Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-29, 13:19   #31
Vikiwero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Codziennie piszemy i pytamy jak leci tylko on pracuje od rana do wieczora, a ja się uczę, ćwiczę itp. Rutyna
Vikiwero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 13:53   #32
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Vikiwero Pokaż wiadomość
Codziennie piszemy i pytamy jak leci tylko on pracuje od rana do wieczora, a ja się uczę, ćwiczę itp. Rutyna
Macie jakies wspolne zainteresowania, nawet durne filmy czy seriale albo muzyka?
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 13:56   #33
Vikiwero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Niestety strasznie różnimy się pod tym względem, ale lubimy pare takich samych zespołów, mamy podobne poczucie humoru, i razem ćwiczymy na siłowni.
Vikiwero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 17:33   #34
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Nie wiem co to za praca go czeka przez te 2 tygodnie, że już się tak martwisz na zapas, ale stwierdzam jedno: zaintetesowani sobą ludzie zawsze znajdą jakiś moment na zadzwonienie, czy chociażby smsa. Jeżeli on nie znajdzie, to się wtedy dobrze zastanów, czy taka relacja Ci odpowiada.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 17:56   #35
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za praca go czeka przez te 2 tygodnie, że już się tak martwisz na zapas, ale stwierdzam jedno: zaintetesowani sobą ludzie zawsze znajdą jakiś moment na zadzwonienie, czy chociażby smsa. Jeżeli on nie znajdzie, to się wtedy dobrze zastanów, czy taka relacja Ci odpowiada.
Ale autorka troche wyolbrzymia, bo sama napisała, że wymieniają kilka wiadomości dziennie i spotykali się codziennie, a teraz kilka dni w tygodniu. Ciekawe jak wygladalo ich pisanie na początku skoro poznali się przez internet i z jakiegoś powodu się spotkali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 18:06   #36
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Ale dlaczego Ty się stawiasz na pozycji jakiegoś dodatku? Cóż to za głupoty, że kobiety odchodzą, a sukces zawodowy zostaje? Zazwyczaj dla ludzi ważne i potrzebne do szczęścia i spelnienia jest i to, i to. Kto Ci tak powiedział? Mam nadzieję, że nie on, bo jeśli on, to bym wiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:43   #37
Vikiwero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Pisanie było okej, ale tez czasami pisał, ze odezwie się po pracy itp... a wtedy nie miał jeszcze takiego mlynu

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Nieee on nigdy czegos takiego mi nawet nie zasugerował. Ważne dla mnie jest, aby on się realizował. Nie chce być dodatkiem oczywiście, ale nasza znajomość to zaledwie 2 miesiące, wiec w tak ważnym dla niego okresie zawodowym rozumiem, ze stawia na siebie, bo pracował na to przez wiele wiele lat.
Vikiwero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 20:46   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Vikiwero Pokaż wiadomość
(...)
Nieee on nigdy czegos takiego mi nawet nie zasugerował. Ważne dla mnie jest, aby on się realizował. Nie chce być dodatkiem oczywiście, ale nasza znajomość to zaledwie 2 miesiące, wiec w tak ważnym dla niego okresie zawodowym rozumiem, ze stawia na siebie, bo pracował na to przez wiele wiele lat.
Będzie chciał, to znajdzie czas, aby się odezwać. Ludzie i mając młyn w pracy jakoś związki utrzymują. Staraj się zachować balans między rozumieniem jego sytuacji, a szanowaniem własnego czasu i uczuć. Przekonasz się za 2 tygodnie jak to będzie wyglądało.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:55   #39
Vikiwero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Jasne! Ale ciagle mamy kontakt Może nie telefoniczny ( bo ja na poczatku znajomosci to zaznaczyłam, ze nie lubię rozmawiać przez telefon ... on tez i może tak zakodował) ale kontakt mamy. Pewnie dam znac jak to się potoczyło ... może jak trochę odpuszczę to będzie lepiej.
Vikiwero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 21:06   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sporadyczny kontakt przez internet z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Vikiwero Pokaż wiadomość
Jasne! Ale ciagle mamy kontakt Może nie telefoniczny ( bo ja na poczatku znajomosci to zaznaczyłam, ze nie lubię rozmawiać przez telefon ... on tez i może tak zakodował) ale kontakt mamy. Pewnie dam znac jak to się potoczyło ... może jak trochę odpuszczę to będzie lepiej.
Ja bym się jednak przełamała od czasu do czasu do rozmowy przez telefon. Przecież możesz zadzwonić, upewniwszy się wcześniej, że ma chwilę. Przez telefon jednak słyszy się głos, ton, można bardziej żywo pożartować... poświntuszyć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 22:06:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.