kolczyki itp, więc się uzbiera. Jednak nie bawi się igłami codziennie . Oczywiście nie przeczę że nie ma dni jak zarobi 300-400zł lub nawet mniej . Są też takie dni gdzie robi tylko hennę z regulacją i tak w kółko co też jest monotonne i mało opłacalne. W zimę jednak jest gorsza sytuacja z oczywistych powodów. A trzeba też liczyć czynsz, zus i kupno nowych przedmiotów, kosmetyków. Najlepsze jest zdziwienie kiedy klientka się dowiaduje jak niskie ceny ma moja mama i zawsze słychać: "Ile? Dlaczego tak mało? w tamtym salonie liczą się 50zł drożej" - Nie, nie. Pewnie sobie teraz myślicie: jak jest słaba w tym co robi to mniej kosztuje. A nie prawda. Moja mama jest zachwalana i polecana innym Jeszcze dochodzi kwestia tego że moja mama robi właśnie studia na wydziale kosmetologii więc niedługo zarobki też pewnie wzrosną...
Tak wygląda cała sprawa.
whiteskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 16:36   #40
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: ile wogóle zarabia kosmetyczka?

To chyba utarg tak ?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:42   #41
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ile wogóle zarabia kosmetyczka?

A z ciekawości zapytam,dlaczego w zimie gorzej? Wlasnie zima najlepsza,bo sie robi więcej zabiegów, bardziej inwazyjnych,droższych a nie tylko henna i pazurki za 60zl...

Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 16:37   #42
paulinka312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Dziewczyny, chciałabym się was poradzić

W lutym minie 2 lata jak pracuję w zawodzie kosmetyczki/ kosmetologa w salonie kosmetycznym we Włocławku. Jest to moja pierwsza praca w zawodzie, szefowa nauczyła mnie wszystkiego od A do Z. Mam licencjat z kosmetologii. Problem polega w zarobkach, zarabiam najniższą krajową tzn. 1200 netto, mam prowizję: od utargu powyżej 4000zł dostaje 10%, czyli jak zarobie 5000zł to dostaję 100zł, czyli tak naprawde niewiele.
Teraz kończy mi się umowa i nie wiem czy dalej ją przedłużać, czy szukać czegoś innego. To moja pierwsza praca dlatego nie orientuje się w zarobkach w tym zawodzie, a nie chciałabym trafić gorzej.

Czy ktoś wypowie się na ten temat?? Ile zarabia się w innych salonach??
paulinka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 20:42   #43
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ile wogóle zarabia kosmetyczka?

Ja osobiści wolę miec procent od każdego wykonanego zabiegu. Na tym wyciągam więcej niż sama podstawa.



Bardzo skromnie masz z prowizją. Może porozglądaj się zanim zrezygnujesz. Wypowiedzenie zawsze możesz później złożyć.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-01-10 o 20:44
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 13:18   #44
paulinka312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: ile wogóle zarabia kosmetyczka?

Też wydaję mi się, że skromnie, choć nie mam porównania, nie wiem na jakich warunkach są inne dziewczyny. Chciałabym wychodzić 2000zł miesięcznie. To chyba nie dużo?
paulinka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 06:21   #45
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: ile wogóle zarabia kosmetyczka?

Jeśli będziesz miała własną bazę klientek i pracowała na swoim to możesz zarobić nawet kilka razy więcej, ale do tego długa droga, a przede wszystkim trzeba być perfekcyjnym w tym wszystkim co się robi. Nic z dnia na dzień.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 15:22   #46
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Podstawa + procent.

Zależy od salonu ( ilości klientów, cen zabiegów oraz podejścia szefowej).
Słyszałam o przypadkach, w których dziewczyny mają jedynie procent - tragedia.
Zwykle bywa tak, że kosmetyczki wyrabiają ogromny zysk dla salonu, a same są wyzyskiwane.

Obecnie jestem stażystką, później czeka mnie zatrudnienie na pół etatu przez 6 miesięcy.

Obecnie dostaję z urzędu 800zł + napiwki od klientów. Szukanie stażu zajęło mi rok. Kosmetyczki nie chcą szkolić konkurencji.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 06:27   #47
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Niestety, akurat start w każdym zawodzie jest trudny, dlatego im szybciej przechodzi się na profesjonalizm tym po prostu lepiej. Tzn. im szybciej się człowiek uczy, zaczyna przygody z klientkami. To jedyna słuszna droga.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 11:31   #48
angel12112
Przyczajenie
 
Avatar angel12112
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Cześć dziewczyny, chciałam odświeżyć wątek, ponieważ chciałabym dowiedzieć się jak obecnie wyglądają zarobki kosmetyczek. Jak liczone jest wynagrodzenie? Podstawa+procent od zabiegu? Jeżeli tak to ile mniej więcej wynosi sama podstawa a ile procent? Dostałam propozycje pracy z 30% prowizją od wykonanego zabiegu. Ale co z podstawą?

Prosze podzielcie się dziewczyny, jak to wygląda u Was?
angel12112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 16:03   #49
Khatia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zarobki Kosmetyczki, ile zarabia kosmetyczka

Ja z kolei znalazłam ranking najbardziej płatnych zawodów - https://www.eurabota.ua/jobs/service...r/jobs-offered i ciekawi mnie, jakie są Wasze wrażenia. Czy istnieją jeszcze zawodowe pewniaki, gwarantujące pracę i dobre wynagrodzenie?
Khatia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 13:21   #50
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

Witam

Trochę chciałam się rozeznać i zapytać ile zarabia stylistka paznokci/manicurzystka dokładniej po takim odbytym kursie, który sama mam zamiar zrobić o co pytałam już w odpowiedniej kategorii.

Czy jest w stanie zarobić te 2000/2500 netto? Ja myślę, że tak mimo że nie na początku, bo najpierw musi mieć jakieś doświadczenia, doświadczenia musi nabyć ale realnie takie zarobki dla tego zawodu są możliwe?

Ogólnie słyszałam że dużo można w tym zawodzie zrobić więc dlatego o to pytam. "Dużo" to pojęcie względne, wiem i zależy od miasta jeszcze. Dla mnie 2500 to idealna chyba kwota tak 2500-3000 byłoby idealnym wynagrodzeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 07:10   #51
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

To zależy, co umiesz. Jeśli przyjdziesz od zera to nikt ci takich pieniędzy nie da. Musisz znać zawód, a salon ci tylko daje klientki. Będąc na swoim spokojnie możesz zarobić na paznokciach ponad 5K - przynajmniej jeśli zbudujesz odpowiednią bazę klientek. To też trochę trwa.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 15:17   #52
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Post praca jako stylistka rzęs

Cześć Kochane,
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad rozpoczęciem swojej działalności jak stylistka rzęs. Do tej pory czytałam jedynie na ten temat w internecie.

Wiem, że mnie nie zawiedziecie, a potrzebuje rzetelnych informacji od dziewczyn działających w tej branży. Proszę, podzielcie się jak rozpocząć działalność jako stylistka, jakie kursy polecacie i na jakim sprzęcie pracujecie. Wszelkie dodatkowe info będzie dla mnie na wagę złota.

Dziękuję
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 20:27   #53
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Praca i zarobki stylistki paznokci/manicurzystki/ kosmetyczki

Mam ostatnio wokół kilka osób, które są zainteresowane podobnym tematem. Tez chętnie się dowiem od jakiego szkolenia najlepiej zacząć i w co zainwestować na początek chodzi oczywiście o sprzęt no i może jakieś fajne miejsce w necie, gdzie zawsze można podpatrzeć co i jak np. fajny blog albo kanał na yt.
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 15:48   #54
violunia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: praca jako stylistka rzęs

ważne, aby na początku zdecydować się dobry sprzęt i produkty, dlatego też na Twoim miejscu zajrzałbym do oferty Posh Lashes, mają ciekawe propozycje dla dziewczyn, które chcą zacząć swoją działalność.
violunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 12:52   #55
darkoutside
Przyczajenie
 
Avatar darkoutside
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 16
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
To zależy, co umiesz. Jeśli przyjdziesz od zera to nikt ci takich pieniędzy nie da. Musisz znać zawód, a salon ci tylko daje klientki. Będąc na swoim spokojnie możesz zarobić na paznokciach ponad 5K - przynajmniej jeśli zbudujesz odpowiednią bazę klientek. To też trochę trwa.
Z tym, że jak się zarejestruje działalność to trzeba by było podliczyć też koszty z tym prowadzone, trzeba się z tym liczyć, bo na poczatku może być ciężko.
darkoutside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 14:39   #56
MajaLipczak
Raczkowanie
 
Avatar MajaLipczak
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

z tego co widziałam, to na stronie Posh jest zakładka "otwórz własny salon" i tam są wszystkie wymagania i dane kontaktowe. może jak się z nimi skontaktujesz i Ci wszystko wyjaśnią, to będzie łatwiej?
MajaLipczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:34   #57
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

Dziękuję za radę na pewno wejdę na stronę Posh Lashes i poczytam

Nie mniej jednak bardzo chciałabym uzyskać jakieś opinie dotyczące szkoleń z Posh Lashes i nie tylko oraz na jakim sprzęcie pracują stylistki. Chciałabym, aby moja decyzja była przemyślana. Z góry dziękuję za dalsze wskazówki
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 14:27   #58
aga_green
Przyczajenie
 
Avatar aga_green
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 26
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

Jeżeli chodzi o szkolenia, to moja obecna stylistka była właśnie na takim z Posh Lashes. Mówiła, że są bardzo merytoryczne, a edukatorki dobrze przygotowane. Ja od siebie mogę powiedzieć, że widzę różnicę w jej pracy z przed i po szkoleniu, na pewno większa dokładność, dbałość o szczegóły, stylizacje wyglądają bardziej naturalnie. Ja mam większe zaufanie do tego, co robi, bo wiem, że działa według tego, czego się nauczyła
aga_green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 21:18   #59
jamming
Raczkowanie
 
Avatar jamming
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 70
Dot.: Zarobki stylistki paznokci/manicurzystki

Ja zrobiłam kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 i volume (Kraków). Kurs był bardzo tani, bo załapałam się na promocję i za 2 dni szkolenia zapłaciłam 1100 zł (w tym jeszcze było szkolenie ze stylizacji brwi). Nie wiem jak wyglądają szkolenia indywidualne albo te znacznie droższe, ale ja jestem zadowolona z tego na którym byłam. Żaden kurs nic nie da, jeśli się nie praktykuje. Po szkoleniu nazbierało mi się troche klientek, ale musiałam przerwać ze względu na ciąże i powiększający się brzuch. Gdybym miała teraz wrócić do przedłużania rzęs 'na pełen etat' - zrobiłabym to, bo jest to opłacalny biznes.
jamming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 21:27   #60
Klaudia060606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Stylizacja rzęs z dojazdem

Witam Kobitki☠☠,

Mam pytanie odnośnie stylizacji rzęs. Chciałabym zaczac swoją przygodę z przedłużaniem rzęs( jestem w trakcie kursu). Mam miejsce u siebie na to zajęcie, ale mieszkam poza miastem, obrzeża ok. 10 km do centrum i wiem, że nie wszystkim taki dojazd by odpowiadał, a chce pozyskać klientki i stąd moje pytanie jak byłaby odbierana taka usługa z dojazdem do klientki, wykonywana u niej w domu ( oczywiście cały sprzęt miałabym że sobą)?
Klaudia060606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 06:40:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.