Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 08:29   #31
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cześć dziewczyny, jestem świeżynką w temacie, ale dziś mój 6 dzień levelu 1 30 dni z Jillian i potrzebuje motywacji, a tak na mnie działa ten wątek.
Jillian łączę z trzema sześciominutowymi seriami ćwiczeń na boczki (bo to u mnie najbardziej problematyczna partia) i bieganiem co 3 dni (choć nadal nie lubię biegać) Do tego oczywiście dieta redukcyjna.
Dziś się mierzyłam i jestem mega zaskoczona, bo z boczków ubyło mi już 2 cm! I chyba wysmukliły się ramiona, a ćwiczę z obciążeniem po 1,5 kg.
Trzymajcie kciuki za dalszą pracę!
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30

Edytowane przez Heidi_
Czas edycji: 2014-06-16 o 08:30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 10:51   #32
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

melduję 1 dzień ripped level 3 za mną
workout od razu przypadł mi do serca. oglądając go wczoraj pomyślałam, że jakieś lajtowe te ćwiczenia , a jak zaczęłam ćwiczyć okazało się, że mają moc! (spociłam się i zmachałam)
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 11:13   #33
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja właśnie jestem po 26minutowym treningu z Jiliian i 18minutowym treningu na boczki i czuję się maksymalnie naładowana energią na cały dzień. To niesamowite jak duży wpływ na samopoczucie mają takie ćwiczenia.
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 11:22   #34
Aibell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cześć dziewczyny,
Na początku przepraszam za długość wpisu, ale myślałam o nim tak długo i intensywnie, że nie jestem w stanie go skrócić . Następne będą krótkie obiecuję .

Po miesiącu przeglądania forum uznałam, że otwarcie IV części wątku jest doskonałym momentem do ujawnienia się . Z Jillian ćwiczę dopiero szósty tydzień i to nie tak intensywnie jak Wy niestety . Uznałam, że 5 razy w tygodniu przy moim stanie zasiedzenia w zupełności wystarczy. Poza tym taki dzień przerwy to super regeneracja, mam o wiele więcej siły przy następnych ćwiczeniach .
Jillian znalazłam dzięki modzie na Chodakowską i ogólnie na domowe ćwiczenia. Ewa zupełnie nie mój styl, nie chciało mi się dooglądać pierwszego włączonego na YT filmiku, więc stwierdziłam, że nie wróży to sukcesu dla mojej aktywności. Ale to dzięki jej facebookowi znalazłam info o innych instruktorkach, a w końcu shredda Jillian. Poza tym częste wpisy Chodakowskiej działają na mnie motywująco , nie podobał mi się tylko sposób prowadzenia programu.

Jakieś trzy lata temu wciągnęłam się w bieganie, jednak ujawniona wówczas choroba stawów zmusiła mnie do porzucenia tej aktywności . Byłam wtedy również na "mało restrykcyjnym Dukanie" i efekty były genialne, nigdy w dorosłym życiu nie byłam tak szczupła. Po ślubie zabrakło motywacji i przybyło 10 kg . Rok temu dzięki cudom medycyny zaczęłam znów ćwiczyć w klubach fitness, jednak zaprzestałam po trzech miesiącach gdy było już nieźle . Ogólnie jeżeli nie pilnuje mocno posiłków i/lub nie ćwiczę waga szybuje do mojego maksa w tempie ekspresowym . Patrząc na moje doświadczenia, trenowanie w domu jest dla mnie wybawieniem, zwłaszcza, że ćwiczy ze mną i ciągle mnie motywuje mój wspaniały i nieoceniony TŻ , który również z różnych względów medycznych musiał zrezygnować z ukochanej Krav Maga .

Jesteśmy właśnie na 3 levelu shredda, dziś 3 dzień. Naczytałam się tutaj, że on taki prosty i przyjemny po 2 , a dla mnie wręcz odwrotnie . Czytam również "Opanuj swój metabolizm", uważnie pierwszy superprzystępny i ciekawy rozdział o tym co się dzieje w naszych organizmach i jak różne substancje na nie wpływają. Świetna lektura, dziękuję, że któraś z Was o niej wspomniała kiedyś .

"Wygadałam się" i aż mi się twarz śmieje . I nie mogę doczekać się wieczoru .
Aibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:53   #35
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Czy ktoraś z Was robiła OWS z dietą i schudła te 2 kilo?
ja schudlam 1,5 kg bez diety tzn. jadlam zdrowo– zero fast–foodow, zero slodyczy itp.
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:17   #36
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Hej!

Również melduję się w nowym wątku
Do ukończenia Shreda zostały mi 3 treningi - tak sobie to wyliczyłam, że na środę wypada mi ostatni trening - zrobię go szybko rano i zaraz potem wyjeżdżam z TŻ na długi weekend do jego rodziców. Niestety tam nie będę miała jak poćwiczyć z Jillian.
Wezmę sobie chociaż 2kg ciężarki żeby coś sobie tam ręcami pomachać i parę przysiadów porobić.
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:45   #37
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem świeżynką w temacie, ale dziś mój 6 dzień levelu 1 30 dni z Jillian i potrzebuje motywacji, a tak na mnie działa ten wątek.
Jillian łączę z trzema sześciominutowymi seriami ćwiczeń na boczki (bo to u mnie najbardziej problematyczna partia) i bieganiem co 3 dni (choć nadal nie lubię biegać) Do tego oczywiście dieta redukcyjna.
Dziś się mierzyłam i jestem mega zaskoczona, bo z boczków ubyło mi już 2 cm! I chyba wysmukliły się ramiona, a ćwiczę z obciążeniem po 1,5 kg.
Trzymajcie kciuki za dalszą pracę!
Heidi a co dokłądnie ćwiczysz na boczki ??
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 14:52   #38
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez OmletteDuFromage Pokaż wiadomość
Hej!

Również melduję się w nowym wątku
Do ukończenia Shreda zostały mi 3 treningi - tak sobie to wyliczyłam, że na środę wypada mi ostatni trening - zrobię go szybko rano i zaraz potem wyjeżdżam z TŻ na długi weekend do jego rodziców. Niestety tam nie będę miała jak poćwiczyć z Jillian.
Wezmę sobie chociaż 2kg ciężarki żeby coś sobie tam ręcami pomachać i parę przysiadów porobić.
pochwal się koniecznie wynikami
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:56   #39
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
Heidi a co dokłądnie ćwiczysz na boczki ??
https://www.youtube.com/watch?v=YOx4...ASyoJCwEP-fcbw
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:57   #40
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ło przeoczyłam nowy wątek fanka Jillian się melduje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:11   #41
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Skończyłam właśnie pierwszy dzień levelu 2 30DS.
Jest fantastyczny! Strasznie ciężki, cała się trzęsę i leje się ze mnie okrutnie, ale bardzo szybko mi minął trening i bardzo mi się☠podobają☠ćwiczenia. Tylko ostatniego plank twistu chyba nie umiem zrobić
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 20:24   #42
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Melduję się w nowej części wątku
Ostatnio musiałam podwyższyć ilość kcal ze względów zdrowotnych - ale 10 km biegu zaliczone w 1:15 h i Killer abs.
__________________
a head full of fears has no place for dreams
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:04   #43
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Tak mnie martwi wizja zblizającej sie przymusowej przerwy w treningach przez 5 dni, ze zasuwam z dwoma programami- rano Killer abs, a wieczorem cardio ows. Własnie jestem po cardio, dostałam jakiegoś takiego dzikiego pędu, ze normalnie przestać ćwiczyć nie mogłam, a kazde cwiczenie sprawiało mi mniejsza trudnosc niz zwykle. Nawet burpeesy robiło mi sie łatwo, jakby to była bułka z masłem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:57   #44
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Aibell najważniejsze jest to, że mimo wszystko, mimo momentów załamania i porzucenia tych korzystnych nawyków, potrafisz wrócić do ćwiczeń i na nowo zacząć walkę z samą sobą Po prostu wiesz, że potrafisz!

Życzę powodzenia i przede wszystkim wytrwałości z tym treningiem. Sama go zaczęłam ćwiczyć i uwierz - z każdym dniem jest coraz łatwiej
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 06:28   #45
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ja na wyjeździe robię ostatni tydzień br

Doradzcie
Od poniedziałku robić ripped czy miller abs i yoga meltdown? Co zrobiłam widzicie. Ogólnie chce coś na brzuch, ale mnie ten ripped kusi
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:51   #46
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
pochwal się koniecznie wynikami
Ha! O ile będzie się czym chwalić Ostatnio moje rozsądne odżywianie się podupadło - tu impreza firmowa, tu dwie Jolanty z pracy poprzynosiły ciasta na imieniny, tu spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi... zaprzepaściłam chyba wszystkie efekty
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:21   #47
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
[...]Ogólnie chce coś na brzuch, ale mnie ten ripped kusi
ripped to trochę trudniejszy shred i ćwiczeń na mięśnie brzucha tam mało - na moje oko 1/4 każdego treningu...

------------------------------------------------
ja dziś rippeduję wieczorem. rano wolałam posprzątać mieszkanie i zaraz się na spacer z młodą szykuję
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 10:48   #48
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

matallewar Powiem Ci tak
Ja bym na Twoim miejscu robila killer abs i zastanawiała się czy ripped czy yoga
Killer abs jest na konkretną partię ciała, więc jak chcesz pracować nad problematycznym rejonem jak np brzuszek to rób to.
Joga Jillianowska to nie standardowa joga. ćwiczysz wytrzymałość mięśni, mięśnie stabilizujące. Ćwiczenia nie są takie proste, pot leci strumieniami, jeśli jakiś czas trenowałaś siłowe to warto by było Twoje swieżo nabyte mięśnie wzmocnić przed dalszym rozwinięciem.

Jeśli wolisz ćwiczyć trening obwodowyjakim jakim jest ripped (3 minuty siłówki, 2 min cardio i 1 min abs), to rób obwodowy

Zgodnie z moim pamiętniczkiem jak testowałam Ripped i Jogę Meltdown to spalone kalorie były podobne ALE przy ripped centymetry spadną jeśli będziesz zdrowo się odżywiała. Mięśnie będą Ci się nadal rozbudowywać więc wagowo możesz tego nie odczuć. Jeśli chcesz widzieć efekty na wadze radzilabym zrobić jogę, bo ona wzmocni Twoje nabyte mięśnie, poprawi kordynację ruchu. Są chyba 2 levele więc np możesz robić jogę przez 5 dni w tyg (level 1 przykładowo robisz 2 tyg i level 2 też 2 tyg)

Dlatego też ja na Twoim miejscu robiłabym jogę i killer abs. Poza tym po BR ripped wydaje się lżejszym programem ( ostatnie treningi z BR to rzeźnia, zwłaszcza cardio )
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”

Edytowane przez qatar
Czas edycji: 2014-06-17 o 10:56
qatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 11:11   #49
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

No właśnie obawiam się też, że po tych 15 tyg (planowalam pn, czw killer abs, wt, pt yoga, śr, sb bieganie/cardio) ripped juz w ogóle nie odczuje, a chciałabym go zrobić.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 11:53   #50
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez OmletteDuFromage Pokaż wiadomość
Ha! O ile będzie się czym chwalić Ostatnio moje rozsądne odżywianie się podupadło - tu impreza firmowa, tu dwie Jolanty z pracy poprzynosiły ciasta na imieniny, tu spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi... zaprzepaściłam chyba wszystkie efekty
nie rób mi tego też robię shreda ale dopiero 4 dzień ale nigdy nie udawalo mi się ćwiczyć dłużej jak 3 tygodnie z Ewką
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:28   #51
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No właśnie obawiam się też, że po tych 15 tyg (planowalam pn, czw killer abs, wt, pt yoga, śr, sb bieganie/cardio) ripped juz w ogóle nie odczuje, a chciałabym go zrobić.

jak dla mnie plan pn, czw killer abs, wt, pt yoga, śr, sb bieganie/cardio jest bardzo dobry. Przy killer abs standardowo jak to Jillian w efekcie ćwiczy całe cialo (planki podskoki z ciężarkami w tle ). Level 1 może Ci się wydać prosty, ale i tak radzę go nie pomijać i przerobić cały program. Zawsze mozesz zwiększyć obciążenie lub szybkość. Siak czy owak poniedziałek wypadaja Ci ćwiczenia siłowe z elementami cardio. wtorek jogą wzmacniasz nowo powstałe mięśnie, środa cardio spalające tłuszczyk i poprawiające metabolizm. Czwartek piątek sobota powtórka i niedziela na odpoczynek. Rewelacyjny plan Zgodnie z całą idealogią Jillian z jej nowej książki

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Aibell Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Na początku przepraszam za długość wpisu, ale myślałam o nim tak długo i intensywnie, że nie jestem w stanie go skrócić . Następne będą krótkie obiecuję .

Po miesiącu przeglądania forum uznałam, że otwarcie IV części wątku jest doskonałym momentem do ujawnienia się . Z Jillian ćwiczę dopiero szósty tydzień i to nie tak intensywnie jak Wy niestety . Uznałam, że 5 razy w tygodniu przy moim stanie zasiedzenia w zupełności wystarczy. Poza tym taki dzień przerwy to super regeneracja, mam o wiele więcej siły przy następnych ćwiczeniach .

(...)

Jesteśmy właśnie na 3 levelu shredda, dziś 3 dzień. Naczytałam się tutaj, że on taki prosty i przyjemny po 2 , a dla mnie wręcz odwrotnie . Czytam również "Opanuj swój metabolizm", uważnie pierwszy superprzystępny i ciekawy rozdział o tym co się dzieje w naszych organizmach i jak różne substancje na nie wpływają. Świetna lektura, dziękuję, że któraś z Was o niej wspomniała kiedyś .

"Wygadałam się" i aż mi się twarz śmieje . I nie mogę doczekać się wieczoru .
Aibell witam Cię bardzo serdecznie książka Opanuj swój metabolizm jest rewelacyjna. Mąż ostatnio dokupił mi książkę kucharską do opanuj swój metabolizm. Efekty są bombowe. Zawsze miałam problemy z cerą, a teraz mam wrażenie że "odmłodniałam" na twarzy. Jak zaczęłam sobie zdawać sprawę jaki syf jem (mimo że myślałam że zdrowe), myslałam że zgon zaliczę. 3 miesiące z Jill a pierwsze zmarszczki się spłyciły, cellulit zniknął. Centymetry nadal lecą, a ciało jest jędrne Ostatnio zainwestowałam nawet w sokowirówkę Shred jest rewelacyjny. Był moim pierwszym programem z Jillian. Myślę że nawet do niego wrócę i spróbuję wszystko przerobić jeszcze raz ale z większym obciążeniem i już próbując wersje zaawansowane
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”
qatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:56   #52
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
No właśnie obawiam się też, że po tych 15 tyg (planowalam pn, czw killer abs, wt, pt yoga, śr, sb bieganie/cardio) ripped juz w ogóle nie odczuje, a chciałabym go zrobić.
1 level ripped jest w miare latwy, ale od drugiego poziom sie podnosi Jak chcesz robic obwodowke to moze sprobuj extreme shred& shed albo hard body? One sa duzo trudniejsze niz ripped
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:05   #53
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Kupiłam wreszcie 2 ksiązki Jill - najnowszą "Idealna Sylwetka" i starsza "Bez Ograniczeń". Jak przegladam w empiku, to wydawały sie ciekawe
Chciałam troche poczytac co, ona mysli, radzi, etc, pzonac ją troszkę od słowa pisanego po prostu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:09   #54
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ja nie wiem jak przyhamować z rzucaniem się na jedzenie, bo bez odpowiedniej diety do niczego (mimo ćwiczeń), nie dojdę
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 22:26   #55
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Hej ja dopiero od zaczynam swoją przygodę z bardziej intensywnymi treningami, ale bardzo chętnie dołączę do wątku
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 22:44   #56
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Również chciałabym się przywitać
Aktualnie robię 30dniowe wyzwanie z Mel B, jestem już na 17 dniu więc niedługo koniec. Następne wyzwanie planuje właśnie z Jilian 30day shred więc cieszę się, że znalazłam ten wątek. Pięknie wszystko opisujecie i wasze rady są pomocne
Kończę z Mel B i zaczynam z Jillian (albo połączę dwa wyzwania ale to dopiero od kolejnego tygodnia, po ostatnim egzaminie ). Zapisuję sobie wątek i co jakiś czas będę się udzielać
Życzę wytrwałości i spektakularnych efektów ćwiczeń
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 23:31   #57
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jak przyhamować z rzucaniem się na jedzenie, bo bez odpowiedniej diety do niczego (mimo ćwiczeń), nie dojdę
O to, to!!
Ja mam takie gastrofazy ostatnio, że już +3 kg a tak ładnie prawie 15 kg schudlam
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 00:28   #58
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jestem! Ale rzadko. Przyznaje ze skusilam sie na nowy trening Ewy Chodakowskiej, glownie z ciekawosci, zastanawiam sie jakie to cardio bedzie przy OWS
i jaki jest?
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 06:36   #59
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kupiłam wreszcie 2 ksiązki Jill - najnowszą "Idealna Sylwetka"[...].
Corii daj znać jak ta nowa książka

wczoraj nie ćwiczyłam bo mam mega zakwasy po wskoczeniu na 3 week rippeda. dziś kolejne podejście, jak tylko mała pójdzie spać.

witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę wytrwałości w ćwiczeniach z JM.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 07:01   #60
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
i jaki jest?

Nie patrzylam jeszcze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.