Problem wypadających włosów - Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 19:26   #1
makintoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Problem wypadających włosów - Wrocław


Witam wszystkie koleżanki.
Jestem z Wrocławia i borykam się od niedawna z problemem wypadających włosów. Postanowiłam coś w końcu z tym zrobić, a więc jestem tu i teraz na forum i pytam o radę. Szczotka pełna włosów przestała być chwilowym zdarzeniem!
Kogo polecacie z Wrocławia? Okolice nie wchodzą w grę, chodzi mi tylko o samo miasto, nie mogę sobie czasowo pozwolić na jakieś dłuższe wyjazdy.
Któraś z Was ma podobny problem i poradziła sobie może z nim u jakiegoś specjalisty?

Czekam na każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
makintoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 16:55   #2
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Myślę , że mogłabyś się z tym problemem sama poradzić. Dużo czytałam na ten temat i z tego co mi wiadomo powinnaś sobie kupić jakieś tabletki z witaminami np. Bellise. Polecam szczotke tangle teezer. Nie szarpie włosów przy rozczesywaniu i jest niezbędnikiem jeżeli chodzi o pielęgnacje włosów
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 00:37   #3
cruella81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Faktycznie, jakieś wcierki i tabletki, ale to raczej chyba się objawy wtedy leczy. Włosy Ci wypadły z jakiegoś powodu, to może być jakieś łysienie, a nie tylko brak witamin czy niewłaściwa pielęgnacja.
Ja na Twoim miejscu udałabym się faktycznie do jakiegoś dermatologa. Z czystym sumieniem jeśli chodzi o Wrocław mogę polecić Ci Centrum Uroda, niedawno tam byłam i jestem strasznie zadowolona, z tego co kiedyś widziałam na stronie, to chyba szczególną wagę stanowią dla nich zabiegi związane z włosami. Najlepiej, żebyś sama sprawdziła.
Zmieniłaś może ostatnio dietę? Może to też z tym związane. W każdym razie, ja bym na Twoim miejscu nie czekała na odrost włosów, bo w międzyczasie kolejne mogą wypadać i takie błędne koło. Najlepiej udać się do specjalisty.
Powodzenia w zmaganiach!
cruella81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 18:53   #4
WiernaRzeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Ja polecam mezoterapie skóry głowy. ja robiłam sobie u dr., maruszy w Warszawie http://www.drmarusza.pl/str_31_Mezot...ory-glowy.html , we Wrocławiu niestety nie znam nikogo kto by ci ten zabieg zrobił. Ale sam zabieg serdecznie polecam, u mnie włosy sypały sie strasznie nic nie pomagało, żadne tabletki,szampony, odżywki. Teraz już po trzecim z kolei zabiegu włosy co najważniejsze nie wypadają.
WiernaRzeka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:59   #5
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Idź do lekarza ogólnego i popros o badanie Tsh w celu wykluczenia problemów z tarczyca. U mnie to było powodem :/ okazało się ze mam duża niedoczynnosc. Innych objawów poza tym nie miałam...
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:35   #6
0makintoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Hej! Tu makintoszka, nie mogłam się zalogować, więc teraz jestem pod tym kontem.
Dziękuję wszystkim za porady!
Szczególnie dziękuję cruella81, bo udałam się do tego Centrum Uroda i jestem strasznie zadowolona! Miałaś rację, faktycznie dużą wagę przywiązują do problemów związanych z włosami - zarówno o jeśli chodzi o profesjonalne zbadanie problemu, jak i o duży wachlarz zabiegów eliminujących problem. Na razie jestem po wstępnych konsultacjach, ale już się cieszę, bo wiem, że trafiłam w dobre ręce i, że na pewno się uda! Pani doktor zaraziła mnie optymizmem i wierzę, że niedługo nie będę już miała problemów ze szczotką pełną włosów
A tabletki z witaminami owszem, ostatnio kupiłam w ramach uzupełnienia diety
0makintoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 17:50   #7
201607290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Problem wypadających włosów - Wrocław

Ja też jestem z Wrocławia, więc może pomogę. Co prawda sama nie miałam tego problemu, ale mój fryzjer zawsze wszystkim poleca mezoterapię skóry głowy u dr Kulczyckiej. Mnóstwo osób już u niej przez niego było (i kobiety i mężczyźni) i wszyscy są zachwyceni. Trzeba zrobić kilka zabiegów, ale jak nie działają tabletki i kosmetyki, to to najlepsze wyjście. No i na pewno skuteczne. Nie wiem, czy w postach można podawać numery telefonów i strony internetowe, ale spróbuję: 692 355 258 www.kulczycka.pl
201607290918 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.