FEMESTAGE - co zrobić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-11, 12:08   #1
Niekonwencjonalna_blog
ŁYSA_MÓWI
 
Avatar Niekonwencjonalna_blog
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86

FEMESTAGE - co zrobić??


Zamówiłam 16.04 ciuchy w sklepie Femestage. Eva Minge luksus i torpeda niby...
Paczka doszła DZISIAJ. Po milionach wiadomości na mail, pisaniu im na FB, doszła...
Sweterek doszedł z dziurą, dość sporą. Zastanawiam się czy reklamować, czy wyhaczyć jakąś fajną naprasowankę i olać reklamację. Obawiam się czekania kolejnych 5 tygodni...wtedy już raczej pogoda swetrowa nie będzie.

Masa lasek dostała dziurawe ciuchy, paczki po czasie lub wycofano zamówienia. Na FB zablokowali już opcję dodawania postów.

*Dziura jest na piersi, to sweterek asymetryczny więc chyba jakaś mini aplikacja nie będzie przeszkadzać
__________________
Zapraszam na swojego bloga, który jest wsparciem mojej terapii z depresją i pomocą wyjścia z trudnego dzieciństwa.

http://lysamowi.pl
Niekonwencjonalna_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 14:19   #2
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: FEMESTAGE - co zrobić??

A prześłi zdjęcie sweterka. Zależy też jaki to materiał bo jak taki cienki to ta naszywka może głupio wyglądać a naszywka się nie trzymać. Masz już upatrzoną jakąś? Radzę znaleź naszywkę która by Tobie odpowiadała a jak nie znajdziesz to odeśli sweterek do sklepu.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 19:41   #3
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: FEMESTAGE - co zrobić??

Ja też długo czekałam na przesyłkę. Ciuchy średnie, może nie najgorzej jakości, ale średnie. Czekałam z ponad miesiąc na przesyłkę. Zwróciłam część, na zwrot pieniędzy czekałam 16 dni od odebrania paczki (choć powiedzieli mi, ze 14 dni). Podejrzewam, ze gdybym się nie upomniała, to bym dalej czekała... Jednak było to stosunkowo "szybko" w porównaniu z wysyłką zamówienia. Może spróbować zwracać. Mnie ten sklep tak wkurzył, ze taką dziurę na pewno bym im zwróciła, w dodatku powinni ponieść koszty zwrotu. Nie bawiłabym się w naprawianie. Na pewno już nigdy tam nic nie zamówię.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 20:33   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: FEMESTAGE - co zrobić??

reklamować! zamawiałas dziurawy sweter? no oczywiście, że nie. a jak jest kłopot z obsługa klienta, to poproś o wsparcie rzecznika konsumenta - pomoże pociągnąć tenat
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 11:24   #5
Niekonwencjonalna_blog
ŁYSA_MÓWI
 
Avatar Niekonwencjonalna_blog
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: FEMESTAGE - co zrobić??

Sweterek zwracam. Krawcowa powiedziała że materiał zbyt delikatny na naszywki i naprasowanki...
Podobno 14 dni....Zobaczymy :P
__________________
Zapraszam na swojego bloga, który jest wsparciem mojej terapii z depresją i pomocą wyjścia z trudnego dzieciństwa.

http://lysamowi.pl
Niekonwencjonalna_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 13:00   #6
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: FEMESTAGE - co zrobić??

Bardzo delikatne ciuchy. Widziałam całą kolekcję na żywo. Przeciętna. Materiały mogą szybko się zniszczyć. Po przeglądnieciu tańszych kolekcji projektantów wracam do zagranicznych sieciówek.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-14 14:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.