Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 17:45   #1
Hotdogzparowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?


Hej, szukam dobrego, lekkiego kremu nawilżającego niezapychającego porów. Mam cere trądzikową, dzisiaj zakupiłam mydło węglowe, mam nadzieje że pomoże mi złagodzić trądzik... jednak wiem, że strasznie wysusza, więc szukam dobrego i nie za drogiego kremu. Najlepiej żeby był dostępny gdzieś stacjonarnie (apteka etc.). Widziałam jeden z ziaji med, ale podobno zapycha... Chce też zapytać o mydło bambino, bo słyszałam że dobrze nawilża, może ktoś ma z nim doświadczenia? licze na waszą pomoc!
Hotdogzparowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 07:27   #2
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?

Polecam krem fitomed krem tradycyjny nawilżający do cery tłustej. Zajrzyj na kwc tam są chyba w większości dobre opinie o nim.
A propos mydła. Ja przy cerze tłustej i tradzikowej omijam każde mydło szrokim łukiem. Skóra po nim jest napięta, z czasem wysuszona przez co bardziej się przetluszcza. Jak sie upierasz przy mydle spróbuj mydło alleppo. Dużo osób z tłustą cerą sobie chwali, ale niestety u mnie sie nie sprawdziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 07:58   #3
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?

Ja polecam mydlo aleppo. Co do kremow to przy tlustej cerze na dzien uzywam kremu ecolab do cery tlustej chyba (nie jestem pewna dokladnej nazwy bo na opakowaniu pisze po rosyjsku, a nie znam, ale to taka bialo-fioletowo tubka), na noc krem ava eco krem anti-aging.
Polecam tez krem z orientany do cery tlustej, przepiekny zapach, ale on jest juz troszeczke drozszy w porownaniu do tych dwoch poprzednich.
Wszystkie trzy maja dobry, naturalny sklad, nie zapychają, nie wyskakuja mi po nich podskorne gule jak to zwykle bywalo, wiec polecam, moze u Ciebie autorko tez sie sprawdzą
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 06:19   #4
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?

Super jest krem z Bielendy z tych wegańskich kosmetyków z serii Vegan Muesli . Ja uwielbiam ten nawilżający krem z pszenica w składzie, owsem i mleczkiem kokosowym. Super nawilżenie, taka zbawienna moc natury
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 08:18   #5
kamilanowak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?

A próbowałaś może ultranawilżającego kremu do twarzy Hydra Mocktajl od OnlyBio? Dla mnie numer jeden naturalny skład, delikatny zapach i uczucie głębokiego nawilżenia. Spróbuj
kamilanowak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 14:07   #6
KrysiaZacharek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Szukam dobrego kremu nawilżającego + mydło bambino?

Ja przy moich problemach z trądzikiem stosowałam krem na bazie naturalnych składników, więc nie podrażniał, a bardzo nawilżał

Edytowane przez KrysiaZacharek
Czas edycji: 2020-07-20 o 08:47
KrysiaZacharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-17 15:07:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.