Szkoła policealna Cosinus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 19:43   #1
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352

Szkoła policealna Cosinus


Witam. Tak więc: Chciałabym się zapisać do szkoły policealnej Cosinus ale nie wiem czy jeszcze mogę. W sensie czy mogą mnie jeszcze przyjąć (dziś się zarejestrowałam) czy skoro zajęcia zaczynają się początkiem września to już nie przyjmują nowych osób? Zaczęłam myśleć o tym dopiero teraz, bo dopiero wczoraj dowiedziałam się ostatecznie, że ze studiów nici POMÓŻCIE
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:01   #2
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Przyjmują. Idź śmiało
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 08:01   #3
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Przyjmują. Idź śmiało
dziekuje dzis sie tam wybiore
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:16   #4
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

jasne, nabór wciąż trwa z tego co mi wiadomo
a wiesz juz an co chcesz isc?
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:29   #5
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez superstarr Pokaż wiadomość
jasne, nabór wciąż trwa z tego co mi wiadomo
a wiesz juz an co chcesz isc?
na rachunkowość
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:27   #6
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Witam bardzo serdecznie. Mam pytanko i prosbe o szybka odpowiedz myslalam o cosinusie na kierunku organizacji reklamy. Czy mozecie cos powiedziec o tej szkole? Czy szkola naprawde jest bezplatna od a do z? Jak trudne sa egzaminy ? Jaka jest wasza opinia na temat tej szkoly? Bo myslalam tez nad progresem, nova i teb -ten sam kierunek ( szukalam tylko bezplatnych) jaka byscie polecili w katowicach? Moze ktos z was chodzil tam i cos powie ciekawego na ten temat? czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez kika101
Czas edycji: 2010-09-17 o 22:30
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:38   #7
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez kika101 Pokaż wiadomość
Witam bardzo serdecznie. Mam pytanko i prosbe o szybka odpowiedz myslalam o cosinusie na kierunku organizacji reklamy. Czy mozecie cos powiedziec o tej szkole? Czy szkola naprawde jest bezplatna od a do z? Jak trudne sa egzaminy ? Jaka jest wasza opinia na temat tej szkoly? Bo myslalam tez nad progresem, nova i teb -ten sam kierunek ( szukalam tylko bezplatnych) jaka byscie polecili w katowicach? Moze ktos z was chodzil tam i cos powie ciekawego na ten temat? czekam na odpowiedzi.
no tak, szkola jest za free, jak to mowia- nie ma zadnych ukrytych kosztów :P. O ktore egzaminy pytasz? w sumie te egz na zaliczenie, nie byly takie straszne- zajecia wczesniej zawsze mielismy jakas powtorke, nauczyciel mowil, na co nalezy zwrocic uwage- naprawde do przezycia, natomiast zawodowy, w sumie tez nie bylo tak zle, bo mielismy fakultety(te zbezplatne) ze szkoły i tam tłuklismy co i jak moze byc na egz. mysle, ze cosinus fajnie przygotowal nas do egz koncowego i bylismy w szoku, bo nie byl az tak trudny
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 23:48   #8
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Mam pytanie. Czy w tej szkole cosinus są tylko legitymacje czy też indeksy? Jeżeli nie to w jakiej szkole tak jest, lub czy w ogóle tak jest gdzieś w policealnej
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 07:11   #9
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez kika101 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy w tej szkole cosinus są tylko legitymacje czy też indeksy? Jeżeli nie to w jakiej szkole tak jest, lub czy w ogóle tak jest gdzieś w policealnej
no u nas( w cosinusie) są i były indeksy, legitymacje tez - jak w normalnej szkole
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 23:50   #10
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

a co myslici o omega ? W katowicach, byl ktos tam z was? pytam o organizacje reklamy 2 miesiace praktyk darmowy kierunek..
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 16:28   #11
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez kika101 Pokaż wiadomość
a co myslici o omega ? W katowicach, byl ktos tam z was? pytam o organizacje reklamy 2 miesiace praktyk darmowy kierunek..
właściwie w każdej szkole policealnej są 2 miesiące praktyk to odrobienia, wiec this same....
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 16:54   #12
mazgotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

w styczniu tego roku skończyłam administracje w cosinusie, egzaminy zawodowe zdane, mysle ze to dzięki fakultetom jakie cosinus zapewnia w ostatnim semestrze nauki, nie zdały te osoby które na fakultety nie przychodziły. na każdym semestrze pisałam prace zaliczeniową z każdego przedmiotu dzięki której mogłam przystąpić do egzaminów semestralnych. praktycznie do każdego takiego egzaminu bylismy przygotowywani a jak nie to w trakcie zajęć wykładowca podpowiadał na co zwrócić większą uwagę. praktyki do przeżycia legitymacje dostałam bez problemu jak i zaświadczenia i naprawdę za nic nie płaciłam ogólnie szkołe wspominam bardzo miło

mam nadzieje że info choć troche przydatne
mazgotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 00:52   #13
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Mazgotka Tak, bardzo mi pomogłaś Kiedy pytałam osoby uczęszczające, wszystkie (no dobra 2 ) chwaliły sobie tą szkolę, więc zapisałam się do cosinusa. Fajnie by było poznać kogoś na tym samym semestrze w Organizacji reklamy

Mazgotka: A powiedz mi, trudno było znaleźć biuro do praktyk? Jak przyszli pracodawcy patrzą na ukończoną szkołę policealna?
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:02   #14
mazgotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez kika101 Pokaż wiadomość
Mazgotka Tak, bardzo mi pomogłaś Kiedy pytałam osoby uczęszczające, wszystkie (no dobra 2 ) chwaliły sobie tą szkolę, więc zapisałam się do cosinusa. Fajnie by było poznać kogoś na tym samym semestrze w Organizacji reklamy

Mazgotka: A powiedz mi, trudno było znaleźć biuro do praktyk? Jak przyszli pracodawcy patrzą na ukończoną szkołę policealna?

poznasz napewno, ja poznałam super dziewczyny, wykładowcy też fajni
pierwsze praktyki miałam w urzędzie a drugie w biurze, i jedne i drugie możesz załatwić przez szkołę, oni mają listę firm/urzędów z którymi mogą taką umowę podpisać, nic się nie martw, praktyki nie są aż takie złe, przez pierwsze dni miałam stresy a potem już zleciało.
co do drugiego pytania, to tak szczerze nie moge wiele ci powiedzieć, bo pracuje u znajomego. ale moja koleżanka która miała praktyki w urzędzie, po jakimś czasie do niej zadzwonili z propozycją pracy.
mazgotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:59   #15
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez mazgotka Pokaż wiadomość
poznasz napewno, ja poznałam super dziewczyny, wykładowcy też fajni
pierwsze praktyki miałam w urzędzie a drugie w biurze, i jedne i drugie możesz załatwić przez szkołę, oni mają listę firm/urzędów z którymi mogą taką umowę podpisać, nic się nie martw, praktyki nie są aż takie złe, przez pierwsze dni miałam stresy a potem już zleciało.
co do drugiego pytania, to tak szczerze nie moge wiele ci powiedzieć, bo pracuje u znajomego. ale moja koleżanka która miała praktyki w urzędzie, po jakimś czasie do niej zadzwonili z propozycją pracy.
u mnie to bylo tak- ze mnie dopytywali czemu poszlam do policealnej i co mi to dalo- wiec jak widac na zalączonym obrazku - bylo warto bo nabilam sobie punka na rozmowie a etraz wlasnie pracuje w tej agencji :P
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:45   #16
elzi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!
elzi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:47   #17
doderic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Cytat:
Napisane przez elzi31 Pokaż wiadomość
ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!
nie bede sie powtarzać, wiec daje linka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post25306805
doderic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:37   #18
christinesixteen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Hej
iedy w tej szole dają legitymacje? Na pierwszych zajęciach?
christinesixteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:22   #19
klaudynka523
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoła policealna Cosinus

Witam. W tym roku kończe liceum i myśle aby pójść do szkoły policealnej na kierunek administracja. Mam ukończony kurs "Specjalista d.s kadr i płac" myślicie że gdy połacze to razem i moze z jakims stażem to będę miała szanse na dobrą prace ?
klaudynka523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.