Singielki 25+ cz. XV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-29, 22:58   #31
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Chodzi mi o to ,ze status majatkowy nie swiadczy o zaradnosci czlowieka - chocby przez to ,ze dwie osoby moga zaczynac z roznych poziomow .

Ja np. pochodze z niezamoznej rodziny ,a mojego kumpla rodzice sa milionerami i wlascicielami duzego przedsiebiorstwa - on nigdy nie musial ciezko pracowac bo wszystko mial na tacy





Co do wycieczek , przykladowo skoro ja zarabiam 4-5 krotnie wiecej od dziewczyny to dkaczego mialbym nie wziac proporcjonalnie tyle samo wiecej kosztow takiej podrozy?

Gdybysmy sie ograniczali tylko do budzetu dziewczyny nie moglibysmy odwiedzic wielu miejsc ktore chcialbym zobaczyc...
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 23:03   #32
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Jak to bez doświadczenia! Mówił, że mogę zapytać jego byłe o to jak traktuje kobiety!

Tacy istnieją, serio. Znam podobnego... Zagłaska kobietę na śmierć i uważa się za super chłopaka.

Ten piosenkarz miał trochę ruchy jak gej. Ten co chciał się przyjaźnić na początku i taki szlachetny, że nie chce seksu. A najlepsze jest to, że na insta ma zdjęcia z ludźmi co najmniej o 10 cm niższymi, a okazało się, że jest mojego wzrostu. Czyli celowo musiał wybierać fotki z bardzo niskimi kolegami. xD

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to ,ze status majatkowy nie swiadczy o zaradnosci czlowieka - chocby przez to ,ze dwie osoby moga zaczynac z roznych poziomow .

Ja np. pochodze z niezamoznej rodziny ,a mojego kumpla rodzice sa milionerami i wlascicielami duzego przedsiebiorstwa - on nigdy nie musial ciezko pracowac bo wszystko mial na tacy

Co do wycieczek , przykladowo skoro ja zarabiam 4-5 krotnie wiecej od dziewczyny to dkaczego mialbym nie wziac proporcjonalnie tyle samo wiecej kosztow takiej podrozy?

Gdybysmy sie ograniczali tylko do budzetu dziewczyny nie moglibysmy odwiedzic wielu miejsc ktore chcialbym zobaczyc...
Ale tu nie chodzi o bycie milionerem, tylko o bycie zaradnym. Jesteś informatykiem, więc myślę, że nie zarabiasz najniższej i przeciętna kobieta mogłaby się czuć bezpiecznie finansowo przy tobie.

Oczywiście, że możesz i jest to miłe z twojej strony, a jeżeli ma się tradycyjną rodzinę to moim zdaniem nawet powinno tak być. Mi by się jednak nie podobało, gdyby druga strona tego od początku wymagała.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-29 o 23:04
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 23:05   #33
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Jak to bez doświadczenia! Mówił, że mogę zapytać jego byłe o to jak traktuje kobiety!

Tacy istnieją, serio. Znam podobnego... Zagłaska kobietę na śmierć i uważa się za super chłopaka.

Ten piosenkarz miał trochę ruchy jak gej. Ten co chciał się przyjaźnić na początku i taki szlachetny, że nie chce seksu. A najlepsze jest to, że na insta ma zdjęcia z ludźmi co najmniej o 10 cm niższymi, a okazało się, że jest mojego wzrostu. Czyli celowo musiał wybierać fotki z bardzo niskimi kolegami. xD[COLOR="Silver"]
O nie...Jakby ktoś mnie zapytał o największy 'turn off' jeśli chodzi o facetów to na pierwszym miejscu byliby to zniewieściali faceci. Nic mnie bardziej nie odpycha.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 23:08   #34
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja myślałam, że może tacy będą mnie lepiej traktować niż ci super męscy. xD Sam powiedział kiedyś, że interesuje się szamponami i kiedyś słyszał, że to gejowskie. Nie spodobało mi się jego zachowanie, ale w wiadomościach był całkiem inny - pewny siebie i dużo flirtu, więc zgoniłam to na stres. A na żywo kompletnie inna osoba - koleżanka po prostu.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-30 o 06:09
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 23:46   #35
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Jak to bez doświadczenia! Mówił, że mogę zapytać jego byłe o to jak traktuje kobiety!

Tacy istnieją, serio. Znam podobnego... Zagłaska kobietę na śmierć i uważa się za super chłopaka.

Ten piosenkarz miał trochę ruchy jak gej. Ten co chciał się przyjaźnić na początku i taki szlachetny, że nie chce seksu. A najlepsze jest to, że na insta ma zdjęcia z ludźmi co najmniej o 10 cm niższymi, a okazało się, że jest mojego wzrostu. Czyli celowo musiał wybierać fotki z bardzo niskimi kolegami. xD

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Ale tu nie chodzi o bycie milionerem, tylko o bycie zaradnym. Jesteś informatykiem, więc myślę, że nie zarabiasz najniższej i przeciętna kobieta mogłaby się czuć bezpiecznie finansowo przy tobie.

Oczywiście, że możesz i jest to miłe z twojej strony, a jeżeli ma się tradycyjną rodzinę to moim zdaniem nawet powinno tak być. Mi by się jednak nie podobało, gdyby druga strona tego od początku wymagała.

Związki długości do tygodnia się nie liczą
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 23:52   #36
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Hahaha a 8 dni już tak? xD Na razie mi nie odpisał, więc nie wiem czy się coś więcej dowiem o tym ciekawym okazie.

Edit. Cd.

- Wiesz co... to brzmi dziwnie. Nie mam zamiaru traktować nikogo jak króla. W związku powinno traktować się drugą osobę jak partnera.
- Nie chodziło mi o to, aby dosłownie być komuś posłusznym i być jego niewolnikiem. Mówiłem o tym, aby traktować chłopaka dobrze jakby był wyjątkowy niczym z rodziny królewskiej, ponieważ w taki sam sposób będę traktował swoją kobietę. I będę ją zawsze szanował, traktował jak królową. Nie jestem narcyzem, jestem PEWNY SIEBIE i wiem co mógłbym wnieść do relacji. Szanując kobietę przyczyniłbym się do zmotywowania jej do tego, aby była swoją najlepszą wersją. Związek nie miałby sensu, gdybym nie mógł poprawić jakości jej życia lub gdybym miał ciągnąć ją w dół. Kobiety są INNĄ RASĄ i tak, zasługują na specjalne traktowanie.
Gdy jestem w związku, ona zawsze jest na pierwszym miejscu przede mną. Jestem finansowo stabilny, gotowy do założenia rodziny i do utrzymywania jej. Chcę zbudować MY, rodzinę i iść przez życie razem.

Mandy, czy to jest to bycie narcyzem? Bo mam tego znajomego, który ma identyczny tok myślenia i ciągle mu nie możemy wytłumaczyć, że traci dziewczyny przez osaczanie, a nie przez to, że glupie kobiety nie potrafią docenić dobrych chłopaków...

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-30 o 06:09
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 06:53   #37
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku.Mam te same odczucia.
A tak poza tym - cudny blog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 07:29   #38
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny... czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Co jest nie tak z tym kolesiem? Bo sama nawet nie umiem tego nazwać... (Przeredagowałam, żeby oryginału nie wstawiać.)



- Szukasz czegoś na poważnie?

- Tak, dokładnie. Poważny związek to jest to czego szukam. Na początku muszę Cię zapytać, czy jesteś w stanie wziąć krótki urlop 4 razy w roku, bo bardzo lubię podróżować. Poza tym chcę tylko uczciwości, lojalności i radości z bycia razem. Zależy mi na tym, aby być drużyną. Jeżeli dla dziewczyny to też będzie ważne, to mogę znieść dużo. Chcę kobiety, której mogę wysłać kwiaty co tydzień, zaprosić na noc raz w tygodniu (bardzo ważne jest dla mnie to, żeby nie używać telefonu na randce), zawsze wysyłam co miesiąc dziewczynę na masaż i paznokcie. Wierzę, że bycie dżentelmenem jest ważne i że kobiety zasługują na to, aby traktować je jak królowe. Otwieram drzwi, daję moją bluzę, gdy jest zimno i każdego dnia mówię jaka jest piękna. Chcę, żeby kobieta siedziała w samochodzie dopóki nie otworzę jej drzwi i chcę, żeby czekała na mnie przed wejściem do samochodu, ale gdy o tym zapomnę może sama sobie otworzyć.

- Dlaczego chcesz wysyłać swoją dziewczynę na paznokcie? Myślałam, że to nasza sprawa czy pójdziemy na paznokcie, czy nie...

- Nie... to jest jego sprawa także! Szczególnie, że dziewczyna używa tych paznokci potem do tego, aby drapać swojego chłopaka po głowie czy brodzie!

-- A jeżeli ona nie chce mieć zrobionych paznokci?

- Zaakceptuję to! Chcę traktować swoją kobietę jak królową. Jeżeli ona jest szczęśliwa, uczciwa i lojalna, traktuje mnie jak KRÓLA, dbamy razem o związek jako drużyna to wtedy małe problemy się nie liczą. Myślę, że liczą się czyny, nie słowa. Rozmowa nie jest moją mocną stroną. Miałem kobiety, które mówiły dużo pięknych słów, ale nie pokrywało się to z ich czynami.

MOJE BYŁE mogą Ci powiedzieć jak dobrze je traktowałem. Po związku ze mną ich standardy zostały podwyższone i już nigdy więcej nie będą umawiać się z dupkami.



KTÓRA CHCE BYĆ KRÓLOWĄ???
Strasznie to jest takie przeteoretyzowane. Ma już w głowie cały schemat gotowej relacji i szuka dziewczyny, którą może w nim zamknąć. Grafik na kwiaty, paznokcie, urlop. Do tego jakieś lekkie sugestie na sponsoring.
Do mnie kiedyś otwarcie jakiś facet rzucił ofertą sponsoringu, ale to chociaż było szczere i od razu wiedziałam o co mu chodzi. Też przedstawił warunki relacji na start.
Temu Twojemu coś się chyba pomieszało. Jakby pomyliły mu się relacje międzyludzkie z biznesem. Konkretna umowa, osobna kartka na każdą sferę życia, ba, nawet rekomendacje od poprzednich klientów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 07:40   #39
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Hahaha a 8 dni już tak? xD Na razie mi nie odpisał, więc nie wiem czy się coś więcej dowiem o tym ciekawym okazie.

Edit. Cd.

- Wiesz co... to brzmi dziwnie. Nie mam zamiaru traktować nikogo jak króla. W związku powinno traktować się drugą osobę jak partnera.
- Nie chodziło mi o to, aby dosłownie być komuś posłusznym i być jego niewolnikiem. Mówiłem o tym, aby traktować chłopaka dobrze jakby był wyjątkowy niczym z rodziny królewskiej, ponieważ w taki sam sposób będę traktował swoją kobietę. I będę ją zawsze szanował, traktował jak królową. Nie jestem narcyzem, jestem PEWNY SIEBIE i wiem co mógłbym wnieść do relacji. Szanując kobietę przyczyniłbym się do zmotywowania jej do tego, aby była swoją najlepszą wersją. Związek nie miałby sensu, gdybym nie mógł poprawić jakości jej życia lub gdybym miał ciągnąć ją w dół. Kobiety są INNĄ RASĄ i tak, zasługują na specjalne traktowanie.
Gdy jestem w związku, ona zawsze jest na pierwszym miejscu przede mną. Jestem finansowo stabilny, gotowy do założenia rodziny i do utrzymywania jej. Chcę zbudować MY, rodzinę i iść przez życie razem.

Mandy, czy to jest to bycie narcyzem? Bo mam tego znajomego, który ma identyczny tok myślenia i ciągle mu nie możemy wytłumaczyć, że traci dziewczyny przez osaczanie, a nie przez to, że glupie kobiety nie potrafią docenić dobrych chłopaków...
Ciężko powiedzieć, czy to narcyz. Czasami ciężko zdiagnozować od razu.

Na pewno coś z nim nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

A ja chciałabym wam powiedzieć, że mój komornik w tym miesiącu zrobił się nie do poznania , odzywa się codziennie, proponuje spotkania, interesuje się mną .
No szok, myślałam, że z całej tej trójki to on będzie miał wywalone, bo wiecie jaki z nim był kontakt dotychczas - raz w tygodniu
Nie wiem, co mu się stało, ale koleżanki się śmieją, że się zakochał

Poza tym jest mi bardzo przykro, bo mojemu dobremu koledze niestety nie udało się zdać tego egzaminu na aplikację, a doskonale wiem, że to ogarnięty i mądry chlopak. Niestety te egzaminy to czasami loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 07:45   #40
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Mandy - a to idzie w stronę związku? W sensie - tego bys chciala?

Przykro mi. A kolega ma jakiś plan B.?

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Przytul mnie dzisiaj - co to za typ nie mam słów
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:25   #41
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Hejka!
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 08:38   #42
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Jak tak czytam to forum i patrzę wstecz na swoje znajomości to nasuwa mi się tak refleksja, że bardzo często ludzie nie potrafią słuchać drugiej osoby.. wiem że to taki frazes jeśli chodzi o komunikację, ale smutno mi się robi jak ktoś nowy zakłada wątek o problemach w związku i jedna z pierwszych osób komentuje i pyta czy ta osoba poinformowała partnera o problemie a ta osoba odpisuje że tak...

Dla mnie to jest jakaś forma porażki w związku, jak ludzie muszą iść na forum i pytać się obcych ludzi na temat problemów, o których informują partnera / partnerkę..

Nie wiem z czego wynika ten brak umiejętności słuchania i postawienia się po stronie tej osoby.
Jak kilka lat temu byłam w związku to mój partner miał ze mną ten sam problem - mówił mi o jednej kwestii non stop a ja po prostu myślałam, że przesadza, że przecież to nie jest żaden problem...
Aż w końcu ze mną zerwał - i miał rację.
Bardzo dużo się nauczyłam na podstawie tej relacji i teraz inaczej podchodzę i naprawdę staram się słuchać ... ale też oczekuję tego od drugiej strony.

Wychodzę z założenia, że jak ktoś mi już o czymś mówi, to znaczy że jest to ważne dla tej osoby i muszę się do tego ustosunkować... może to przychodzi z wiekiem, z jakąś dojrzałością.. nie wiem, ale kurczę jak czytam to forum to wydaje mi się że to jest główny powód rozstań - informowanie partnera o jakiś swoich potrzebach, przemyśleniach a druga strona nic sobie z tego nie robi..
Może potrzeba to jakiegoś systemu, tak że kiedy naprawdę to jest problem, żeby się razem umówili ze powiedzą sobie 'TO JEST DLA MNIE WAŻNE' na koniec, pod warunkiem że nie będą tym świechtać i naprawdę używać w sytuacjach które są dla nich ważne. Tak jakby powiedzieć 'słuchaj, bo już nie wytrzymuję, zrób coś z tym bo mnie to krzywdzi, krzywdzi to nasz związek...'
Wiesz co, myślę, że to nie jest kwestia umiejętności słuchania, a niedopasowanie się. Ludzie znajdują kogoś z kim chcą być, bo jest chemia, bo to rozsądne, bo po dłuższym czasie trafiki na kogoś kto ma ręce i nogi i zwyczajnie nie chcą, żeby ta bańka iluzji pękła. Nie chcą być sami. Więc stają na głowie, żeby reanimować związek, no ale do tanga trzeba dwojga.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to ,ze status majatkowy nie swiadczy o zaradnosci czlowieka - chocby przez to ,ze dwie osoby moga zaczynac z roznych poziomow .

Ja np. pochodze z niezamoznej rodziny ,a mojego kumpla rodzice sa milionerami i wlascicielami duzego przedsiebiorstwa - on nigdy nie musial ciezko pracowac bo wszystko mial na tacy


Co do wycieczek , przykladowo skoro ja zarabiam 4-5 krotnie wiecej od dziewczyny to dkaczego mialbym nie wziac proporcjonalnie tyle samo wiecej kosztow takiej podrozy?

Gdybysmy sie ograniczali tylko do budzetu dziewczyny nie moglibysmy odwiedzic wielu miejsc ktore chcialbym zobaczyc...
Wiadomo, nie ma reguły. Ale co jeśli ktoś czuje powołanie do czegoś, co nie przynosi dużych pieniędzy?

Co do płacenia za drugą osobę - kwestia indywidualna. Dla jednej pary taki układ jest okej, dla drugiej to poniżające. Nie ma jednego przepisu i stwierdzenia że TAK MA BYĆ. Nigdy nie rozumiem dlaczego ludzie się o to kłócą.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, czy to narcyz. Czasami ciężko zdiagnozować od razu.

Na pewno coś z nim nie tak



[/COLOR]A ja chciałabym wam powiedzieć, że mój komornik w tym miesiącu zrobił się nie do poznania , odzywa się codziennie, proponuje spotkania, interesuje się mną .
No szok, myślałam, że z całej tej trójki to on będzie miał wywalone, bo wiecie jaki z nim był kontakt dotychczas - raz w tygodniu
Nie wiem, co mu się stało, ale koleżanki się śmieją, że się zakochał

Poza tym jest mi bardzo przykro, bo mojemu dobremu koledze niestety nie udało się zdać tego egzaminu na aplikację, a doskonale wiem, że to ogarnięty i mądry chlopak. Niestety te egzaminy to czasami loteria.
Powiem Ci szczerze, że już nie nadążam który to który
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:39   #43
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Hejka!
hejka, co tam u ciebie?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:49   #44
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88170989]Mandy - a to idzie w stronę związku? W sensie - tego bys chciala?

Przykro mi. A kolega ma jakiś plan B.?

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Przytul mnie dzisiaj - co to za typ nie mam słów[/QUOTE]Nie wiem w jakim kierunku to idzie zobaczymy

Kolega niestety nie ma, podejdzie za rok raz jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 09:50   #45
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Hahaha a 8 dni już tak? xD Na razie mi nie odpisał, więc nie wiem czy się coś więcej dowiem o tym ciekawym okazie.

Edit. Cd.

- Wiesz co... to brzmi dziwnie. Nie mam zamiaru traktować nikogo jak króla. W związku powinno traktować się drugą osobę jak partnera.
- Nie chodziło mi o to, aby dosłownie być komuś posłusznym i być jego niewolnikiem. Mówiłem o tym, aby traktować chłopaka dobrze jakby był wyjątkowy niczym z rodziny królewskiej, ponieważ w taki sam sposób będę traktował swoją kobietę. I będę ją zawsze szanował, traktował jak królową. Nie jestem narcyzem, jestem PEWNY SIEBIE i wiem co mógłbym wnieść do relacji. Szanując kobietę przyczyniłbym się do zmotywowania jej do tego, aby była swoją najlepszą wersją. Związek nie miałby sensu, gdybym nie mógł poprawić jakości jej życia lub gdybym miał ciągnąć ją w dół. Kobiety są INNĄ RASĄ i tak, zasługują na specjalne traktowanie.
Gdy jestem w związku, ona zawsze jest na pierwszym miejscu przede mną. Jestem finansowo stabilny, gotowy do założenia rodziny i do utrzymywania jej. Chcę zbudować MY, rodzinę i iść przez życie razem.

Mandy, czy to jest to bycie narcyzem? Bo mam tego znajomego, który ma identyczny tok myślenia i ciągle mu nie możemy wytłumaczyć, że traci dziewczyny przez osaczanie, a nie przez to, że glupie kobiety nie potrafią docenić dobrych chłopaków...
Jeśli ma więcej, niż 19 lat, to on tych byłych chyba jednak nie miał
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 12:34   #46
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Z tym osaczaniem to tez roznie mozna zdefiniowac - jesli ktos sie rzeczywiscie interesuje druga osoba , martwi sie o nia to tez niektore osoby postrzegaja jako osaczanie
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 14:28   #47
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Rany, gdyby te jego elaboraty były z humorem to rozumiem że fajnie popisać dla rozrywki, ale czemu tego creepa rozkminiasz i szukasz potwierdzenia czy narcyz czy inny typ? Ja nawet czytając czuje się niekomfortowo.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 14:43   #48
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Przytul, padłam 😂 Przesmieszne te oczekiwania związkowe, faktycznie jakby spisał cała umowę i dawal kandydatkom do przeczytania zanim się zdecydują. Ale! Trzeba mu przyznać, że swoje zobowiązania też wypunktowal 😂



Tola - no mi się właśnie tak mój jedyny dłuższy związek rozpadł. Ile można prosić w kółko o to samo
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 15:21   #49
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A ja chciałabym wam powiedzieć, że mój komornik w tym miesiącu zrobił się nie do poznania , odzywa się codziennie, proponuje spotkania, interesuje się mną .
No szok, myślałam, że z całej tej trójki to on będzie miał wywalone, bo wiecie jaki z nim był kontakt dotychczas - raz w tygodniu
Nie wiem, co mu się stało, ale koleżanki się śmieją, że się zakochał

Poza tym jest mi bardzo przykro, bo mojemu dobremu koledze niestety nie udało się zdać tego egzaminu na aplikację, a doskonale wiem, że to ogarnięty i mądry chlopak. Niestety te egzaminy to czasami loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odzywa się codziennie? Super! Chyba się nie spodziewałyśmy, że coś z tego będzie. Jak widać zawsze są jakieś wyjątki od reguły...

Znam osoby, które 4 razy podchodziły i w końcu się udało.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88171059]Wiesz co, myślę, że to nie jest kwestia umiejętności słuchania, a niedopasowanie się. Ludzie znajdują kogoś z kim chcą być, bo jest chemia, bo to rozsądne, bo po dłuższym czasie trafiki na kogoś kto ma ręce i nogi i zwyczajnie nie chcą, żeby ta bańka iluzji pękła. Nie chcą być sami. Więc stają na głowie, żeby reanimować związek, no ale do tanga trzeba dwojga. [/QUOTE]

Tak, to prawda. Wiele osób opiera związek tylko na chemii (przyznaję, że ja dotychczas też), a po latach okazuje się, że nic ich nie łączy. Mówią, że przecież się kochają, a tak naprawdę nawet się nie akceptują, tylko chcieliby siebie nawzajem zmieniać.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Z tym osaczaniem to tez roznie mozna zdefiniowac - jesli ktos sie rzeczywiscie interesuje druga osoba , martwi sie o nia to tez niektore osoby postrzegaja jako osaczanie
Ale co innego ciągly kontakt i zainteresowanie, a co innego pisanie miliona wiadomości i wtrącanie się w to, kiedy dziewczyna idzie na paznokcie, bo przecież ona te paznokcie dla niego robi!

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Rany, gdyby te jego elaboraty były z humorem to rozumiem że fajnie popisać dla rozrywki, ale czemu tego creepa rozkminiasz i szukasz potwierdzenia czy narcyz czy inny typ? Ja nawet czytając czuje się niekomfortowo.
Dlatego, bo przypomina mi tego znajomego coraz bardziej. On mnie tysiące razy pytał co jest nie tak, że dziewczyny tak szybko zrywają i swoimi słowami nie potrafię mu wytłumaczyć tego tak, aby zrozumiał. Śmieszy i przeraża mnie to jednocześnie.

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Przytul, padłam �� Przesmieszne te oczekiwania związkowe, faktycznie jakby spisał cała umowę i dawal kandydatkom do przeczytania zanim się zdecydują. Ale! Trzeba mu przyznać, że swoje zobowiązania też wypunktowal ��
I każdy związek będzie taki sam jak z jego byłymi.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-30 o 15:24
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 08:56   #50
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Przytul, no ja nie wiem na co Ty narzekasz, przecież byle są zachwycone, wystawily dobre referencje haha 😂
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 09:39   #51
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Powoli zaczyna wracać smak i węch!
Jeszcze nie to co było, ale już nie mam wrażenia że jem papier i piję czystą wodę
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 10:01   #52
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88173703]Powoli zaczyna wracać smak i węch!
Jeszcze nie to co było, ale już nie mam wrażenia że jem papier i piję czystą wodę[/QUOTE]

super
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 11:10   #53
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Alexis super

Jak widac koronka nie taka straszna
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 12:53   #54
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 054
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88173703]Powoli zaczyna wracać smak i węch!
Jeszcze nie to co było, ale już nie mam wrażenia że jem papier i piję czystą wodę[/QUOTE]
O, Ty też masz koronę! Powiedz, po ilu Ci one wróciły? Bo ja straciłam 3 dni temu i oszaleć można A już kilka dni wcześniej zauważyłam, że zaczyna się coś z nimi dziać. Już fantazjuję na temat tego, co będę piła i jadła, jak mi wreszcie wrócą Życie bez nich byłoby okropne...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Alexis super

Jak widac koronka nie taka straszna
No nie wiem, ja przez pierwsze 2 dni byłam ekstremalnie słaba i miałam stan podgorączkowy, do teraz mnie kłuje i pobolewa w płucach, trochę się martwię. Za jakiś czas sobie chyba strzelę RTG żeby zobaczyć, czy wszystko ok.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:05   #55
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Alexa, ekstra!
LhunLai, a co u Ciebie?
Pandora, jak tam rozmowa o pracę?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:08   #56
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

No tak ale oslabienie i stan podgoraczkowy nie jest chyba takie straszne i jest to kiepski powod na zamykanie swiatowej gospodarki w wyniku ktorej wiele firm popadalo a miliony stracilo prace
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:23   #57
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Rozmowa... poprosiłam o mozliwosc rozmowy zdalnej, bo fizycznie okres tak mi daje w kość, że niestety ledwo siedzę. I to szczęście w nieszczęściu... Warunki fatalne i nawet dla najfajniejszej pracy na świecie nie będe pracowała za takie pieniądze :|
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:27   #58
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
No tak ale oslabienie i stan podgoraczkowy nie jest chyba takie straszne i jest to kiepski powod na zamykanie swiatowej gospodarki w wyniku ktorej wiele firm popadalo a miliony stracilo prace

Zamykanie gospodarki nie, restrykcje tak
Inaczej spotkamy się ze scenariuszem włoskim a jeśli zachorowania będą rosły wykładniczo to w pewnym momencie zabraknie łóżek w szpitalach o respiratorach nie wspominając


[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88174486]Rozmowa... poprosiłam o mozliwosc rozmowy zdalnej, bo fizycznie okres tak mi daje w kość, że niestety ledwo siedzę. I to szczęście w nieszczęściu... Warunki fatalne i nawet dla najfajniejszej pracy na świecie nie będe pracowała za takie pieniądze :|[/QUOTE]


Pandorka, gdzie ta praca??? W jakim mieście? I czemu fatalne warunki? Kiepska pensja czy coś jeszcze?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:30   #59
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

W Gdansku, wiec miasto do najtanszych nie nalezy.
A do tego coś kręcili przy zakresie obowiązków. Nie warto...

IPN
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:34   #60
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88174511]W Gdansku, wiec miasto do najtanszych nie nalezy.
A do tego coś kręcili przy zakresie obowiązków. Nie warto...

IPN[/QUOTE]
eee, lipa W takim razie faktycznie dobrze, że ta rozmowa była zdalna i nie traciłaś kasy i czasu na dojazd.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.