Studia magisterskie oraz praca po fil.ang - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 11:53   #1
LadyBlackBlue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2

Studia magisterskie oraz praca po fil.ang


Drogie Kobiety

Aktualnie jestem w trakcie studiów licencjackich ,kierunek filologia angielska w Toruniu. Wiem już, że magisterkę chcę zrobić w Warszawie, a w jej trakcie również podjąć pracę. Niestety nie za bardzo mam konkretny plan i z chęcią porozmawiałabym o tym z kimś doświadczonym
Czy któraś z Pań ma może takie doświadczenie i mogłaby mi coś doradzić? Czy jeśli się pracuje to konieczne są studia zaoczne? Jak myślicie, jaki rodzaj pracy wybrać (tłumacz w biurze, nauczyciel, inne) oraz czy łatwo dostać pracę po samym licencjacie?
Serdecznie pozdrawiam !
LadyBlackBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 13:05   #2
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Studia magisterskie oraz praca po fil.ang

Cytat:
Napisane przez LadyBlackBlue
Jak myślicie, jaki rodzaj pracy wybrać (tłumacz w biurze, nauczyciel, inne) oraz czy łatwo dostać pracę po samym licencjacie?
Jeśli dobrze znasz język obcy to nie powinno być problemu, aby znaleźć pracę z samym licencjatem, natomiast na pytanie jaki rodzaj pracy wybrać to musisz sama zadecydować, w czym jesteś dobra i w jakim kierunku chciałabyś rozwijać swoją karierę, bo tłumacz i nauczyciel to dwa całkiem odrębne zawody.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:34   #3
Ali_Ozz
Raczkowanie
 
Avatar Ali_Ozz
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Studia magisterskie oraz praca po fil.ang

Oprócz tego są jeszcze duże korporacje, które zatrudniają studentów/absolwentów bez doświadczenia wymagając za to języka na poziomie native speakera. Myślę więc, że jeśli naprawdę świetnie posługujesz się językiem, nie będzie tak wcale trudno znaleźć dobrze płatną pracę. Aczkolwiek nie wiem jakie firmy działają w Toruniu, nie znam kompletnie tego miasta.
Ali_Ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:46   #4
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Studia magisterskie oraz praca po fil.ang

Ja nie mam nawet licencjata a w zawodzie pracuje. Więc z licencjatem tym bardziej nie powinno być problemu. Chyba, że chodzi ci czy po filologi angielskiej z samym licencjatem można zdobyć pracę. Tak można nie tylko jako nauczyciel w pierwszej lepszej korporacji możesz pracować.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 15:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.