Bonder / żel - co dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-07, 17:23   #1
rurka_z_kremem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 84

Bonder / żel - co dla mnie?


Cześć dziewczyny

Zainspirowana paznokciami mojej mamy poszłam do salonu z zamiarem pokrycia swoich paznokci warstwą żelu (żeby je utwardzić i zapuścić), potem spiłowywać i dokładać żel - u niej ślicznie to wyglądało

Pani od paznokci odradziła mi żele i zaproponowała bonder i na to się zgodziłam i faktycznie wyszedł fajnie. Przezroczysty, paznokcie pogrubione, kolor naturalny. Uznałam, że to jest super.

Doszłam jednak do wniosku, że wydawanie 50zł za każdy zabieg to trochę dużo zwłaszcza, że po tygodniu mam już duży odrost, a po dwóch widać cały ten biały półksiężyc, więc uznałam, że kupię sobie lampę i będę robić to sama.

Kupiłam lampę LED i zrobiłam pierwsze hybrydy (jednak nie mogłam sobie odpuścić koloru ), ale chciałabym dokupić jednak coś przezroczystego tak jak zamierzałam na początku, co mogłabym robić na takiej samej zasadzie - czyli nie zdejmować (to moczenie w acetonie to jakiś koszmar!) tylko lekko piłować i dokładać.

Możecie mi coś polecić? Najlepiej, gdyby miało taki mleczny kolor, transparentny, ale jednak dający efekt rozjaśnienia (coś jak Eveline 8w1 po 4 warstwie )

Przy okazji przydałaby mi się pewnie też frezarka (polecacie coś?) żeby móc łatwiej piłować - dajcie znać czy któraś z Was coś takiego robi?
rurka_z_kremem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:32   #2
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Bonder / żel - co dla mnie?

Nie wiem o co chodzi z bonderem bo to preparat zwiększający przyczepność ktory kladzie aie pod zel wiec nie wiem jak mógł wyjść fajnie

O frezarkach masz caly wątek chyba na pod forum zelowym. A jeśli chodzi o kolory hybryd to jest kilka wątków o różnych markach, galeria z opisanymi kolorami i wątek ogólny o hybrydach. Tam znajdziesz wszystko.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:30   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Bonder / żel - co dla mnie?

Zapraszam do wątków juz istniejących. Zamykam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-07 21:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.