rezerwacja hotelu bez karty kredytowej?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 21:31   #1
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660

rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??


Witam! zwrócę się z wielką prośbą do bardziej doświadczonych podróżniczek: czy mogłybyście mi polecić sprawdzony serwis internetowy lub biuro podróży, w którym można zarezerwować hotel lub bilet lotniczy nie posiadając karty kredytowej (dokonując płatności przelewem?)
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:52   #2
KrzysiekTrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 36
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

witam, jeżeli chodzi o bilety lotnicze to znam serwis gdzie spokojnie możesz dokonac rezerwacji wstępnej na bilety lotnicze, po czym placisz przelewem. Jeżeli chodzi o tanie linie lotnicze to np. wizzair ma w opcji platnosc przelewem internetowym.
Kwestia jakie bilety Cię interesują, bo o ile zrobienie rezerwacji wstępnej na tradycyjne linie lotnicze to żadne problem (wstępna nawet do 72 godzin) natomiast w przypadku tanich linii nie ma takowej opcji- trzeba od razu zaplacic za bilet.
www.travel-point.pl sprawdz albo napisz, wyszukają i znajdą najlepszą opcję/najtańszą

Co się tyczy rezerwacji hoteli należy szukac w serwisach które zajmują się rezerwacją (np. booking.com czy hrs.com). Biura pośredniczą w czymś takim ale prowizje z tytułu pośrednictwa to kilkadziesiąt złotych.

p.s. podałem linki, jeżeli to "spam" proszę dac znac, usunę
KrzysiekTrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 13:07   #3
olioko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 129
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Jeśli chodzi o bilety lotnicze to KrzysiekTrójmiasto napisał co należy. Natomiast w kwestii hoteli, Ja robię tak.: Dzwonię do hotelu proszę o numer konta na który mogę dokonać wpłaty przelewem i pytam czy potwierdzenie przelewu który im wyśle faksem albo dostarczę na miejscu będzie wiążące podobnie jak zapłata kartą kredytową. Nikt jeszcze mi nigdy nie marudził, że u nich tak się nie da. Podobnie jest z hotelami za granicą tylko tu dokonujesz tzw zlecenia walutowego u mnie 40zł od zlecenia. A dalej tak samo. Pozdrawiam ...aaaa i jeszcze jedno; rezygnuj z pośredników po co im płacić za coś co sama możesz zrobić..
__________________
Zachęcam do oceny mojego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433590 , biorącego udział w konkursie Electrolux "Przygody z suszeniem ubrań". Dzięki
olioko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 17:37   #4
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Dziękuję za rady!olioko -spróbuję wobec tego zadzwonić
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:12   #5
empiria1989
Przyczajenie
 
Avatar empiria1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Wink Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Pracowałam trochę w recpecji w hotelu. Przy rezerwacji z booking.com i hrs.com trzeba podać numer karty kredytowej, swoje dane oraz termin ważnośći, cena na tych portalach zawsze jst wieksza niż na miejscu w hotelu, portale dostają swoją prowizje, najlepiej po prostu dzowić osobiście albo mailem bezpośrednio do hotelu.
__________________
...I Love You Till the End...
07.07.2009
empiria1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:51   #6
apach13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Witam.
Chciałem się spytać co myślicie o takim serwisie ja http://www.hotelia.pl/ bo tam można rezerwować z karty debetowej lub przelewem. Prosze o szybką odpowiedz
apach13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 13:58   #7
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez empiria1989 Pokaż wiadomość
Przy rezerwacji z booking.com i hrs.com trzeba podać numer karty kredytowej, swoje dane oraz termin ważnośći, cena na tych portalach zawsze jst wieksza niż na miejscu w hotelu, portale dostają swoją prowizje, najlepiej po prostu dzowić osobiście albo mailem bezpośrednio do hotelu.
Jak to ceny są wyższe? Ja korzystałam dużo razy z booking.com i ceny były naprawdę korzystne, często nawet tańsze niż bezpośrednio w hotelu
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 12:33   #8
travellerka
Raczkowanie
 
Avatar travellerka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 52
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Jak to ceny są wyższe? Ja korzystałam dużo razy z booking.com i ceny były naprawdę korzystne, często nawet tańsze niż bezpośrednio w hotelu
Tym bardziej jeśli serwis oferuje rezerwacje best price guarantee (najniższa cena gwarantowana). Ja rezerwuję zazwyczaj z wykorzystaniem karty, ale znajoma bookowała nocleg bez tego szatańskiego narzędzia na serwisie urlopwpolsce.pl i twierdzi, że wszystko było ok.


__________________
Oceniam książki na http://www.biblionetka.pl/
Podróżuję z: http://www.urlopwpolsce.pl/
Czytam recenzje http://krytycznymokiem.blogspot.com/
Poszukuję ciekawych blogów turystycznych.

Edytowane przez travellerka
Czas edycji: 2013-01-18 o 11:07
travellerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 09:42   #9
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Z tym stronami bywa czasami różnie, bo różnie jest z hotelami. Lepiej szukać informacji u źródła, czyli w samych hotelach.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 10:42   #10
Dana211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Ja polecam wyszukiwarke http://booking.com , calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac.

Edytowane przez Dana211
Czas edycji: 2016-02-19 o 09:02
Dana211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:43   #11
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Ja miałam taki sam problem,bo nie posiadam karty kredytowej. Zarezerowałam jednak hotel na znanej stronie booking, zadzowniłam do obsługi klienta czy da radę zapłacić bezpośrednio przelewem do hotelu i udało się. Państwo ,którzy prowadzą hotel podali drogą emailową wszystko potrzebne dane do przelewu i po sprawie
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 13:11   #12
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

czy rezerwacja bez karty kredtowej obowiązuje tylko przy standardowych cenach na booking.com ? kliknelam na kilka opcji i ZAWSZE mam opcje podania karty kredytowej - czy bez niej nie można nic zarezerowować ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:30   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
czy rezerwacja bez karty kredtowej obowiązuje tylko przy standardowych cenach na booking.com ? kliknelam na kilka opcji i ZAWSZE mam opcje podania karty kredytowej - czy bez niej nie można nic zarezerowować ?
Spróbuj debetową. Ew. napisz bezpośrednio do hotelu, którego ofertę znalazłaś na bookingu (często jest tak, że hotel proponuję tańszą cenę - szczególnie jeśli chodzi o sieć Accorhotels).
Jeśli NIC nie uda się zarezerwować to leć jutro do banku BZ WBK i kup kartę prepaid (koszt 20 zł). Wpłać na nią 10 zł. Będziesz miała kredytową. Czasem hotele robią preautoryzację karty (ściągają wcześniej), jednak mi się nie zdarzyło - za to ja zawsze rezerwuję nocleg prepaidówką.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:29   #14
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Spróbuj debetową. Ew. napisz bezpośrednio do hotelu, którego ofertę znalazłaś na bookingu (często jest tak, że hotel proponuję tańszą cenę - szczególnie jeśli chodzi o sieć Accorhotels).
Jeśli NIC nie uda się zarezerwować to leć jutro do banku BZ WBK i kup kartę prepaid (koszt 20 zł). Wpłać na nią 10 zł. Będziesz miała kredytową. Czasem hotele robią preautoryzację karty (ściągają wcześniej), jednak mi się nie zdarzyło - za to ja zawsze rezerwuję nocleg prepaidówką.

dzieki za radę ! zastanwiam sie czy taka kartą prepaid mozna płacić na Amazon com.

Ostatecznie napisałam maila do hotelu,w którym chcemy się zatrzymac i zrobili dla nas rezerwacje na podstawie maila, więc super. Nie jest to cena promocyjna, ale wybralismy po prostu ciut tańszy hotel.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:17   #15
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
dzieki za radę ! zastanwiam sie czy taka kartą prepaid mozna płacić na Amazon com.

Ostatecznie napisałam maila do hotelu,w którym chcemy się zatrzymac i zrobili dla nas rezerwacje na podstawie maila, więc super. Nie jest to cena promocyjna, ale wybralismy po prostu ciut tańszy hotel.
Myślę, że na 90% tak, rocznie masz tylko limit 5 tys. zł, co w praktyce na płatności tylko i wyłącznie kartą ciężko zrealizować. Ja płacę tą kartą m. in. na Asosie czy Dorothy Perkins i zawsze przechodzi, to samo na polskich serwisach, gdzie muszę mieć kartę. Karta jest ważna 2 lata od momentu wydania.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:40   #16
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

ja też mam ten problem, bo okazuje się że dużo rzeczy ostatniomi czasy nie można wykonać bez karty - nawet głupi zakup gry na google play czy jakieś zakupy za granicą, wszędzie chcą numer karty.. ja nie mam bo nigdy nie potrzebowałam ale chyba będę musiała sobie wyrobić bo czuje się dyskryminowana z hotelami z tego co ja wiem to jest różnie wiele chce nr karty przy rezerwacji ale spotkałam się też na xxxx z takimi gdzie nie trzeba więc myślę że to kwestia dogadania się z konkretnym miejscem
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-30 o 08:43 Powód: reklama
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 09:35   #17
gabriel000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

ja zawsze rezerwuje na bookingu, jest w zasadzie coraz wiecej ofert które nie wymagają potwierdzania kartą kredytową - niestety ciężko znaleźć takie oferty w popularnych miejscach w sezonie, ale poza nim - jest i to sporo.
gabriel000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 09:27   #18
bonter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 13
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

W większości przypadków wystarczy karta debetowa lub wręcz prepaidowa. Są jednak przypadki, gdzie bez kredytówki sie nie obejdzie. Najczęściej jest tak gdy hotel chce preautoryzować kartę na drobną kwotę. W sporym procencie takich przypadków ma to status transakcji telefonicznej a takie z kolej nie przejdą przy części kart debetowych a już na pewno nie prepaidowych, Byw atez tak, że limit w banku na transakcje telefoniczne ustawiony jest na 0.
bonter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:24   #19
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Witam! zwrócę się z wielką prośbą do bardziej doświadczonych podróżniczek: czy mogłybyście mi polecić sprawdzony serwis internetowy lub biuro podróży, w którym można zarezerwować hotel lub bilet lotniczy nie posiadając karty kredytowej (dokonując płatności przelewem?)
Witaj.Proponuję wizzair. Mają w opcji płatność przelewem internetowym.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 18:07   #20
xadtethe52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Tanie noclegi - https://pl.trip.com Najlepsza strona do szukania noclegu na wyjazd, nawet w czasie gdy panuje koronawirus mialam kilka Robionych rezerwacji co mie wszystkie odwolali bez problemu od razu . Brak ukrytych kosztów.

Edytowane przez xadtethe52
Czas edycji: 2022-07-24 o 10:08
xadtethe52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 21:49   #21
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: rezerwacja hotelu bez karty kredytowej??

Cytat:
Napisane przez xadtethe52 Pokaż wiadomość
Witam,

Zarezerwowałam dziś pokój w hotelu w Zakopanem przez serwis booking, w trakcie rezerwacji nie było wymagane podanie danych karty kredytowej (był napis: "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"). Orientuje się ktoś, w jaki sposób mam teraz zapłacić za hotel? Teraz nie chcę już dzwonić do tej willi, bo jest późno, a jednocześnie niepokoję się, bo w szczegółach rezerwacji mam podane, że hotel ściąga opłatę w dniu rezerwacji. Ale jak ma ściągnąć skoro nie podałam danych karty? Korzystał ktoś z Was z tej opcji w booking "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"?
Będę wdzięczna za info.

Pozdrawiam
Hotel pewnie nie obsługuje płatności kartą. Zapłacisz gotówką na miejscu.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-16 22:49:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.