HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie rozumiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-14, 22:35   #1
zdziwiona3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8

HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie rozumiem


Witam (pani moderatorko forum jesli nie jestem na odpowiednim forum prosze o linka do idealnego forum na ten temat)
Moze zaradzicie kobietki na: "NIE ODCHODZENIE HYBRYDY NA PAZNOKCIU PO ACETONIE", dodam, że najpierw scieram pilnikiem lakier az do bazy, praktycznie zawsze zostaje na moich malutkich i krotkich paznokciach (na każdym paznokciu) tylko polowe lakieru (bez zadnych zdobien, a nakładam ZAWSZE tylko 2warstwy lakieru: semilac, neonail, artvital, silcare i inne) i tak żaden aceton nie radzi sobie z rozpuszczeniem lakieru, na srodku praznokcia "czasami" sobie radzi, ale na koncowkach zupełnie nic nie rozpuszcza lakieru!!!! A dodam ze każdy z tych lakierow trzyma się na paznokciach nie dłużej niż 1,5 tygodnia, tzn: przewaznie po tym czasie mam na polowie palcach odpryski.
Co ja mam za dziwne paznokcie, ze lakier trzyma się krotko (wiec aceton raz dwa powinien się uporac z tymi lakierami bo mam po tak krotkim czasie odpryski), ale nic z tego, żaden aceton nie radzi sobie z rozpuszczeniem zadnego lakieru dodam ze lakier zdrapuje metalowym radelkiem, ze czasami zdrapuje niestety kawalek paznokcia
nie ma innego sposobu aby lakier ściągnąć, przez co mam bardzo kruche i lamiace się paznokcie
a dodam jeszcze, ze:
1.najpierw nasaczam dosc solidnie wacik, nastepnie mocno zawijam w sreberko, a na koncu przyciskam klipsem,
2. po drugie: czasami z nerwow wlewam do miseczki pol acetonu i trzymam pazurki tam PRAWIE POL GODZINY i laskawie po pol godziny cos tam odchodzi ale i tak bardzo slabo, kompletna zalamka:/
i co z tego jak efekty marne. Nie moge godzine trzymac w acetonie paznokci, bo chyba mi rozmiekną:/
Co mi radzicie?
zdziwiona3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:10   #2
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie roz

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 18:49   #3
tina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie roz

Mam ten sam problem, poza odpryskiwaniem. Zaradziłam w ten sposób, że kupiłam frezarkę i już nie używam acetonu.
tina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 19:38   #4
zdziwiona3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie roz

No wlasnie cos slyszalam o tych frezarkach, ale czy one nie niszcza jeszcze pltyki, tzn czy sa bezpieczne? czy trzeba bardzo uwazac aby nie spilowac plytki? jaka polecasz i ile mniej wiecej kosztuja?
Mam jeszcze lakierozel bluesky brokatowy i jestem najbardziej z tego lakieru zadowlona bo trzyma sie do3tygodni bez odprysku a mam juz go rok i nie gestnieje.
Najlepiej u mnie sprawdzja sie chyba lakierozele bo przynajmniej dlugo sie trzymaja a IDENTYCZNIE rozpuszczaja sie jak i hybryda.
Slyszlam ze hybrydy COSMETICS ZONE rozpuszczaja sie szybciej,prawda czy sciema????
Jeszcze cnd shellack to juz wogole podobno do gora5min i juz nic nie pozostaje na paznokciu, ale cena ok.60zl, masakra...
zdziwiona3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 20:54   #5
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: HYBRYDA NIE ODCHODZI PO ACETONIE A ODPRYSKUJE PO 1,5tygodnia-nic z tego nie roz

Dziewczyno chyba wyrazilam się jasno w jakim wątku masz pisać? Specjalnie pofatyguje się na komputer żeby przyznać Ci punkty a wątek zamykam.
Podaje na srebrnej tacy zeby ulatwic Ci zywot :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=781716
I radze poczytac nieco o netykiecie i znaczeniu wielkich liter.
Pozdrawiam goraco.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-04-15 o 20:58
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-15 21:54:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.