Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 04:16   #2011
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
stacjo jest info i uszy nawet pokazane są, ale w katalogu tez to było. Ale tylko do zakupu czarnej maski.
Do czarnej z Glam Glow tak? To nawet za darmo bym jej nie chciała. Zuzylam na nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:16 ---------- Poprzedni post napisano o 04:15 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Natasha sprzedaje pojedyncze cienie, ale nie u nas, przynajmniej na razie.
W USA (np. Beautylish z wysyłających do PL) kosztują koło 30 dolców, więc też szału ni ma
Ale chyba jakaś większa pojemność chociaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 04:18   #2012
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
aaa - juz rozumiem
były ostatnio w Douglasie białe i różowe za 35 zł chyba - nawet rozważałam zakup, ale ostatecznie uznałam że jeszcze nie czas
Mnie jakieś foto na insta z tymi uszami rozbroilo, taki kaprys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 07:01   #2013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Do czarnej z Glam Glow tak? To nawet za darmo bym jej nie chciała. Zuzylam na nogi
Tak, to jest nowa jakas jej wersja teraz. Jesli idzie o GG to ja własnie tylko czarna i biała lubie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:57   #2014
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ale chyba jakaś większa pojemność chociaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2,5 g.
A tak w temacie cieni Natashy, są fajne, świetnie napigmentowane, łatwe w obsłudze itd.
Ale powiem Wam, że nie warto kupować dużej palety jeśli macie, tak jak ja , dużo cieni.
Jakieś niecałe 2 lata temu sprowadziłam sobie z USA tą większą 5-tkę i jeden z metalików zwyczajnie się pokruszył i wypadł z wypraski... Niestety na kafle, więc był do wywalenia
Paleta była uzywana tylko w domu, nie spadła mi itd. Na reddicie czytałam, że to częsty problem z jej formułą metaliczną. One się jakby kurczą i wypadają, coś jak cienie Colourpop te Shock cos tam, w białych okragłych pudełeczkach.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:02   #2015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
2,5 g.
A tak w temacie cieni Natashy, są fajne, świetnie napigmentowane, łatwe w obsłudze itd.
Ale powiem Wam, że nie warto kupować dużej palety jeśli macie, tak jak ja , dużo cieni.
Jakieś niecałe 2 lata temu sprowadziłam sobie z USA tą większą 5-tkę i jeden z metalików zwyczajnie się pokruszył i wypadł z wypraski... Niestety na kafle, więc był do wywalenia
Paleta była uzywana tylko w domu, nie spadła mi itd. Na reddicie czytałam, że to częsty problem z jej formułą metaliczną. One się jakby kurczą i wypadają, coś jak cienie Colourpop te Shock cos tam, w białych okragłych pudełeczkach.
Trochę słabo, jak na cienie za tyle kafli
Z drugiej strony pierwszy raz o tym słyszę. Nawet zadnego filmiku nie widziałam z tymi skurczonymi cieniami metalicznymi.
CP przynajmniej mozna upchac paluchem i sa dalej, chociaz im dłuzej otwarty tym jednak bardziej kruszy juz pokruszony wczesniej, ale zauwazyłam ze to tez zalezy od formuły cienia im wiecje drobinek, tym te cienie mniej stabilne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 09:55   #2016
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trochę słabo, jak na cienie za tyle kafli
Z drugiej strony pierwszy raz o tym słyszę. Nawet zadnego filmiku nie widziałam z tymi skurczonymi cieniami metalicznymi.
CP przynajmniej mozna upchac paluchem i sa dalej, chociaz im dłuzej otwarty tym jednak bardziej kruszy juz pokruszony wczesniej, ale zauwazyłam ze to tez zalezy od formuły cienia im wiecje drobinek, tym te cienie mniej stabilne.
Tzn. to nie wyglądało dokładnie jak w CP (one się zupełnie odklejają od wypraski, zmniejsza się ich średnica nawet), ale podejrzewam, że zachodzi podobny proces. Metaliki Natashy są bardzo kremowe, wręcz "mokre". Wydaje mi się, że z czasem substancje, które za tą emolientową, mokrą konsystencje odpowiadają, po prostu "wietrzeją" . Nie jestem chemikiem, ale w tej paletce wypadł mi tylko cień, który był właśnie taki najbardziej mokry, plastelinowy lekko. Z resztą nic się nie dzieje na razie.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 10:07   #2017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tzn. to nie wyglądało dokładnie jak w CP (one się zupełnie odklejają od wypraski, zmniejsza się ich średnica nawet), ale podejrzewam, że zachodzi podobny proces. Metaliki Natashy są bardzo kremowe, wręcz "mokre". Wydaje mi się, że z czasem substancje, które za tą emolientową, mokrą konsystencje odpowiadają, po prostu "wietrzeją" . Nie jestem chemikiem, ale w tej paletce wypadł mi tylko cień, który był właśnie taki najbardziej mokry, plastelinowy lekko. Z resztą nic się nie dzieje na razie.
No moze, ja w kazdym razie nie spotkalam sie w necie z niczym takim.
A o jaka palete chodzi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 10:52   #2018
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No moze, ja w kazdym razie nie spotkalam sie w necie z niczym takim.
A o jaka palete chodzi?
Ta w kolorze 02 - wykruszył się odcień Maroon.
https://www.beautylish.com/s/natasha...e-5-palette-01

Nie pamiętam już na którym wątku o tym czytałam, ale dziewczyna opisała identyczną sytuację, a w komentarzach dziewczyny pisały, że miały podobne przygody z cieniami ND.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Właśnie wyciągnęłam paletkę (nie używałam jakiś czas) i kolejny cień jest lekko wybrzuszony i na lekkie pęknięcia przy brzegu wypraski
Na razie uklepałam palcem i wygląda ok. Paletka jest piękna, kolory bardzo nasycone, cienie trwałe i łatwe w blendowaniu, ale to jednak jest przegięcie. Mam paletki, które maja po 3-4 lata i nic się z nimi nie dzieje, mimo pryskania alkoholem izopropylowym, wożenia w walizce itd...
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 10:57   #2019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ta w kolorze 02 - wykruszył się odcień Maroon.
https://www.beautylish.com/s/natasha...e-5-palette-01

Nie pamiętam już na którym wątku o tym czytałam, ale dziewczyna opisała identyczną sytuację, a w komentarzach dziewczyny pisały, że miały podobne przygody z cieniami ND.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Właśnie wyciągnęłam paletkę (nie używałam jakiś czas) i kolejny cień jest lekko wybrzuszony i na lekkie pęknięcia przy brzegu wypraski
Na razie uklepałam palcem i wygląda ok. Paletka jest piękna, kolory bardzo nasycone, cienie trwałe i łatwe w blendowaniu, ale to jednak jest przegięcie. Mam paletki, które maja po 3-4 lata i nic się z nimi nie dzieje, mimo pryskania alkoholem izopropylowym, wożenia w walizce itd...
A inne dziewczyny pisasły tez o tych malych, czy duzych tez to dotyczy?
Kurcze, jak mi sie zacznie robić tak, to bede wkurzona, bo co jak co, ale cienie nie najtansze i po 2 latach takie kwiatki?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 11:41   #2020
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A inne dziewczyny pisasły tez o tych malych, czy duzych tez to dotyczy?
Kurcze, jak mi sie zacznie robić tak, to bede wkurzona, bo co jak co, ale cienie nie najtansze i po 2 latach takie kwiatki?
Kurcze, nie pamiętam szczegółów. Po prostu przeczytałam, że tak się dzieje i pomyślałam, aha tak już mają, czyli nie moja paletka jest jakaś trefna tylko te cienie mają krótki okres żywotności.
Z drugiej strony może to jest jednak kwestia konkretnych odcieni? Trzeci metalik w paletce (Rosewood) wygląda nadal na mocno sprasowany, nakładałam go dzisiaj palcem i nic się nie zmieniło. Tego lekko pękającego Light coral też użyłam i nie widzę żadnej zmiany w kolorze, zapachu, pigmentacji, zachowaniu przy nakładaniu . Maroon i Light Coral miały od początku taką, nie wiem jak to nazwać, piankową lekko konsystencję (dlatego przyszły mi na myśl SSS Colourpop).
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:09   #2021
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Ostatnio oglądałam w Sephorze tester małej Star, odwróciłam ją do góry nogami i metaliczny, ten niebieski wypadł cały. Na szczęście na dłoń.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 12:33   #2022
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam w Sephorze tester małej Star, odwróciłam ją do góry nogami i metaliczny, ten niebieski wypadł cały. Na szczęście na dłoń.
A no bez przesady, wiadomo jak testery w takich sklepach sa traktowane, upadna,etc wiec tym bym sie nie kierowała nijak

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kurcze, nie pamiętam szczegółów. Po prostu przeczytałam, że tak się dzieje i pomyślałam, aha tak już mają, czyli nie moja paletka jest jakaś trefna tylko te cienie mają krótki okres żywotności.
Z drugiej strony może to jest jednak kwestia konkretnych odcieni? Trzeci metalik w paletce (Rosewood) wygląda nadal na mocno sprasowany, nakładałam go dzisiaj palcem i nic się nie zmieniło. Tego lekko pękającego Light coral też użyłam i nie widzę żadnej zmiany w kolorze, zapachu, pigmentacji, zachowaniu przy nakładaniu . Maroon i Light Coral miały od początku taką, nie wiem jak to nazwać, piankową lekko konsystencję (dlatego przyszły mi na myśl SSS Colourpop).
No nie sądze zeby po 2 latach były zepsute cienie, ale chodzi mi o to, ze jak na takie drogie, to nie powinno nic sie z nimi absolutnie dziać
A jesli faktycznie coś jest na rzeczy to producent powinien umieszczac taka informacje na pudełku, ze po jakims tak czasie niektore cienie mogą sie kurczyć.
Ciekawe co na to sama Natasha. W sensie pekania cieni.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:31   #2023
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Jesli o cieniach mowa to ja miałam identyczną sytuację z cieniami w słoiczku Chanel. To samo się robiło, cień się zaczął kurczyć i odstawać od słoiczka, zrobił się gumowy taki.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:38   #2024
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jesli o cieniach mowa to ja miałam identyczną sytuację z cieniami w słoiczku Chanel. To samo się robiło, cień się zaczął kurczyć i odstawać od słoiczka, zrobił się gumowy taki.
A faktycznie, illusion d'ombre się tak kurczą
Tylko w przypadku takiego głębokiego słoiczka raczej nie ma ryzyka, że coś Ci niespodziewanie wypadnie.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam w Sephorze tester małej Star, odwróciłam ją do góry nogami i metaliczny, ten niebieski wypadł cały. Na szczęście na dłoń.
No widocznie ta formuła jest bardzo delikatna i trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 16:10   #2025
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jesli o cieniach mowa to ja miałam identyczną sytuację z cieniami w słoiczku Chanel. To samo się robiło, cień się zaczął kurczyć i odstawać od słoiczka, zrobił się gumowy taki.
Paint Poty MACa tez sie tak kurczą ale to bankowo z powodu starości...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 16:57   #2026
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Czy któraś używała już podkładu Zoevy Authentik Skin Foundation?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 17:03   #2027
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A no bez przesady, wiadomo jak testery w takich sklepach sa traktowane, upadna,etc wiec tym bym sie nie kierowała nijak
W kontekście tego co napisałyście dało mi do myślenia, że z pięciu cieni wypadł akurat ten
Nie wiem jak był traktowany wcześniej, ale był praktycznie nowy, ekspedientka powiedziała, że dopiero przyjechały.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 17:11   #2028
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
W kontekście tego co napisałyście dało mi do myślenia, że z pięciu cieni wypadł akurat ten
Nie wiem jak był traktowany wcześniej, ale był praktycznie nowy, ekspedientka powiedziała, że dopiero przyjechały.
Ja Cie proszę, testery to testery, nikt specjalnie o nie nie dba, skad wiesz, czy nie upadł wczesniej. A ze akurat metaliczny cien to moze przypadek. Nie dorabiajmy filozofii gdzie jej nie ma.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:22   #2029
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Ja uważam, że wypadnięcie cienie po krótkim czasie używania to wystarczający powód do reklamacji...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 20:23   #2030
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że wypadnięcie cienie po krótkim czasie używania to wystarczający powód do reklamacji...
Tester sklepowy chcesz reklamowac?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:31   #2031
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że wypadnięcie cienie po krótkim czasie używania to wystarczający powód do reklamacji...
Nie wiem czy piszesz tak ogólnie (i na pewno masz tutaj rację) czy może odnosisz się do historii mojej albo coffee and cigarettes. Jeśli mojej - to już prawie 2 lata od zakupu, poza tym sklep z USA (Beautylish) - chyba nie chce mi się z nimi kopać .

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Na temptalii pojawiły się swatche nowej dużej palety Colourpop. O rany, ale słabizna
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:05   #2032
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tester sklepowy chcesz reklamowac?
Nie tester tylko jakby Ci w domu wypadło z palety za 5 stów ;p

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie wiem czy piszesz tak ogólnie (i na pewno masz tutaj rację) czy może odnosisz się do historii mojej albo coffee and cigarettes. Jeśli mojej - to już prawie 2 lata od zakupu, poza tym sklep z USA (Beautylish) - chyba nie chce mi się z nimi kopać .

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Na temptalii pojawiły się swatche nowej dużej palety Colourpop. O rany, ale słabizna

Raczej tak ogólnie, bo mi się też zdarzyło, że np. cienie w słoiczkach się skurczyły, ale to było po dłuższym czasie po otwarciu i raczej marki typu Loreal. Ale gdyby mi się np. po pół roku skurczyła taka Danona za 5 stówaczy (choćby jeden cień) i groziło to wypadnięciem to żadna siła by mnie nie powstrzymała od pojawienia się w Sephorze Po 2 latach z zagranicznym sklepem to rozumiem, że nie ma się co kopać (z koniem). Napisałam to w kontekście naszych bieżących rozważań, jakby się to komuś teraz wydarzyło.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:07   #2033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie tester tylko jakby Ci w domu wypadło z palety za 5 stów ;p

No bo napisałas pod tym jak o testerze było ;-)

Mnie tam nic nie wypada ani nie kurczy sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:18   #2034
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No bo napisałas pod tym jak o testerze było ;-)

Mnie tam nic nie wypada ani nie kurczy sie
No wiem, ale tak ogólnie mi chodziło, o te historie w całości. Moja wina- taki skrót myślowy.

Na testery to bym się jakoś nie zapatrywała, bo podobnie jak Ty uważam, że do żaden wyznacznik. Pomijając fakt ich ewentualnego upadania etc. to jeszcze każdy tam wtyka pazury i paluchy. W testerze to ja sobie mogę sprawdzić kolor cienia, ew. konsystencję i tyle.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:23   #2035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No wiem, ale tak ogólnie mi chodziło, o te historie w całości. Moja wina- taki skrót myślowy.

Na testery to bym się jakoś nie zapatrywała, bo podobnie jak Ty uważam, że do żaden wyznacznik. Pomijając fakt ich ewentualnego upadania etc. to jeszcze każdy tam wtyka pazury i paluchy. W testerze to ja sobie mogę sprawdzić kolor cienia, ew. konsystencję i tyle.
Spoko

No własnie, wszyscy wiedzą jak testery wyglądaja i co się z nimi wyrabia
Ale no na pewno jakby mi takie cienie zaczeły wypadać po dajmy na to pol roku- roku to na bank bym poleciała reklamowac i nie ma ze boli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:39   #2036
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Spoko

No własnie, wszyscy wiedzą jak testery wyglądaja i co się z nimi wyrabia
Ale no na pewno jakby mi takie cienie zaczeły wypadać po dajmy na to pol roku- roku to na bank bym poleciała reklamowac i nie ma ze boli
Nawet jakby mi jeden wypadł z tych za 5 stów to Pewnie jest w tych cieniach jakiś składnik, który je odpowiednio spaja i po czasie wysycha. Nie było kiedyś czegoś, co ratowało cienie? Duraline?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:45   #2037
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nawet jakby mi jeden wypadł z tych za 5 stów to Pewnie jest w tych cieniach jakiś składnik, który je odpowiednio spaja i po czasie wysycha. Nie było kiedyś czegoś, co ratowało cienie? Duraline?
No jasne, wystarczyłoby ze jeden wypadnie i reklamacja
Zapewne tak.
W Duraline sama sie zaopatrzyłam niedawno, zeby ratowac pomady i zelowe linery i teraz sie zastanawiam czemu ja tego wczesniej nie kupiłam mimo ze słyszałam o nim niejeden raz
Na necie laski takie rozsypane cienie, roze bronzery etc chyba alkoholem reanimuja.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:54   #2038
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No jasne, wystarczyłoby ze jeden wypadnie i reklamacja
Zapewne tak.
W Duraline sama sie zaopatrzyłam niedawno, zeby ratowac pomady i zelowe linery i teraz sie zastanawiam czemu ja tego wczesniej nie kupiłam mimo ze słyszałam o nim niejeden raz
Na necie laski takie rozsypane cienie, roze bronzery etc chyba alkoholem reanimuja.
Nie znam żadnego sposobu z alkoholem, coś mi tylko switalo z tym Duraline i sama ten preparat też miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:01   #2039
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W Duraline sama sie zaopatrzyłam niedawno, zeby ratowac pomady i zelowe linery i teraz sie zastanawiam czemu ja tego wczesniej nie kupiłam mimo ze słyszałam o nim niejeden raz
Ja uwielbiam Duraline! choć z makijażem jestem na poziomie najniższym podbija mi kolor cieni, kredek, trzyma je dłużej, no szalenie to lubię
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:03   #2040
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie znam żadnego sposobu z alkoholem, coś mi tylko switalo z tym Duraline i sama ten preparat też miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na necie pelno filmików z % do reanimacji cieni
Ale czy Duraline da sie reanimować cienie to hmmm, na pewno kremowe produkty stawia na nogi, a czy prasowane cienie tez, to nie mam pojęcia.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Duraline! choć z makijażem jestem na poziomie najniższym podbija mi kolor cieni, kredek, trzyma je dłużej, no szalenie to lubię
A to nie, ja nie do podbicia, bo tego nie potrzebuje, ja tylko do reanimacji zaschłych konsystencji kremowych a do tego nadaje sie wyśmienicie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.