ZARA, praca w Zarze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 22:37   #31
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Koleżanka przyjaciółki, która pracuje w Zarze mówiła, że trochę przed świętami odeszło kilka osób z Zary w Arkadii i poszukują tam ok.4 osób. Może któraś z Was właśnie tam spróbuje zaaplikować(o ile jeszcze nie znalazły się osoby do pracy) z tego co mi wiadomo to ta kolezanka na pol etatu wyciąga ok. 900zł. Więcej szczegółów nie znam.
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:13   #32
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Moja siostra pracowała tam na 1 roku studiów (dziennych studiów). Można było ustawić sobie elastyczne godziny pracy. Praca ciężka (ona pracowała w Złotych Tarasach. To co zapamiętałam z jej opowieści: były premie za złapanie złodzieja a kradzieży jest mnóstwo wiec można więcej zarobić..
Rotacja wśród pracowników ogromna, odchodzą z dnia na dzień.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:20   #33
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Odnawiam temat, ponieważ znowu będę się starać o pracę w Zarze
Czy ktoś ma jakieś konkretne informacje na temat Warszawy?

Linka25, zaciekawiłaś mnie z tą premią za złapanie złodzieja Naprawdę aż tak często zdarzają się tam kradzieże?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:45   #34
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Dziewczyny czy gdzieś przez str internetową mogę aplikować?? Nie mogę tego nigdzie znaleźć.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:00   #35
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Tak na same wakacje to niechętnie przyjmują, przynajmneij we Wrocławiu rok temu jak chodziłam z Cv to wszędzie mi mówili że umowa na rok bo pracownika na 4 miesiace nie potrzebują (mialam 4 miesieczne wakacje akurat), ale podpisalam umowę na rok a po 3,5 miesiaca zlozylam wypowiedzenie i po dwóch tygodniach umowa zostala zerwana za porozumieniem stron

Z tego co mi wiadomo to w Reserved często przyjmują pracowników nawet na miesiac, czy dwa bo zawsze brakuje im ekipy (mało kto chce tam pracować).
prawda. pracowałam tam 2 miesiące, wszystkich co przyjeli nowych (3 osoby) nie przedłuzyli umowy, i zatrudnili nowych, i znowu to samo. a jakie mają tam standardy to sobie nie wyobrażacie,,
nie możesz rozmawiać z innym pracownikiem salonu, cały czas się uśmiechać, nie wolno się opierać -np. o lade. szpiegują na kamerach każdy twój ruch - normalnie big brother, no i towarzystwo fałszywe-jeden na drugiego skarży, poza tym raz na miesiąc pracownik wystawia sobie samoocenę od 1do5 i oczywiście wyjaścnić za co, no i do tego wystawić opinię innym pracownikom praca miała być w systemie2 na 2, 2 dni pracy 2, wolnego. ale tylko tak mieli ulubieni pracownicy.nowym ustawiali tak grafik ze bylismy w 5/6 dni w tygodniu.A wierzcie to dużo jeśli pracuje się zawsze do godziny 22,-zero życia. jak są przeceny to nawet do 4 w nocy się siedzialo, i towar przemetkowało.. ogólnie jakoś niemiło wspominam pracę tam..
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:01
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:30   #36
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
prawda. pracowałam tam 2 miesiące, wszystkich co przyjeli nowych (3 osoby) nie przedłuzyli umowy, i zatrudnili nowych, i znowu to samo. a jakie mają tam standardy to sobie nie wyobrażacie,,
nie możesz rozmawiać z innym pracownikiem salonu, cały czas się uśmiechać, nie wolno się opierać -np. o lade. szpiegują na kamerach każdy twój ruch - normalnie big brother, no i towarzystwo fałszywe-jeden na drugiego skarży, poza tym raz na miesiąc pracownik wystawia sobie samoocenę od 1do5 i oczywiście wyjaścnić za co, no i do tego wystawić opinię innym pracownikom praca miała być w systemie2 na 2, 2 dni pracy 2, wolnego. ale tylko tak mieli ulubieni pracownicy.nowym ustawiali tak grafik ze bylismy w 5/6 dni w tygodniu.A wierzcie to dużo jeśli pracuje się zawsze do godziny 22,-zero życia. jak są przeceny to nawet do 4 w nocy się siedzialo, i towar przemetkowało.. ogólnie jakoś niemiło wspominam pracę tam..
Nie dziwię się, że niemiło to wspominasz Tragedia. Ale płacili za nadgodziny, czy tutaj też olewali pracownika równo z góry do dołu? Bo cały ten opis wygląda mi na taaak przedmiotowe traktowanie, że aż głowa mała.
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:07   #37
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Mi w Reserved zawsze płacili za nadgodziny, z tym nie było problemu całe szczęscie
Ale faktycznie zero życia prywatnego bo praca najczęsciej 5 razy w tygodniu od 13 do 21-22, a na pierwsza zmaine pracują tylko dekoratorzy i 1 ulubiony sprzedawca.

A jesli chodzi o standardy to faktycznie jest cięzko, a chwilami śmiesznie wręcz.
Ale byłam już w róznych sklepach i moge dać radę: pracując w sklepie starajcie się nie rozmawaić z pracownikami (towarzysko rzecz jasna) nawet jeśli wydają się mili i przyjaźni a w sklepie nie ma klientów bo często poźniej moze obrócić się to przeciwko Wam.
Ja już jestem przyzwyczajona do tego, że prawie wszędzie są raporty na współpracowników, wypytywanie na rozmowach z kierownikiem, donoszenie...
Są nawet osoby wybierane przez przełozonych, które maja miec oczy wokół siebie i jak tylko zauważa jakies nawet najdrobniejsze potknięcie innego pracownika mają to zgłosić kierownikowi, w zamian za to dostaja wyższa premię oczywiscie.

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2009-06-24 o 13:11
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 13:48   #38
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Jejku dziewczyny aż trudno mi wierzyć w to, co piszecie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:50   #39
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

a mowia ze zarobki i standart pracy w Zarze i H&M lepsze niz we wszystkich innych siecowkach....
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:25   #40
chochlik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
a mowia ze zarobki i standart pracy w Zarze i H&M lepsze niz we wszystkich innych siecowkach....

Nie wiem jak z Zarą ale z H&M to prawda. Mają naprawdę dobrą politykę firmy, podejście do klienta i do pracownika. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś osoba, która próbuje nagiąć pewne przepisy względem pracownika ale ogólnie na plus. I zarobki całkiem dobre Ja przynajmniej nie narzekałam. Nie da się jednak ukryć, że to harówka i nieźle trzeba zapierdzielać.
chochlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 18:42   #41
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

witajcie.
napisze tyle .pracowałam w zarze 2,5 roku i zwolniłam się miesiąc temu.wypaliłam sie i tyle.zaczelo mnie tam bardzo meczyc wszystko ,od ciagłej rutyny składanie i składanie ciągle tych samych ciuchów -po "cięzka "atmosfere.... duzo się zmieniło przez te 2,5 roku ,zmieniło się kierownictwo,pozwalniali sie starzy pracownicy a ci co przyszli jakos nie umieli zatrybic...ciagle cos nie tak ,ciagle "starszym" sie obrywało za tych nowych,ciagle ktos wywijał numer typu nie przychodzi do pracy bez słowa co sie wiązało z drastycznymi zmianami w grafiku...dochodziło do tego ze ściagali z dnia wolnego bez pytania nie "czy mozesz" tylko "musisz"...
stwierdziłam ze musze się z tego kołchozu urwac bo zwariuje.....

ktos pisał cos o premii za złapanie złodziej -to była opcja dawno temu -teraz juz nie ma czegos takiego -ewent za pomoc przy złapaniu złodzieja mozna dostac podziekowanie od kierownika...

nie mówie ze praca jest taka zła,po prostu specyficzna ,lekko piorąca mózg....takie sztywne zasady typu przerwa w wyznaczonym czasie niewazne czy jestes głodna czy nie -musisz isc zjesc bo później juz nie pójdziesz...
teraz pracuje w sklepie z art dzieciecymi ,w takim wolnostojącym i nie moge uwierzyc ze tyle czasu wytrzymałam w zarze...teraz mam luzik,ide na kawe lub na śniadanie kiedy chce,pracuje od 10 do 18 ,nie ma żadnego sprzatania do północy,nosze sobie telefon przy sobie (co w zarze było przestepstwem ) i mogę zagadac z kolezanka jak nie ma kientów (za co w zarze odbierali premie dzienną).
jak juz ktos napisał -=praca w zarze jest dobra dla studentów lub osób nie posiadającyh rodzin -bo takie siedzenia po nocach i przychodzenie do pracy w wolne dni nie sprzyja zyciu rodzinnemu.
powodzenia w szukaniu lepszych prac niz w sieciówkach...
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 23:14   #42
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez KoalaFromCambodia Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że niemiło to wspominasz Tragedia. Ale płacili za nadgodziny, czy tutaj też olewali pracownika równo z góry do dołu? Bo cały ten opis wygląda mi na taaak przedmiotowe traktowanie, że aż głowa mała.
Nadgodziny 'przecenowe' owszem, lecz jeszcze są nadgodziny innego typu za które pensji nie ma. Otóż salon zamykany był o godzinie 21, do godziny 22 mieliśmy płacone.Nasza sprawa do której zdąrzymy , Niestety dało rady wcześniej się wyrobić ze sprzątaniem , ale kilka razy do północy się siedziało, ale standard to był do około 23..
Pracowałam akurat w sezonie wyprzedaży, rzeczy walały się wszędzie..
Do tej pracy naprawdę trzeba mieć silną psychikę, siedzisz nad ladą godzinę -pięknie ją poskładałaś, przychodzi dziecko albo jakieś baby, wystarczy minuta by była robota na kolejną godzinę.

Nie powiem plusów tej pracy też było kilka. Docenianie - ale nie przez szefów niestety tylko klientów. Nie raz czekoladę dostałam, miałam stałych klientów co mieli mój nr telefonu -przychodzili wtedy kiedy byłam w pracy.

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
a mowia ze zarobki i standart pracy w Zarze i H&M lepsze niz we wszystkich innych siecowkach....
Może i tak, ale obsługa w H&M wyjątkowo mi się nie podoba.
Poszukaj sobie sam, jak tam tego nie ma to znaczy ,że nie ma, jesteś zdany na siebie, sami nie wiedzą gdzie co jest. Ale w zarze zawsze jest miło, 'proszę, dziękuję, uśmiech'

Mam pytanie odnośnie zary -jest tam coś takiego jak tajemniczy klient?Z reserved już to wycofali

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez moniolla Pokaż wiadomość
witajcie.
napisze tyle .pracowałam w zarze 2,5 roku i zwolniłam się miesiąc temu.wypaliłam sie i tyle.zaczelo mnie tam bardzo meczyc wszystko ,od ciagłej rutyny składanie i składanie ciągle tych samych ciuchów -po "cięzka "atmosfere.... duzo się zmieniło przez te 2,5 roku ,zmieniło się kierownictwo,pozwalniali sie starzy pracownicy a ci co przyszli jakos nie umieli zatrybic...ciagle cos nie tak ,ciagle "starszym" sie obrywało za tych nowych,ciagle ktos wywijał numer typu nie przychodzi do pracy bez słowa co sie wiązało z drastycznymi zmianami w grafiku...dochodziło do tego ze ściagali z dnia wolnego bez pytania nie "czy mozesz" tylko "musisz"...
stwierdziłam ze musze się z tego kołchozu urwac bo zwariuje.....

ktos pisał cos o premii za złapanie złodziej -to była opcja dawno temu -teraz juz nie ma czegos takiego -ewent za pomoc przy złapaniu złodzieja mozna dostac podziekowanie od kierownika...

nie mówie ze praca jest taka zła,po prostu specyficzna ,lekko piorąca mózg....takie sztywne zasady typu przerwa w wyznaczonym czasie niewazne czy jestes głodna czy nie -musisz isc zjesc bo później juz nie pójdziesz...
teraz pracuje w sklepie z art dzieciecymi ,w takim wolnostojącym i nie moge uwierzyc ze tyle czasu wytrzymałam w zarze...teraz mam luzik,ide na kawe lub na śniadanie kiedy chce,pracuje od 10 do 18 ,nie ma żadnego sprzatania do północy,nosze sobie telefon przy sobie (co w zarze było przestepstwem ) i mogę zagadac z kolezanka jak nie ma kientów (za co w zarze odbierali premie dzienną).
jak juz ktos napisał -=praca w zarze jest dobra dla studentów lub osób nie posiadającyh rodzin -bo takie siedzenia po nocach i przychodzenie do pracy w wolne dni nie sprzyja zyciu rodzinnemu.
powodzenia w szukaniu lepszych prac niz w sieciówkach...
I dobrze zrobiłaś!
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:42   #43
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zary -jest tam coś takiego jak tajemniczy klient?Z reserved już to wycofali
A co to takiego?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:53   #44
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Tajemniczy Klient to taka podstawiona z firmy osoba, która udaje zwykłego klienta ale na wszystko zwraca uwagę. Czy zachowane są procedury, czy personel wygląda odpowiednio i odpowiednio się zachowuje itd. Później taka osoba wypełnia ankietę odpowiednią i później sklep może dostać albo ochrzan albo ładną premię. Ale to już zależy od sklepu. z Tego co wiem, w Zarze nie ma tajemniczego klienta, ale coś nas nim straszą.
Ja pracuję w Zarze od pół roku i w zasadzie mogę napisać tylko to co już napisały dziewczyny. Praca ciężka, ale z tego co widzę, są szanse awansów na wyższe stanowiska, czyli tzw. promocje wewnętrzne. Także jak ktoś się stara to ma szanse. Minusem (dla niektórych plusem) jest to, że jest to praca głównie na 1/2 etatu. Zwiększenie etatu tylko dla tych, którzy się starają.
U mnie nie ma tak złej atmosfery bo pracuję na dziale dziecięcym, a tam jest po prostu mniej pracowników i nie ma takich kłótni i niesnasek jak czasem bywają na damskim. Co do kierownictwa - moja kierowniczka akurat jest świetna, ale różnie to bywa i nie można generalizować
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:16   #45
femmefatale1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: ZARA, praca w Zarze?a londyn??

hej. startuje do zary w centrum londynu. dziś byłam na rozmowie, poszło spoko , ale jestem tak zamotaną osobą że nawet nie mam pojęcia ile tam płacą na początku. ma może ktoś jakieś info na ten temat.
femmefatale1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 23:48   #46
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: ZARA, praca w Zarze?a londyn??

Cytat:
Napisane przez femmefatale1986 Pokaż wiadomość
hej. startuje do zary w centrum londynu. dziś byłam na rozmowie, poszło spoko , ale jestem tak zamotaną osobą że nawet nie mam pojęcia ile tam płacą na początku. ma może ktoś jakieś info na ten temat.
Musisz zapytać
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 10:49   #47
femmefatale1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

wyjdzie w praniu będzie ładnie w CV wyglądać . dam rade . ciekawe jakie tu są standardy. widziaam że dziewczyny gadają między sobą itp. a poza tym to dziecięcy dział .może nie ma tam takiego stresu i płacą podwójnie za bank holiday mam nadzieje że się załapie o i będę pierwsza w kolejce do wyprzedaży haha. dzieczyny pracujące w pl w zarze mam pytanko : miałyście jakieś zniżki ?? i czy wchodziły w to inne sieciówki z tej firmy jak bereshka stradiwarius pull and... itp<-- pewnie źle napisałam darujcie
femmefatale1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:07   #48
Casparii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Chętniej przyjmują dziewczyny czy chłopaków? Zazwyczaj jak jestem w galeriach to większość to kobiety i tak się zastanawiam czy ciężko byłoby o prace dla mnie, jestem studentem. Najchętniej właśnie w Zarze, h&m czy river island

Edytowane przez Casparii
Czas edycji: 2009-10-17 o 15:08
Casparii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:57   #49
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez femmefatale1986 Pokaż wiadomość
wyjdzie w praniu będzie ładnie w CV wyglądać . dam rade . ciekawe jakie tu są standardy. widziaam że dziewczyny gadają między sobą itp. a poza tym to dziecięcy dział .może nie ma tam takiego stresu i płacą podwójnie za bank holiday mam nadzieje że się załapie o i będę pierwsza w kolejce do wyprzedaży haha. dzieczyny pracujące w pl w zarze mam pytanko : miałyście jakieś zniżki ?? i czy wchodziły w to inne sieciówki z tej firmy jak bereshka stradiwarius pull and... itp<-- pewnie źle napisałam darujcie
15% na cały inditex, ale jest limit, że tylko do jakiejś kwoty jest zniżka
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 17:09   #50
Casparii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
15% na cały inditex, ale jest limit, że tylko do jakiejś kwoty jest zniżka
Z tego co wyczytałem to zniżka obowiązuje do 500 zł miesięcznie
Casparii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:49   #51
femmefatale1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

przyjeli mnie niedługo znajde odpowiedzi na swoje pytania
femmefatale1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 23:41   #52
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

dziewczyny, w jaki sposob aplikowalyscie do zary? jestem zainteresowana praca w Poznaniu ale nie bardzo wiem jak sie zabrac za to. Zostawialyscie w sklepie cv czy jak?
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 01:58   #53
kasienka5g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
GG do kasienka5g
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

z tego co wiem, pensja wynosi 1200zł
kasienka5g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:53   #54
Ola0991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
GG do Ola0991
Smile Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ja też strasznie chciała bym pracować w sklepie ZARA.
Ale czy naprawde najlepiej iść do sklepu i dać im swoje CV,
może znacie jakieś strony internetowe gdzie można je przesłać?
Pozdrowionka
Ola0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:14   #55
kasienka5g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
GG do kasienka5g
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

cv@pl.inditex.com

W temacie sklep, w ktorym chcesz pracowac


musisz dopisać to:

"Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych
zawartych w niniejszym dokumencie do Zara Polska sp. z o.o., Oysho
Polska sp. z o.o., Bershka Polska sp. z o.o., Pull & Bear Polska sp. z
o.o., Stradivarius Polska sp. z o.o., Massimo Dutti Polska sp. z o.o.,
Zara Home Polska sp. z o.o mających swoje siedziby w Warszawie przy
ulicy Mysiej 5 oraz do Industria de Dise&ntilde;o Textil, S.A. z
siedzib&agrave; w Hiszpanii Avenida de la Diputación, Edificio Inditex,
Arteixo 15142, A Coru&ntilde;a oraz do powiązanych z nią spółek
("Spółki"). Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich
wyżej wymienionych danych osobowych i na korzystanie z mojej fotografii
załączonej do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem
rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż
nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych
osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania."
kasienka5g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:10   #56
agis14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

słuchajcie mam pytanie do tych którzy pracuja lub pracowali w Zarze jezli zatrudnią mnie na stanowisko sprzedawcy ( a nie kasjera) to znaczy ze nie bede musiała siedziec na kasie? bardzo zalezy mi na tym zeby nie pracowac na kasie tylko ogólnie na sklepie....jak to jest ? bo wiem ze w tak duzych sklepach jak zara jest podział na sprzedawcow i kasjerow ..itp...
agis14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:39   #57
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez agis14 Pokaż wiadomość
słuchajcie mam pytanie do tych którzy pracuja lub pracowali w Zarze jezli zatrudnią mnie na stanowisko sprzedawcy ( a nie kasjera) to znaczy ze nie bede musiała siedziec na kasie? bardzo zalezy mi na tym zeby nie pracowac na kasie tylko ogólnie na sklepie....jak to jest ? bo wiem ze w tak duzych sklepach jak zara jest podział na sprzedawcow i kasjerow ..itp...
w Zarze jest tak, że jeśli pracujesz na dziale damskim to albo jesteś kasjerem i pracujesz na kasie głównej, albo na sali sprzedaży. jeżeli zaś chodzi o dwa pozostałe działy (męski i dziecięcy) to tam pracujesz jako kasjer-sprzedawca, czyli robisz i jedno i drugie
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:15   #58
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez kasienka5g Pokaż wiadomość
z tego co wiem, pensja wynosi 1200zł
A z tego co ja wiem, to na cały etat jest więcej. Sama podstawa jest wyższa niż piszesz + dochodzą premie.

Cytat:
Napisane przez agis14 Pokaż wiadomość
słuchajcie mam pytanie do tych którzy pracuja lub pracowali w Zarze jezli zatrudnią mnie na stanowisko sprzedawcy ( a nie kasjera) to znaczy ze nie bede musiała siedziec na kasie? bardzo zalezy mi na tym zeby nie pracowac na kasie tylko ogólnie na sklepie....jak to jest ? bo wiem ze w tak duzych sklepach jak zara jest podział na sprzedawcow i kasjerow ..itp...
Dlaczego nie chcesz pracować na kasie?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:57   #59
martynaszn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
zara szczecin

hej
wysłał może ktoś CV do zary? wiecie może kiedy ją otworzą?
pozdrawiam
martynaszn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 07:18   #60
Moniczkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Moniczkaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Moniczkaa86
Dot.: zara szczecin

Cytat:
Napisane przez martynaszn Pokaż wiadomość
wysłał może ktoś CV do zary? wiecie może kiedy ją otworzą?
Pierwsze słyszę o Zarze w Szczecinie, możesz napisać gdzie mają otworzyć?
Moniczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 20:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.