Lakier hybrydowy 3 w 1 ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 14:12   #31
Czarrrrrna
Przyczajenie
 
Avatar Czarrrrrna
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Lakier hybrydowy 3 w 1 ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
generalnie jak dasz bazę to już idea 3w1 jest trochę bez sensu bo lakier ma w założeniu być używany bez bazy i topu. Niektóre kolory mogą barwić. Przy tak małej mocy lampy lakier może nie utrwalać się dokładnie i może uczulić.
No rzeczywiście z bazą to niewiele mi da 3w1, ale jakoś bałabym się używać kolorowego lakieru bezpośrednio na płytkę paznokcia...
Okej, w takim razie lepiej nie będę ryzykować. Dzięki za odpowiedź
Czarrrrrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 15:43   #32
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Lakier hybrydowy 3 w 1 ?

niedawno przerzuciłam się ze zwykłych hybryd semilac na monofazowe,

mam kilka neonail mono, pierwsze wrażenie było słabe, wydawały się gęste, ciężko było nałożyć cienką warstwę a grubsze się marszczyły, jednak przy drugim podejściu już było lepiej, kwestia wprawy przy malowaniu i porządnego utwardzenia w lampie

mialam tylko jeden kolor "zepsuty", mial byc pastel pink, maluje na wzornik a tu pomarańczowa przezroczysta kupa :/ data ważności ok, poszlam zareklamowac i sie okazało ze pigment zjechal na dno i trzeba z 2 min pokulac w dłoniach i już był ok,

ogólnie ekspedientka polecila zawsze przed uzyciem wstrząsnąć lub chwile w ciepłej wodzie potrzymac monofazowe lakiery dla lepszego wymieszania pigmentu i może to też poprawić rozprowadzanie



teraz zastanawiam się nad kolejnymi kolorami ale innej firmy, są dostepne na allegro

Blink One Step, ktos używał i ma może porównanie do neonail?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

a odnośnie farbowania płytki przy mono - nie zauważyłam czegoś takiego nawet przy intensywnych czy ciemnych kolorach
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 18:07   #33
lk7
Przyczajenie
 
Avatar lk7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Thumbs up Ekspresowe lakiery OluschaKiss. Podzielacie mój entuzjazm?

Po kilku nieudanych próbach wykonania manicure hybrydowego w salonach i odbudowania paznokci po tych super zabiegach stwierdziłam, że sama sobie zacznę malować.

Zamówiłam lampę uv i kilka hybryd i nawet dobrze mi idzie Parę miesięcy temu dowiedziałam się o ekspresowych lakierach hybrydowych OluschaKiss i zamówiłam kilka kolorków.

Ekspresowa hybryda różni się od zwykłej tym, że nakłada się 2 warstwy bez bazy i topu. Jestem w pozytywnym szoku, bo teraz robię paznokcie w 15 minut (nie wycinam skórki). Na początku mi się trzymał tak około 10 dni, teraz ponad 2 tygodnie. Kolor też się fajnie nakłada i kryje.

Jestem bardzo na tak na tego typu lakiery, jest to bardzo wygodne. Próbowałyście?

p.s. mój ulubiony odcień z ich lakierów to golden pig- delikatny złoty, a wasz? Na razie widzę, że mają na stronie 6 kolorów, czy ktoś wie, czy gdzieś można dostać więcej?
lk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 23:56   #34
Pulinae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ekspresowe lakiery OluschaKiss. Podzielacie mój entuzjazm?

Hmmm, reklama? Pierwsze słyszę o tych pazurkach, może po prostu napiszesz, co w nich fajnego, że tak Ci się spodobały, a nie, że cud miód i w ogóle?
Pulinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 11:39   #35
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ekspresowe lakiery OluschaKiss. Podzielacie mój entuzjazm?

Odkrywcza wiadomość.
To są hybrydy mono (inaczej zwane 3 w 1) o których rozmawiałyśmy już baaaaardzo dawno temu i jakoś średnio się sprawdziły bo mało kto ich używa. Przenoszę do wątku dedykowanego i proszę więcej nie spamować.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 14:44   #36
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Lakier hybrydowy 3 w 1 ?

Cytat:
Napisane przez Czarrrrrna Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny.
Chciałabym wypróbować tych mono lakierów hybrydowych i mam do was pytanie: czy ten lakier nie będzie farbował płytki paznokcia? Czy ewentualnie można użyć pod nie jakiejś bazy?

Poza tym mam małą lampę led 6W z Semilaca, więc rozumiem, że powinnam utrwalać każdą warstwę 120s?

Kiedyś zaczynałam z lakierami 3w1 i tez miałam słabą lampę, nienawidziłam ich. A po latach odkopałam je, bo stały się popularne znowu o jestem w szoku jakie one są genialne!! Maluję 2 warstwy i mam gotowy mani, nie wspominając jak super szybko robię sobie stopy i mam dłuuuugo kolor używam tych z cosmetics zone, niedawno skusiłam się nawet na nowości u nich z tej linii i zaopatrzyłam w nowe kolory na promocji . Jak lampa może zmienić postrzeganie produktu to jestem pod warązniem, teraz używam lampy 48W przy lakierach 3w1, polecam Cosmetics Zone
badumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 04:46   #37
kasha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 27
Dot.: Lakier hybrydowy 3 w 1 ?

Mam taki lakier z Semilac i trzyma się bardzo dobrze, zmyć go później nie mogę acetonem. Jedyny minus to jest bardzo gęsty.
kasha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-31, 22:25   #38
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Lakier hybrydowy 3 w 1 ?

W ciepłej wodzie będzie mniej gęsty
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-31 23:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.