Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 06:36   #31
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość


Macierze ogarniam od dwóch miesięcy i kiepsko mi idzie. Chociaż te macierze to był pikuś przy granicach ciągów... A czy zaliczę to się okaże. Ale jak dla mnie matma jest największym problemem na tych studiach... Ale dziękuję za baciki i za dobre słowa. W tygodniu muszę zajrzeć do tych wszystkich przykładów z granic.
Jakbym siebie czytała
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 07:29   #32
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Plesiunia, przykro mi z powodu mamy...

Ale zastał Was podczas seksu czy całowania? :P

Paktofonika, dla Tżta jeszcze nie mam Myślałam o wykupieniu na gruponie 3 dni w jakimś hotelu, nie pamietam już gdzie
Całowania ale pod kocem a część ubrań leżała obok już kilka lat próbuję nauczyć go pukania do drzwi może po wczorajszej sytuacji się coś zmieni

Dziękuję za słowa otuchy dla mamy przekaże jej to zwłaszcza że ma dziś imieniny
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 08:10   #33
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o mnie na FiRze to tak:
- matma jest kosmiczna (może dlatego, że nie zdawałam matury rozszerzonej z matmy)
- mikroekonomia
- marketing - do przejścia
- prawo - nie wypowiem się, bo to jest masakra. Myślałam, że nauczę się czegoś innego, lepszego, a tutaj takie nudy.
- filozofia - taki tam luźny przedmiot. Choć jak dla mnie - nudny.
- TI - zaczęliśmy od Accessa. Najpierw mi się to nie podobało, bo nie mogłam tego ogarnąć, ale stwierdzam, że to bardzo fajny program. Chociaż nie wiem czy do czegoś mi się kiedykolwiek przyda. Teraz wzieliśmy się za Excela.
- ubezpieczenia - tutaj również rozczarowanie, bo myślałam, że będzie ciekawsze. Ale trzeba się wziąć, bo to może się przydać.
- nowoczesne techniki uczenia się - bardzo ciekawy przedmiot. Szkoda tylko, że jest w piątek o 8:00.
dzieki za opinie
ja na swoim kierunku tez mam mikro, ale obok niej postawilabym raczej emota chociaz cwiczeniowiec i wykladowca sa spoko w srode mam kolo, a przez te 2 miesiace nie zaglebialam sie w to [na cw nie pyta] i troche mi sie zrobily zaleglosci filozofie i prawo mam w 2 sem i slyszalam, ze to straszne nudy
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 11:59   #34
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

peggy_sue_,eternitka - mogłybyście napisać coś o swoim kierunku? Czy niemiecki występuje w takiej ilości jak na filologi? Co z angielskim - nie jest zaniedbywany? W 2013 zdaję maturę i się zastanawiam już! Buziaki
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:14   #35
wuperantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 33
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

To i ja się wypowiem o FiRze. Tylko bierz poprawkę na to, że ja poszłam na ten kierunek w zasadzie z rozsądku. Ciągnie mnie do kierunków humanistycznych (ale bałam się o brak pracy po skończeniu któregoś z nich) i technicznych (nie dałabym sobie rady z fizyką i matmą). Matma na FiRze- do przejścia. Zdawałam maturę podstawową, wprowadzili nam same nowości, ale liczę, że ogarnę do koła. Mikro mi też średnio idzie, więc tym się aż tak nie przejmuj. Ogólnie jeśli interesuje Cię szeroka tematyka finansów, jakieś wiadomości biznesowe itp, to śmiało. Wg mnie kierunek nie jest ciężki, daje informacje przydatne w codziennym życiu.

Peggy, racja, jarmark w tym roku jest lepszy. No ale co roku jest magiczny Byłam ostatnio, wspaniała atmosfera świąt. Tylko tyle pyszności tam jest, że cięzko się opanować..

Jak tam w końcu, wybrała się któraś z Was na Konfrontacje Rockowe?
wuperantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:15   #36
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Operacje miała 2 tygodnie temu w warszawie a ogólnie nie ma już jej miesiąc w domu. Ze szpitala wyjdzie pewnie dopiero przed samymi świętami Operacja się udała ale jednak nie prędko wróci do formy. Często trzeba z nią chodzić i pomagać jej w zwykłych czynnościach jak mycie lub jedzenie
Pozdrów mamę i trzymaj się. Bądź silna.

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
Melduję się.

Co do poprzedniego wątku:


Macierze ogarniam od dwóch miesięcy i kiepsko mi idzie. Chociaż te macierze to był pikuś przy granicach ciągów... A czy zaliczę to się okaże. Ale jak dla mnie matma jest największym problemem na tych studiach... Ale dziękuję za baciki i za dobre słowa. W tygodniu muszę zajrzeć do tych wszystkich przykładów z granic.
A z czego się uczysz? Podobno dobre są internetowe kursy e-trapez. Tylko drogie, a chyba dość trudno znaleźć je w necie do ściągnięcia. Bo od kilku osób słyszałam, że facet świetnie tłumaczy, a zawsze latwiej jak ktoś 'bezpośrednio' tłumaczy i pokazuje co i jak niż samemu dociekać z książek jak im wyszło to i tamto.


Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy dla mamy przekaże jej to zwłaszcza że ma dziś imieniny
Złóż jej życzenia z okazji imienin.
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:19   #37
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Operacje miała 2 tygodnie temu w warszawie a ogólnie nie ma już jej miesiąc w domu. Ze szpitala wyjdzie pewnie dopiero przed samymi świętami Operacja się udała ale jednak nie prędko wróci do formy. Często trzeba z nią chodzić i pomagać jej w zwykłych czynnościach jak mycie lub jedzenie
i to jest najważniejsze
teraz wszystko jest kwestią czasu
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 16:01   #38
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez wuperantka Pokaż wiadomość
To i ja się wypowiem o FiRze. Tylko bierz poprawkę na to, że ja poszłam na ten kierunek w zasadzie z rozsądku. Ciągnie mnie do kierunków humanistycznych (ale bałam się o brak pracy po skończeniu któregoś z nich) i technicznych (nie dałabym sobie rady z fizyką i matmą). Matma na FiRze- do przejścia. Zdawałam maturę podstawową, wprowadzili nam same nowości, ale liczę, że ogarnę do koła. Mikro mi też średnio idzie, więc tym się aż tak nie przejmuj. Ogólnie jeśli interesuje Cię szeroka tematyka finansów, jakieś wiadomości biznesowe itp, to śmiało. Wg mnie kierunek nie jest ciężki, daje informacje przydatne w codziennym życiu.

Peggy, racja, jarmark w tym roku jest lepszy. No ale co roku jest magiczny Byłam ostatnio, wspaniała atmosfera świąt. Tylko tyle pyszności tam jest, że cięzko się opanować..

Jak tam w końcu, wybrała się któraś z Was na Konfrontacje Rockowe?
Mój tż był i wrocil bardzo zadowolony Podobno jedynie happysad wypadl tragicznie ;p
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 16:07   #39
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Jeejuu jakie ja mam beznadziejnie przedmioty..:< żeby tylko zaliczyć ten sem i już będzie dobrze...*

*sorry, musiałam trochę ponarzekać
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:00   #40
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Hej Mam już dość powoli :P
Referaty, prezentacje, te głupie kolokwia xD
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:33   #41
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Jeejuu jakie ja mam beznadziejnie przedmioty..:< żeby tylko zaliczyć ten sem i już będzie dobrze...*

*sorry, musiałam trochę ponarzekać
A narzekaj ile wlezie! Tutaj przynajmniej nikt Ci nie będzie tego wytykał i nie powie Ci: "Sama chciałaś!", jak to uczyniła raz moja współlokatorka, kiedy miałam 2 koła jednego dnia.
Nie żebym się jakoś szczególnie czepiała, ale sama ostatnio pół godziny biadoliła, że musi przeczytać 10 stron jakiegoś tekstu...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 19:50   #42
tynus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 971
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość
Hej Byłam dzisiaj na Kleparzu wszystkie Krakowianki - serdecznie polecam, ceny nieporównywalnie niższe niż w sklepach, wybór większy i super atmosfera!
Ale, ze na rynku kleparskim ?

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
plesiunia, życz mamie powrotu do zdrowia, szybkiego
peggy, w poprzednim wątku pisałaś, ze masz już większość prezentów. Co kupiłaś dla tż? bo ja nie mam pomysłu i szukam inspiracji

u was też tak leje?
Ja myślę nad portfelem, kosmetykami do mycia twarzy z Zjai dla mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Całowania ale pod kocem a część ubrań leżała obok już kilka lat próbuję nauczyć go pukania do drzwi może po wczorajszej sytuacji się coś zmieni

Dziękuję za słowa otuchy dla mamy przekaże jej to zwłaszcza że ma dziś imieniny
Domyślam się, że Twoja mama ma tak samo na imię jak moja : ).
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia !

Ps. O imprezę się martwiłam, a nie potrzebnie.
tynus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:52   #43
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Normalną rzeczą jest narzekanie. Jakby było za dobrze, to jaki by to miało sens. A tak jest jakaś motywacja:P
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:59   #44
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez tynus Pokaż wiadomość
Ps. O imprezę się martwiłam, a nie potrzebnie.
jak było?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:34   #45
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez tynus Pokaż wiadomość

Ja myślę nad portfelem, kosmetykami do mycia twarzy z Zjai dla mężczyzn.



Domyślam się, że Twoja mama ma tak samo na imię jak moja : ).
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia !

Ps. O imprezę się martwiłam, a nie potrzebnie.
Ja kupiłam pendriva już z taką zawieszką, bo mój tż często je gubi, więc mam nadzieję, ze dzięki tej zawieszce tym razem tak nie będzie i myślę nad tym, co jeszcze.
Najważniejsze, ze się udała
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:12   #46
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się czy można się do Was przyłączyć. Podczytuję już od jakiegoś czasu, ale wiecie jak to jest, ciężko się wkręcić w trakcie, więc może przy okazji nowej części To jak, przyjmiecie biedną duszyczkę?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:12   #47
tynus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 971
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
jak było?
Jak na nich to bardzo dobrze. Serio to w większości są specyficzni ludzie. Tylko nauka, zero zabawy, brak kontaktów towarzyskich. A do tego wszystkiego większość z nich jest z Krakowa, z jednej klasy ( LO V- klasa uniwersytecka). Są strasznie zamknięci na innych, własne towarzystwo im wystarcza itp.
Powiedzmy, ze przyszli Ci fajniejsi i normalniejsi dlatego się udało. Tamta część poszła do tej dziewczyny, co pisałam.
Nie było tak, ze brakowało tematów do rozmów, było nudno albo, że mnie ignorowali tak jak inni ludzie z Jego kierunku. Do tego mój współlokator trochę z nami siedział to im poopowiadał o "byciu aktorem" od tej drugiej strony, a myślę, że to jest dość interesujące.
Jedyne, co było smutne, że osoby, które się zapowiedziały, że będą lub raczej będą nawet nie napisały, że jednak nie przybędą. Zdziwiło mnie, a widziałam, ze i zasmuciło mojego chłopaka to, ze dwójka jego dobrych znajomych, z którymi trzymał się bardzo, bardzo w tamtym roku akademickim wybrała tamtą dziewczynę, a nie Jego...oczywiście nawet o tym nie mówiąc.
Myślę, że to ma duży wpływ na to, że zaczęli się trzymać z pewną dziewczyną, która z Nim nie rozmawia...powiedzmy, że z mojego powodu (tak to ta sama, którą jak widzę to mi skacze ciśnienie).

No, ale wyszło całkiem dobrze, pierwszy raz zobaczyłam mojego chłopaka pijanego : D, co mu się nigdy nie zdarza, ale "z solenizantem każdy chce się napić"... no i się śmialiśmy rano, że dość wcześnie zasnął ( : D) i niczego nie pamięta.

Ale z tego co słyszałam to ludzie mają pozytywne wrażenie, ja i mój chłopak również : D.

Haha... wiem, ze znowu się rozpisałam na ten temat, wybaczcie.
tynus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:22   #48
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się czy można się do Was przyłączyć. Podczytuję już od jakiegoś czasu, ale wiecie jak to jest, ciężko się wkręcić w trakcie, więc może przy okazji nowej części To jak, przyjmiecie biedną duszyczkę?
Pewnie. Napisz coś więcej o sobie. Co studiujesz?

Cytat:
Napisane przez tynus Pokaż wiadomość
Jak na nich to bardzo dobrze. Serio to w większości są specyficzni ludzie. Tylko nauka, zero zabawy, brak kontaktów towarzyskich. A do tego wszystkiego większość z nich jest z Krakowa, z jednej klasy ( LO V- klasa uniwersytecka). Są strasznie zamknięci na innych, własne towarzystwo im wystarcza itp.
Powiedzmy, ze przyszli Ci fajniejsi i normalniejsi dlatego się udało. Tamta część poszła do tej dziewczyny, co pisałam.
Nie było tak, ze brakowało tematów do rozmów, było nudno albo, że mnie ignorowali tak jak inni ludzie z Jego kierunku. Do tego mój współlokator trochę z nami siedział to im poopowiadał o "byciu aktorem" od tej drugiej strony, a myślę, że to jest dość interesujące.
Jedyne, co było smutne, że osoby, które się zapowiedziały, że będą lub raczej będą nawet nie napisały, że jednak nie przybędą. Zdziwiło mnie, a widziałam, ze i zasmuciło mojego chłopaka to, ze dwójka jego dobrych znajomych, z którymi trzymał się bardzo, bardzo w tamtym roku akademickim wybrała tamtą dziewczynę, a nie Jego...oczywiście nawet o tym nie mówiąc.
Myślę, że to ma duży wpływ na to, że zaczęli się trzymać z pewną dziewczyną, która z Nim nie rozmawia...powiedzmy, że z mojego powodu (tak to ta sama, którą jak widzę to mi skacze ciśnienie).

No, ale wyszło całkiem dobrze, pierwszy raz zobaczyłam mojego chłopaka pijanego : D, co mu się nigdy nie zdarza, ale "z solenizantem każdy chce się napić"... no i się śmialiśmy rano, że dość wcześnie zasnął ( : D) i niczego nie pamięta.

Ale z tego co słyszałam to ludzie mają pozytywne wrażenie, ja i mój chłopak również : D.

Haha... wiem, ze znowu się rozpisałam na ten temat, wybaczcie.
To dobrze, że wszystko się udało i wszyscy się świetnie bawili. A jak widać okazało się, że większość jego znajomych to nie są niestety prawdziwi przyjaciele. Takie zderzenie z rzeczywistością zawsze boli...
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:26   #49
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Pewnie. Napisz coś więcej o sobie. Co studiujesz?


To dobrze, że wszystko się udało i wszyscy się świetnie bawili. A jak widać okazało się, że większość jego znajomych to nie są niestety prawdziwi przyjaciele. Takie zderzenie z rzeczywistością zawsze boli...
Prawo, III rok. Mieszkam z tż i jakoś się żyje, więcej o mnie pewnie wyjdzie przy okazji
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 06:50   #50
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Tynus, fajnie, że się udało może jego znajomi w końcu się przekonają do Ciebie

Kiedy wracacie do domu na święta?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 06:59   #51
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

23 dopiero mam pierwszy dzień wolnego ale planuję wyjechać 21 albo 22 A Ty?
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 07:17   #52
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

ja planuje wrocic w srode wieczorem [21.12.]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 07:48   #53
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja miałam wracać 22 nocnym i być 23 w południe, ale... chcę pomóc cioci sprzątać i tak się zastanawiam czy nie jechać dzień wcześniej
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:24   #54
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja 22 mam jeszcze 2 wykłady ale chyba sobie odpuszczę
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:25   #55
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

21.12 i codziennie odliczam dni
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:26   #56
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Nouvelle, a skąd jesteś? Daleko masz do domu? Ja pochodzę z Białegostoku :P

Regrets, ja mam ćwiczenia i tak się biję z myślami czy iść czy nie iść
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:32   #57
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja jestem z Białej Podlaskiej, czyli jakiś 160 km do Białego.

I 12 godzin jedziesz? Czyli studiujesz pewnie gdzieś na południu, zgadłam?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i biorę na poprawkę, jednak jadę 22, bo jako pilna studentka 21 jeszcze pojawię się na wykładach
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:34   #58
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ja jestem z Białej Podlaskiej, czyli jakiś 160 km do Białego.

I 12 godzin jedziesz? Czyli studiujesz pewnie gdzieś na południu, zgadłam?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

A i biorę na poprawkę, jednak jadę 22;|
Studiuję we Wrocławiu, a teraz rodzina się przeprowadziła jakieś 120 km od Białegostoku, więc mam sporo kilometrów :P Jakieś 750

Już nie macie zajęć 22?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2011-12-05 o 09:35
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:37   #59
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

O ja ślepa, toż wszystko jest w pierwszym poście napisane No, ale dobrze zgadłam

My 22 jeszcze mamy, ale ja w ogóle mam czwartki i piątki wolne. Piątek chyba już w ogóle jest wolny dla wszystkich. Nie wiem jak na PB, ale bym się nie zdziwiła jak mieliby ferie od środy, u nich każda okazja jest dobra żeby nie było zajęć. Tak samo na Wydziale Ekonomii UwB
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:40   #60
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Rok temu pb miała jeszcze zajęcia 23 grudnia :P
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-29 11:35:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.