Slimetrol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-15, 20:17   #1
senioritaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Slimetrol


Hej dziewczyny ! Ostatnio w internecie napotkałam ,,cudowne” tabletki na odchudzanie o nazwie Slimetrol. Niby same pozytywne opinie jednak wydaje mi się, ze konta są podsatwione. Może któraś z was je stosowała i się wypowie. Tal wiem, ze same tabletki nie zdziałają cudów ale zawsze to jakiś wspomagacz. Pytanie skierowane tylko do osób,które miały styczność z tymi tabletkami.
senioritaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 22:21   #2
an30na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Slimetrol

Podzielę się swoją opinią o Slimetrol Forte, żeby przestrzegać innych przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Ludzie nie dajcie się nabierać!
Kupiłam Slimetrol aż na 3 miesiące kuracji, Biorę tabletki regularnie i waga ani drgnie... Zero obiecanych efektów... zero podkręcenia metabolizmu, zero zwiększenia witalności, zero utraty wagi, zero zmniejszenia cellulitu.
Kupiłam 1 opakowanie na 2 tygodnie w promocyjnej cenie ( chyba 84 PLN) więc ryzykowałam niewiele, ale jeszcze tego samego dnia zadzwonił konsultant żywieniowy, z informacjami, że przez pierwsze 3 tygodnie będzie faza oczyszczania organizmu i że dopiero po tym czasie waga zacznie spadać. Obliczył moją kurację na 3 miesiące i wcisnął mi dodatkowe 3 opakowania tabletek na cały ten proces z wysyłką za pobraniem... za jakieś kolejne 560 PLN.
Waga oczywiście ani drgnęła, a ja jestem ponad 600 PLN w plecy... śmiać mi się chce z samej siebie że uwierzyłam w te wszystkie opowieści, że niby po 3-ch tygodniach miał dzwonić do mnie ponownie konsultant, a ja mam się ważyć i mierzyć w tali... i cisza...
A to zwykła ściema... nie powtarzajcie mojego błędu... zastanówcie się 5 razy zanim oddacie im swoje ciężko zarobione pieniądze!

Edytowane przez an30na
Czas edycji: 2018-12-11 o 22:23
an30na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 07:00   #3
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Slimetrol

an3ona masz nauczkę na przyszłość. Może kiedyś przestrzeże Cie to przed większymi stratami
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 20:11   #4
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Slimetrol

Zawsze sie zastanawiam, kto w ogóle wierzy w takie cuda i daje się nabrać
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:28   #5
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Slimetrol

W odchudzaniu nie ma dróg na skróty. Jak się chce żeby odchudzanie było skuteczne i zdrowe to sport + dieta. Nie ma innej opcji
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 15:55   #6
Izuux3
Przyczajenie
 
Avatar Izuux3
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 6
Dot.: Slimetrol

Z tego co widzę, to jednak one coś tam działają, ale te ORYGINALNE.





Cytat:
Napisane przez an30na Pokaż wiadomość

Kupiłam 1 opakowanie na 2 tygodnie w promocyjnej cenie ( chyba 84 PLN) więc ryzykowałam niewiele

Kupiłaś PODRÓBKĘ. Oryginalny Slimetrol jest dostępny tylko w jednym miejscu i za 137 złotych, informacje o tym jak poznać oryginał i podróbkę masz tutaj https://z-pamietnika-dietetyka.pl/slimetrol-opinie/


Zamiast klikać i zamawiać gdzie popadnie, warto jest się troszkę zastanowić. Ludziom tego nie przetłumaczysz


Druga sprawa to właściwie pytanie ode mnie. Czy którakolwiek z was wypowiadających sie stosowała ten preparat? Pytam poważnie, bo niepotrzebnie siejecie zamęt w internecie. Oczywiście, że są skuteczne tabletki na odchudzanie co nie znaczy, że można bagatelizować swoją dietę i aktywność fizyczną.


Zastanówcie się jeszcze raz nad tym co piszecie. Nieświadomie wprowadzacie zainteresowanych w błąd. Przechodziłam przez to wiele razy aż doszło do tego, że sama zaczęłam sprawdzać interesujące mnie produkty i w większości przypadków byłam z nich zadowolona wbrew temu, co pisali na różnych stronach Proszę o rozsądek.

Edytowane przez Izuux3
Czas edycji: 2019-06-27 o 13:05 Powód: link
Izuux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 16:29   #7
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: Slimetrol

Też nie polecam.
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 12:49   #8
sylwia983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Slimetrol

Nie liczyłabym na żadne tabletki. Odchudzanie polegające na łykaniu tabletek zamiast na zmianie stylu życia, sposobu odżywiania itd. nic nie da. Może kiedyś ktoś wymyśli jakiś cudowny środek na odchudzanie. Teraz wg mnie takiego nie ma.
sylwia983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 15:53   #9
Kasandra25ww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 34
Dot.: Slimetrol

Przecież to ma w składzie ekstrakt z owoców więc poza witaminami to nie ma prawa działać w jakiś większy sposób
Kasandra25ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-11 16:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.