ćwiczenia w ciąży - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 19:21   #121
AskaG83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Ja obejrzałam ciekawy film o tym jak ćwiczyć w ciąży. Parę informacji mnie zaskoczyło http://e-trener.tv/index.php/darmowy...t-w-ciazy.html
Ja jestem w 6 miesiącu ciąży i czuję się cudownie! Jedynie co, to bolą mnie czasami plecy. Znalazłam artykuł o masażach w ciąży: http://www.superstary.pl/masaz-w-ciazy/
Znacie jakieś ćwiczenia na ból pleców w ciąży?
AskaG83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 09:03   #122
miszka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Dla zainteresowanych przyszłych mam podsyłam artykuł o ćwiczeniach w ciąży: [reklama] a korzystam z tych ćwiczen i czuje się świetnie

Edytowane przez shonyen
Czas edycji: 2014-04-16 o 10:31
miszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:58   #123
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Hej, jestem w 13tyg i cwicze jak przed ciaza, roznica ze nie dochodze do granic wytrzymalosci i nie podnosze ciezarow. Cwicze od 3 do 6x w tyg po ok 45 min.
Chodze do centrum fitness, cwicze indywidualnie, jezdze rowerem, biegam na biezni i cwicze na orbiterku.
Jest to po konsultacji z lekarzem i czuje sie po cwiczeniach naprawde swietnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:18   #124
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Też szukam ćwiczeń dla ciężarnych. Znalazłam coś takiego....
https://www.youtube.com/watch?v=6lsT_W7p7Ps
Jestem w 10tygodniu i od poniedziałku zaczynam to robić
powodzenia dziewczyny
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 12:11   #125
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Ja jestem w trakcie wypróbowywania najciekawszych filmików z ćwiczeniami, jakie znalazłam na YouTube, jak skończę testy na sobie, to zrobię podsumowanie na swoim blogu i podrzucę Wam do wykorzystania
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 08:15   #126
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: ćwiczenia w ciąży

I jak sprawdziły się te filmiki z youtube? Myślicie, że warto im zaufać bez konsultacji z lekarzem? Ja znalazłam ostatnio taką stronę: http://e-mama.tv/index.php/cwiczenia...1-dni-274.html, oferującą pełne treningi przeprowadzane przez trenerkę, która jest również fizjoterapeutką i mamą dwójki dzieci. Są one podobno dobre i zdrowe zarówno dla samej kobiety w ciąży jak i płodu. Co o tym sądzicie? Znacie ten portal? Korzystałyście? Nie chcę zaniedbać się w ciąży i szukam dla siebie czegoś odpowiedniego.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 10:37   #127
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: ćwiczenia w ciąży

cwiczylam cala ciaze i chodzilam na basen raz w tyg polecam, nie ma potem co zrzucac
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 15:36   #128
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: ćwiczenia w ciąży

To fakt, w czasie ciazy fajnie jest chociaz troche poruszac, bo latwiej zrzuca sie nadprogramowe kilogramy pociazowe. Chociaz duzo do powiedzenia maja takze geny Po niektorych kobietach nie widac 9 miesiaca ciazy a co dopiero kilogramow po
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 22:42   #129
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Super dobrze wiedzieć Ja czytałam na portalu emaluszki, że basen właśnie bardzo dobrze działa na nasze ciało gdy jesteśmy w ciąży i zastanawiałam się czy i ile chodzić. A teraz już mniej więcej wiem, i fajnie że nie ja jedyna mam taki pomysł
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 18:06   #130
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Hej Jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę licencjacką na podobny temat i chciałabym Was prosić o wypełnienie ankiety, potrzebnej mi do wykonania badań do pracy z góry baaardzo dziękuję!
link: https://www.ankietka.pl/ankieta/257231/rola-f izjoterapii-i-aktywnosci-fizycznej-w-psychofizycznym-przygot owaniu-kobiety-do-porodu.html

__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:44   #131
Jagula22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: ćwiczenia w ciąży

ja ćwiczyłam od początku do (prawie końca). Trzeba tylko pamiętać o odpowiedniej diecie, bo wysiłek sporo zmienia w naszym organizmie, trzeba uzupełniać. znalazłam ostatnio mega fajny przepis na kotlety jaglane ( jak ktoś przed ciążą zdrowo jadł to tym bardziej się przekona) -zxx

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-09-22 o 21:37
Jagula22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-24, 09:38   #132
mlodamama21x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Ja chodziłam na XXX do szkoły rodzenia. Polecam, zajęcia w grupie kilkuosobowej pod okiem osoby kompetentnej, wtedy mamy pewność, że nie zrobimy sobie i maleństwu krzywdy

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-16 o 21:10 Powód: link
mlodamama21x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 08:23   #133
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cześć dziewczyny! Melduję się i może trochę reaktywuję wątek, bo coś cicho tutaj od jakiegoś czasu.

Jestem obecnie przy końcówce 20 tygodnia ciąży.

Do 8 jeszcze trenowałam na siłowni, plus robiłam 2 razy w tygodniu tabatę. Do szczuplaków nigdy nie należałam, ponieważ miałam zdaje się od wielu lat niedoczynność tarczycy z którą NIC nie robiłam (kiedy zaczęłam się nią interesować, szczęśliwie okazało się, że jestem w ciąży)
Można zatem powiedzieć, że te 3-4 miesiące odkąd przerwałam treningi na siłowni, nie robiłam fizycznie ABSOLUTNIE NIC (poza dojeżdżaniem do pracy rowerem i jednymi zajęciami jogi dla cieżarnych).

Jestem typem osoby dla której aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na samopoczucie, na ciało i na ducha, więc pomyślałam, ze może znajdzie się tutaj więcej aktywnych "ciężarówek".

Zachęcona opinią fizjoterapeutki i położnej na szkole rodzenia, kupiłam sobie piłkę do fitnessu, no i wczoraj zrobiłam pierwszy trening dla kobiet w ciąży (ok 25 minut) bardziej rozluźniający i wzmacniający mięśnie dna miednicy. SUPER sprawa i mega polecam !!!

Dzisiaj wstałam od razu z lepszym samopoczuciem, więc obiecałam sobie, że w miarę możliwości będę codziennie, choć przez chwilkę robić coś dla siebie.

Ktoś z was jeszcze ćwiczy w ciąży ? Jeśli tak to co ?
Może podzielicie się jakimiś sprawdzonymi stronkami, filmikami itd?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 08:31   #134
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: ćwiczenia w ciąży

To i ja się podzielę swoimi doświadczeniami w tym temacie. Obecnie na liczniku 34+6 i do tej pory jestem aktywna. Jeżdżę na rowerze (po ścieżkach i z siodełkiem troszkę niżej), dużo chodzę, w domu macham hantelkami (2kg) i się rozciągam. Do 11 tyg mnie ścięło, nie robiłam nic, mimo bycia super aktywną przed ciążą. Potem powoli zaczęłam się znowu ruszać - zaczynałam od zdrowego kręgosłupa i 1kg hantelków, a potem już pooooszło - były tańce, był nordic walking

Przyzwyczajenie sprzed ciąży każe mi się ruszać min. 3xtyg po min. 30 min. Udaje się w sumie częściej

Powodzenia, dziewczyny! O ile ciąża jest zdrowa, ruch jest wskazany. Do tej pory przytyłam ok 8,5kg wg pomiarów z ostatniej wizyty (ale noszę dziecko klocka )
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 09:12   #135
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
To i ja się podzielę swoimi doświadczeniami w tym temacie. Obecnie na liczniku 34+6 i do tej pory jestem aktywna. Jeżdżę na rowerze (po ścieżkach i z siodełkiem troszkę niżej), dużo chodzę, w domu macham hantelkami (2kg) i się rozciągam. Do 11 tyg mnie ścięło, nie robiłam nic, mimo bycia super aktywną przed ciążą. Potem powoli zaczęłam się znowu ruszać - zaczynałam od zdrowego kręgosłupa i 1kg hantelków, a potem już pooooszło - były tańce, był nordic walking

Przyzwyczajenie sprzed ciąży każe mi się ruszać min. 3xtyg po min. 30 min. Udaje się w sumie częściej

Powodzenia, dziewczyny! O ile ciąża jest zdrowa, ruch jest wskazany. Do tej pory przytyłam ok 8,5kg wg pomiarów z ostatniej wizyty (ale noszę dziecko klocka )



Heeej ! Ale super, że się tutaj pojawiłaś i jak świetnie, że jesteś taka aktywna! (Gajaa super nick, ogólnie podoba mi się bardzo takie imię, ale u mnie chłopczyk) 8,5 kg w prawie 35 tygodniu to super wynik i mam szczerą nadzieję, że się nie roztyję i będę miała podobnie.

U mnie końcówka 20 tc i jak na razie jakieś+4,5 kg (według moich obliczeń) + 3,5 kg (według mojej karty ciąży).

No właśnie jak masz jakieś patenty na treningi "zdrowy kręgosłup" to poproszę, strasznie mi siadł odcinek lędźwiowy i daje czasem popalić (dlatego piłka, bo naprawdę przynosi ulgę).

Coś konkretnego trenowałaś przed ciążą ?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 09:15   #136
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Życzę Ci, żeby Ci się udało 4,5kg to bardzo ładny wynik!

Przed ciążą biegałam, jeździłam na rowerze, zumbowałam, okazjonalnie w sezonie jesienno-zimowym wpadały jakieś tbc i tym podobne, ale to tak tylko byle przetrwać zimę

Na zdrowy kręgosłup chodziłam do pobliskiego fitness clubu i jak zaczął delikatnie wystawać brzuch to omijałam ćwiczenia na brzuch właśnie. Potem poczułam się lepiej i dowaliłam do pieca nordikiem i rowerem rezygnując ze zdrowego kręgosłupa jak spytałam gina, czy w 31tc mogę wziąć udział w The Color Run jego mina była bezcenna, ale pozwolił (bieg bez limitu czasu, więc po prostu przeszłam tych 5 km z psiółami ). Byłam też z siebie dumna, bo na 03.05 wzięłam udział w Biegu Konstytcji - 5km, z nordicami właśnie - był hardkor, bo 30st, pełne słońce i długie podejście, ale dałam radę

U mnie też chłopczyk

Edytowane przez Gajaa
Czas edycji: 2018-07-19 o 09:18
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 09:50   #137
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Dzięki, dzięki śliczne!

Brałaś w ciąży udział w The Color Run i Biegu Konstytucji? Dzielna babka z Ciebie. Myślę, że aktywność fizyczna zdecydowanie pomoże przy porodzie. Skoro mówią, że to wysiłek dla organizmu podobny do maratonu, to totalnie nie rozumiem jak można do niego podejść z pozycji kanapy i zajadania chipsami przez 9 miesięcy (oczywiście jeśli mówimy o zdrowych ciążach bez zastrzeżeń)

Twój pierwszy dzidziuś ?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 12:12   #138
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki śliczne!

Brałaś w ciąży udział w The Color Run i Biegu Konstytucji? Dzielna babka z Ciebie. Myślę, że aktywność fizyczna zdecydowanie pomoże przy porodzie. Skoro mówią, że to wysiłek dla organizmu podobny do maratonu, to totalnie nie rozumiem jak można do niego podejść z pozycji kanapy i zajadania chipsami przez 9 miesięcy (oczywiście jeśli mówimy o zdrowych ciążach bez zastrzeżeń)

Twój pierwszy dzidziuś ?

Haha, właśnie wróciłam z 8km spaceru i walnęłam się na kanapie z czipsami równowaga musi być tak, pierwszy. A Twój? :0
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 12:27   #139
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Fajny wątek

Obecnie jestem w 32+4, lekko podstarzała.
Przed ciążą była siłownia (ciężary), rower, zaczęłam przygotowywać się do Hero Run (ale szybko przerwałam z wiadomych względów)

Od początku ciąży staram się ruszać, wiadomo, różnie wychodzi, ale robię wszystko, żeby się nie zasiedzieć. Póki co jestem aktywna zawodowo, a praca jest taka, że codziennie sporo przemieszczam się pieszo. Do tego regularnie joga z yt; myślę, że poniekąd dzięki temu unikam rozmaitych dolegliwości, o których czytam.
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 08:30   #140
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Haha, właśnie wróciłam z 8km spaceru i walnęłam się na kanapie z czipsami równowaga musi być tak, pierwszy. A Twój? :0

Haha, no wiadomo! Ja przecież też miałam wczoraj ambitny plan na jakieś rozciąganie na piłce, a leżałam na kanapie, oglądałam film wcinając żelki
Mój też pierworodny !


Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Fajny wątek

Obecnie jestem w 32+4, lekko podstarzała.
Przed ciążą była siłownia (ciężary), rower, zaczęłam przygotowywać się do Hero Run (ale szybko przerwałam z wiadomych względów)

Od początku ciąży staram się ruszać, wiadomo, różnie wychodzi, ale robię wszystko, żeby się nie zasiedzieć. Póki co jestem aktywna zawodowo, a praca jest taka, że codziennie sporo przemieszczam się pieszo. Do tego regularnie joga z yt; myślę, że poniekąd dzięki temu unikam rozmaitych dolegliwości, o których czytam.

Hej, heeeeej ! Pięknie z tym Hero Run, ja planowałam Runmageddon no i też wyszło jak wyszło
Cóż, może uda się to zrobić jak już trochę dojdę do siebie po porodzie.

Też jeszcze jestem aktywna zawodowo, niestety praca siedząca, więc myślę, że to najbardziej wpływa na ten kręgosłup nieszczęsny
Do którego tygodnia masz zamiar pracować (jak zdrówko pozwoli oczywiście?)
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 09:09   #141
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Haha, no wiadomo! Ja przecież też miałam wczoraj ambitny plan na jakieś rozciąganie na piłce, a leżałam na kanapie, oglądałam film wcinając żelki
Mój też pierworodny !





Hej, heeeeej ! Pięknie z tym Hero Run, ja planowałam Runmageddon no i też wyszło jak wyszło
Cóż, może uda się to zrobić jak już trochę dojdę do siebie po porodzie.

Też jeszcze jestem aktywna zawodowo, niestety praca siedząca, więc myślę, że to najbardziej wpływa na ten kręgosłup nieszczęsny
Do którego tygodnia masz zamiar pracować (jak zdrówko pozwoli oczywiście?)
Mam DG, także "ile fabryka dała" ;-) ogólnie po połowie sierpnia mogę już spasować, ale pożyjemy, zobaczymy.
Dziś widziałam dziewczynę, biegnącą z wózkiem biegowym, zasuwała naprawdę szybko. Aż miło było spojrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 13:20   #142
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: ćwiczenia w ciąży

youtube:
anka dziedzic, kasia wawrzycka, natalia gacka(trening bez krzesła), fitappy


2, 3 razy w tygodniu


aktualnie nie daję rady, bardzo bolą mnie nogi
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:40   #143
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: ćwiczenia w ciąży

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;84998871]youtube:
anka dziedzic, kasia wawrzycka, natalia gacka(trening bez krzesła), fitappy


2, 3 razy w tygodniu


aktualnie nie daję rady, bardzo bolą mnie nogi[/QUOTE]




O super! Może i dzisiaj nawet uda mi się coś z powyższego wypróbować.

Mnie nogi też odmawiają posłuszeństwa bo zmęczone nieco. Trochę połaziłam w weekend po czeskich górach, a pogoda jaka jest każdy wie.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 13:37   #144
zyrafabezogona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 36
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cześć odświeżam temat. Nie chce zakładać nowego a nie znalazłam innego podobnego.
Co z ćwiczeniami dla starających się o dziecko? Czy można chodzić na BPU i tabatę? Jakie są Wasze doświadczenia?
zyrafabezogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 14:13   #145
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez zyrafabezogona Pokaż wiadomość
Cześć odświeżam temat. Nie chce zakładać nowego a nie znalazłam innego podobnego.
Co z ćwiczeniami dla starających się o dziecko? Czy można chodzić na BPU i tabatę? Jakie są Wasze doświadczenia?
No pewnie! Ja zaszlam w ciążę w momencie jak chodziłam na zumbę, strong by zumba, jeździłam na rowerze i chodziłam po górach. Koleżanka z kolei przystopowala z intensywnym ćwiczeniami, chodziła tylko na pilates i piłki i też zaszła w ciążę. Reguły nie ma. Ważne, żeby niczego nie odmawiać sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 10:25   #146
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Z tego co się orientuję, aktywność można utrzymywać na tym samym poziomie (czyli jak ktoś dźwiga ciężary, to można odpuścić maksymalne obciążenia i nie mówimy tutaj o hantlach 2 kg, czy bicie życiówek w triathlonie, ale zwykłe fitnessy w klubie to nic z czego należałoby rezygnować).
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 23:40   #147
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Odświeżam.

Czy piłka do ćwiczeń ma być jakaś specjalna, czy pierwsza z brzegu kupiona w sklepie sportowym, oczywiście dobrana wielkością do wzrostu, sprawdzi się?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 07:33   #148
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: ćwiczenia w ciąży

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Odświeżam.

Czy piłka do ćwiczeń ma być jakaś specjalna, czy pierwsza z brzegu kupiona w sklepie sportowym, oczywiście dobrana wielkością do wzrostu, sprawdzi się?
zwykła piłka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-24 08:33:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.