Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 15:08   #2101
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tez myslalam ze moze to sa wlosy ktore byly uspione...no nie wiem. Nie ma az takiej tragedii bo nie mam tak ze strasznie duzo ich odrasta. zobaczymy po 2 zabiegu. stwierdzilam ze narazie nie ma sie czym denerwowac w koncu nawet jesli okaze sie ze stracilam 30% a nie 60 jak myslalm na poczatku to tez bedzie dobrze.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:02   #2102
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam. jestem po pierwszym zabiegu bikini. Żadnych zaczerwień żadnego bólu po. Nie wiem czy za słabo nie miałam-moc 16 a czytam że wy po 30 macie;/ Zabieg trwał ok 15 min-myślałam że dłużej to bedzie trwać. Nie wiem co sadzić. Byłam w Art medica w P-niu z groupera.
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:08   #2103
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wiesz, szczerze mowiac, to skutecznosc depilacji zalezna jest od rodzaju lasera. Z tego co mi wiadomo, to podany przez Ciebie gabinet nie ma lasera diodowego, a ja mam zaufanie tylko do diodowego, wiec pomimo checi trudno jest mi cos Tobie doradzic :/
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 07:55   #2104
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tam z tego co czytałam na stronie jest laser n-j. Czekam w takim razie na jakieś oferty z casolli
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 14:09   #2105
Sasni
Raczkowanie
 
Avatar Sasni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy słyszałyście może o laserze FOTONA Dualis XP ? Czy lepiej zdecydować się na lightsheer duet? ( chodzi mi o depilacje bikini) .

A może ktoś poleci dobry, sprawdzony salon z Krakowa? Ja rozważałam Estetica studio - nie wiem, czy gdzie indziej mają jeszcze lightsheer duet... Znalazłam też salon Femmalium w którym właśnie używają Fotony Dualis, o której nie mogę nigdzie znaleźć opinii
Sasni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:56   #2106
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hello - ja mam pytanie za 100 punktów!!!!!
skąd pani kosmetyczna która dokonuje depilacji laserowej wie jak przyłozyc laser tzn końcówkę tak aby po każdym kolejnym strzale linia pokrywała się z poprzednią - nie wiem jka to opisac ale mam nadzieję że mnie rozumiecie - jesli zrobi strzał a [potem kolejny nie pokryje się dokładnie z linią (kwadracikiem) poprzedniego tylko przesunie no p 2 mm salej to w tym miejscu włoski nadal będa rosły - skąd wiadomo jak dokładnie i precyzyjnie przykładac laser aby nie ominąć żadnego włska aby linie pokrywały sie ??????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 08:32   #2107
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hello - ja mam pytanie za 100 punktów!!!!!
skąd pani kosmetyczna która dokonuje depilacji laserowej wie jak przyłozyc laser tzn końcówkę tak aby po każdym kolejnym strzale linia pokrywała się z poprzednią - nie wiem jka to opisac ale mam nadzieję że mnie rozumiecie - jesli zrobi strzał a [potem kolejny nie pokryje się dokładnie z linią (kwadracikiem) poprzedniego tylko przesunie no p 2 mm salej to w tym miejscu włoski nadal będa rosły - skąd wiadomo jak dokładnie i precyzyjnie przykładac laser aby nie ominąć żadnego włska aby linie pokrywały sie ??????
rysuje sobie siatke na skórze i wie ,jaki partie.
poza tym skóra juz jest widocznie podrazniona,a włoski opalone (przynajmniej tak było u mnie i widziałam,jak to wygląda)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 08:57   #2108
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
rysuje sobie siatke na skórze i wie ,jaki partie.
poza tym skóra juz jest widocznie podrazniona,a włoski opalone (przynajmniej tak było u mnie i widziałam,jak to wygląda)
rysyje siatke przed depilacją? a to nie wiedziałam.... czyli tak to wygląda w praktyce dzięki!
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:48   #2109
m_art_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja miałam fakt dopiero jeden zabieg ale mi żadnej siatki nie rysowała... a czy Wam w trakcie zabiegu kazała zakładać takie okularki, żeby nie podrażniały oczu?
m_art_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:26   #2110
holy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Okulary przy depilacji są obowiązkowe.
U mnie rysowała sobie siatkę na nogach, używała kredki do oczu w kolorze białym, która w czasie zabiegu była dobrze widoczna na skórze, ale za to następnego dnia nie było po niej śladu. Jak dla mnie kredka była OK (nie wyobrażam sobie, że mogłaby mi rysować po skórze np: długopisem albo pisakiem)
holy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:52   #2111
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi nic nie rysowala. Tylko na probie 2 kwadraciki mialam.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 12:21   #2112
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja mialam dzisiaj pierwszy zabieg i mnie rysowala kratki zoltym mazakiem, nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej, w przeciwnym przypadku kosmetyczka nie wie co juz wydepilowala a co jeszcze nie, dla mnie to by swiadczylo o braku profesjonalizmu.

mnie zabieg bolal, ale dalo sie przezyc
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 19:55   #2113
Sasni
Raczkowanie
 
Avatar Sasni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Błagam o pomoc... czy jest tu może jakaś blondynka po laserze??

jestem blondynką, na nogach mam włosy jaśniusieńkie, na bikini ciemniejsze. Byłam dzisiaj na konsultacji w gabinecie zapytać o to bikini... Lekarka określiła moje włosy jako mieszane... przy pachwinach są ciemne, przy wzgórku bardziej brązowe niż czarne. Powiedziano mi, że na te jaśniejsze laser może nie podziałać, ale jeżeli satysfakcjonuje mnie przerzedzenie włosów i usunięcie tych ciemnych to jak najbardziej mogę się umówić. Mnie osobiście nawet to by ucieszyło, bo to zawsze mniej potencjalnych włosów to wrośnięcia, mniej uciążliwa depilacja...

chciałam tylko zapytać, czy ktoś miał taką sytuację? czy faktycznie te włoski będą przerzedzone?
Sasni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:20   #2114
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mnie lekarka powiedziała, że najważniejsze jest, żeby włosy były ciemniejsze od skóry.

Ja od wczoraj jestem po 3 zabiegu. Bikini już było praktycznie ok po 2, łydki trochę gorzej, ale mam w pakiecie jeszcze jeden zabieg, więc teraz trochę wyleci i po 4 też powinno być już zupełnie ok
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:46   #2115
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
mnie lekarka powiedziała, że najważniejsze jest, żeby włosy były ciemniejsze od skóry.

Ja od wczoraj jestem po 3 zabiegu. Bikini już było praktycznie ok po 2, łydki trochę gorzej, ale mam w pakiecie jeszcze jeden zabieg, więc teraz trochę wyleci i po 4 też powinno być już zupełnie ok
smarowałaś się emlą?
mnie czeka wizyta w styczniu i jestem przerażona
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:49   #2116
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tylko wczoraj i tylko bikini, bo wcześniej nie udało mi się zdobyć maści.
i teraz miałam dodatkowo na żelu, więc nic nie bolało
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:13   #2117
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
tylko wczoraj i tylko bikini, bo wcześniej nie udało mi się zdobyć maści.
i teraz miałam dodatkowo na żelu, więc nic nie bolało
A na ile czasu nałożyłaś Emla przed zabiegiem?? -nie wiedziałam że jest w żelu czy jest jakaś różnica?? bo w salonach chcą 50zl za takie znieczulenie i nie wiem czy nie kupić własnej???? ile tego się zużywa?
Mam próbny strzał w poniedziałek a zabieg w środę

- A co jeśli sie okaże że w moim salonie nie zacznie mi rysować tych kratek??? można tego wymagać....???
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:44   #2118
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
A na ile czasu nałożyłaś Emla przed zabiegiem?? -nie wiedziałam że jest w żelu czy jest jakaś różnica?? bo w salonach chcą 50zl za takie znieczulenie i nie wiem czy nie kupić własnej???? ile tego się zużywa?
Mam próbny strzał w poniedziałek a zabieg w środę

- A co jeśli sie okaże że w moim salonie nie zacznie mi rysować tych kratek??? można tego wymagać....???
jakieś 3 godziny - byłam uzależniona od dojazdu i zajęć.
a żel - to chodziło mi o taki wodny, wcześniej miałam na gołą skórę, a teraz na żel i on nie m a za zadanie znieczulać
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:23   #2119
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
jakieś 3 godziny - byłam uzależniona od dojazdu i zajęć.
a żel - to chodziło mi o taki wodny, wcześniej miałam na gołą skórę, a teraz na żel i on nie m a za zadanie znieczulać

Chyba źle Cie zrozumiałam.... 3h?? przed zabiegiem?? to, to się tak wchłania że można założyć bielizne i funkcjonować ???

Nie rozumiem jaki wodny żel?? Jeśli możesz to proszę sprecyzuj myślę że każda z nas na forum chciałabym wiedzieć gdzie można znaleźć coś co dobrze znieczula?????
Czy ten żel można kupić? Jak się nazywa?
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 22:42   #2120
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

krem trzeba zabezpieczyć, można taką folią spożywczą. poza tym było już o tym i jest na ulotce

a żel, przecież napisałam, że NIE znieczula
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:56   #2121
madza91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam ! Mam wąsik, co mnie bardzo krępuje. Zamierzam go usnąć laserem. Ale nasuwają mi się pytania do Was bo zauważyłam że macie o tym pojęcie a ja niestety nie więc:
1. Najlepszy zakład w Łodzi?
2. Moja karnacja nie jest ciemna ani jasna(przyznam ze nie umiem jej określić) a wąsik jest w miare ciemny ale nie taki jak np nogach czy bikini
3. Miedzy zabiegami, mogę się tylko golić maszynką?
4. Miał ktoś moze usuwany wąsik ? Jeśli tak w jaki sposób sobie radziłaś miedzy zabiegami ?
5. Mowicie o jakies maści gdzie ją moge kupic i ile kosztuje?
6. Prosiłabym ogólną opinie o usuwaniu wąsika

Prosiłabym o odpowiedź, bardzo mi na niej zależy. Przyznam ze nie wiem jak u mnie sytuacja hormonalna, nie badałam się a można powiedzieć że jestem troche "owłosiona" miedzy innymi :wąsik, brzuch, linia stringowa (nie wiem czy dobrze napisałam) i sutki. Proszę, pomóżcie mi !
madza91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:34   #2122
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
A w gabinecie, do którego ja chodzę jest żel, który znieczula. Pani powiedział mi, że lidocaina, która jest składnikiem emli może występować pod różną postacią. W żelu też są, taki przeźroczysty żel. Nie trzeba zabezpieczać go żadną folią i działa szybciej niż emla. W gabinecie, do którego chodzę sprowadzają ze Stanów lidokainę pod różną postacią: jest w spray'u, w żelu - "Z'caine" się nazywa i inną maść jeszcze widziałam. Następnym razem jak będę to wezmę te wszystkie nazwy i Wam napiszę. Pani nałożyła mi na wąsik żel na 20 minut i nic potem nie czułam tylko odrętwienie. A znieczulenie jest za free.
-to zazdroszczę . A co to za miejsce gdzie nie trzeba placic??

Bardzo Ci dziękuję za informację poczytam w takim razie o lidocainie i tej maści Z'caine!!
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:49   #2123
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

u mnie jest zwykły żel wodny taki jak do USG się stosuje, chodzi o to, żeby laser łatwiej przechodził nie podrażniając naskórka czy jakoś tak
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:53   #2124
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
A w gabinecie, do którego ja chodzę jest żel, który znieczula. Pani powiedział mi, że lidocaina, która jest składnikiem emli może występować pod różną postacią. W żelu też są, taki przeźroczysty żel. Nie trzeba zabezpieczać go żadną folią i działa szybciej niż emla. W gabinecie, do którego chodzę sprowadzają ze Stanów lidokainę pod różną postacią: jest w spray'u, w żelu - "Z'caine" się nazywa i inną maść jeszcze widziałam. Następnym razem jak będę to wezmę te wszystkie nazwy i Wam napiszę. Pani nałożyła mi na wąsik żel na 20 minut i nic potem nie czułam tylko odrętwienie. A znieczulenie jest za free.
miałam nakładany taki żel,kiedy byłam na IPL-u.
ponoć maść jest najsilniejsza niż żele i spraje,dlatego w części aptek można kupić tylko na receptę.
maść obwija sie folią ,dlatego,bo działa po dlugim czasie.około godz.folia zabezpiecza przed brudzeniem bielizny

Cytat:
Napisane przez madza91 Pokaż wiadomość
Witam ! Mam wąsik, co mnie bardzo krępuje. Zamierzam go usnąć laserem. Ale nasuwają mi się pytania do Was bo zauważyłam że macie o tym pojęcie a ja niestety nie więc:
1. Najlepszy zakład w Łodzi?
2. Moja karnacja nie jest ciemna ani jasna(przyznam ze nie umiem jej określić) a wąsik jest w miare ciemny ale nie taki jak np nogach czy bikini
3. Miedzy zabiegami, mogę się tylko golić maszynką?
4. Miał ktoś moze usuwany wąsik ? Jeśli tak w jaki sposób sobie radziłaś miedzy zabiegami ?
5. Mowicie o jakies maści gdzie ją moge kupic i ile kosztuje?
6. Prosiłabym ogólną opinie o usuwaniu wąsika

Prosiłabym o odpowiedź, bardzo mi na niej zależy. Przyznam ze nie wiem jak u mnie sytuacja hormonalna, nie badałam się a można powiedzieć że jestem troche "owłosiona" miedzy innymi :wąsik, brzuch, linia stringowa (nie wiem czy dobrze napisałam) i sutki. Proszę, pomóżcie mi !
wiele pytań było już pisanych.warto poczytać ostatnie posty.
nie trzeba mieć ciemnje karnacji,jak u mulatki-wystarczy ciemny zarost.zawsze wąsik jest delikatniejszym włosem,a co za tym idzie jaśniejszym niż włosy łonowe,czy włosy na nogach.

tu dziewczyna pisała,ze miała czarne kropki.widocznie efekt jets podobny,jak na innych częściach ciała,więc musisz się zastanowić,czy poddać się takiemu zabiegowi.trzeba liczyć około tyg minimum,że będzie widać skutki zabiegu.
maść tylko apteki,ceny zależnye od miasta około 30/50 zł
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:29   #2125
Niunia690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z pierwszego zabiegu laserem IPL+RF na nogi. Nie mialam zanczonych żadnych siatek na nogach - nie wiem czy to dobrze bo pewnie przez to nie wszystkie miejsca zostały trafione Po zabiegu musiałam podpisać oświadczenie że nie zostałam poparzona - nie mam pojęcia po co - wystraszyło mnie to że mogę miec później jakieś powikłania..... a i pytanko czym moge myć nogi przez najbliższe dni - chodzi mi o to że podobno mydłem nie można myć a żelem pod prysznic? Proszę pomóżcie
Niunia690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:06   #2126
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny ja nadal sie zastanawiam nad wyborem salonu..
zastanawiam sie pomiędzy Krakowem, a Rzeszowem... Czy któraś z Was robiła zabieg w salonie Fresco w Rzeszowie?? Byłabym wdzięczna za rzeczowe uwagi na temat tego miejsca, skuteczności zabiegu..
Pozdrawaiam
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:54   #2127
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a konsultacja,którą przeprowadza kosmetyczka to jest tego samego dnia co zabieg,czy trzeba się umówić na inny termin?
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:46   #2128
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
a konsultacja,którą przeprowadza kosmetyczka to jest tego samego dnia co zabieg,czy trzeba się umówić na inny termin?
u mnie była tego samego dnia.
przez tel kosmetyczka wypytała się podstaw :czy była depilacja,czy w ciągu miesiąca opalałam sie,czy biorę leki,a potem w umówionym dniu sprawdzała osobiście.
nie umówią cię jesli podstawy nie pasują,a potem tylko sprawdzają stan skóry i kolor włosów ,czy faktycznie mówisz prawdę,bo one odpowiadają za ewentualne poparzenia.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:54   #2129
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

aha rozumiem;dzięki
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:44   #2130
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Was ponownie dawno mnie tutaj nie było ponownie umówiłam się na zabieg w Łodzi estetico tym razem 4 raz będę robiła bikini i 2 pachy... nadal niestety wyrasta mi dużo włosków szczególnie na lini stringów , a jak u Was ??
__________________
walcze ze slabosciami
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.