SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-10-07, 17:14   #4171
chimay
Zakorzenienie

Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Fargo?
Tez mi sie tak od razu skojarzylo. Mlotkiem schowanym potem za pralka w piwnicy.
Stary 2020-10-08, 12:09   #4172
kasztanka3
Pani Mizantrop

Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tez mi sie tak od razu skojarzylo. Mlotkiem schowanym potem za pralka w piwnicy.
Jeden z moich ulubionych seriali
Stary 2020-10-08, 17:30   #4173
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jeden z moich ulubionych seriali
Ja wolę film. Serial obejrzałam tylko pierwszy sezon i mnie nie zachwycił.
Stary 2020-10-10, 12:43   #4174
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja wolę film. Serial obejrzałam tylko pierwszy sezon i mnie nie zachwycił.
To ja widzialam film i dwa sezony serialu, pierwszy sezon to dla mnie mistrzostwo.
Stary 2020-10-18, 19:56   #4175
stesia
Zakorzenienie

szukam tytułu książki, pod bogatym osiedlem zawala się ziemia, podczas przeszukiwań okazuje się że są tam jakieś szczątki i archeolodzy postanawiają dowiedzieć sie więcej na ich temat. są to szczątki kobiety która kilkaset lat wcześniej została wyrzucona z rodziny, mimo iż oznaczało to wtedy pewną śmierć jej udało się przeżyc i założyć własną rodzinę. przeplatane są wątki z wczasów współczesnych z przeszukiwań tych szczątków i z czasów gdy żyły kolejne pokolenia wywodzące się od tej kobiety. pod koniec udaje się odnaleźć żyjącą osobę która była chyba jej potomkiem i nie wiem czy nie była rodziną do kobiety która pracowała przy tych szczątkach i chciała się jak najwięcej o nich dowiedzieć
stesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:52   #4176
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
szukam tytułu książki, pod bogatym osiedlem zawala się ziemia, podczas przeszukiwań okazuje się że są tam jakieś szczątki i archeolodzy postanawiają dowiedzieć sie więcej na ich temat. są to szczątki kobiety która kilkaset lat wcześniej została wyrzucona z rodziny, mimo iż oznaczało to wtedy pewną śmierć jej udało się przeżyc i założyć własną rodzinę. przeplatane są wątki z wczasów współczesnych z przeszukiwań tych szczątków i z czasów gdy żyły kolejne pokolenia wywodzące się od tej kobiety. pod koniec udaje się odnaleźć żyjącą osobę która była chyba jej potomkiem i nie wiem czy nie była rodziną do kobiety która pracowała przy tych szczątkach i chciała się jak najwięcej o nich dowiedzieć
Może "Cukiernia pod Amorem"? Sto lat temu czytałam, więc nie jestem pewna detali, ale brzmi podobnie
Futbolowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 21:47   #4177
stesia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Może "Cukiernia pod Amorem"? Sto lat temu czytałam, więc nie jestem pewna detali, ale brzmi podobnie
niestety nie, tutaj widzę po opisie że to jest w Polsce, a tam akcja na pewno rozgrywała się za granicą, chyba w Stanach
stesia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brzozowski, cytat, donośny, film, głos, głośny, histeria, historia, jasełka, kobieta, książka, książki, link, matura, męski, miłość, mocny, muzyka, nuty, paprocki, pianino, pilne, polski, prawa autorskie, prezentacja, prezentacja maturalna, proces, romantyzm, szukam piosenki, walk on by, żółtko

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości