Powrot do tabletek anty a okres (a raczej jego brak) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 06:20   #1
PierozekMaslany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1

Powrot do tabletek anty a okres (a raczej jego brak)


Czesc,

Pol roku temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne. Zgodnie z oczekiwaniami, moja gospodarka hormonalna zwariowala - prawidlowych okresow mialam moze z 3, tak to tylko niewielkie krwawe plamienia albo nic. Bylam z tym tematem u endokrynologa, ponoc nie dzieje sie nic zlego. W ciazy tez nie jestem, sprawdzalam nawet wczoraj.

Ostatni prawidlowy okres mialam troche ponad miesiac temu, potem po dwoch tygodniach kilkudniowe krwawe plamienie (stad tez podejrzenie ciazy, mimo ze zabezpieczam sie mechanicznie bez niespodzianek), potem nic, wczoraj znowu zaczelam plamic krwawo.

Zasugerowalam sie obfitoscia 'okresu' i zaczelam przyjmowac tabletki na nowo. I wszystko by bylo wporzadku, gdyby nie to, ze 'okres' wyglada jakby sie juz skonczyl.

Czy slusznie zrobilam? Czy byl to poczatek cyklu/ochrona powstala, czy raczej kolejna zmylka? W takim razie powinnam kontynuowac przyjmowanie tabletek, z nadzieja, ze mi sie unormuje? Co z zabezpieczenianiem sie mechanicznie?

Duzo pytan, mam nadzieje ze nie namieszalam podsumowujac - chce wrocic do anty, ale nie wiem, czy juz moge

Dziekuje!
PierozekMaslany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 07:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.