O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-22, 07:34   #61
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam
Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
RudaEwcia25 no jak wynajmowalismy mieszkanie i na spacery wychodził to ludzie jak na debila patrzyli smiechowo strasznie . Dobrze pamiętasz od poniedziałku tydzień wolnego a od następnego nowa praca. Już zaczyna portkami trzasc
Tz na pewno da rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 08:12   #62
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, Kostek w przedszkolu, ja śniadanie u rodziców zjadłam, teraz biorę się za ogarniecie domu bo siostra ma zajrzeć 😊 no i pierwszy dzień jesieni 💜💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:34   #63
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

I ja sie witaj w nowym watku

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Kawka wypita to i czlowiek jakos funkcjonuje. Powinnam miec tu rozkladany fotel co by sie przekimac
To Cie podlamie, tutaj wszedzie sa te fotele, tzw. lazy boy. Na noworodkowym, polozniczym, na zwyklych oddzialach. Gorzej!!!! Jest specjalne pomieszczenie w ktorym przebywaja panie podczas krzywej cukrowej. Wyleguja sie na lazy boyach a glukoze dostaja jako ''drink'' z palemka .


Mnie malo ostatnio. Troche sobie roboty narobilam, wzielam w sierpniu 3 sesje pod rzad i teraz ciagle obrabiam zdjecia. A poza tym cwicze ile moge. Ale waga jakby w miejscu. Za to kondycja lepsza.
Fakt tez, ze latwiej nadrobic fb.
No i na koniec mam spadek formy. Przeraza mnie jutrzejszy dzien, jak zaglosuja w sejmie. Nie moge sie ogarnac od tygodnia. TZ byl na 3 dniowej delegacji, wczoraj wrocil. Kolezanka, ktorej zalatwilam prace na moim oddziale, znalazla inna i odchodzi od stycznia. Zostane sama z kobieta niestabilna emocjonalnie, z powaznymi zaburzeniami psychicznymi . Dlatego wczoraj zajrzalam na strone z ogloszeniami pracy, tezz w szpitalu ale gdzie indziej. Znalazlam cos, wysle podanie, co mi tam.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

A! Basiu - zmien an pierwszej ze mam 33 lata.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 10:51   #64
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Yss podlamalas mnie moj kregoslup wola o masaz przez te zakichane krzesla jezeli tak bedzie dla Ciebie lepiej to pewnie zmieniaj prace. Ta kolezabka to ta od tych smsow ? I ja juz sie cwiczen doczekac nie moge! Wizyta u gina 8.10 i jak da zielone swiatlo jade z koksem tzn. z Mel B, Gacka i Chodakiem

Mlody dzisiaj ma dzien cycka, najchętniej to by przy nim leżał caly czas..

Średnio nadrobilam takze caluje wszystkie mocno
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 11:16   #65
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Yss podlamalas mnie moj kregoslup wola o masaz przez te zakichane krzesla jezeli tak bedzie dla Ciebie lepiej to pewnie zmieniaj prace. Ta kolezabka to ta od tych smsow ? I ja juz sie cwiczen doczekac nie moge! Wizyta u gina 8.10 i jak da zielone swiatlo jade z koksem tzn. z Mel B, Gacka i Chodakiem

Mlody dzisiaj ma dzien cycka, najchętniej to by przy nim leżał caly czas..

Średnio nadrobilam takze caluje wszystkie mocno
Mysiu co ty chcesz cwiczyc jak Ty swietnie wygladasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 11:46   #66
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

ruda jak fajnie że mężuś wraca, i samo na płodne się wyrobi~! a nóż wam się teraz uda dzidzię zmajstrować czego z całego serca życzę!

basia i co były przytulanki, czy sobie ten miesiąc odpuściliście?

yss jakie u was rarytasy na położnictwie, wow!
Szkoda że koleżanka odchodz,a ta druga jak ma jakieś zaburzenia to może pracować???

mysia ty już o ćwiczeniach myślisz???nie chce cię zmartwić ale po Lence mi gin pozwolił dopiero po pół roku od cc ćwiczyć. Tym bardziej takie typowe na brzuch jak chodakowska czy mel b.

U nas nocka koszmarna, Lenka pół nocy wyła, już siły do niej nie miałam. Hani dziś odpadł kikut, i dobrze bo mnie mega stresował, zostawili jej taki długi.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 13:21   #67
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Ta kolezabka to ta od tych smsow ?
Tak, ta niestabilna psychicznie i emocjonalnie to ta od smsow. Wszyscy wiedza ze ona jest ''szczegolna'', ale nie ma zadnej stwierdzonej choroby. Ja juz po prostu nie mam sily z nia pracowac. A ze moja Polska kolezanka odejdzie to ciezko tu bedzie wytrwac. Do tego jest jeden stary lekarz co z nami pracuje i on tez jest ciezki przypadek. Marudny, smierdzi, jest nieuprzejmy itp.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 17:20   #68
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
I ja sie witaj w nowym watku

To Cie podlamie, tutaj wszedzie sa te fotele, tzw. lazy boy. Na noworodkowym, polozniczym, na zwyklych oddzialach. Gorzej!!!! Jest specjalne pomieszczenie w ktorym przebywaja panie podczas krzywej cukrowej. Wyleguja sie na lazy boyach a glukoze dostaja jako ''drink'' z palemka .


Mnie malo ostatnio. Troche sobie roboty narobilam, wzielam w sierpniu 3 sesje pod rzad i teraz ciagle obrabiam zdjecia. A poza tym cwicze ile moge. Ale waga jakby w miejscu. Za to kondycja lepsza.
Fakt tez, ze latwiej nadrobic fb.
No i na koniec mam spadek formy. Przeraza mnie jutrzejszy dzien, jak zaglosuja w sejmie. Nie moge sie ogarnac od tygodnia. TZ byl na 3 dniowej delegacji, wczoraj wrocil. Kolezanka, ktorej zalatwilam prace na moim oddziale, znalazla inna i odchodzi od stycznia. Zostane sama z kobieta niestabilna emocjonalnie, z powaznymi zaburzeniami psychicznymi . Dlatego wczoraj zajrzalam na strone z ogloszeniami pracy, tezz w szpitalu ale gdzie indziej. Znalazlam cos, wysle podanie, co mi tam.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

A! Basiu - zmien an pierwszej ze mam 33 lata.
Fajnie ze jesteś .
Wow jaki u Was wypas na oddziałach
Jak zostajesz z tą koleżanka sama no jasne ze wysyłaj cv po co masz się męczyć

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Yss podlamalas mnie moj kregoslup wola o masaz przez te zakichane krzesla jezeli tak bedzie dla Ciebie lepiej to pewnie zmieniaj prace. Ta kolezabka to ta od tych smsow ? I ja juz sie cwiczen doczekac nie moge! Wizyta u gina 8.10 i jak da zielone swiatlo jade z koksem tzn. z Mel B, Gacka i Chodakiem

Mlody dzisiaj ma dzien cycka, najchętniej to by przy nim leżał caly czas..

Średnio nadrobilam takze caluje wszystkie mocno
Ty wyglądasz rewelacyjnie

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Hej

ruda jak fajnie że mężuś wraca, i samo na płodne się wyrobi~! a nóż wam się teraz uda dzidzię zmajstrować czego z całego serca życzę!

basia i co były przytulanki, czy sobie ten miesiąc odpuściliście?

yss jakie u was rarytasy na położnictwie, wow!
Szkoda że koleżanka odchodz,a ta druga jak ma jakieś zaburzenia to może pracować???

mysia ty już o ćwiczeniach myślisz???nie chce cię zmartwić ale po Lence mi gin pozwolił dopiero po pół roku od cc ćwiczyć. Tym bardziej takie typowe na brzuch jak chodakowska czy mel b.

U nas nocka koszmarna, Lenka pół nocy wyła, już siły do niej nie miałam. Hani dziś odpadł kikut, i dobrze bo mnie mega stresował, zostawili jej taki długi.
Biedna Lenka . Dobrze ze Hani juz kikut odpadł , spokojniejszy człowiek już

Były wcześniej i tez samego rana ale mi program inaczej wyliczył owulacje z temperatury i wychodzi ze miałam 3 dni temu a ja wczoraj się z bólu zawijalam , do tego mega śluz płodny i szyjka otwarta . Wiec zglupialam kiedy była . Ale nie nastawia się na ten cykl

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 17:32   #69
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Iza dziekuje kochana ale tu nawet nie chodzi o jakies chudniecie a o ruch ktorego mi brakuje. Lubie sobie pocwiczyc

Arletko nam na SR mowili ze po CC 12tygodni i mozna zaczsc cwiczyc. Dowiem sie co i jak na wizycie. A nawet jak brzucha nie bede mogla to co innego pocwicze.

Łeb mi peka. Jade juz do domu.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 20:06   #70
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Padam na pysk, jestem zmaltretowana psychicznie. Do tego kupiłam blue do biegania i byłam ja wypróbować, zrobiłam tylko 3km bo juz ciemno i padał deszcz ale potrzebne mi było wyjście z domu.

Mysia rozumiem Cię doskonale, jak za długo nie pójdę biegać normalnie mi odbija i jestem nie do wytrzymania. Ruch dobrze na mnie działa ☺

Yss składaj cv i uciekaj do innej pracy 😊

Arletko nocy współczuję bardzo, u nas dzieciaki chorują i tez noce ciezkie ostatnio.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 20:28   #71
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

yss kurcze to nieciekawą masz sytuacje z pracy, współczuje, bo jednak praca to nasz drugi dom

basia nie patrz na program, jak czujesz że mas zowu to działaj! Organizm cię nie oszuka.

mysia no pewnie, zawsze można co innego cwiczyć!

ruda jakieś nowe cudeńko do biegania??

Hania mnie dziś obsikała,i to jak z fontanny chlusnęło a wieczorem się zesrała poza pampka...cudowna ta moja córcia
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 20:38   #72
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Fajnie ze jesteś .
Wow jaki u Was wypas na oddziałach
Jak zostajesz z tą koleżanka sama no jasne ze wysyłaj cv po co masz się męczyć


Ty wyglądasz rewelacyjnie



Biedna Lenka . Dobrze ze Hani juz kikut odpadł , spokojniejszy człowiek już

Były wcześniej i tez samego rana ale mi program inaczej wyliczył owulacje z temperatury i wychodzi ze miałam 3 dni temu a ja wczoraj się z bólu zawijalam , do tego mega śluz płodny i szyjka otwarta . Wiec zglupialam kiedy była . Ale nie nastawia się na ten cykl

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Basiu kochajcie sie wtedy co macie ochote bez spiny i wyliczeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 20:55   #73
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
yss kurcze to nieciekawą masz sytuacje z pracy, współczuje, bo jednak praca to nasz drugi dom

basia nie patrz na program, jak czujesz że mas zowu to działaj! Organizm cię nie oszuka.

mysia no pewnie, zawsze można co innego cwiczyć!

ruda jakieś nowe cudeńko do biegania??

Hania mnie dziś obsikała,i to jak z fontanny chlusnęło a wieczorem się zesrała poza pampka...cudowna ta moja córcia
Ale Cię corcia załatwiła
tez tak myślę . Wiec czuje ze ja juz po owu bo była wczoraj . No zobaczymy .
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Basiu kochajcie sie wtedy co macie ochote bez spiny i wyliczeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza tak robimy

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Padam na pysk, jestem zmaltretowana psychicznie. Do tego kupiłam blue do biegania i byłam ja wypróbować, zrobiłam tylko 3km bo juz ciemno i padał deszcz ale potrzebne mi było wyjście z domu.

Mysia rozumiem Cię doskonale, jak za długo nie pójdę biegać normalnie mi odbija i jestem nie do wytrzymania. Ruch dobrze na mnie działa ☺

Yss składaj cv i uciekaj do innej pracy 😊

Arletko nocy współczuję bardzo, u nas dzieciaki chorują i tez noce ciezkie ostatnio.
Przytulam

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 22:25   #74
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
yss kurcze to nieciekawą masz sytuacje z pracy, współczuje, bo jednak praca to nasz drugi dom

basia nie patrz na program, jak czujesz że mas zowu to działaj! Organizm cię nie oszuka.

mysia no pewnie, zawsze można co innego cwiczyć!

ruda jakieś nowe cudeńko do biegania??

Hania mnie dziś obsikała,i to jak z fontanny chlusnęło a wieczorem się zesrała poza pampka...cudowna ta moja córcia
W Lidlu znowu akcja sportowa wiec kupiłam bluzę soft shell 😀😀 ale Hania wesoła dziewczyna, zapewnia Ci atrakcje 😊

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

P będzie dopiero nad ranem ok 5tej chyba. Idę spać, dobranoc ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 06:26   #75
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
W Lidlu znowu akcja sportowa wiec kupiłam bluzę soft shell 😀😀 ale Hania wesoła dziewczyna, zapewnia Ci atrakcje 😊

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

P będzie dopiero nad ranem ok 5tej chyba. Idę spać, dobranoc ☺
Tz dojechał ?


Ja dziś do lekarza lecę z Wanessa . Zaczęła mi gorączkowo w środę . Wczoraj już w przedszkolu mnie była . Tym razem ja rozłożyło .
A jak wiedziała że to wcześniejsze "przeziębienie" to od zębów to by chodziła

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 08:08   #76
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry. Podjechał ale właśnie wyruszył do teściowej bo musi ją zawieść do szpitala bo ma skierowanie na badania bo ostatnio źle się czuje wiec humor nie bardzo mi dopisuje. Odezwę się może później. Ku*wa ostatnio moje życie to jedna wielka kupa,
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 08:23   #77
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

U mnie od początku ciąży całe 1,3kg na plusie, oby tak dalej pomalutku Ciśnienie jak zwykle niskie 90/50, mam nakaz żeby wypić jedną kawę dziennie. A no i dupka mam zwiększyć, do poniedziałku mam brać 2x2, jeżeli brzuch przestanie boleć to zmniejszam dawkę, a gdy będzie bez zmian to pewnie zostaniemy przy większej dawce.

Ruda wcale się Tobie nie dziwię, że masz taki humor. Przytulam mocno

Basiu zdrówka dla Wanessy!

Yss to u Was rarytasy w szpitalach i jeszcze te "drinki" z palemkami No pewnie, wysyłaj do innego szpitala, może akurat się uda
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 08:27   #78
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Dojechalam do dziecia z cyckiem przed 9 a okazlao sie ze sie awanturowal i Go ciocie nakarmily tym co zostawilam w lodowce. Korzysyajac z okazji ze gadzina spi wyszlam na kawe

Ruda kochana czaami zycie Nas tak testuje, sprawdza ile mozemy uniesc. Trzymaj sie dzielnie. Masz przy sobie P. bedzie troche latwiej

Basia dla Wani zdrowka

Yss czasami zdarzaja sie tacy toksyczni ludzie. Prscowalam z taka jedna przez rok. Miala takie paranoje powiedziala ze rozlewamy w kiblu na podlodze domestos zeby jej sie spodnie i buty odbarwily albo... zazdroscimy jej bo ona studiuje prawo i wiele takich innycj kwiatków dobrze ze pracowaa krotko
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 08:56   #79
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

ruda widzisz, takie życie niestety...nic na to poradzić nie możemy. A co teściowej tak dokładnie jest??

basia znowu Vaneska chora? jakoś często teraz choruje. Zdrówka.

migotko ciśnienie masz jak ja, zawsze niskie jak miałam 112/70 to się śmiała położna że wyjątkowo duże jak na mnie. A waga dobrze że szybko nie rośnie, będzie potem łatwiej zgubić. Bierz tego dupka bierz.

U mnie hardkor jakiś....Hania w nocy od 2 do 5 na cycu, najeść się nie mogłą albo tak potrzebowała bliskości, bo co ją do cyca to śpi, jak ja odkłądam do łóżeczka to szuka cyca. Jak zasneła to o 6 wstała Lenka z awanturą i ją obudziła, i tak zasnęła dopiero o 9. W nocy Lenka płakała. Rano nawet siku zrobić nie mogłam bo wiecznie coś, a to karmie, a to przebieram, a to Lenka się drze żeby się z nią bawić, bajkę właczyc, a to ją ubrac, a to siuku, a to kupkę, i jeszcze kubek picia na siebie wylała. a ja? a ja już mało co nie ryczałam. Dobrze że tż chociaż zdążył mi kawe i kanapki zrobić to w locie jadłam. Humor więc mam do bani, i wyglądam jak zombi dosłownie. Teraz babcia Lenkę zabrała do siebie. chociaz chwilę ciszy...
Na 19 dziś mamy kontrolę z Hanią u pediatry.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 11:30   #80
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej....

Mysia Ta kolezanka to akurat zupelnie inny wymiar.

Ja nie mam nastroju, nie wiem co zrobic ze soba. Beda dalej praacowac nad ustawa antyinvitrowa. Wyslalam juz maila do kliniki w Polsce, do lekarza tu na Is. Zbieram informacje, oceniam mozliwosci. I czuje ogromny bol. Wczoraj z tego napiecia sie rozplakalam, dzis to juz nie mam sily.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 12:48   #81
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka współczuję nocy. Super, że masz dobrą teściową i bierze Lenkę do siebie. Zawsze to chwila na odetchnięcie.

Yss jestem wściekła na to co się dzieje, no ku.rwa jak można tak robić, zabierać tylu parom jedyną możliwość. Nawet nie wiem co napisać, jak Ciebie wesprzeć Trzymaj się
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 15:06   #82
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się i ja !

RudaEwcia25 cieszę się że P już jest. Ja wiem, że teraz Wam ciężko i aż słów brak na to co się dzieje. Trzymajcie się tam Kochani!

b a r b a r a oj zdrówka dla Wani . Zaczynają się przedszkolne choróbska.

mysia1986 a no patrz jak to dziecię Cię wystawilo przynajmniej miałaś czas na kawę z kim wracasz ze szpitala ? Rodzice zabierają ?

89migotka moje ciśnienie w szpitalu było 85/50 cały czas a ja w życiu takiego nie miałam ! Nie wiem skąd ta zmiana brawo za wagę. U mnie 8,5 kg do przodu. Bierz leki bierz i uważaj na Was ! Odpoczywaj ile się da !

arletka1313 oj to miałaś noc ! Współczuję ! Dobrze że tż zdążył zrobić coś do jedzenia no i że teściowa zaproponowała pomoc. Chociaż tyle. Przytulam mocno !

A ja jak zwykle leżę i rosnę

Buziaki!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 15:06   #83
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Yss jestem wściekła na to co się dzieje, no ku.rwa jak można tak robić, zabierać tylu parom jedyną możliwość. Nawet nie wiem co napisać, jak Ciebie wesprzeć Trzymaj się
Dziekuje . TZ mnie jakos uspakaja, przekonuje racjonalnymi argumentami. Zobaczymy co dalej, mamy rozne mozliwosci. Tylko ja nie lubie zmian.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 15:46   #84
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej

U mnie od początku ciąży całe 1,3kg na plusie, oby tak dalej pomalutku Ciśnienie jak zwykle niskie 90/50, mam nakaz żeby wypić jedną kawę dziennie. A no i dupka mam zwiększyć, do poniedziałku mam brać 2x2, jeżeli brzuch przestanie boleć to zmniejszam dawkę, a gdy będzie bez zmian to pewnie zostaniemy przy większej dawce.

Ruda wcale się Tobie nie dziwię, że masz taki humor. Przytulam mocno

Basiu zdrówka dla Wanessy!

Yss to u Was rarytasy w szpitalach i jeszcze te "drinki" z palemkami No pewnie, wysyłaj do innego szpitala, może akurat się uda
Ale ciśnienie zeczywiscie niskie masz
Mam nadzieje ze zaraz Ci ten ból przejdzie



Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Dojechalam do dziecia z cyckiem przed 9 a okazlao sie ze sie awanturowal i Go ciocie nakarmily tym co zostawilam w lodowce. Korzysyajac z okazji ze gadzina spi wyszlam na kawe

Ruda kochana czaami zycie Nas tak testuje, sprawdza ile mozemy uniesc. Trzymaj sie dzielnie. Masz przy sobie P. bedzie troche latwiej

Basia dla Wani zdrowka

Yss czasami zdarzaja sie tacy toksyczni ludzie. Prscowalam z taka jedna przez rok. Miala takie paranoje powiedziala ze rozlewamy w kiblu na podlodze domestos zeby jej sie spodnie i buty odbarwily albo... zazdroscimy jej bo ona studiuje prawo i wiele takich innycj kwiatków dobrze ze pracowaa krotko
Awanturę zrobił cioci



Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Hej

ruda widzisz, takie życie niestety...nic na to poradzić nie możemy. A co teściowej tak dokładnie jest??

basia znowu Vaneska chora? jakoś często teraz choruje. Zdrówka.

migotko ciśnienie masz jak ja, zawsze niskie jak miałam 112/70 to się śmiała położna że wyjątkowo duże jak na mnie. A waga dobrze że szybko nie rośnie, będzie potem łatwiej zgubić. Bierz tego dupka bierz.

U mnie hardkor jakiś....Hania w nocy od 2 do 5 na cycu, najeść się nie mogłą albo tak potrzebowała bliskości, bo co ją do cyca to śpi, jak ja odkłądam do łóżeczka to szuka cyca. Jak zasneła to o 6 wstała Lenka z awanturą i ją obudziła, i tak zasnęła dopiero o 9. W nocy Lenka płakała. Rano nawet siku zrobić nie mogłam bo wiecznie coś, a to karmie, a to przebieram, a to Lenka się drze żeby się z nią bawić, bajkę właczyc, a to ją ubrac, a to siuku, a to kupkę, i jeszcze kubek picia na siebie wylała. a ja? a ja już mało co nie ryczałam. Dobrze że tż chociaż zdążył mi kawe i kanapki zrobić to w locie jadłam. Humor więc mam do bani, i wyglądam jak zombi dosłownie. Teraz babcia Lenkę zabrała do siebie. chociaz chwilę ciszy...
Na 19 dziś mamy kontrolę z Hanią u pediatry.
Trzymam kciuki .Przytulam .
Wcześniejsze przeziębienie było od zęba bo wychodziła jej 5 na gorze . Teraz niby lekkie przeziębienie i tez nie może wykluczyć zębów bo gardło tylko trosze zaczerwienione tak jakby miała podrażnionej wydzielina z nosa . Do tego jednego dnia ma gorączkę a drugiego dnia już nie

dam jej te leki co jej przepisał i we wtorek na Kontrol mamy iść

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Hej....

Mysia Ta kolezanka to akurat zupelnie inny wymiar.

Ja nie mam nastroju, nie wiem co zrobic ze soba. Beda dalej praacowac nad ustawa antyinvitrowa. Wyslalam juz maila do kliniki w Polsce, do lekarza tu na Is. Zbieram informacje, oceniam mozliwosci. I czuje ogromny bol. Wczoraj z tego napiecia sie rozplakalam, dzis to juz nie mam sily.
Kochana przytulam . Jestem z Tobą . Mi się poprostu coś gotuje we mnie jak słyszę ze maja in vitro zakazać



Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Witam się i ja !

RudaEwcia25 cieszę się że P już jest. Ja wiem, że teraz Wam ciężko i aż słów brak na to co się dzieje. Trzymajcie się tam Kochani!

b a r b a r a oj zdrówka dla Wani . Zaczynają się przedszkolne choróbska.

mysia1986 a no patrz jak to dziecię Cię wystawilo przynajmniej miałaś czas na kawę z kim wracasz ze szpitala ? Rodzice zabierają ?

89migotka moje ciśnienie w szpitalu było 85/50 cały czas a ja w życiu takiego nie miałam ! Nie wiem skąd ta zmiana brawo za wagę. U mnie 8,5 kg do przodu. Bierz leki bierz i uważaj na Was ! Odpoczywaj ile się da !

arletka1313 oj to miałaś noc ! Współczuję ! Dobrze że tż zdążył zrobić coś do jedzenia no i że teściowa zaproponowała pomoc. Chociaż tyle. Przytulam mocno !

A ja jak zwykle leżę i rosnę

Buziaki!
Lez i rośnij
Ja już sama nie wiem czy o żeby czy choroba




Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Dziękuję za zdrówko

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Ewa Cienie tez przytulam , musi być dobrze

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 16:00   #85
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Yss robią cyrk ze ręce opadają i co najlepsze faceci mają najwięcej do powiedzenia a ch*ja wiedzą 😡😡😡

Basia zdrówka dla Wani 😊

Mysia no testuje mnie ostatnio równo, mam serdecznie dość 😡

Mili ale ciśnienie 😁 łez i rośnij 😊
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 16:34   #86
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili tz przyjezdza po pracy siedzimy do 19-20 i wracamy.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 18:48   #87
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

b a r b a r a to kurujcie się i oby szybko przeszło!

RudaEwcia25 jeden raz w życiu takie miałam - po urodzeniu Jaśka i teraz w szpitalu. W domu jakoś mam zawsze w normie

mysia1986 aaa no to super. Tatuś jeszcze trochę czasu z Marcelem spędzi a i dla Ciebie to fajniej już niedługo podróże się skończą
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 08:43   #88
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Mili o to też zaszalałaś z ciśnieniem 8,5kg to nie dużo jak na dwójkę dzieci

Yss tż na pewno ma rację, dacie radę i wszystko pójdzie po Waszej myśli!

Mysia już zaraz Marcel w domu

Ja już nie wiem co z tym moim brzuchem, może rzeczywiście boli mnie przez to tyłozgięcie macicy :/
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 08:46   #89
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam

U nas nic ciekawego ja dalej lezakuje.W poniedziałek wizyta oby ten krwiak sie troche wchłonał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 11:30   #90
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

yss przytulam mocno, tylko tyle mogę, bo na tych rządowych baranów mocy nie mam.

migotko może właśnie od tego masz bóle, a jakie to są bóle?

mili leżakujcie ładnie i rośnijcie!

iza ty też leżakuj i rośnij

No my wczoraj byliśmy z Hanią na kontroli, jeszcze kilka dni leki mam podawać, bo katar jeszcze jest, choć dużo mniejszy. No i waży już 3700 gdzie we wtorek miała 3500, rosnie jak na drożdżachPo kontroli Hania była na pierwszych zakupach, szybko musieliśmy po pampki skoczyć bo idą jak woda dosłownie.
Wróciliśmy przed 21, szybko dziewczyny pokąpaliśmy, Hania zjadła 2 cyce i zasnęła dopiero o północy, ale to już tż się nią zajmował, ja poszłąm spac bo ledwo żyłam. Nawet tatuś pierwszy raz córci pieluszkę zmienił A bał się jak cholera

Dziś pogoda brzydka, pada, ale za to cieplej niż wczoraj bo wiatru nie ma, więc może później chociaz na balkon wyjdziemy.
Wieczorem jedziemy do moich rodziów i sis zaprosic na chrzciny, a jutro stronę tż musimy obskoczyć.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.