Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 21:06   #1141
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Potwierdzam przedmówczynię, Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej to bardzo fajna sala, była naszą opcją nr 2. Na szczęście udało się z opcją nr 1 czyli Gościńcem Paradise nad jeziorem Przeczyckim sala jest nowiuśka, przepiękna, wkoło zielono - przed salą zadbany ogród ze stawikiem i altaną, jest na tyle miejsca, że i animatorka ma się gdzie rozłożyć z zabawami dla dzieci, i każdy zaparkuje, można pospacerować... choćby nad jezioro, które widać przez przeszkloną ścianę sali goście chwalili też jedzenie, nie mam też zastrzeżeń do obsługi - wszyscy byli bardzo uczynni i pomocni. Szczerze polecam
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:58   #1142
marcela_ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

My mieliśmy naprawde ogarnietą ekipę do obslugi jesli chodzi o wesele. Robilismy w wadowicach w restauracji paradise. Wszystko właściwie załatwilismy w jednym miejscu. Własciciele byli bardzo pomocni i pomyslowi. Catering ustala sie tez z nimi, to samo jesli chodzi o tort bo maja swoja cukiernie. Do tego obsluga naprawde profesjonalna - caly czas dbali o gości, byli uprzejmi i z klasa
marcela_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 00:18   #1143
Twardzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

My wciąż przed. Obejrzeliśmy wiele fantastycznych miejsc jak np. Zajazd Kwadrat, Hotel Rycerski - piwnica, Salę Alicja - Sosnowiec Ostrowy (niestety problem z terminem), ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na hotel centrum - restauracja warszawska w Sosnowcu. Na miejscu wszystko wygląda super, można zorganizować ślub na dziedzińcu i bardzo przyjazny personel. Mam nadzieję że wszystko się uda Trzymajcie kciuki...a jeśli ktoś ma nowe doświadczenia z tym miejscem to chętnie poczytam
Twardzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 08:15   #1144
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Potrzebuję pomocy
Zainteresował nas Dworek Parkowy w parku śląskim. Przyjęcie na 40 osób i ślub w plenerze. Niestety w internecie nie ma opinii lub są bardzo mieszane. Czy któraś z Was miała tam ślub, wesele, przyjęcie i może powiedzieć czy warto? Podoba nam się miejsce i to, że w cenie są napoje bez limitu i można dokupić alkohol bez limitu.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 17:44   #1145
Eliza900
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Moja przyjaciółka miała wesele w Hotelu Biały Dom w Paniówkach, powiem Wam, że sala zrobiła wrażenie. Takie pałacowe wnętrze, przystrojone pięknymi kwiatami i pięknie podświetlone wieczorem. Fajna akustyka, dużo miejsca na tańce i bardzo dobre jedzenie, nie mogliśmy przejeść
Eliza900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:37   #1146
adriannaadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Byłam na weselu w Centrum Bankietowym U Ostrowskich. Było bomba. Piękna sala świetna obsługa i pierwszorzędne jedzenie. Dawno się tak nie bawiłam. Cała impreza dopracowana i dopieszczona.
adriannaadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 09:21   #1147
Haloperidol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja byłam ostatnio w lokalu Browar Przystań w Parku Śląskim. Myślę, że dla wesel do 80 os to może być super propozycja.
Haloperidol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 18:12   #1148
M0nczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 104
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja miałam wyprawiane wesele kilka miesięcy temu w hotelu hotel-anna.com.pl w Będzinie. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób z Dąbrowy Górniczej, Katowic i Sosnowca. Sala posiada bardzo wysoki standard, spory parkiet i duży parking dla gości weselnych. Byłam bardzo zadowolona z uroczystości.
M0nczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.