Pytania i porady fryzjerskie - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-11-30, 20:50   #3271
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez maiia Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ zna dobr± farbê do farbowania na blond ³agodniejsz± od Alfaparfu?
Itely.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-03, 09:25   #3272
martucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 2
dylemat jak usunac/ukryc rudy po hennie

Dzien dobry wszystkim,


Mam taki dylemat, otoz mam na 3/4 wlosow rude splukane resztki henny (naturalnej bez metali itp) no i probuje sie jej pozbyc i jakos kompletnie mi to nie idzie. Chcialabym wrocic do naturalnego koloru (szary mysi polski blond na poziomie 8.1)

Probowalam juz maseczki z mleka kokosowego, z bialej glinki, cytryny z rumiankiem, miodu banana i najrozniejszych naturalnych wynalazkow, no i ciagle nic.
Troche ruszylo nie jest to juz taki rudy co po oczach bije, ale dalej rudy.
Nalozylam na to 7.1 z l'oreal excellence i pokrylo nierowno - konce byly ciemniejsze niz odrosty. no i co najgorsze wszystko sie wyplukalo po ok 4 myciach.
Po miesiacu (bo tak zaleca sie farbowac, no nie?) nalozylam 8.1 z majirel na wodzie 6% i ten sam problem ze konce ciemniejsze i na dodatek rudy przebija przez kolor.
No i teraz sie zastanawiam co mam robic, jak mam dzialac.
Zastanawialam sie nad 2 sposobami
1) polozyc tym razem 8.1 na wodzie 6% na gorna czesc wosow - ta nie ruda i kolor 8.11 na wodzie 9% na ruda czesc
2) zrobic tymczasowe ombre (jezeli gdziekolwiek znalazlabym fryzjera ktory sie tego podejmie) by rozjasnic ten rudy i dopiero za jakis czasna nowo probowac 8.1


A moze jakies inne pomysly mi polecacie
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi podpowiedzi
martucka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-05, 09:25   #3273
martucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: dylemat jak usunac/ukryc rudy po hennie

czy ktos cos poradzi???
martucka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-09, 19:45   #3274
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: dylemat jak usunac/ukryc rudy po hennie

Dziewczyny, proszê o poradê: aktualnie staram siê wróciæ z rozja¶nionego rozja¶niaczem i farb± blondu poziom 9 do naturalnego poziomu 5. Farba z poziomu 7(podobno natura), któr± k³adzie fryzjer wypukuje siê bardzo szybko, dlatego przymierzam siê do pigmentacji w domu. Czy dobrym pomys³em bêdzie po³o¿enie farby 6 a na to 6.23, czy mo¿e 6 NI aby uzyskaæ naturalny jasny br±z, który nie wpada ani w szary ani w rudy?Do tej pory odcienie by³y ch³odne lub naturalne, nie chcia³abym skoñczyæ z zieleni± na g³owie. Z góry dziêkujê
kataszka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-26, 11:44   #3275
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hejo, mam pytanie. Pod koniec sierpnia farbowa³am rozja¶nione w³osy u fryzjera (mia³am sombre zrobione ponad rok przed wizyt±), zdecydowa³am siê na przyciemnienie do mojego naturalnego mysiego koloru, z tym ¿e jest on troche bardziej jaki¶, orzechowy. Od jakiego¶ czasu znów po g³owie chodzi mi rozja¶nienie, co¶ ala sombre lub po prostu jasny blond, ale bez dotykania w³osów przy cebulkach. Czy mogê zrobiæ co¶ takiego ponad 4 miesi±ce od ostatniego przyciemniania?
PannaPinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-26, 16:03   #3276
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dzieñ dobry drogie wiza¿anki! Proszê o dobra radê

Cytat:
Napisane przez Olazezgola Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem nowa na tej stronie, dlatego byæ mo¿e w±tek który poruszê siê ju¿ pojawi³ ...jednak chcia³abym ¿eby kto¶ mi poradzi³



Otó¿ mój naturalny kolor to mysi blond. Jako¶ 3 miesi±ce ty mu pofarbowa³am na ciemny rudy. Próbowa³am ¶ci±gn±æ kolor deokoloryzatorem - 0 efektu.



Nastepnie siêgnê³am po rozja¶nicz i farbê. Efekt koñcowy po zastosowaniu fioletowe plukanki Calemeo mnie nie zachwyci³. U góry mam zolciutkie w³osy, a na dole fajny, platynowo-szary kolor. Chce osi±gn±æ kolor zbli¿ony to tego, jaki mam w dolnej czê¶ci pasm, jednak nie wiem jak pozbyc sie ¿ó³ci :/ farba rozja¶niaj±ca czy rozja¶niacz?



Bardzo proszê o pomoc!
Rozjasniacz na niskim oxydancie.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-12-29, 10:37   #3277
cergia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Babeczki, ratunku! Têcza na g³owie

Wczoraj zmiesza³am dwie farby Joanny ¶liwkê i ch³odny br±z. Kolor wyszed³ piêkny... Ale na czubku. Reszta w³osów jest po prostu ciemnym jasnym brazem. Czy jest szansa, ¿e reszta moich w³osów równie¿ bêdzie w kolorze mojego czuba? Bardzo mi siê podoba ten kolor.

(Dodam jeszcze, ¿e moje naturalne w³osy to ciemny / jasny blond)
cergia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 17:08   #3278
anonimkowa2402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 1
Czy da siê przyciemniæ w³osy odbarwione?

W wakacje nasz³a mnie g³upia my¶l aby rozja¶niæ w³osy wod± utlenion±, no i zrobi³am to, wymiesza³am j± z od¿ywk± i na³o¿y³am, co dziwne otrzyma³am efekt jaki chcia³am i na dodatek bez zniszczonych i spalonych w³osów, zesz³am z ciemnego blondu to jasnego, wpadaj±cego w ¿ó³ty-rudawy. Bardzo ¿a³uje i chcia³abym je jako¶ przyciemniæ, ale oficjalnie nie koloryzacj±, w³a¶nie moje pytanie czy da siê je przyciemniæ domowym sposobem? Próbowa³am ju¿ wielu, p³ukanek z kawy, czarnej herbaty, czy to z cynamonu i orzechów, ale nic nie dzia³a, po protu siê nie znam i potrzebujê jakiej¶ pomocy czy cokolwiek pomo¿e aby moje w³osy jakim¶ naturalnym, czy domowym sposobem bêd± br±zowe lub chocia¿ trochê ciemniejsze
anonimkowa2402 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-10, 12:56   #3279
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomo¶ci: 79
Czy mo¿na trzymaæ farbê krócej na w³osach?

Pytanie jak w tytule Czy mo¿na trzymaæ farbê krócej, ni¿ podaje siê w instrukcji? Farbujê w³osy na blond, chcê mieæ do¶æ ch³odnym ale nie przesadnie i zawsze wychodzi mi okropna b³êkitno - siwa po¶wiata na w³osach. S± za szare. Nie cierpiê tego, ale praktycznie ka¿da farba, no mo¿e poza castingiem to robi. Próbowa³am na pa¶mie farby w odcieniu natury 10.0 i tez wysz³a szarawa. To siê oczywi¶cie zmywa po jakim¶ czasie, ale wygl±da nienaturalnie i dziwnie. Czy je¶li zmyjê farbê wcze¶niej ni¿ w instrukcji, kolor bêdzie mniej intensywny i tym samym bez odcienia szaro-sinego?
__________________
M±dra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich g³upich mê¿czyzn
kapucynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-12, 20:27   #3280
Tajemniczy58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 2
Farbowanie w³osów

Cze¶æ. Mam 20 lat i chcia³em prosiæ Was o radê. Otó¿ chcia³bym przefarbowaæ w³osy, ale mam kilka obaw. Mam rzadkie i do¶æ s³abe w³osy i trochê zaczynam ³ysieæ. Czy farbowanie mo¿e sprawiæ, ¿e wy³ysiejê lub ogólnie negatywnie wp³yn±æ na nie? Oczywi¶cie sam zabieg odby³by siê u fryzjera.



Pozdrawiam i proszê o pomoc.
Tajemniczy58 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-14, 14:32   #3281
poszukuj_ca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 1
Pasemka

Mam naturalne, br±zowe w³osy do ramion. Czy drogie wiza¿ystki wiedz± ile by kosztowa³o wykonanie blond pasemek tylkona koronie w³osów?
poszukuj_ca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 21:46   #3282
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Pasemka

Cytat:
Napisane przez poszukuj_ca Poka¿ wiadomo¶æ
Mam naturalne, br±zowe w³osy do ramion. Czy drogie wiza¿ystki wiedz± ile by kosztowa³o wykonanie blond pasemek tylkona koronie w³osów?
Nie ma na to jednakowej odpowiedzi. Zale¿y od miejscowo¶ci, renomy salonu itp. Mo¿esz zap³aciæ 60 z³, albo nawet i 150 z³.
Dla przyk³adu w du¿ym mie¶cie farbowanie w³osów ¶ciêtych na boba. W jednym miejscu powiedzieli mi 140 z³otych, a w innym 450 z³.
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 21:59   #3283
agnieszkab1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czesc. Mam pytanko. Ostatnio sporo s³yszy siê o zabiegach przy u¿yciu nowoczesnej metody termostymulacji w³osa. Jednak w internecie ma³o konkretnych informacji na ten temat.

Mo¿e która¶ z Was mi wyjasni na czym taki zabieg polega?
Pozdrawiam
agnieszkab1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-21, 15:16   #3284
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farbowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Tajemniczy58 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Mam 20 lat i chcia³em prosiæ Was o radê. Otó¿ chcia³bym przefarbowaæ w³osy, ale mam kilka obaw. Mam rzadkie i do¶æ s³abe w³osy i trochê zaczynam ³ysieæ. Czy farbowanie mo¿e sprawiæ, ¿e wy³ysiejê lub ogólnie negatywnie wp³yn±æ na nie? Oczywi¶cie sam zabieg odby³by siê u fryzjera.



Pozdrawiam i proszê o pomoc.
Dobrze wykonany zabieg koloryzacji nie zrobi w³osom krzywdy.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-27, 20:45   #3285
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
Itely.
U¿ywa³a¶ i Alfaparfu i Itely? Odcieni blondów? Rzeczywi¶cie daje podobny efekt przy mniejszych zniszczeniach?

W ogóle dziêki za odpowied¼
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-29, 20:19   #3286
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez maiia Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³a¶ i Alfaparfu i Itely? Odcieni blondów? Rzeczywi¶cie daje podobny efekt przy mniejszych zniszczeniach?

W ogóle dziêki za odpowied¼
:-
Z obu u¿ywa³am rozja¶niaj±cych blondów. Zniszczeñ by³o brak przy obu, a efekt koloryzacji by³ zbli¿ony. Zosta³abym z chêci± przy Itely ale ona nie dawa³a sobie w wystarczaj±cym stopniu rady z moim odrostem, podobnie jak Alfaparf. Przerzuci³am siê zatem na Ducastel Subtil.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-31, 09:34   #3287
LadyNka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 7
Powrót do naturalnego koloru w³osów

Wracaliscie z br±zu do naturalnego "mysiego" koloru w³osów poprzez spray rozjasniajacy???😅😅😅
LadyNka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-01, 13:22   #3288
Patrycja077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 1
Nieudana koloryzacja

Cze¶æ dziewczyny!

Wczoraj farbowa³am pierwszy raz w³osy (w domu, robi³a mi je mama) farba to garnier natural kolor 3.3 (ciemna czekolada) niestety ale kolor dziwnie mi z³apa³.. u nasady s± wrêcz czarne (nie przeszkadza mi ten kolor) ale farba jakby nie by³a na³o¿ona wszedzie i gdzie¶ s± czarne a gdzie¶ widac moj prawie naturalny kolor tylko lekko przyciemniony. Jak moge sobue z tym poradziæ ? Wstyd wyjsc na ulice z takimi w³osami :/
Patrycja077 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-10, 20:32   #3289
Karolaaa123434
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 1
Koloryzacja

Hejkaaaa! mam Pytanko mam czarne w³osy znaczy u nasady mam br±z bo kolor mi ju¿ zszed³ i s± odrosty? I mam pytanko czy która¶ dziewczyna z was rozjasniacz wlosy rozjasniaczem z mariona? Jakie s± wlosy po tym? I jak najlepiej je odyzwic po takim czym¶?
Karolaaa123434 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 18:10   #3290
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów

Cytat:
Napisane przez LadyNka Poka¿ wiadomo¶æ
Wracaliscie z br±zu do naturalnego "mysiego" koloru w³osów poprzez spray rozjasniajacy???😅😅😅
Po sprayu w³osy na pewno nie bêd± mysie, tylko rude / z³ote jak po rozja¶niaczu. Musia³aby¶ je jeszcze stonowaæ, ale naturalny ciemny blond tym sposobem chyba nie wyjdzie.
__________________
M±dra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich g³upich mê¿czyzn
kapucynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-12, 18:34   #3291
el_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Nieudana koloryzacja

Mo¿e u¿yj tonera lub maski koloryzuj±cej?
Jaki masz naturalny kolor? o jakiej ró¿nicy mówimy?
el_la jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-13, 14:18   #3292
Paulina199569
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Mieszanie rudej i czerwonej farby.

Witam Was Kupilam sobie dwie farby Garnier Olia czerwon± oraz rud±. Chce je zmieszaæ by wyszed³ kolor czerwono rudy. Dodam ¿e farbuje w³osy na ten kolor od kilku lat tylko ¿e u fryzjera. My¶licie ¿e to wyjdzie ? Dziêkujê z góry za odpowied¼
Paulina199569 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-21, 21:09   #3293
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam was dziewczyny. Mam pytanie. Jutro idê do fryzjera na koloryzacje . A obecnie mam na w³osach spray na odrosty loreala. Czy mam umyæ w³osy ¿eby pozbyæ siê spray, czy mo¿na spokojnie po³o¿yæ farbê na w³osy?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-22, 12:08   #3294
Lady_someone
Przyczajenie
 
Avatar Lady_someone
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Helo³. Aktualnie mam blond w³osy, chcia³abym je sobie samodzielnie pofarbowaæ aby by³y wypadkow± pomiêdzy blond a rudo-miedzianym kolorem. Jaka farba nada sie do tego najlepiej? Nie chcê typowo rudych, od razu uprzedzam
Lady_someone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-28, 20:56   #3295
Skunksik93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lady_someone Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³. Aktualnie mam blond w³osy, chcia³abym je sobie samodzielnie pofarbowaæ aby by³y wypadkow± pomiêdzy blond a rudo-miedzianym kolorem. Jaka farba nada sie do tego najlepiej? Nie chcê typowo rudych, od razu uprzedzam
Chyba najlepiej siê udaæ do dobrego fryzjera... Szkoda gdyby Ci nie wysz³o, a blond w³osy przepadn±...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Skunksik93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-20, 09:23   #3296
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy my¶licie, ¿e pasemka s± jeszcze modne ?
Chcia³abym co¶ zrobiæ z w³osami trochê rozja¶niæ bo teraz mam taki mysi odcieñ i pomy¶la³am o pasemkach. Mo¿e polecacie jak±¶ dobr± farbê do pasemek ?
majka420 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-20, 13:17   #3297
PaniPatka
Przyczajenie
 
Avatar PaniPatka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Moim zdaniem pasemka troche wyszly z mody ostatnio, przynajmniej nie widuje ich tak czêsto jak kiedys a jak juz to bardzo delikatnie wyrozniajace sie.
PaniPatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-21, 00:23   #3298
Sue_1899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1
Przyciemnienie rozja¶nianych w³osów

Cze¶æ

Mam obecnie w³osy blond, rozja¶nianie, farbowane odcieniem 9.1 Loreal preference. Naturalne w³osy mam w kolorze ciemny blond, na poziomie 7. Chcia³am je trochê przyciemniæ, poniewa¿ niektóre pasma w³osów mam praktycznie bia³e😣 zastanawia³am siê nad u¿yciem farby, równie¿ z linii loreal preference, odcieñ 8.1. Chcia³abym uzyskaæ odcieñ taki jak na opakowaniu (tak, wiem rzadko siê to zdarza) zazwyczaj na moich w³osach farby wychodz± tak jak powinny tylko boje siê ze przez to ze s± mocno rozja¶nianie, odcieñ wyjdzie ciemniejszy ni¿ zamierzony. I nie wiem czy lepiej zmieszaæ dwie farby na poziomach 8 i 9 czy bez obaw robiæ ta 8.1. Z góry dziekuje za pomoc i porady🙂
Sue_1899 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-21, 12:51   #3299
_Lilly
Rozeznanie
 
Avatar _Lilly
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Przyciemnienie rozja¶nianych w³osów

Dlaczego nie skorzystasz z us³ug fryzjera? kombinuj±c samej w domu mo¿e wyj¶æ odcieñ niepo¿±dany na w³osach
_Lilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-30, 16:37   #3300
xyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 1
czy uda mi siê uzyskaæ kolor br±zowy na w³osach po farbowaniu fioletowym kremem Live

hej chcia³am siê zapytaæ czy uda mi siê uzyskaæ ³adny br±zowy kolor po farbowaniu farb± life o odcieniu fioletowym.

Kolor do¶æ mocno mi siê ju¿ wyp³uka³ i jest to obecnie brudny blond lecz nadal posiadam pasemka o do¶æ intensywnym kolorze fioletu w niektórych miejscach oraz u nasady i bojê siê ¿e wyjdzie z tego klapa.

Jak my¶licie? :/
xyzzzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.