Wspólne odchudzanie, ćwiczenia, zdrowe odżywianie :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 14:57   #61
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Wspólne odchudzanie, ćwiczenia, zdrowe odżywianie :)

Cytat:
Napisane przez Meevkin Pokaż wiadomość
Mnie choróbsko dopadło, więc klasycznie - burgery z filetem z ryby, jajem i serem + sałatka. Szybkie i syte

Jak tam walka z chorobą? Ja wprawdzie chora nie jestem i coś tam ćwiczę, ale od dwóch dni mam gigantyczną ochotę na WSZYSTKO. Na śniadanie zżeram pół zawartości lodówki a czuję się jakbym zjadła ledwo cukierka Ciągle myślę o jedzeniu. W ciąży raczej nie jestem..
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 08:45   #62
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Wspólne odchudzanie, ćwiczenia, zdrowe odżywianie :)

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość


Jak Wam idzie dziewczyny? Ja od kilku dni trochę gram w siatkę z chłopakiem. Dieta ani źle, ani też za specjalnie dobrze. Raczej bez obżarstw, choć czasem wpadnie jakiś słodycz.Wczoraj burger roślinny w normalnej bułce śniadaniowej z mnóstwem warzyw (pomidor, sałata, ogórek kiszony, cebula i keczup) + ziemniaki pieczone + sałatka z pomidorem, oliwkami, fetą i oliwą. Mniam.
Dziś na obiad nie wiem co w sumie. Jakieś placuszki bym zjadła z chęcią Może jakieś kotleciki brokułowe.

Ja miałam dość intensywny ostatni tydzień, nie obżerałam się, ale ani treningów ani regularnego jedzenia nie było. Kupiliśmy ziemię, więc musieliśmy pozałatwiać trochę formalności, w czwartek i piątek byłam na wyjazdowym szkoleniu z pracy, w sobotę odpoczywałam po szkoleniu a wczoraj pół dnia spędziliśmy na działce. Jest strasznie zarośnięta więc powoli,własnymi rękoma ją trochę oczyszczamy, chociaż to bardziej radocha z posiadania własnego kawałka ziemi Ale i tak wczoraj zrobiłam lepszy trening niż niejeden crossfitowiec
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-23 08:45:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.