Suszarka Bosch Quattro-Ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 19:19   #1
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 822

Suszarka Bosch Quattro-Ion


Bardzo się cieszę,że miałam możliwość przetestowania suszarki.Opakowanie jest klasyczne,tekturowe i przedstawia zdjęcia produktu oraz podstawowe informacje,niestety brak w języku polskim.Pudełko zawiera produkt czyli suszarkę Bosch Quattro-Ion,dyszę do stylizacji,dyfuzor oraz instrukcję obsługi.
Suszarka ma ładny,nowoczesny design,utrzymany w czarno-srebrnej kolorystyce.Jest lekka i łatwa w obsłudze,świetnie leży w dłoni a przełączniki i przyciski wciskają się bez problemu.Trójstopniowa regulacja nawiewu oraz temperatury ułatwia suszenie i układanie fryzury.Mam krótkie włosy,więc nie używam dyfuzora,jednak koncentrator nawiewu bardzo ułatwia mi modelowanie włosów na szczotce.Moja stara suszarka posiada funkcję chłodzącą,jednak korzystanie z niej było mocno uciążliwe,ponieważ przez cały czas trzeba było naciskać palcem przycisk.Bosch Quattro-Ion ma przycisk,który wystarczy jedynie włączyć.Umiejscowiony jest z tyłu uchwytu suszarki.Moc jest wystarczająca jak na użytkowanie w warunkach domowych,jednak spodziewałam się,że będzie trochę ciszej chodzić.Choć i tak pracuje ciszej od swojej poprzedniczki Największą zaletą jest jednak funkcja jonizacji powietrza.Po wciśnięciu odpowiedniego "guziczka" listwa diodowa jest podświetlona na czerwono,co wygląda naprawdę fajnie.Jonizowane powietrze sprawia,że włosy są gładkie,nie puszą się i nie elektryzują i lśnią pięknym blaskiem,co sprawia że wyglądają na zdrowe i mocne.Jonizację można włączać przy każdym stopniu nawiewu i przy każdej temperaturze.
Podsumowując,suszarka spełniła w 100% moje oczekiwania,jestem naprawdę zadowolona że stałam się jej posiadaczką.
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 20:19:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.