Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-12-04, 12:24   #4381
invisible_01
Zakorzeniona

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Potrzebuję podciąć końcówki na prosto i szukam salonu, gdzie zrobią to dobrze, ale nie za ponad 100 zł, najlepiej jak najbliżej centrum. Wiem, że za ceną idzie jakość, ale ja chcę podciąć 3 cm włosów i serio to nie musi być prosto jak od brzytwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 21:10   #4382
ciociaJadzia
Przyczajenie

uwaga na Sylvia przy Chmielnej

Ostrzegam przed wizytą w salonie fryzjerskim Sylvia na Chmielnej w Warszawie. Już na samym początku miałam ochotę dać nogę. Młodziutka dziewczyna posadziła mnie przed lustrem, pod którym była tona kurzu i brudu na półce między akcesoriami, można było dosłownie pisać palcem. Do dziś żałuję, że już wtedy nie zwiałam. Poszłam na wizytę, aby włosy przyciemnić, a wyszłam z popalonymi i bardzo, ale to bardzo, jasnymi włosami. W domu pierwszą rzeczą było wsadzenie głowy pod prysznic, bo skóra mnie piekła i szczypała. Cena to 230zł, na Warszawę niewygórowana, ale za taką usługę i w takim brudzie to kpiny. Podobno był tam do niedawna inny salon fryzjerski z facetem, który całkiem nieźle ciął. Opinie mnie zachęciły, a teraz (końcówka 2019 roku) to porażka.
ciociaJadzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 09:41   #4383
tahmina
Przyczajenie

Patrzycie na fb, instagramy salonów do których się wybieracie? Ja szukam jakiegoś salonu do zrobienia prostowania keratynowego
tahmina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 16:18   #4384
turbo_buba
Raczkowanie

ja zawsze patrzę, często chwalą się swoimi metamorfozami, to zawsze jakieś poświadczenie dla umiejętności słyszałam od koleżanki z pracy, że w salonie magia blondu robią bardzo dobrze zabiegi prostowania
turbo_buba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 22:20   #4385
dudinka313
Przyczajenie

Dziewczyny kogo możecie polecić do zrobienia krótkiej fryzury? Mam włosy do ramion a marzą mi się krótkie tylko takie, które będą sie cały czas ładnie układały a nie tylko po strzyżeniu
dudinka313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 13:10   #4386
kaciusza
Przyczajenie

Cześć,

Poszukuję stylisty w Warszawie, który dostosuje fryzurę do mojej twarzy.

Potrzebuję kogoś sprawdzonego - chciałabym zaryzykować z "metamorfozą", ale obawiam się pójścia do niesprawdzonego stylisty, jako że za parę miesięcy biorę ślub, a włosy tak szybko nie odrosną...
Polecicie kogoś?
kaciusza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 14:27   #4387
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez kaciusza Pokaż wiadomość
Cześć,

Potrzebuję kogoś sprawdzonego - chciałabym zaryzykować z "metamorfozą", ale obawiam się pójścia do niesprawdzonego stylisty, jako że za parę miesięcy biorę ślub, a włosy tak szybko nie odrosną...
Polecicie kogoś?

Od siebie polecam Kasie Swiderska.Jej prace mozesz w internecie zobaczyc.
Z dlugich wlosow scielam lekko za ramiona,super sie ukladaly.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 596 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 18:08   #4388
KingPrincess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaciusza Pokaż wiadomość
Cześć,

Polecicie kogoś?
Ja Ci mogę polecić Danutę Cyboroń, jest świetną specjalistką i ma swój salon na Wilanowie, tu dziewczyna wcześniej o nim pisała, Magia Blondu. Uratowała mi moje kudły po własnoręcznym, pseudo-artystycznym wybryku, który skończył sie totalnym zniszczeniem struktury włosów. Naprawdę, gdyby nie ta babka to musiałabym się chyba na łyso zgolić
KingPrincess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 11:02   #4389
pastelovaa123
Przyczajenie

Najlepszy fryzjer

Hej dziewczyny, polecacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie, który zrobi mi piękne włosy. ❤️❤️❤️
pastelovaa123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, czerwone, czerwone włosy, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rude, rude włosy, rudośći, rudowłose wizażanki, rudy, salon, sombre, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości