Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-10-19, 19:55   #1
onewayinla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 5

Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem


Dziewczyny!
Mo¿e to g³upie, ale chcia³am siê kogo¶ poradziæ. Ostatnio przez wspólnych znajomych pozna³am ch³opaka (oboje jeste¶my na tym samym etapie - studiujemy). Bardzo dobrze nam siê rozmawia³o i dlatego postanowi³am zaprosiæ go na Facebooku. Ch³opak przyj±³ zaproszenie i na drugi dzieñ do mnie napisa³ i tu zaczyna siê problem - sam inicjuje kontakt, ale rozmowa nie trwa d³ugo, on odpisuje "drêtwo", bez ¿adnych emocji, co prawda pyta co tam u mnie, a na pocz±tku nawet sugerowa³, ¿e nie chce byæ dla mnie obcy. Przez dwa tygodnie "pisania" nie wyszed³ z inicjatyw± spotkania, mimo, ¿e dawa³am mu jasne znaki, ¿e chêtnie bym siê z nim zobaczy³a.

Ch³opak napisa³, ¿e jest nie¶mia³y i ma bardzo nisk± samoocenê, ale przegl±daj±c jego media spo³eczno¶ciowe, jak i po jednym przypadkowym spotkaniu, mo¿na wywnioskowaæ, ¿e to dusza towarzystwa, a jego samoocena jest wysoka, co pokazuj± wstawiane do internetu zdjêcia.

Ju¿ sama nie wiem co mam robiæ, czy czekaæ a¿ on wyjdzie z inicjatyw± (mogê siê nie doczekaæ), czy sama mam zaproponowaæ jakie¶ spotkanie? Nawet nie wiem jakie ma intencje w tym ca³ym pisaniu do mnie
onewayinla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-19, 21:47   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 644
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez onewayinla Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!
Mo¿e to g³upie, ale chcia³am siê kogo¶ poradziæ. Ostatnio przez wspólnych znajomych pozna³am ch³opaka (oboje jeste¶my na tym samym etapie - studiujemy). Bardzo dobrze nam siê rozmawia³o i dlatego postanowi³am zaprosiæ go na Facebooku. Ch³opak przyj±³ zaproszenie i na drugi dzieñ do mnie napisa³ i tu zaczyna siê problem - sam inicjuje kontakt, ale rozmowa nie trwa d³ugo, on odpisuje "drêtwo", bez ¿adnych emocji, co prawda pyta co tam u mnie, a na pocz±tku nawet sugerowa³, ¿e nie chce byæ dla mnie obcy. Przez dwa tygodnie "pisania" nie wyszed³ z inicjatyw± spotkania, mimo, ¿e dawa³am mu jasne znaki, ¿e chêtnie bym siê z nim zobaczy³a.

Ch³opak napisa³, ¿e jest nie¶mia³y i ma bardzo nisk± samoocenê, ale przegl±daj±c jego media spo³eczno¶ciowe, jak i po jednym przypadkowym spotkaniu, mo¿na wywnioskowaæ, ¿e to dusza towarzystwa, a jego samoocena jest wysoka, co pokazuj± wstawiane do internetu zdjêcia.

Ju¿ sama nie wiem co mam robiæ, czy czekaæ a¿ on wyjdzie z inicjatyw± (mogê siê nie doczekaæ), czy sama mam zaproponowaæ jakie¶ spotkanie? Nawet nie wiem jakie ma intencje w tym ca³ym pisaniu do mnie
Skoro sam do Ciebie pierwszy pisze, to jednak w jaki¶ sposób jest Tob± zainteresowany. Natomiast z t± nie¶mia³o¶ci±, przewa¿nie jest tak ( przynajmniej w moim przypadku) ¿e wstydzimy siê, tych osób, które nam siê podobaj±, a przez resztê ¶wiata mo¿emy byæ postrzegani, jako dusze towarzystwa.
Poczekaj jeszcze z tydzieñ i faktycznie zainicjuj co¶, bo przecie¿ nie bêdziesz siê bujaæ w pisanie na fejsiku nastêpne miesi±ce.
__________________
"Wiêkszo¶æ ludzi ma tyle szczê¶cia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-19, 22:40   #3
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 1 198
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

A moim zdaniem to ci ¶ciemnia z ta nie¶mia³o¶ci± . Poprostu nie jest jako¶ mocno zainteresowany i tak ci to wyt³umaczy³ .

Ja bym sama z siebue nie inicjowa³a spotkania.
PoPoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-19, 22:58   #4
onewayinla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Poka¿ wiadomo¶æ
A moim zdaniem to ci ¶ciemnia z ta nie¶mia³o¶ci± . Poprostu nie jest jako¶ mocno zainteresowany i tak ci to wyt³umaczy³ .

Ja bym sama z siebue nie inicjowa³a spotkania.
Z t± nie¶mia³o¶ci± napisa³ mi pierwszego dnia, kiedy siê odezwa³ na Facebooku, wiêc no sama nie wiem

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
onewayinla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-19, 23:21   #5
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 951
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Zapro¶ go sama na kole¿eñskie spotkanie.
__________________
kiedy siê naprawdê kogo¶ kocha, wierno¶æ nie jest ¿adn± zas³ug±...
GdyKochamy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 15:39   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez onewayinla Poka¿ wiadomo¶æ
Przez dwa tygodnie "pisania" nie wyszed³ z inicjatyw± spotkania, mimo, ¿e dawa³am mu jasne znaki, ¿e chêtnie bym siê z nim zobaczy³a.
Czyli co takiego robi³a¶? "Jasne znaki" to nie jest ¿aden powód. One dla ciebie mog± byæ jasne, a dla niego nie. Zreszt± skoro chcesz siê z nim spotkaæ na tyle, ¿e siê niecierpliwisz, to dlaczego go po prostu sama gdzie¶ nie zaprosisz, tylko czekasz a¿ mu siê rozwin± zdolno¶ci telepatyczne?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 16:04   #7
onewayinla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87263747]Czyli co takiego robi³a¶? "Jasne znaki" to nie jest ¿aden powód. One dla ciebie mog± byæ jasne, a dla niego nie. Zreszt± skoro chcesz siê z nim spotkaæ na tyle, ¿e siê niecierpliwisz, to dlaczego go po prostu sama gdzie¶ nie zaprosisz, tylko czekasz a¿ mu siê rozwin± zdolno¶ci telepatyczne? [/QUOTE]Chodzi, ¿e kiedy on pisa³, ¿e siê nudzi próbowa³am nakierowaæ go na to, ¿e ja te¿ i ¿e fajnie by³oby co¶ porobiæ, a on wyskakiwa³ ¿ebym gdzie¶ z przyjació³mi posz³a. Chocia¿ mo¿e masz racjê, ¿e dla mnie mog± te znaki byæ jasne, a dla niego ju¿ nie do koñca (chocia¿ przyjaciel stwierdzi³, ¿e ju¿ ja¶niej nie mo¿na ).
A ja nie chcê wychodziæ pierwsza z inicjatyw±, bo strasznie bojê siê tego, ¿e nie bêdzie chcia³ siê spotkaæ, bo napisa³ tylko po to, ¿eby sobie chwilê "pogadaæ", a nie dla jakich¶ g³êbszych znajomo¶ci

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
onewayinla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 16:36   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez onewayinla Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi, ¿e kiedy on pisa³, ¿e siê nudzi próbowa³am nakierowaæ go na to, ¿e ja te¿ i ¿e fajnie by³oby co¶ porobiæ, a on wyskakiwa³ ¿ebym gdzie¶ z przyjació³mi posz³a. Chocia¿ mo¿e masz racjê, ¿e dla mnie mog± te znaki byæ jasne, a dla niego ju¿ nie do koñca (chocia¿ przyjaciel stwierdzi³, ¿e ju¿ ja¶niej nie mo¿na ).
No to ja bym siê nie skapnê³a, ¿e to ma byæ sugestia spotkania
Cytat:
A ja nie chcê wychodziæ pierwsza z inicjatyw±, bo strasznie bojê siê tego, ¿e nie bêdzie chcia³ siê spotkaæ, bo napisa³ tylko po to, ¿eby sobie chwilê "pogadaæ", a nie dla jakich¶ g³êbszych znajomo¶ci
To nie lepiej zapytaæ i siê przekonaæ? Nie czajê dlaczego wolisz traciæ czas.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 17:37   #9
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 1 217
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Zaproponuj wyjscie do kima czy na krêgle. Je¶li siê wykrêci, bêdziesz mia³a jasn± sytuacjê. To, ¿e kto¶ pisze wcale nie oznacza, ¿e mu siê podobamy, mo¿e pisaæ kole¿eñsko, zeby pogadaæ albo dla zabawy flirtuje

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 20:18   #10
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

eh jak zawsze. wmawianie sobie ze koles jest niesmialy. jest po prostu niezainteresowany.
karamelli jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 20:20   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 644
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez karamelli Poka¿ wiadomo¶æ
eh jak zawsze. wmawianie sobie ze koles jest niesmialy. jest po prostu niezainteresowany.
Niestety chyba masz racjê.
__________________
"Wiêkszo¶æ ludzi ma tyle szczê¶cia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 20:31   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 855
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez karamelli Poka¿ wiadomo¶æ
eh jak zawsze. wmawianie sobie ze koles jest niesmialy. jest po prostu niezainteresowany.
Zgadzam siê z powy¿szym. Zainteresowany facet nie bêdzie rzuca³ radami w stylu "to id¼ gdzie¶ ze znajomymi" tylko sam zaproponuje spotkanie.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-20, 21:34   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 644
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Jeszcze rozumiem powiedzieæ komu¶, ¿e jest siê nie¶mia³ym.Ale w ¿yciu bym nie powiedzia³a, zw³aszcza facetowi który mi siê podoba, ¿e mam nisk± samoocenê. No w ¿yciu! Chocia¿ mam j± jak st±d do ksiê¿yca i spowrotem
__________________
"Wiêkszo¶æ ludzi ma tyle szczê¶cia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-10-20 o 21:35
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 15:53   #14
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Posiadanie fot z imprez nie czyni go jeszcze smialym w stosunku do kobiet. Moze rzeczywiscie rekompensuje sobie kompleksy piwem z kumplami, ale nadal ceni sie bardzo nisko w innych kwestiach?
Ooshatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 16:12   #15
edan84
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie sta³o mleczko i jajeczko
Wiadomo¶ci: 10 152
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Chcesz siê spotkaæ to go zapro¶. Ja¶niej siê chyba nie da rozwi±zaæ Twojego „problemu”.
edan84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 19:07   #16
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 1 198
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Nie zapraszaj go ... i tak ciagle ty wychodzisz z inicjatywa. Nie mo¿e byæ ona tylko po jednej stronie..
PoPoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 20:16   #17
Majki35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zapraszaj go ... i tak ciagle ty wychodzisz z inicjatywa. Nie mo¿e byæ ona tylko po jednej stronie..
Nie wychodzi bo jeszcze mu nic nie zaproponowa³a, a takie podchody to nie jest wyj¶cie z inicjatyw±.

Edytowane przez Majki35
Czas edycji: 2019-10-22 o 13:52
Majki35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 21:03   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Flirtowanie z nie¶mia³ym ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zapraszaj go ... i tak ciagle ty wychodzisz z inicjatywa. Nie mo¿e byæ ona tylko po jednej stronie..
Ciekawe kiedy
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-21 21:03:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.