Czy ja go kocham?😭 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-03, 21:28   #1
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10

Czy ja go kocham?😭


Jestem z nim prawie 4 miesiące. Niby wszystko jest dobrze ale nie ma tych emocji i uczuć. Jest nieidealny ale akceptuję go, podoba mi się, ma takie śliczne oczy, jak ma przyjechać zawsze przygotowuje się, robię coś do jedzenia, nie jest problem wstać wcześniej mi i zrobić mu śniadanie do łóżka, ma mieć zabieg to już widzę jak będę dbaco niego i chce tego, już teraz to robię, pomagam mu załatwiać wiek spraw, uwielbiam z nim rozmawiać, jak są jakieś okoliczności to kupuje mu coś jak tylko mogę, lubię się z nim spotykać, pociąga mnie, jesteśmy bardzo podobni do siebie, mamy te same poglądy na życie, poczucie humoru, rozumiemy się bez słów. Problem jest w tym że mam wątpliwości, bo nie mam motylków, bo nie skacze z radości jak głupia, bo nie usycham z tęsknoty (widujemy się dosyć często w tym weekendy na noc), nie mam ciągle myśli ,,chce go już tutaj bo nie mogę 5min żyć,, , nie mam ciągle ochoty na seks albo pocałunki. Jest tak normalnie spokojnie. Jak myślę że to by się miało skończyć chce mi się płakać, smutno mi i przeżywam to. Nie chce tego. Czy to z racji mojej przeszłości? Że zranili mnie? Że mam zakodowany obraz idealnej miłości której nie przeżywa się ciągle tylko raz? Może to przyzwyczajenie? Może to miłość? Co mam robić proszę o pomoc nie chce odpowiedzi typu ,,głupia jesteś za młoda itp,,

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Mamy razem jechać do Zakopanego, cieszę się że wyjadę gdzieś z nim. Jak mam problem to chce by on był obok, nie chce go stracić...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Ktoś jest? Proszę pomóżcie, co mam zrobić żeby to przyszło w końcu ta pewność

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-12-05 o 00:08 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 21:32   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
Jestem z nim prawie 4 miesiące. Niby wszystko jest dobrze ale nie ma tych emocji i uczuć. Jest nieidealny ale akceptuję go, podoba mi się, ma takie śliczne oczy, jak ma przyjechać zawsze przygotowuje się, robię coś do jedzenia, nie jest problem wstać wcześniej mi i zrobić mu śniadanie do łóżka, ma mieć zabieg to już widzę jak będę dbaco niego i chce tego, już teraz to robię, pomagam mu załatwiać wiek spraw, uwielbiam z nim rozmawiać, jak są jakieś okoliczności to kupuje mu coś jak tylko mogę, lubię się z nim spotykać, pociąga mnie, jesteśmy bardzo podobni do siebie, mamy te same poglądy na życie, poczucie humoru, rozumiemy się bez słów. Problem jest w tym że mam wątpliwości, bo nie mam motylków, bo nie skacze z radości jak głupia, bo nie usycham z tęsknoty (widujemy się dosyć często w tym weekendy na noc), nie mam ciągle myśli ,,chce go już tutaj bo nie mogę 5min żyć,, , nie mam ciągle ochoty na seks albo pocałunki. Jest tak normalnie spokojnie. Jak myślę że to by się miało skończyć chce mi się płakać, smutno mi i przeżywam to. Nie chce tego. Czy to z racji mojej przeszłości? Że zranili mnie? Że mam zakodowany obraz idealnej miłości której nie przeżywa się ciągle tylko raz? Może to przyzwyczajenie? Może to miłość? Co mam robić proszę o pomoc nie chce odpowiedzi typu ,,głupia jesteś za młoda itp,,

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Mamy razem jechać do Zakopanego, cieszę się że wyjadę gdzieś z nim. Jak mam problem to chce by on był obok, nie chce go stracić...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Ktoś jest? Proszę pomóżcie, co mam zrobić żeby to przyszło w końcu ta pewność
Na czym polega jego nieidealnosc?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 21:41   #3
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Nie jest wysportowany tylko ma brzuszek najpiękniejszy też może nie ale mi się podoba
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 21:54   #4
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Czy ja kocham go🙁

Jestem z nim prawie 4 miesiace wszystko jest niby dobrze, martwię o niego, pomagam mu, uwielbiam rozmawiać z nim i robić dla niego coś, chce się z nim spotykać, jest mi z nim dobrze, mamy takie same poglądy i humor, ale problem jest w tym że mam wątpliwości, że to nie to, że nie poczuje nic itp. Nie ma motylków, umierania z tęsknoty, emocji i uczuć jakiś. Nie chce go stracić, smutno mi jak o tym myślę że to koniec nie chce tego. Co ja mam zrobić? Czy to przez to że byłam parę razy zraniona i tak mam teraz? Czy to przez to może że mam zbyt kolorowy obraz miłości. Denerwuje mnie nie raz nieziemsko ale i taki zaraz mi przechodzi. Mamy jechać razem do Zakopanego i cieszę się. Jak mamy się spotkać zawsze się przygotowuje. Nie mam ochoty ciągle na seks i długie pocałunki. Czasem wolę posiedzieć albo poleżeć i pogadać albo iść na spacer czy spać. Czy to przyzwyczajenie? Czy to miłość? Czy to przyjdzie? Co robić? Chce z nim być i żeby to wyszło. Nie chce odpowiedzi typu ,,głupia jesteś i niedojrzała itp,, ps nie wiem co stało się z tamtym wątkiem więc zakładam jeszcze raz

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

W poprzednim wątku widzę tylko kropkę 🙁

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Halo jest ktoś? :C
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 22:01   #5
michal321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 268
Dot.: Czy ja kocham go🙁

Z wiekiem ci przejdzie, każdy miał kiedyś 15lat .
michal321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 22:05   #6
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
Nie jest wysportowany tylko ma brzuszek najpiękniejszy też może nie ale mi się podoba
Hmm jesli widzisz jego wady ale Ci nie przeszkadzaja, podoba Ci sie itd to wszystko jest ok. 4 miesiace to nie jest duzo niektórzy potrzebuja pół roku..
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 22:06   #7
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja kocham go🙁

Nie mam 15 lat dla twojej wiadomości kolego...
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 23:03   #8
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

A normalne jest to że nie mam ciągle ochoty na pocałunki i seks? Wolę z nim leżeć i rozmawiać czasem niż ciągle to robić. Boje się że to się nie uda a nie chce tego ��

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Jest kto?
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 23:04   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
A normalne jest to że nie mam ciągle ochoty na pocałunki i seks? Wolę z nim leżeć i rozmawiać czasem niż ciągle to robić. Boje się że to się nie uda a nie chce tego ��
U mnie to zalezy od dnia cyklu. Tez nie w kazdym momencie mam ochote na pocałunki. Gorzej byłoby gdybys wcale nie miała ochoty na całowanie z nim. Przeciez nie musicie "ciagle tego robic". Poznawajcie sie, rozmawiajcie. To ttez jest wazne bo za jakis czas obudzisz sie że w sumie to do siebie nie pasujecie bo nie poznaliscie sie wczesniej, nie przegadaliscie kilku spraw itd a zauroczenie minęło.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 23:07   #10
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Ale czemu w takim razie mam taką reakcję obronną? Niby robię wszystko jakbym kochała ale nie czuje tego na sercu jakoś, nie usycham z tęsknoty co mogę zrobić nie chce go stracić
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 23:14   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ja go kocham?😭

był już kiedyś taki wątek, dziewczyna się zastanawiała czy to normalne że czuje ''spokój'' i takie właśnie bezpieczeństwo , trochę wyciszenie, bo była przyzwyczajona do badbojów i huśtawki, motyle i cierpienie na zmianę.

no nie wiem, jak wolisz, wg mnie to co opisujesz jest w porządku, a to, że nie chcesz bez przerwy seksu to raczej kwestia samego libido/temperamentu. Nie musisz nonstopem leżeć na facecie i pchać mu ciągle rąk do spodni. ; )
Dla mnie ważne jest czy rzeczywiście lubisz spędzać z nim często czas, naprawdę nie ma obowiązku tylko doskakiwać do siebie jak zwierzaki , para powinna chyba lubić ze sobą po prostu też być.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 23:16   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
Ale czemu w takim razie mam taką reakcję obronną? Niby robię wszystko jakbym kochała ale nie czuje tego na sercu jakoś, nie usycham z tęsknoty co mogę zrobić nie chce go stracić
To inne uczucie niz jest Ci znane ale nie znaczy że gorsze po prostu inne. Poza tym to dopiero 4 miesiace. To wszystko jest świeże, rozwija sie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 23:17   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ja go kocham?😭

ale jak czujesz że to nie to to tez się nie oszukasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 06:53   #14
kociax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Ja Cie doskonale rozumiem. Mam tak z obecnym facetem, jestem po zakończeniu dlugiego zwiazku z exem, i też sie tak czuje do obecnego, że to bardziej taki przyjaciel niż facet z ktorym mogę planować życie. Zależy, ale nie zabiłabyś się dla niego. Może ostatnie doświadczenie z poprzednim facetem tak wpłynęło na Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kociax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:04   #15
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez kociax Pokaż wiadomość
Ja Cie doskonale rozumiem. Mam tak z obecnym facetem, jestem po zakończeniu dlugiego zwiazku z exem, i też sie tak czuje do obecnego, że to bardziej taki przyjaciel niż facet z ktorym mogę planować życie. Zależy, ale nie zabiłabyś się dla niego. Może ostatnie doświadczenie z poprzednim facetem tak wpłynęło na Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z poprzednim byłam 1,5 roku i to ja się rozstałam bo widziałam jak sie zachowywał, ale przeżywałam 2 tygodnie potem stwierdziłam ze nie warto i zaczełam korzystac z życia, poznawać innych chodzic na kluby a potem poznałam obecengo i stwierdziłam ze na takiego to czekałam przeciez tyle, i to jest inne, bo ja zawsze chcialam aby facet tak mnie traktowal, byl taki jak ja itp i jestem w szoku ze poznałam kogos takiego
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:28   #16
kociax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ja go kocham?😭

To tak jakby Twój mózg nie myślał o tym, że wreszcie masz tego który zasługuje na Twoją uwagę. Ciężko powiedzieć, mamy podobnie. Tylko u Ciebie minęło 4 miesiące, a u mnie 2,5, i ja już mam ten dylemat. Może uczucie się pojawi, staraj się spojrzeć na to w ten sposób, ze gdybyś np miała z nim założyć rodzinę, to czy byłoby to na pewno to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kociax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:32   #17
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez kociax Pokaż wiadomość
To tak jakby Twój mózg nie myślał o tym, że wreszcie masz tego który zasługuje na Twoją uwagę. Ciężko powiedzieć, mamy podobnie. Tylko u Ciebie minęło 4 miesiące, a u mnie 2,5, i ja już mam ten dylemat. Może uczucie się pojawi, staraj się spojrzeć na to w ten sposób, ze gdybyś np miała z nim założyć rodzinę, to czy byłoby to na pewno to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem pojawi się myśl o przyszłości ale nie koniecznie slub, tylko bardziej to co bedzie po. Smiejemy się że wymyslamy juz imiona dla dzieci, widze jak bede wracac do domu z pracy a on bedzie czekac albo na odwrot. Albo ze jak cos mu bedzie to ja bede obok
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:34   #18
kociax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Wiesz, ja np. zawsze zabiegałam o osoby które miały mnie najczęściej gdzieś, bo musiałam sie starać o kogoś, nadskakiwać itp, a przy kimś kto jest mimo wszystko odczuwam że nie musze tego robić bo mimo wszystko jest. I to jest dziwne. Może u Ciebie jest właśnie podobnie, masz kogos kto o Ciebie zabiega, stara sie, a Ty czujesz że to nie to bo Ty nie musisz tak dużo dawac od siebie by ten ktoś był. Tak jak u mnie, że bardziej czułam coś do kogos kto np, nie chcial się angażować w zwiazek, niz do kogos kto tego związku i mojego szczęścia chciał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kociax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:39   #19
Milka6969
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 50
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez kociax Pokaż wiadomość
Wiesz, ja np. zawsze zabiegałam o osoby które miały mnie najczęściej gdzieś, bo musiałam sie starać o kogoś, nadskakiwać itp, a przy kimś kto jest mimo wszystko odczuwam że nie musze tego robić bo mimo wszystko jest. I to jest dziwne. Może u Ciebie jest właśnie podobnie, masz kogos kto o Ciebie zabiega, stara sie, a Ty czujesz że to nie to bo Ty nie musisz tak dużo dawac od siebie by ten ktoś był. Tak jak u mnie, że bardziej czułam coś do kogos kto np, nie chcial się angażować w zwiazek, niz do kogos kto tego związku i mojego szczęścia chciał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znaczy sie ja tez tak miałam ze dawałam duzo a dostawałam kopa, ale teraz nie siedze i czekam az mi wszystko poda, staram się tez jak moge, nie lubie np jak ciagle placi za mnie wiec z tym wychodze ja, robie dla niego duzo bo chce po prostu, dla mnie nie jest problem jechac do jego pracy 1h tylko po to aby posiedziec 30 min na przerwie z nim i jeszcze mu obiad zawiesc, wiec to nie jest tak ze nie czuje potrzeby sie angazowac, bo wiem ze to by nie mialo sensu
Milka6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 07:49   #20
kociax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Zależy Ci na nim i to jest zdrowe. Poczekaj może jeszcze troche, z czasem zauważysz sama czy coś się obudzi w Tobie czy nie. W moim przypadku ja zadaje sobie pytanie czy ja wogóle kogokolwiek kochałam, czy byłam tylko zauroczona. Z moich spostrzeżeń wychodzi, ze nie. Tak jak to kazdy opisuje, nie ma motyli w brzuchu, nie ma tych ciarków podczas dotyku, jest porzadanie ale to wszystko takie jakby zwyczajne. Moze i jak ja, to uczucie jeszcze przed Tobą. Wiesz, ja z obecnym też np, robię mu śniadanie, właśnie dlatego wstalam tak wcześnie bo u UK jest teraz 6.44, też się nim nie wysługuje choć jakbym chciala to latałby mi wszędzie i po wszystko. Ale mam uczucie, ze zalezy mi na nim, ale to nie jest to. I też stwierdziłam że przeczekam, może coś się we mnie obudzi. Moze moj 5letni związek z exem ktory też ja zakończyłam, może to też na mnie jakoś wpływa. Rozumiem Cie, bo sama sie borykam z tym tematem. Yhh, to życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Wiesz starać się o czyjś komfort to nie to samo co zabiegać o czyjeś uczucia. Tak mi się wydaje. Latasz, robisz mu żarcie, przywozisz do pracy, ale brakuje Ci tej kropki nad i. Mam tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kociax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 07:50   #21
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Albo jesteś osobą, która szuka problemów tam, gdzie ich nie ma, albo wiesz, że to nie to i próbujesz temu zaprzeczyć, bo nie chcesz być sama. Bądź ze sobą szczera.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:01   #22
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy ja kocham go🙁

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
W poprzednim wątku widzę tylko kropkę 🙁
Bo ją tam sama wstawiłaś.
Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
Halo jest ktoś? :C
Jest, ale nie ma obowiązku Ci odpisywać. Nie podbijamy ani nie powielamy wątków.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 17:08   #23
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Ale jakby mi nie zależało to raczej nie chciała bym robić dla niego czegokolwiek i poświęcać się to może faktycznie robię problemy z dupy
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 18:23   #24
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Jakbym czytała o sobie!

Mam dokładnie to samo. Mój luby to pierwszy mężczyzna, przy którym czuję się tak dobrze - wcześniej w relacjach z płcią przeciwną byłam wiecznie nieszczęśliwa - wybierałam nieodpowiednie osoby i przez to cierpiałam. On jest cudowny. Inteligentny, czuły, wygadany, w moim typie (brązowooki brunet ), strasznie się nawzajem kręcimy i generalnie uwielbiam z nim spędzać czas - mam tzw. banana na twarzy na sam widok jego samochodu na mojej ulicy Świata poza mną nie widzi, troszczy się o mnie, ja o niego zresztą też. Martwię się czasem bardziej niż jego mama Nie wyobrażam już sobie bez niego życia.

Moje uczucie też jest takie "spokojne", nie czuję żadnego wiercenia w brzuchu na jego widok ani nic z tych rzeczy. Może to dlatego, że on mi daje poczucie pewnej stabilizacji - wiem, że nigdzie mi nie ucieknie, że mogę być już tej relacji pewna w 100%. Poza tym obydwoje czujemy się przy sobie bardzo swobodnie.

Doświadczyłam kiedyś wielkiej tęsknoty, bolów brzucha, stanów egzaltacji - czyli rzeczy kojarzonych z zakochaniem i powiem Ci, że przeszło równie szybko, co przyszło.
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 20:32   #25
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Czyli nie muszę umierać z tęsknoty tak? Może być to takie normalne i nie muszę ciągle miziac się do niego? Może być to takie spokojne i normalne a i taki pewność przyjdzie
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 21:54   #26
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
Czyli nie muszę umierać z tęsknoty tak? Może być to takie normalne i nie muszę ciągle miziac się do niego? Może być to takie spokojne i normalne a i taki pewność przyjdzie
Wydaje mi się, że tak. Tym bardziej nie sądzę byś miała powody do obaw, skoro naprawdę Ci bardzo na nim zależy i czujesz, że na takiego faceta czekałaś.
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 23:18   #27
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

A po czym poznać że kogoś się nie kocha? Albo że to tylko przyzwyczajenie albo coś innego? Myślicie że u mnie to miłość tylko muszę poczekać z wyznaniem tego?
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 23:51   #28
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
A po czym poznać że kogoś się nie kocha? Albo że to tylko przyzwyczajenie albo coś innego? Myślicie że u mnie to miłość tylko muszę poczekać z wyznaniem tego?
Hmm jesli masz na niego wywalone, nie liczysz sie z jego uczuciami masz je w to nie kochasz. Tak mi sie wydaje. Jesli nie robi Ci sie ciepło na duszy gdy na niego patrzysz. Kiedy nie jest dla Ciebie najważniejszy. Kiedy wolisz obejrzec serial niz sie z nim spotkac po tygodniu "rozłąki". Kiedy nie widzisz go w swojej przyszłosci. Kiedy nie tesknisz za nim po np 2-3 dniach od spotkania ( w ogole czy jest uczucie jakiejś tam tęsknoty czy zerowe) Kiedy nie martwisz sie gdy nie odpisuje na wiadomości itp.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 08:17   #29
PtysiaM1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ja go kocham?😭

No teoretycznie wszystko jest okey tylko brak usychania z tęsknoty, może to przez to że mam tę myśli które odbierają mi radość życia i to że widujemy się ciągle
PtysiaM1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 08:23   #30
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy ja go kocham?😭

Cytat:
Napisane przez PtysiaM1208 Pokaż wiadomość
No teoretycznie wszystko jest okey tylko brak usychania z tęsknoty, może to przez to że mam tę myśli które odbierają mi radość życia i to że widujemy się ciągle
Za dużo filmów amerykańskich. Jak masz usychac z tęsknoty, skoro widzicie się ciągle?

Jak czujesz, że coś jest nie tak, to to przyznaj. Bo na razie to nie wiadomo, o co Ci chodzi. Jak dla mnie to coś Ci w tym związku przeszkadza, czegoś Ci brakuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 09:56:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.