Razem schudniemy 20 kg! - część IX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 19:35   #61
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

rower zaliczony jakby sie ktoś pytał to jak zwykle mało 7 km
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:37   #62
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

a ile czasowo zajmuje Ci przejechanie 7km?


Kasiula zazdroszczę grzecznej córci,moja daje mi popalić.
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:45   #63
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

nikolcia nie patrzę ani na czas,ani na kalorie.Tylko nie mogę się doczekać kiedy będzie 7 km albo 5 bo częściej robię tylko 5 km.
Zależy jakim tempem sie jedzie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:56   #64
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Eliza jak mało? Nie myśl tak Myśl pozytywnie - super że udało mi się przejechać chociaż 7 km, jutro spróbuję więcej. Poza tym przejechałaś 7 km więcej ode mnie, to zawsze coś
za rowerek

Nikolcia uważam że ten tłuszcz 0% tłuszczu to jakiś 'pic na wodę fotomontaż'. Uważam że lepiej kupić sobie wysokiej jakości olej/oliwę i stosować ją w rozsądnych zdrowych ilościach. Pamiętaj że Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe NNKT są niezbędne na diecie bo dzięki niemu do organizmu wchłaniają się witanimy. Więc nie możesz z niego zrezygnować
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:59   #65
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Justys witaj Tak patrzyłam na twój nick jak nas podglądałaś i zastanawiałam się czy się odezwiesz czy nie. Cieszę się że zdecydowałaś się do nas napisać
Oczywiście że uda Ci się osiągnąć Twój cel. 16 kg to za razem dużo i nie dużo. Jak się postarasz to w wakacje możesz już cieszyć się z super figury. Może nie w lipcu, ale sierpień jest już realny
Wrzuć swój jakiś przykładowy jadłospis, np ten z dzisiaj Zobaczymy jak on wygląda

To dzisiaj było:

I. 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z rukolą, szynką z indyka, ogórkiem, pomidorem i rzodkiewką.
II. jogurt naturalny+ mandarynki
III. łosoś przyprawiony czosnkiem-robiony w piekarniku, sałatka-roszponka, rukola plus pomidory koktajlowe, oliwa z oliwek
IV. 2 kromki pieczywa, serek wiejski + pomidory koktajlowe
V. barszczyk czerwony plus świeży sok z pomarańczy :P

Oprócz tego pije dużo wody z limonką, ale to tak od zawsze miałam
Jak myślicie, mogę tak codziennie pić szklankę soku z pomarańczy albo jabłko +marchew ?
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:02   #66
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Czy mogę jutro zaplanować sobie posiłki w taki sposób?

śniadanie: musli z mlekiem + kawałek chleba (chrupkiego) z wędliną i oczywiście kawa
II sniadanie: jabłko marchewka
obiad: zupa ogórkowa gotowana na kurczaczku + kawałek mięska
III posiłek banan
kolacja: musli z mlekiem

czy to za dużo? dziewczyny pomóżcie

dziś zjadłam w sumie tylko trochę wędzonej makreli, parę chrupek kukurydzianych i obiad (ziemniaki z koperkiem + 2 gołąbki w sosie pomidorowym - nie mogłam się powstrzymać.. )

planuje dziś zacząć ćwiczenia na początek ABS na brzuch x2 co myślicie?
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:05   #67
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

KASIULA ja jem sporo sałatek więc oliwę zawsze do nich mogę dodać a do gotowania myslałam nad czymś takim.
Dzisiaj zjadłam spaghetti na obiad i tak mi cieżko że szok,na kolację już mało mix sałat z kurczakiem,papryką i jogurtem

JUSTYS jadłospis ładny,do obiadu dobrze węgle dołożyć to wtedy astępny posiłek nie musi być bardzo syty.Nie wiem jak z sokami,czy na noc można pić?
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 20:05   #68
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez nikolcia r Pokaż wiadomość
?Kasiula zazdroszczę grzecznej córci,moja daje mi popalić.
moja też to istny szatan!
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:09   #69
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda a ile twoja ma?
Wydaje mi sie ze marny ten jadłospis,będziesz głodna,wcale warzyw tu nie ma,obiad powinien być porządny,ryż albo kasza+mięso i surówka,zupę możesz zjeść na 4posiłek.A na wieczór znowu owsianka?może jajecznica,albo twaróg z warzywami czy tuńczykiem?
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:14   #70
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez nikolcia r Pokaż wiadomość
Młoda a ile twoja ma?
Wydaje mi sie ze marny ten jadłospis,będziesz głodna,wcale warzyw tu nie ma,obiad powinien być porządny,ryż albo kasza+mięso i surówka,zupę możesz zjeść na 4posiłek.A na wieczór znowu owsianka?może jajecznica,albo twaróg z warzywami czy tuńczykiem?
w maju skończy 2latka
no ten jadłospis taki marny, bo ja teraz jem 1 posiłek dziennie i boję się, że jak zjem te 4-5 posiłków to zamiast schudnąć przybiorę na wadze, chce zacząć od mniejszych posiłków, mniej sytych itd. żeby nie zrobić przypadkiem masy nie chce żeby mój organizm przeżył szok...
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:22   #71
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda ale jak nie zjesz normalnie to będziesz chciała sięgnąc po batona bo głodna będziesz.Taką dietę to 2-3dni możesz żeby się oczyscić ale na dłuższą mete nie pociągniesz.
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 20:23   #72
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Red face Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Justyś ogólnie twój jadłospis wygląda bardzo ładnie. Na Twoim miejscu jednak poprawiłabym co nieco
Do III posiłku dorzuciłabym trochę węgli np 1/3 - 1/2 woreczka ryżu/kaszy lub 35 g makaronu pełnoziarnistego, trochę ziemniaków (bez tłuszczu/sosów)
Na IV posiłek wypiłabym ten sok i barszczyk (owoce generalnie powinno się jadać w 1 połowie dnia bo to jednak cukry )
Na kolację zjadłabym ten serek wiejski z warzywami i 1 kromką chleba
Zmieniłam kolejność posiłków bo ten barszczyk i sok to bardziej przekąska niż syty posiłek a kolacja jednak powinna być bardziej syta bo musimy na niej wytrwać do śniadania. Na kolację staramy się jeść jak najmniej węgli a staramy się jeść więcej białka i warzyw

Młoda moja pierwsza uwaga to musli. Musli oczywiście jest dobre na diecie ale pod pewnymi warunkami. Musisz znaleźć zdrowe musli z małą ilością cukru. Niestety przeważnie mają bardzo dużo cukru. Musisz wyszukać sobie odpowiednie czytając etykiety i porównując je. Możesz też zrobić sama sobie musli i wtedy przynajmniej wiesz co jesz. Ja Ci w tym temacie nie pomogę bo się na musli nie znam bo tego nie jadam (nie lubię mleka). Może inne dziewczyny doradzą Ci w tym temacie. Mleko postaraj się wybierać to chude 1,5 - 2 %.
Do II posiłku dorzuć np kilka orzechów/trochę słonecznika/pestek dyni
III posiłek będzie ok jeżeli do mięsa zrobisz sobie sałatkę (mamy jeść duuuużo warzyw, one są zdrowe i zapychają żołądek )
IV. zjedz np jogurt, najlepiej naturalny i dorzuć coś do niego. Jeżeli nie lubisz to sięgaj po te owocowe 0% tł i bez cukru
V. musli na kolację odpada. Jest w nim za dużo cukru a węglowodanów na noc unikamy. Zrób sobie np. jakąś lekką sałatkę / kawałek mięsa drobiowego / rybę / twarożek / jajka + warzywa + kromka chleba wieloziarnistego. Z chleba możesz zrezygnować jak nie będziesz bardzo głodna. Podstawa kolacji to białko + warzywa
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:25   #73
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cześć dziewczyny. Chcę powoli wrócić do Was... różnie u mnie bywało jak się nie odzywałam... miałam koszmarny czas w życiu. Jestem w końcu umówiona do psychiatry żeby w końcu poradzić sobie z moim zaburzeniem odżywiania a dokładnie kompulsami. Zebranie się na to zabrało mi czas. W tym czasie nie zrzuciłam nic (jutro dokładnie podam jak się zważę). Aktualnie jestem na diecie, w której zrezygnowałam prawie całkowicie z pszenicy, a powoli eliminuję gluten. Przy mojej tarczycy jest to wskazane, a do tego przeczytałam masę niedobrych rzeczy o pszenicy i nie chcę jej po prostu jeść. Całkiem glutenu nie mogę wyeliminować, bo to też nie jest dobre jeśli nie jestem na niego uczulona.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem, wraz z moimi wariacjami. Jestem na dobrej drodze do szczęścia i zdrowego ciała. I tym razem czuje, że mi się uda.

Widzę kilka dziewczyn których wcześniej nie poznałam. Hej

Mogę?
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019


Edytowane przez YennaSnape
Czas edycji: 2015-02-25 o 20:27
YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:29   #74
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda moja pierwsza uwaga to musli. Musli oczywiście jest dobre na diecie ale pod pewnymi warunkami. Musisz znaleźć zdrowe musli z małą ilością cukru. Niestety przeważnie mają bardzo dużo cukru. Musisz wyszukać sobie odpowiednie czytając etykiety i porównując je. Możesz też zrobić sama sobie musli i wtedy przynajmniej wiesz co jesz. Ja Ci w tym temacie nie pomogę bo się na musli nie znam bo tego nie jadam (nie lubię mleka). Może inne dziewczyny doradzą Ci w tym temacie. Mleko postaraj się wybierać to chude 1,5 - 2 %.
Do II posiłku dorzuć np kilka orzechów/trochę słonecznika/pestek dyni
III posiłek będzie ok jeżeli do mięsa zrobisz sobie sałatkę (mamy jeść duuuużo warzyw, one są zdrowe i zapychają żołądek )
IV. zjedz np jogurt, najlepiej naturalny i dorzuć coś do niego. Jeżeli nie lubisz to sięgaj po te owocowe 0% tł i bez cukru
V. musli na kolację odpada. Jest w nim za dużo cukru a węglowodanów na noc unikamy. Zrób sobie np. jakąś lekką sałatkę / kawałek mięsa drobiowego / rybę / twarożek / jajka + warzywa + kromka chleba wieloziarnistego. Z chleba możesz zrezygnować jak nie będziesz bardzo głodna. Podstawa kolacji to białko + warzywa [/QUOTE]

sprawdziłam i to musli co mam w domu odpada..
moge zjesc np. jajka? beznadziejna w tym jestem.. :P
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:32   #75
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda masz złe myślenie To że jadłaś 1 posiłek typu schabowy + coś tam to było prawie tyle kalorii co twój nowy dietetyczny jadłospis w wersji 5 posiłków. Ta zmiana nie powinna spowodować wzrostu wagi Jednak jeżeli do tego dojdzie to za chwilę organizm rozbuja swój metabolizm i waga zacznie spadać. Tego samego bała się Anka jak zaczęła zdrowo jeść a efekt jest taki że schudła już kilka kg Musisz nam zaufać, jeżeli będziesz przestrzegać jadłospisu, pilnując wielkości porcji, bilansu kcal i nie będziesz podjadać to gwarantuję Ci że zdrowo schudniesz i unikniesz efektu jo-jo. Musisz tylko wprowadzić do kuchni zdrowe nawyki żywieniowe. To wyjdzie też z korzyścią dla zdrowia twojej małej bo od małego nauczy się zdrowych zasad żywienia a nie przejmie od ciebie nawyku jedzenia 1 raz dziennie
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:34   #76
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

MŁODA jajka są wskazane,na miękko,z sałątką jajecznica z pomidorem,spory wybór.

yenna witaj,kurczę problemy z odżywianiem z pomocą psychiatry brzmią groznie a ile teraz ważysz?

MŁODA jak bardzo lubisz musli i chcesz jesć na śniadanie codzinnie to sobie zrób w jakijś puszce-płatki owsiane,płatki jęczmienne,siemie lniane,suszone morele,suszona żurawina,trochę orzechów i masz samo zdrowie bez cukru.

Edytowane przez nikolcia r
Czas edycji: 2015-02-25 o 20:38
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:35   #77
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Justyś ogólnie twój jadłospis wygląda bardzo ładnie. Na Twoim miejscu jednak poprawiłabym co nieco
Do III posiłku dorzuciłabym trochę węgli np 1/3 - 1/2 woreczka ryżu/kaszy lub 35 g makaronu pełnoziarnistego, trochę ziemniaków (bez tłuszczu/sosów)
Na IV posiłek wypiłabym ten sok i barszczyk (owoce generalnie powinno się jadać w 1 połowie dnia bo to jednak cukry )
Na kolację zjadłabym ten serek wiejski z warzywami i 1 kromką chleba
Zmieniłam kolejność posiłków bo ten barszczyk i sok to bardziej przekąska niż syty posiłek a kolacja jednak powinna być bardziej syta bo musimy na niej wytrwać do śniadania. Na kolację staramy się jeść jak najmniej węgli a staramy się jeść więcej białka i warzyw
Dzięki wielkie za radę, na pewno poprawię co trzeba!
Co do III posiłku to jak najbardziej wiem, że właśnie brakowało ryżu bądź kaszy, ale niestety wszystko z zapasów już zjadłam a obecnie mam anginę i nie chciałam nosa z domu wychylać
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:36   #78
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Chyba przez pierwszy miesiąc będę musiała ustawić sobie budzik co 3h żeby nie zapomnieć jeść do października chce być szczupła!
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:42   #79
ZmyslonaOna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Witam,

Mogę dołączyć? Mam dość sporo do zrzucenia. Szukam wsparcia. Na drogę diety wracam kolejny raz ( nie wiem, który już raz).
Obecnie ważę o zgrozo 106.5kg. Chcę zdrowiej się odżywiać i przedwszystkim wyeliminować słodycze z diety.
ZmyslonaOna999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 20:43   #80
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda jak sie zaangażujesz w odchudzanie to budzik nie będzie potrzebny,ja w sklepie jak chce kupić coś innego niż zwykle to czytam etykiety ile kalorii a przy przyrządzaniu posiłków też mniej wiecej patrzę na to.Od rana myślę jak posiłki skomponować,nie jak zgłodniejesz bo w tedy rzucisz sie na byle co.

ZMYSLONA witaj,akurat są nowe dziewczyny to możesz poczytać jak to u nas przebiega.

Kasiula jakie oblężenie mamy heh,super

Edytowane przez nikolcia r
Czas edycji: 2015-02-25 o 20:46
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:45   #81
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda nie jesteś beznadziejna Nawet tak nie myśl Każda z nas na początku nie wiedziała co jeść na diecie. Ja jak przyszłam na wątek to myślałam że kapuśniaczki z ciasta francuskiego są ok na diecie jakie było moje zdziwienie jak dziewczyny to skrytykowały
Jajka na diecie są wskazane, bogate w białko a białko szybciej spala tłuszczyk i buduje mięśnie Możesz zjeść jajko gotowane lub jajecznicę (na malutkiej ilości tłuszczu). Wystarczą 2 jajka + 2 kromeczki chleba wieloziarnistego/razowego (ok 60 g) + warzywa (pomidor/ogórki/papryka itp.). Wtedy będzie pełnowartościowe syte śniadanie

Yenna witaj ponownie Oczywiście że możesz wrócić Jak tam z Twoim jedzeniem? Starasz się jeść normalne porcje czy nadal jest głodowe porcje? Jak za mało zjesz to później rzucasz się na jedzenie i stąd to kompulsywne jedzenie. Dobrze że umówiłaś się do lekarza, on na pewno pomoże Ci z twoimi problemami. Mam nadzieję że już przekonałaś się że głodzenie się nie jest dobrym sposobem na zrzucenie kg, twój wynik chyba dokładnie o tym świadczy. To co było przekreśl grubą linią i zacznij od początku ale tym razem zdrowo! Będę Cię wspierać Trzymam kciuki żeby tym razem Ci się udało
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:51   #82
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

też już ostatnio patrze na kalorie i pilnowałam się a ostatni posiłek o której mniej więcej mogę zjeść?

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Młoda nie jesteś beznadziejna Nawet tak nie myśl Każda z nas na początku nie wiedziała co jeść na diecie. Ja jak przyszłam na wątek to myślałam że kapuśniaczki z ciasta francuskiego są ok na diecie jakie było moje zdziwienie jak dziewczyny to skrytykowały
Jajka na diecie są wskazane, bogate w białko a białko szybciej spala tłuszczyk i buduje mięśnie Możesz zjeść jajko gotowane lub jajecznicę (na malutkiej ilości tłuszczu). Wystarczą 2 jajka + 2 kromeczki chleba wieloziarnistego/razowego (ok 60 g) + warzywa (pomidor/ogórki/papryka itp.). Wtedy będzie pełnowartościowe syte śniadanie
obecnie w domu mam takie chrupkie pieczywo, nada sie? bo dziś córeczka miała podwyższoną temperature i nie chciałam z nią wychodzić i nie kupiłam..
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:52   #83
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda dlaczego do października? Jakaś ważna okazja/uroczystość Ci się szykuje? Czy tak po prostu? Październik to bardzo realny cel
Ostatni posiłek jesz 2-3 godz przed snem, mitem jest to że nie powinno się jeść po 18. No chyba że ktoś chodzi spać przed 21 Jeżeli chodzisz spać o północy to kolację możesz nawet zjeść o 21

Zamyślona jak szukasz wsparcia to dobrze trafiłaś Napisz coś więcej o sobie.
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:56   #84
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ślub przyjaciółki i marzy mi się taka śliczna sukienka no, ale przy tej wadze to bym w niej za dobrze nie wyglądała... o 22 zaczynam ćwiczyć!
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:57   #85
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Młoda od biedy nada się, ale jak tylko dasz radę wychodzić to staraj się jeść normalne pieczywo, jest zdrowsze (mniej przetworzone) i na dłużej nas syci. Zjedz sobie tyle kromek żeby wyszło ok 150 kcal + 130 kcal jajka + 50 kcal masło + 50 kcal warzywa =380 kcal czyli tyle jaki masz limit kcal na śniadanie
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 20:57   #86
ZmyslonaOna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Mam takie małe pytanie. Potrzebuję 5-6 posiłków dziennie. Karmię synka jeszcze piersią, Zastanawiam się co mogę jeść koło 17, a później po 20? Macie jakieś pomysły
__________________
Aktualna waga: 106.5kg
Zrzucone: ...

Marzenie: 65kg
ZmyslonaOna999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:00   #87
mlodaxmama
Raczkowanie
 
Avatar mlodaxmama
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 242
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Lece ćwiczyć, trzymajcie kciuki!
__________________
maj- 85kg!
lipiec- 82,3
sierpień- 78
wrzesien- 74,8

waga docelowa- 65kg!


Mama Lenki od 18.05.2013
mlodaxmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:00   #88
ZmyslonaOna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ja chciałabym schudnąć dla siebie i Męża, żeby się mnie nie musiał wstydzić, chciałabym być dla niego seksowna i atrakcyjna. Po porodzie trochę się oddalilismy od siebie, nie mamy czasu, ani ochoty. W sumie się mu nie dziwię, że nie chce seksu ze mną uprawiać
__________________
Aktualna waga: 106.5kg
Zrzucone: ...

Marzenie: 65kg
ZmyslonaOna999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:40   #89
Pendulka
Rozeznanie
 
Avatar Pendulka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 803
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Pójść ćwiczyć, a te tyle napiszą...
__________________
Jedyny powód, dla którego jestem grubsza od innych dziewczyn to fakt, że moje chude ciało nie było w stanie pomieścić tak wielkiej i za*ebistej osobowości.
105,6 > 72,5> 60
Pendulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:50   #90
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

nasmarowały nieźle
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 21:30:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.