Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 19:48   #1951
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

narzekacie na IPL, jestem po 2 zabiegach i więcej niż połowa usunięta (pachy) w środę 3ci
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 19:55   #1952
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny!!!!
Szukam profesjonalnego i niedrogiego gabinetu w Poznaniu. Czy możecie "coś" polecić? Proszę o opinie i ceny (twarz). Wielkie dzięki.
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:55   #1953
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
narzekacie na IPL, jestem po 2 zabiegach i więcej niż połowa usunięta (pachy) w środę 3ci
pogadamy po roku,jak cebulki włosowe się na nowo wzmocnią.
ja te widziałam efekt do pół roku

dlaczego ludzie nie wierza innym.jeśli mówi coś jedna osoba,to może kłamać.jeśli mówią coś dwie osoby mogły się zmówić,jeśli mówi to samo wiele osób to chyba jest to prawdą a w cuda nie wierzę,bo za drogo to kosztuje

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-21 o 20:56
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:08   #1954
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT, każdy organizm jest inny, na niektórych nawet lightsheer nie działa.
Fakt, że ty nie jesteś zadowolona z IPL nie oznacza, że dla każdego jest on zupełnie nieskuteczny, więc nie musisz się oburzać za każdem razem jak ktoś się na niego decyduje.
Sama robię lightsheerem, ale rozmawiałam z dziewczynom, która robiła IPL 3 lata temu i do tej pory jest zadowolona z efektu
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 21:13   #1955
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
TmargoT, każdy organizm jest inny, na niektórych nawet lightsheer nie działa.
Fakt, że ty nie jesteś zadowolona z IPL nie oznacza, że dla każdego jest on zupełnie nieskuteczny, więc nie musisz się oburzać za każdem razem jak ktoś się na niego decyduje.
Sama robię lightsheerem, ale rozmawiałam z dziewczynom, która robiła IPL 3 lata temu i do tej pory jest zadowolona z efektu
nie znam żadnej osoby ,ktorej IPL by pomógł.jeśli ty taką znasz to ok,jednak ja nie wierze w cuda.może miala delikatne włosy...
nie wiem,kto jest po druguiej stronie mon itora i nie wiem,czy piejąca z zachwytu dziewczyna to nie reklama (a wiele się takich i tu spotykało).ja się sparzyłam na takiej reklamie i radze od serca,ale jak kto woli się przekonac na własnej skórze...ponoć dłużej się pamięta.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 22:05   #1956
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja w rzeczywistości nie znam nikogo, kto miał wykonaną depilację laserową (tej dziewczyny też nie znam za bardzo, poza tym nie widziałam efektu), więc mówię na podstawie tego, co czytałam, a opienie były różne o obu metodach.
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 02:26   #1957
bialy_mis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czyli chcesz, TmargoT, powiedzieć, że IPL powoduje jakieś tam wyłysienie, natomiast nie jest ono dożywotnie i włosy nawet jeśli wypadną, to kiedyś wrócą? A ile trwa taka przeciętna łysość? Rok? Pół? Dwa? Zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualne, ale chodzi mi o rząd.
bialy_mis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 08:20   #1958
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bialy_mis Pokaż wiadomość
Czyli chcesz, TmargoT, powiedzieć, że IPL powoduje jakieś tam wyłysienie, natomiast nie jest ono dożywotnie i włosy nawet jeśli wypadną, to kiedyś wrócą? A ile trwa taka przeciętna łysość? Rok? Pół? Dwa? Zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualne, ale chodzi mi o rząd.
na własnym przykładzie moge powiedzieć o efktach,ale warto poczytać inne opinie,ktore są równie wiarygodne i zawarte na forum.ten wątek to dobre źródło wiedzy,jednak wielu osobom nie chce się czytac nawet posótw z tej samej tsrony ,a co dopiero kilka stron wcześniej .

miałam dwa zabiegi IPL-em na nogi i bikini.nie bedę opisywać szczegłów ,bo pisałam o tym kilka razy.na początku widziałam efekt,ale w ciągu pół roku włosy odrosły TAKIE SAME-grube ,a ilość była również taka sama.wydałam na pakiet 500 zł razy dwa,więc mam prawo czuc się źle wywalając tysiąca w błoto i mam prawo opisywać na forum,że to zła metoda na depilację.
kto chce niech czyta i wierzy,kto nie wierzy niech się przekona.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 15:51   #1959
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ponawiam prośbę - proszę o adres dobrego gabinetu w Poznaniu (profesjonalnie i nie za drogo). Miałam jeden zabieg "lightsherem", ale zrobiono go bez próby. Kiedy się skończyło i pokazano mi moją brodę myślałam że się zapłaczę - czarne strupki wyglądały ohydnie. Następnego dnia miałam spuchniętą brodę. Dzisiaj (po smarowaniu miejsc depilowanych Alantanem) - strupków brak, zostały tylko czerwone plamki. Mam nadzieję, że zejdą. Włoski rosły mi już następnego dnia, musiałam je podgolić. Czy to normalne? Ile kosztuje taki zabieg w innych gabinetach?

Edytowane przez monia580
Czas edycji: 2010-11-22 o 15:53
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:35   #1960
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja polecam lenis. tam jest light sheer duet, ja po pierwszym zabiegu nie mam okolo 50% wloskow. http://www.lenis.pl/cennik.html
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:48   #1961
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki. Rozumiem, że korzystałaś z usług tego gabinetu?
Zastanawiałam się nad monalisa - tam mają atrakcyjne ceny (promocje), ale jak większość dziewczyn w tej sytuacji zastanawiam się czy niska cena nie jest związana z niskiej jakości zabiegiem? Słyszałaś coś o tym gabinecie, albo np. o esthetique?
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 01:22   #1962
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja sie praktycznie od razu zdecydowalam na lenis bo jako jedyni w poznaniu maja najnowszy light sheer duet. Depilacja jest mniej bolesna i chyba bardziej efektowna. nie wiem czy na twarzy mozna go uzywac. No i maja znizki studenckie a dla mnie 30% to duzo. wiec nawet nie probowalam sie interesowac innymi gabinetami. Polecam, bardzo mila atmosfera.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:21   #1963
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Robiłam łydki, kolana, pachy i bikini i jestem super zadowolona. Tyle tylko, że zrobiłam 6 zabiegów, ponad rok temu. Dzisiaj widzę jedynie pojedyncze włoski na łydkach, pod pachami dosłownie 2-3 ale to żaden problem. Nieco gorzej jest z bikini, mam jednak bardzo ciemne włosy i chyba musiałabym powtórzyć jeszcze 1 lub 2 razy dla idealnego efektu. Bikini na wzgórku - bez zastrzeżeń, nieco gorzej jest w dolnych partiach, ale tylko 'nieco gorzej' i chyba wybiorę się jeszcze na dodatkowy zabieg, aby było idealnie.
Robiłam we Wrocławiu, gabinet Demamed (Traugutta). Trochę kasy poszło, efekt jest jednak bardzo zadowalający i na pewno poleciłabym ten zabieg innym.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:51   #1964
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez hemoglobina77 Pokaż wiadomość
Robiłam łydki, kolana, pachy i bikini i jestem super zadowolona. Tyle tylko, że zrobiłam 6 zabiegów, ponad rok temu. Dzisiaj widzę jedynie pojedyncze włoski na łydkach, pod pachami dosłownie 2-3 ale to żaden problem. Nieco gorzej jest z bikini, mam jednak bardzo ciemne włosy i chyba musiałabym powtórzyć jeszcze 1 lub 2 razy dla idealnego efektu. Bikini na wzgórku - bez zastrzeżeń, nieco gorzej jest w dolnych partiach, ale tylko 'nieco gorzej' i chyba wybiorę się jeszcze na dodatkowy zabieg, aby było idealnie.
Robiłam we Wrocławiu, gabinet Demamed (Traugutta). Trochę kasy poszło, efekt jest jednak bardzo zadowalający i na pewno poleciłabym ten zabieg innym.
ile miałaś zabiegów na bikini?
jak długo utrzymaywały się u ciebie plamki po lasereze na skórze?
u mnie wygladają jak mini krwiaki-takie zczerniałe.
TZ nie zobaczy mnie przez pół roku zanim nie doprowadzę się do porzątku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 17:53   #1965
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie słyszałam o takim laserze FOTONA. Co myślicie o wspomnianym już Elos?
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:17   #1966
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monia580 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o takim laserze FOTONA. Co myślicie o wspomnianym już Elos?
SNOWING-reklamuje swoj gabinet i zapomniala zaplacic,wiec zaraz zniknie.ni jest obiektywnya recenzentka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:03   #1967
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pogadamy po roku,jak cebulki włosowe się na nowo wzmocnią.
ja te widziałam efekt do pół roku
u mnie minęło już pół roku, bo nie chce mi się na nie chodzić. 1szy miałam w maju, 2gi w wakacje. poza tym raczej niewiele i tak było do usunięcia. zdecydowanie jestem ubogo owłosiona
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:40   #1968
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
na własnym przykładzie moge powiedzieć o efktach,ale warto poczytać inne opinie,ktore są równie wiarygodne i zawarte na forum.ten wątek to dobre źródło wiedzy,jednak wielu osobom nie chce się czytac nawet posótw z tej samej tsrony ,a co dopiero kilka stron wcześniej .

miałam dwa zabiegi IPL-em na nogi i bikini.nie bedę opisywać szczegłów ,bo pisałam o tym kilka razy.na początku widziałam efekt,ale w ciągu pół roku włosy odrosły TAKIE SAME-grube ,a ilość była również taka sama.wydałam na pakiet 500 zł razy dwa,więc mam prawo czuc się źle wywalając tysiąca w błoto i mam prawo opisywać na forum,że to zła metoda na depilację.
kto chce niech czyta i wierzy,kto nie wierzy niech się przekona.
Dziewczyny nie ma cudów nie wymyslono jeszcze takiej metody depilacji żeby usuwała włosy raz na zawsze ;-( Ale sam fakt, ze nie będę musiała co trzeci dzień mysleć czy włoski juz wiadac i czy na fitness mam wziąc krótkie czy długie spodenki powoduje, ze nie mam oporów zeby wypróbować nowe metody. Jak juz pisałam, zrobilam sobie zabieg IPL + RF dopiero jeden raz i już mam wrażenie ze te włoski wolniej odrastają. Nie wiem czy to sugestywne wrażenie, ale jestem zadowolona. I na pewno pójde na drugi i na trzeci zabieg (jako blondynka mam go powtórzyć 5-6 razy) 99zl/zabieg da się przeżyć
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:42   #1969
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma cudów nie wymyslono jeszcze takiej metody depilacji żeby usuwała włosy raz na zawsze ;-( Ale sam fakt, ze nie będę musiała co trzeci dzień mysleć czy włoski juz wiadac i czy na fitness mam wziąc krótkie czy długie spodenki powoduje, ze nie mam oporów zeby wypróbować nowe metody. Jak juz pisałam, zrobilam sobie zabieg IPL + RF dopiero jeden raz i już mam wrażenie ze te włoski wolniej odrastają. Nie wiem czy to sugestywne wrażenie, ale jestem zadowolona. I na pewno pójde na drugi i na trzeci zabieg (jako blondynka mam go powtórzyć 5-6 razy) 99zl/zabieg da się przeżyć
99? u mnie biorą 4 stówki za pachy
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 20:00   #1970
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy znacie kogoś kto miał robioną depilację laserową już jakiś czas temu, np. kilka lat temu. Jest to metoda na pewno wspaniała i bardzo potrzebna, zwłaszcza takim osobom (dziewczynom), które chcą zredukować owłosienie na twarzy. Nie tylko ułatwia życie, ale i też poprawia jego komfort. Zastanawiałyście się nad tym co będzie za kilka lat... Nie chodzi o to czy włosy odrosną - bo myślę, że tak się stanie, ale o to czy laser nie jest szkodliwy dla skóry. Co z nowotworami? Słońce i solarium może uszkodzić skórę do tego stopnia, że rozwiną się komórki rakowe. Nikt na ten temat się nie wypowiada. Nie znam do końca działania laseru, parametrów wiązki itd... poza tym, nic mi to nie mówi. Wypowiedzcie się proszę. Może tylko ja mam takie myśli - więc mnie uspokójcie.
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:05   #1971
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma cudów nie wymyslono jeszcze takiej metody depilacji żeby usuwała włosy raz na zawsze ;-( Ale sam fakt, ze nie będę musiała co trzeci dzień mysleć czy włoski juz wiadac i czy na fitness mam wziąc krótkie czy długie spodenki powoduje, ze nie mam oporów zeby wypróbować nowe metody. Jak juz pisałam, zrobilam sobie zabieg IPL + RF dopiero jeden raz i już mam wrażenie ze te włoski wolniej odrastają. Nie wiem czy to sugestywne wrażenie, ale jestem zadowolona. I na pewno pójde na drugi i na trzeci zabieg (jako blondynka mam go powtórzyć 5-6 razy) 99zl/zabieg da się przeżyć
5 /6/ razy 99 to daje jeden zabieg laserem diodowym,jeśli będziesz musiała znów powtórzyć to znów wyjdzie ci podobna kwota.czy nie lepiej od razu wydać na diodowy i miec spoókj do końca?
zrób jak uwazasz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:39   #1972
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

diodowy też nie daje gwarancji do końca

jak się szuka, to można i lightsheer znaleźć tanio, ostatnio widziałam pachy za 87 zł
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 22:05   #1973
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mi tam wystarczy jak z 5 lat się utrzyma
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 07:09   #1974
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wiadomo,że po kilku latach odrosną ale jużna pewno nie w takiej ilości jak przed zabiegami, czytałem że na przestrzeni 5 lat może odrosnąć 5-20% włosków - będą jaśniejsze, cienkie itp. Chyba że w grę wchodzą zaburzenia hormonalne a tu już inn a kwestia.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:48   #1975
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a tak srednio po takim laserku p ilu włosy odrastaja bo odrosną jestem pewna ze to nie usunie trwale.
Ale u mnie na nogach po 4 tyg po depilatorze już jest odrost a po laserze ile ? choć z 2 miesiące ?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:36   #1976
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
a tak srednio po takim laserku p ilu włosy odrastaja bo odrosną jestem pewna ze to nie usunie trwale.
Ale u mnie na nogach po 4 tyg po depilatorze już jest odrost a po laserze ile ? choć z 2 miesiące ?
moje po roku diodowym nie odrosły,więc nie martw się.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:21   #1977
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ja juz kiedys pisałam ze robiłam diodowym bikini i linie biała, po 3 zabiegach jestem zadowolona,ale robilam takze uda i rowek miedzy piersiami,ale tam miałam jasne dosyc dlatego postanowilam zrobic laserem ELOS ,jest to tzw laser diodowy +RF,wczoraj mialam 1 zabieg mam nadzieje ze pomoze. Czy ktos juz robil takim laserem zabieg?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:09   #1978
Tajra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Drogie Panie,
mój problem to meszek po nosem, od paru lat wybielam go preparatem Sally Hansen. Chciałabym umówić się na depilację laserową, ale nie jestem pewna czy wspomniany preparat działa tylko powierzchniowo czy wpływa też na cebulkę włosa, bo jeśli wpływa, to depilacja może być nieskuteczna...Czy któraś z Pań ma wiedze na ten temat? Dodam, że rozjaśniam włoski mniej więcej 2 razy na tydzien, ponieważ po paru dniach niektóre ciemnieją(a może rosną nowe?)
Mam serdecznie dość włosów i wybielania. Wosk odpada, odrastają dłuższe i ciemne.
Pozdrawiam
Tajra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:26   #1979
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wydaje mi sie ze dziala tylko powierzchniowo na zasadzie utlenienia.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:53   #1980
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monia580 Pokaż wiadomość
Dzięki. Rozumiem, że korzystałaś z usług tego gabinetu?
Zastanawiałam się nad monalisa - tam mają atrakcyjne ceny (promocje), ale jak większość dziewczyn w tej sytuacji zastanawiam się czy niska cena nie jest związana z niskiej jakości zabiegiem? Słyszałaś coś o tym gabinecie, albo np. o esthetique?
ja tam sie wybieram do konca listopada jest fajna promocja dzis tam dzwoniłam. Jedyny minus że maja light sheer a nie duet więc bardziej boli ale taniej o 1000 zł na 5 zabiegach na dwóch partach (bikini i łydki) niz w Lenis więc sporo kasy mniej.
Boje się tylko że włoski odrosną np po roku czy dwóch latach. Nikt się nie wypowiadał kto miał tym laserem robione i jest np 2 lata po zabiegu......
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.