Kosmetologia - jak wygląda, jakie perspektywy, gdzie warto studiować? WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 21:06   #1
red lips
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9

Kosmetologia - jak wygląda, jakie perspektywy, gdzie warto studiować? WĄTEK ZBIORCZY


witam
Czy studiuje ktoś tutaj kosmetologię na uczelni państwowej? Bo słyszałam że jest ten kierunek na uczelniach medycznych niestety nie wiem w jakich miastach? Bo w krakowie chyba niestety są tylko 2 szkoła prywatne a więc płatne.;/
więc dziewczyny co zdawałyście na m aturze? chemia i biologia? podstawa czy rozszerzenie?
czy jesteście zadowolone?
red lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:34   #2
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Trudno mi odpowiedzieć, bo nie wiem jakie miasta dokładnie Cię interesują.
Mam kontakt z CM w Bydgoszczy i tam jest kosmetologia dzienna (bezpłatna) na której liczy się wynik z matury chemia lub biologia na postawie lub rozszerzeniu (tylko i wyłącznie jeden przedmiot, wiadomo, lepiej (korzystniej) jest zdać rozszerzenie)
W przypadku zdania i biologii i chemii jest brany pod uwagę korzystniejszy wynik a nie są sumowane oba (co moim zdaniem jest troszkę głupotą ).

Najważniejsze jest to, abyś napisała do uczelni, która Cię interesuje, a na pewno uzyskasz odpowiedź
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:34   #3
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

śląski uniwersytet medyczny- bezpłatne kosmetologia przyjmują chyba 40-60 osób. Niby w wymaganiach jest mowa o chemii i biologi na podst lub rozszerzeniu ale osoby które zdawały podstawę nie mają szans się dostać

ps. nie wiem czy takie same wymagania będą w tym roku.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 23:31   #4
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

UM Łódź - kosmetologia dzienna bezpłatna.
Napisane jest, że poziom z bio i chem przynajmniej podstawowy, ale nie wierzę, że bez R ktoś się dostanie.
Zwłaszcza, że miejsc jest 36.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:14   #5
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Na pewno na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku jest kosmetologia. Moja koleżanka studiuje i ona zdawała tylko rozszerzoną biologię. http://wn.umwb.edu.pl/node/49 - Tutaj masz wszystko. Kosmetologia jest na wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.
Aha, i miejsc na stacjonarne jest 85.

Edytowane przez infrequency
Czas edycji: 2011-01-16 o 09:15
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:04   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

na kazdej uczelni medycznej jest kosmetologia. w panstwowych wyszych szkolach zawodowych tez jest i do tego bezplatna...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:43   #7
red lips
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Dzięki dziewczyny
CZyli zdaje i chemię i biologie

Ja najbliżej miałabym do krakowa ale tak jest tylko prywatna więc płatna ok 500 zł za miesiąc;/ więc mi rodzice tyle nie dadzą dlatego chce iść do szkoły państwowej
red lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 00:01   #8
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Może orientuje się ktoś czy we Wrocławiu też jest państwowa?
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:04   #9
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Wygląda na to, że w Krakowie kosmetologia jest na Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim - Wydział Farmaceutyczny (http://farmacja.cm-uj.krakow.pl/inde...k_kosmetologia), ale tylko studia II stopnia.

A poza tym bezpłatnie jest jeszcze na UMK w Toruniu, w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych w Nysie, Skierniewicach, Wałbrzychu, Łomży, Kaliszu, Suwałkach, na Akademii Medycznej w Szczecinie, Politechnice Radomskiej, Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, Uniwersytetach Medycznych w Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, UAM w Poznaniu (chemia kosmetyczna), Uniwersytecie Opolskim (biotechnologia kosmetologiczna).
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:49   #10
gothicnadine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Czy w Warszawie jest jakaś uczelnia państwowa, gdzie mogę studiować kosmetologię?
gothicnadine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:45   #11
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Hej , tak jak ktoś wspomniał są bezpłatne szkoły policealne które oferują kosmetologię ale chyba to inny tryb niż studia i inny tytuł się po tym dostaje (chyba technika).
Ja studiuję chemię, teraz nam wprowadzili nową specjalność- ja akurat ją wybrałam - chemię kosmetyczną. I mam przedmioty na kierunkowane raczej w stronę produkcji kosmetyków (np. ziołowe surowce kosmetyczne; preparatyka kosmetyczna). Więc jeśli Cię to interesuje to mogę doradzić/odradzić .
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 19:58   #12
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez ekstramocna Pokaż wiadomość
Hej , tak jak ktoś wspomniał są bezpłatne szkoły policealne które oferują kosmetologię ale chyba to inny tryb niż studia i inny tytuł się po tym dostaje (chyba technika).
Ja studiuję chemię, teraz nam wprowadzili nową specjalność- ja akurat ją wybrałam - chemię kosmetyczną. I mam przedmioty na kierunkowane raczej w stronę produkcji kosmetyków (np. ziołowe surowce kosmetyczne; preparatyka kosmetyczna). Więc jeśli Cię to interesuje to mogę doradzić/odradzić .
jaka to uczelnia można wiedzieć? jesteś zadowolona
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:16   #13
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez gothicnadine Pokaż wiadomość
Czy w Warszawie jest jakaś uczelnia państwowa, gdzie mogę studiować kosmetologię?
albo gdansku?
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:20   #14
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
jaka to uczelnia można wiedzieć? jesteś zadowolona
przepraszam, że tak późno.

To UJK w Kielcach , studiuję dziennie.
Bardzo fajne przedmioty dodatkowe ze względu na specjalizacje.
Chemia jest trudna- ale jak ktoś lubi to do przebrnięcia.
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:53   #15
kasienka88888
Przyczajenie
 
Avatar kasienka88888
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 15
GG do kasienka88888
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Bezpłatna jedynie um w lublinie i wiem ze takze jest w jaroslawiu. natomiast reszta w lublinie, rzeszowie, krakowie to uczelnie prywatne na ktorych niestety musisz placic. sama orientowalam sie w tym roku i od pazdziernika ide na ten kierunek
kasienka88888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:16   #16
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Czy może mi odpowiedzieć ktoś kto wie coś na temat kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu?
Przy rekutacji na studia stacjonarne pisze: przyjęcia odbywać się będą na podstawie uzyskania odpowiedniej liczby punktów z egzaminu maturalnego z biologii i chemii w zakresie podstawowym lub zakresie rozszerzonym przeliczonym na poziom podstawowy.

Nie rozumiem tego ostatniego zdania. Jak to rozszerzenie przeliczone na poziom podstawowy? Maks to 300 pkt, czy ktos moze wie jak to jest przeliczane? Wiem ze 1% to 1pkt ale w tym przypadku jest chyba jakos inaczej..

A pod spodem jest jeszcze napisane:
kandydaci , którzy zdawali „nową maturę” w latach 2005-2010 przeliczają liczbę punktów uzyskanych
z egzaminu na poziomie rozszerzonym zgodnie z opublikowaną w systemie elektronicznej rejestracji tabelą przeliczeń sporządzoną wg. zasady:
punkty od 0-29: 1 punkt x 1
punkty od 30 do 100: 1 punkt x 1,5


Więc tak było do roku 2010 i pisze jak przeliczac punkty. A jak jest teraz? Bo tego juz oczywiscie nie napisali:<

Czy mysliscie ze starczy jak bede zdawac na maturze biologie rozsrzezona i chemie podstawe?

Edytowane przez cyanid
Czas edycji: 2011-09-26 o 18:19
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 15:40   #17
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez cyanid Pokaż wiadomość
Czy może mi odpowiedzieć ktoś kto wie coś na temat kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu?
Przy rekutacji na studia stacjonarne pisze: przyjęcia odbywać się będą na podstawie uzyskania odpowiedniej liczby punktów z egzaminu maturalnego z biologii i chemii w zakresie podstawowym lub zakresie rozszerzonym przeliczonym na poziom podstawowy.

Nie rozumiem tego ostatniego zdania. Jak to rozszerzenie przeliczone na poziom podstawowy? Maks to 300 pkt, czy ktos moze wie jak to jest przeliczane? Wiem ze 1% to 1pkt ale w tym przypadku jest chyba jakos inaczej..

A pod spodem jest jeszcze napisane:
kandydaci , którzy zdawali „nową maturę” w latach 2005-2010 przeliczają liczbę punktów uzyskanych
z egzaminu na poziomie rozszerzonym zgodnie z opublikowaną w systemie elektronicznej rejestracji tabelą przeliczeń sporządzoną wg. zasady:
punkty od 0-29: 1 punkt x 1
punkty od 30 do 100: 1 punkt x 1,5


Więc tak było do roku 2010 i pisze jak przeliczac punkty. A jak jest teraz? Bo tego juz oczywiscie nie napisali:<

Czy mysliscie ze starczy jak bede zdawac na maturze biologie rozsrzezona i chemie podstawe?
No ale czego nie rozumiesz? przeliczenie na podstawę tzn jeśli zdobędziesz 100% z rozszerzenia to tak jakbyś z podstawy miała 150% z podstawa się nie dostaniesz, radziłabym zdawać rozszerzenie.
Przypuszczam, że nadal jest tak samo. Uczelnia rządzi się swoimi prawami i nie muszą uaktualniać informacji na stronie.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:43   #18
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
No ale czego nie rozumiesz? przeliczenie na podstawę tzn jeśli zdobędziesz 100% z rozszerzenia to tak jakbyś z podstawy miała 150% z podstawa się nie dostaniesz, radziłabym zdawać rozszerzenie.
Przypuszczam, że nadal jest tak samo. Uczelnia rządzi się swoimi prawami i nie muszą uaktualniać informacji na stronie.


ale dlaczego skoro jest wyraznie napisane ze trzeba miec mature z chemii i biologii podstawe albo rozszerzenie. Watpie ze wszyscy tak swietnie napisza mature z chemii rozszerzona, bo z roku na rok jest coraz trudniejsza. U mnie w klasie mature rozszerzona z chemii zdaja tylko ci ktorzy chca isc na medycyne.
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 16:59   #19
Tawerna
Rozeznanie
 
Avatar Tawerna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 528
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

11 lista rankingowa na ŚUM'ie na kierunku kosmetologia, aktualnie wynosi 172,5 pkt. Najłatwiej Ci będzie, gdy to przeliczysz. Wzór jest prosty, jeżeli zdajesz rozszerzenie, to swój wynik zarówno z chemii jak i biologii mnożysz x1.5. Jeżeli zdajesz podstawę, to nie mnożysz przez nic. Jeżeli np. zdajemy rozszerzenie i z tego i z tego, to teraz wystarczyłoby mieć po ok. 60% z każdego z tych dwóch przedmiotów. Z tym, że pierwszy próg punktowy był dużo dużo wyższy, 210 pkt.
Tawerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 17:46   #20
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetologia -uczelnia państwowa

Cytat:
Napisane przez Tawerna Pokaż wiadomość
11 lista rankingowa na ŚUM'ie na kierunku kosmetologia, aktualnie wynosi 172,5 pkt. Najłatwiej Ci będzie, gdy to przeliczysz. Wzór jest prosty, jeżeli zdajesz rozszerzenie, to swój wynik zarówno z chemii jak i biologii mnożysz x1.5. Jeżeli zdajesz podstawę, to nie mnożysz przez nic. Jeżeli np. zdajemy rozszerzenie i z tego i z tego, to teraz wystarczyłoby mieć po ok. 60% z każdego z tych dwóch przedmiotów. Z tym, że pierwszy próg punktowy był dużo dużo wyższy, 210 pkt.
Ale zalozmy ze z bioli roz. bym miala 80%, z chemii podstawy 70, 80% i tez nie ma problemu by przekroczyc te 170pkt;p
No ale rzeczywiscie prog dosc wysoki.. Coz, jak nie uda sie tu no to pozostaje mi dietetyka.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

A nie orientujesz sie jaki jest prog na dietetyke, tez na uniwersytecie medycznym? Bo tam potrzebna jest tylko bologia(podstawa lub rozszerzenie), wiec mysle ze jesli zdaje rozszerzenie, to nie mialabym raczej problemu sie tam dostac?
cyanid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:59   #21
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Exclamation Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Cześć dziewczyny
Podpowiecie mi czy lepiej studiować kosmetologię na uniwersytecie medycznym czy w jakiejś innej szkole typu wyższa szkoła zawodowa?
Gdzie zostanę lepiej przygotowana do pracy? I po której szkole pracodawcy będą bardziej przychylni do zatrudnienia mnie?
Zastanawiam się pomiędzy UM w Poznaniu, Łodzi i ewentualnie w Lublinie oraz PWSZ w Nysie. Które z tych są najlepsze? Czy są według Was porównywalne? A może sugerujecie jakąś inną szkołę?

Szukałam już takiego tematu na forum, ale niestety nie znalazłam, więc zwracam się o pomoc tutaj
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:28   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

ja bym brala uczelnie medyczna, wiekszy "prestiz" i od troche innej strony jest podejscie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:39   #23
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Kosmetologia jest również w Bydgoszczy na Collegium Medicum
Z opowiadań śmiem twierdzić ze fajny kierunek dla tych co choć troche chemie lubią
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 22:03   #24
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ja bym brala uczelnie medyczna, wiekszy "prestiz" i od troche innej strony jest podejscie.
Też tak myślę, aczkolwiek czytając wypowiedzi niektórych studentek, można stwierdzić, że po szkołach "niemedycznych" ma się większe przygotowanie praktyczne..

A co do Bydgoszczy, to chyba troszkę dla mnie za daleko

Edytowane przez zwariowane-serduszko
Czas edycji: 2011-12-14 o 22:05
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 22:10   #25
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 22:20   #26
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Tylko z dyplomem wyższej uczelni można prowadzić swój profesjonalny salon kosmetyczny.
Co do praktyk to uczelnie albo sami kierują do jakiś osrodków albo samemu można gdzieś sie zahaczyć.

Studia to studia rok dłużej ale dyplom zdobędziesz i możliwość zrobienia magisterium.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 22:30   #27
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

W takim razie, która akademia medyczna jest lepsza, patrząc pod kątem kosmetologii? Poznań czy Łódź? Na maturze będę zdawać biologię i chemię rozszerzoną, więc myślę, że nie będę miała problemu z dostaniem się

A jeśli o PWSZ w Nysie to po niej otrzymuje licencjat, podobno taki sam jak po każdej innej uczelni ?
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 22:38   #28
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:20   #29
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

A są tu może jakieś studentki kosmetologii na um w Poznaniu albo Łodzi? Bo chciałam dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia praktyczne?
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:33   #30
.goś.
Raczkowanie
 
Avatar .goś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 146
GG do .goś.
Dot.: Kosmetologia - gdzie najlepiej studiować?

ja mam pytanie rowniez odnoscie kosmetologii ale do tych którzy to studiują. czy na pierwszym roku jest anatomia, czy dopiero gdzies dalej?
__________________
STOMATOLOGIA
.goś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 13:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.