Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-05, 01:59   #2941
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A gdzie można wykonać taki zabieg przeszczepu flory bakteryjnej ??

Ja tez myśle ze to grzybica ogólnoustrojowa,bardzo dużo objawów się zgadza:
Biały język
Potliwość
Uderzenia gorąca
Osłabienie
Duża senność
Wachania nastroju itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 02:28   #2942
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
A gdzie można wykonać taki zabieg przeszczepu flory bakteryjnej ??

Ja tez myśle ze to grzybica ogólnoustrojowa,bardzo dużo objawów się zgadza:
Biały język
Potliwość
Uderzenia gorąca
Osłabienie
Duża senność
Wachania nastroju itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
np w wejherowie : http://www.szpital.wejherowo.pl/tran...lory-jelitowej

ale jest również wiele innych miejsc musisz w google wpisac, jestem ciekawy jakby któraś osoba z tego forum zrobiła taki przeszczep koszt co prawda tysiąc złoty, ale czy nie wydalismy wiecej na wiele niepotrzebnych rzeczy które nic nie dały i się kurzą?

moje objawy to :
-bladosc całego ciała, jestem blady jak mąka
- wypryski skórne
-zaczerwienienia na rekach i ramionach
- luszczenie sie skory na czole
- kołatanie serca
- zimne ręce, nogi
- częste biegunki
-biały nalot czasami + brzydki zapach z buzi rano

Prawa ręka bardziej sucha niz lewa

Czytałem że niektórym pomógł xifaxan, niedługo planuje kurację xifaxanem , planuję wybić złe bakterie a następnie zasiedlić te dobnre np : https://allegro.pl/oferta/solgar-adv...owa-7838749933 do tego brać enzymy trawienne + l glutamine na uszczelnienie jelit, dam wam znać czy coś pomogło

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-05-05 o 02:35
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 09:53   #2943
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Pracuje w instytucji publicznej, nie powiem jakiej
tak jak mówiłem - u mnie problem w głównej mierze natury psychicznej, nawet pytałem ostatnio w nowej pracy czy wszystko ze mną ok pod tym względem i otrzymałem odpowiedź, że ok.
poza jednym przypadkiem nie słyszałem, żeby ktoś coś komentował o zapachu (raz słyszałem coś takiej: "cuchnie" oraz zaraz po tym "i te perfumy.." - ale nawet nie wiem czy to o mnie).


Zawsze niepokoi mnie to, że jak zaczynam mówić, to ludzie pocierają - choćby tylko raz i nieintensywnie - nos. Nie wiem czy to problem zapachu czy co innego. Ostatnio ucieszyło mnie to, że ludzie pocierają często nos i otwierają okna bo ich gryzą perfumy innych - choćby były ładne. Raz przyszła do mojego pokoju taka kobieta, co miała piękne perfumy. Podeszła do niej sekretarka, bo coś od niej chciała i zaczeła pocierać nos i prawie zatykać buzie. Z naszym skrzywieniem od razu byśmy pomyśleli : o matko znowu śmierdzę.



Pociesza mnie też to, że jak jade pociągami (wawa - kraków)-to ludzie nie reagują wogóle, a przecież w pociągu powinni uciekać z przedziału gdyby było źle


Ostatnio robie sobie codziennie takie płytkie lewatywy po porannym wydalaniu, aby nie zostawało nic w odbycie. Myślę, że to wychodzi na plus.



Czy też tak macie, że jak siedzicie w samochodzie to po 2-3 minutach całe okna po waszej stronie zaparowane?



Prowadzenie własnej kancelarii byłoby chyba optymalne dla mnie bo nigdzie nie musiałbym siedzieć bite godzin w jednym pokoju.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 10:08   #2944
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja nie mam tak, że w aucie parują szyby ode mnie.
Czym robisz te lewatywy? Czy to zdrowe, tzn. nie szkodzi tak co dzień robić lewatywy?

A powiedzcie jak wygląda u Was taki zwykły dzień jak np dziś- brzydko na dworze, okna raczej pozamykane w domu... Jak przebywacie dłużej w jednym pokoju, to czuć 'Waszą obecność'? Czujecie to sami np po wyjściu z pokoju i za chwilę po ponownym wejściu do niego? A reszta domowników to czuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 10:19   #2945
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U mnie rodzina (dalsza i bliższa) raczej nie czuje zapachu.

Jak się siedzi zamkniętym w pokoju to do pewnego stopnia normalne, że może być zaduch czy jakiś średniawy zapach.



Ciekawe jest, że na siłowni nigdy nikt ode mnie nie uciekał,a przecież powinno walić najbardziej...


Z tą gorącą wodą to jest chyba prawda. Po gorącej wodzie otwierają się pory, leje się pot -no i może smród uchodzić. Wydaje mi się, że dobrze jest wziąć prysznic gorący wieczorem, o ile się samemu śpi - a rano w letniej wodzie.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 10:33   #2946
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

No u mnie podobnie właśnie z tym zaduchem...żona czasami tylko zapyta 'kto puścił bąka' ale w 95% przypadków okazuje się, że to któreś z naszych małych dzieci, choć w mojej głowie już rozbrzmiewa alert, że to ja...

Jak powiedziałem o tym co mam mojej mamie, to była taka zdziwiona, że nigdy jej jeszcze takiej nie widziałem. Nigdy nic ode mnie nie czuła...
Wracając do żony, to czasami słyszę od niej tylko ze zaduch w pokoju jest, nigdy nie powiedziała (albo przynajmniej tak na szybko teraz nie pamiętam), żeby śmierdziało jak dłużej siedzę w pokoju.
Miałem też tak, że skóra głowy mi bardzo śmierdziała, nawet na następny dzień po umyciu. Dermatolog stwierdziła, że to nie może być grzybica, ale jednak przepisała szampon lecznicy na grzybicę. Po 3 zastosowaniach, widzę kolosalną różnicę!

Reszta naszej 'tutejszej rodziny' jakie ma doświadczenia w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 11:37   #2947
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Younghero, Waka_on
Jesli mozna zapytać - z jakiego regionu Polski jestescie?
Ja z okolic Zakopanego.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-05, 11:48   #2948
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Górny Śląsk...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 17:56   #2949
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

dolny slask
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 07:21   #2950
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Gregolan, Younghero
Niedawno odnalazlam 'starego' bywalca forum ( od kilku lat przestal się tu udzielac). Jest po dwoch przeszczepach pod kier.dr Pawła Grzesiowskiego, czeka teraz na trzeci. Twierdzi, ze sytuacja z zapachem uległa poprawie. Zdaniem dr Grzesiowskiego jelito cienkie przy SIBO 'zapomina', jak się wytwarza niektore enzymy.

Mielibyscie ochotę pojsc w tym kierunku?
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:19   #2951
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja w tym tygodniu planuje wizytę u gastro i właśnie zamierzam podpytać o sibo, bo prokto mnie tym tematem zainteresował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 13:07   #2952
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Leczyłam SIBO (mialam zdiagnozowane testem oddechowym). U mnie leczenie nie dalo rezultatu. Teraz coraz czesciej spotykam sie z opinią, ze to skomplikowane i moze trwac kilka lat. A przeszczep kalu był stosowany tylko w przypadkach zakazenia clostridium. Byc moze ten zabieg stał się teraz dostępny szerzej, skoro osoba z naszą przypadloscią została mu poddana.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 16:06   #2953
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Drumla, gdzie przyjmuje ten lekarz i ile to kosztuje?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Dobra, już znalazłem. Jutro zadzwonię.
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:33   #2954
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1238526&page=1



O jednej z nas...
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 00:12   #2955
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Gregolan, Younghero
Niedawno odnalazlam 'starego' bywalca forum ( od kilku lat przestal się tu udzielac). Jest po dwoch przeszczepach pod kier.dr Pawła Grzesiowskiego, czeka teraz na trzeci. Twierdzi, ze sytuacja z zapachem uległa poprawie. Zdaniem dr Grzesiowskiego jelito cienkie przy SIBO 'zapomina', jak się wytwarza niektore enzymy.

Mielibyscie ochotę pojsc w tym kierunku?
Ja niedługo spróbuję kuracji xifaxanem + l glutaminą + vivomixx jak to nie pomoże to bardzo chętnie, choć z tego co widzę on jest z warszawy
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 11:23   #2956
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

younghero ja mam zdiagnozowane sibo, brałam xifaxan, vivomix i lglutaminę, jedyne co zauważyłam po takiej kuracji to przestało mi się przelewać w jelitach a po vivomixie zapach stał się bardziej wyczuwalny, intensywnie kałowy, no ale próbuj
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 16:29   #2957
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A powiedzcie mi, ten temat założyła dziewczyna, która (jeśli pamiętam) nazywa się 'Brązowiutka'... Udziela się tutaj jeszcze? Udało jej siępokonać problem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 19:34   #2958
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nic mi nie wiadomo, aby Brązowiutka poradziła sobie z tą chorobą.Kontaktowalam się z Nią co prawda w czasie, kiedy juz się tutaj przestała pojawiać, ale ten ostatni kontakt tez juz był dobrych parę lat temu. Ostatnio probowalam go bez rezultatu odswiezyc.
Kontakt wirtualny jest nietrwały, musimy nawiązac relacje bardziej trwałe, jesli chcemy to wszystko skutecznie ogarnąć.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 10:42   #2959
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

WSZYSCY ZAINTERESOWANI SPOTKANIEM!
Co prawda wspominalam o 10 lipca jako terminie, po ktorym dopiero mozliwe będzie spotkanie, ale jednak moze ono - a nawet powinno - odbyc się trochę wczesniej, ze względu na obecnosc AnnyEweliny , ktora ma do przebycia chyba najdalszą drogę ze wszystkich
Poniewaz nikt nie robił specjalnych zastrzezen dotyczacych początku lipca, co powiecie na konkretny juz termin spotkania w czasie 5-7 lipca???
Gregolan, Gregggg, Ola i kto tam jeszcze chcialby dołączyc (zwolniły się w 'międzyczasie' dwa miejsca)
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-08, 21:21   #2960
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

sorki drumla, ze nie odpisałem na privie.
a gdzie to spotkanie bedzie?
i czy beda osoby, które mają nerwice natręctw na temat zapachów? jest ktos taki wogóle, w szczególnosci w wawie :P ?
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 23:03   #2961
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

JanekArche
Chciałabym, aby doszło do spotkania kilku osob z tego forum u mnie (mieszkam na Podhalu).
A jak się manifestuje ta nerwica natręctw? Podejrzliwym węszeniem wokoł w poszukiwaniu nieprzyjemnych zapachow? Robię tak przez większosc dnia, niestety - i zalozę się, ze nie ja jedna.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 19:55   #2962
waka_on
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

AnnaEweLina -> nie masz jeszcze wyników badań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
waka_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 22:10   #2963
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej,
napisala do mnie brazowiutka Zapachu sie nie pozbyla ale nauczyla sie z nim zyc
Czyli d.pa.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2019-05-09 o 22:14
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 23:19   #2964
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam niepełny, a więc jeszcze niejednoznaczny wynik. Czekam na jego uzupełnienie z niecierpliwością. Wykryto zmianę w jednym allelu badanego genu p.Glu158Lys mogącą pełnić patogenną rolę, tego typu mutacja identyfikowana jest u pacjentów z łagodną lub przejściową formą trimetyloaminurii. Po raz piąty analizują sekwencje eksonu 7 genu FMO3, w obrębie którego występuje zmiana p.Glu308Gly. Dla potwierdzenia choroby muszę wykonać specjalistyczne badanie biochemiczne moczu w Warszawie. Na razie nie znam szczegółów. Wiem tylko, że jest odpłatne. Czekam na ważną informację w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich. Ps. Dziś dla odmiany śmierdzę stęchłymi kwiatami (spontaniczna reakcja pewnego młodzieńca na mój zapaszek i jego określenie, sama nie potrafiłam go nazwać). A wzięłam w ciągu dnia 7 tab węgla i 3 tab chlorofilu... Nadal cuchnęłam, ale inaczej niż zazwyczaj. Jeżeli faktycznie jest to łagodna forma, to strach myśleć jak pachną chorzy z tmau1.
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 20:23   #2965
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

podziwiam tych którzy czują swój zapach, ja nic nie czuję a śmierdzę, czasami jak zjem pizze lub burgera to czuje zapach kupy.A tak to nic.Rozumiem zycie bez picia itp ale nie wyobrażam sobie życia bez jedzenia, jeżeli dietą nie da się tego wyleczyc tylko zminimalizować to wolę jeść niezdrowo i smierdzieć, bo kocham jeść koniec kropka
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 23:09   #2966
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja doskonale wyczuwam emitowane smrodki, ostatnio zapach ewoluuje w kierunku ścieków, szamba pomieszanych z wonią chemii, sklepu z chińskimi towarami, stęchlizny, kwasu. Przyznaję, że najbardziej irytuje mnie fakt ciągłego cuchnięcia mimo wyrzeczeń dietetycznych. Węgiel i chlorofil przynoszą małą poprawę, ratują krytyczne momenty wyrzutów potężnego smrodu przypominającego cuchnące "bąki". Tęsknię za normalnym jedzeniem bez wyrzeczeń i możliwością kontaktu z innymi ludźmi bez zażenowania. Taki mam katalog marzeń odkąd pojawił się problem z zapachem ciała. Zdrowi, doceniajcie każdą chwilę życia!
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 12:21   #2967
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
A jak się manifestuje ta nerwica natręctw? Podejrzliwym węszeniem wokoł w poszukiwaniu nieprzyjemnych zapachow? Robię tak przez większosc dnia, niestety - i zalozę się, ze nie ja jedna.

Lękiem, czy nie śmierdzę oraz wyszukiwaniem dowodów na to że śmierdzę/nie śmierdzę.

Ja mam jeszcze coś takiego, że jak słysze kogoś za ścianą lub za drzwiami to wsłuchuje się dokładnie co ktoś mówi. Często mam tak, że w trakcie dnia, jak wszystko jest szybko, nerwowo, a ja zobacze, że ktoś jakoś bardziej wytrzeszcza oczy czy pociera nos to czasami mi się wydaje, ze ktoś cos mówi na mnie, ale potem, jak dalej posłucham, to się okazuje, że o czymś innym mówią. Trudno to opisać, psychiatra wykluczył kilka lat temu schizofrenię, mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe i obsesyjno - kompulsywne.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 13:00   #2968
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez JanekArche Pokaż wiadomość
Lękiem, czy nie śmierdzę oraz wyszukiwaniem dowodów na to że śmierdzę/nie śmierdzę.

Ja mam jeszcze coś takiego, że jak słysze kogoś za ścianą lub za drzwiami to wsłuchuje się dokładnie co ktoś mówi. Często mam tak, że w trakcie dnia, jak wszystko jest szybko, nerwowo, a ja zobacze, że ktoś jakoś bardziej wytrzeszcza oczy czy pociera nos to czasami mi się wydaje, ze ktoś cos mówi na mnie, ale potem, jak dalej posłucham, to się okazuje, że o czymś innym mówią. Trudno to opisać, psychiatra wykluczył kilka lat temu schizofrenię, mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe i obsesyjno - kompulsywne.
Mam to samo. Tez nasluchuje czy ludzie o mnie mowia ( tzn o moim smrodzie) calyczas wszytskich obserwuje czy aby nie wykazyja sygnalow mojego smrodzenia. Jestem bardzo zestresowana, zajezdzona psychicznie na maxa. Wygladam tez na nerwowa. Ja uwazam ze to skutki naszej choroby i nie ma w tym absolutnie naszej winy bo kazdy inny czlowiek reagowalby tak samo.
Pocieszyla i podbudowala mnie troche postawa Brazowiutkiej, ktora jest blisko mojej filozofii zycia z ta choroba. Jestem zalamana tym, ze nic mi nie pomoglo i chyba sie pogodze ze smierdzeniem bo nie mam innego wyjscia. Nie moge sie doczekac tego az sie spotkamy
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 14:24   #2969
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola, ja również czekam na to spotkanie i mam nadzieję, że pogadamy nie tylko o chorobach. A dla rozluźnienia atmosfery przywiozę ducha puszczy
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 20:01   #2970
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

mam pytanie do osób, które wiedzą na 100% że bardzo śmierdzą i walczą z tym od lat.
czy - i jeśli nie, to dlaczego - próbowały diety na tmau ? (tam się ogranicza takie substancje, które przechodzą w trimetyloaminę).


Z programu naukowego o tmau dowiedziałem się, że dieta pomaga (to logiczne, że jeśli ograniczy się produkty, które metaboluizują w to, co śmierdzi, to smród musi ustąpić). Jeślibyście wypróbowali takie coś z 2 - 3 tygodnie i jeśliby to zadziałało to może macie rozwiązanie.
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 05:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.