Manicure hybrydowy ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 08:38   #61
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Zestaw do manicure hybrydowego na start

Cześć Dziewczyny!

Chciałabym nauczyć się i zobaczyć czy poradzę sobie sama z wykonaniem hybrydowego manicure. Wiem, że do hybrydy najlepsze są produkty Shellac, ale nie chcę na własny użytek i do testowego uczenia się wydać takiej kwoty na produkty.

Znalazłam taki zestaw na allegro http://allegro.pl/2za1-zestaw-manicu...782256405.html i teraz tak - czy ta lampa jak po szczęśliwym testowym uczeniu się kupię lakiery, bazę i top z shellac sprawdzi się właśnie przy shellac czy na tym zestawie mogę się tylko poduczyć a do normalnego zadowalającego efektu trzeba kupić również, poza lakierami, i inną lampę? Jeśli tak, to jaką?
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:10   #62
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zestaw do manicure hybrydowego na start

Kupowanie badziewia na poczatek to niezbyt dobry pomysl. Shellac jako jedyny z tego co czytalam juz na wielu forach utrzymuje sie bez matowienia. Reszta to zwykle zele soak off. Wiec musisz zakupic sobie po prostu zestaw do soak offow. Tej firmy nawet nie znam i dlatego odradzam ja z gory. Kupujac teraz ja, a pozniej shellaca niepotrzebnie wydasz kase, a i efekty owiane tajemnica, raczej wyrzucenie kasy w bloto. Lepiej kupic sobie lampe na alegro. byle 36 W. najlepiej elektroniczna, bo wyswietla czas. To taka z oslonka. Dobrym pomyslesm jest tez kupienie bazy shellac a koloru innej firmy, ale nie polece Ci zadnej, bo sama sie nie zajmuje hybrydami narazie.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 20:48   #63
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Zestaw do manicure hybrydowego na start

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Kupowanie badziewia na poczatek to niezbyt dobry pomysl. Shellac jako jedyny z tego co czytalam juz na wielu forach utrzymuje sie bez matowienia. Reszta to zwykle zele soak off. Wiec musisz zakupic sobie po prostu zestaw do soak offow. Tej firmy nawet nie znam i dlatego odradzam ja z gory. Kupujac teraz ja, a pozniej shellaca niepotrzebnie wydasz kase, a i efekty owiane tajemnica, raczej wyrzucenie kasy w bloto. Lepiej kupic sobie lampe na alegro. byle 36 W. najlepiej elektroniczna, bo wyswietla czas. To taka z oslonka. Dobrym pomyslesm jest tez kupienie bazy shellac a koloru innej firmy, ale nie polece Ci zadnej, bo sama sie nie zajmuje hybrydami narazie.

Ok, jestem jak najbardziej otwarta na taką modyfikację Tylko przemknęło mi przed oczami że potrzebna jest jakaś konkretna lampa do shellac - to prawda? Czy mogłabyś mi jakąś konkretną lampę polecić, one się do hybrydowego muszą czymś wyróżniać?
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:36   #64
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Zestaw do manicure hybrydowego na start

Do hybryd jest lampa led, ktora kosztuje chyba kolo 400 zl, tak wiec ja bym sobie podarowala. Wiekszosc stylistek uzywa zwyklej lampy, ale tak jak mowilam lepsza jest elektroniczna ma suszarke i wyswietla czas. Tu masz watek na temat hybrydy, jest tam tez duzo na temat lamp https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=shellac zeby nie powtarzac pytan polecam oopcje "przeszukaj ten watek" widoczna nad pierwszym postem kazdej strony
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 22:55   #65
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Zestaw do manicure hybrydowego na start

lampa do hybryd może byc zwykła nie musi być led różnica jest taka ,że przy zwykłej utwardza sie chwile dłużej...
dziewczyny niedawno chwaliły hybrydy Mistero Milano moze tych spróbuj? koszt około 60 zł.
Ja jednak przystaje przy Shellacu na początek to koszt około 260 zł. baza lakier i nawierzchniowy .Widziałam już Shellac za 79-80 zł. opłaca się bo to duża butelka 7,3 ml.
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 16:00   #66
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
manicure hybrydowy

Mam pytanie, czy jak zrobię sobie taki manicure trzeba ten sam kolor nosić długo czy można zmywać i nakładać inne kolory.
Czytałam o tym ale nie znalazłam odpowiedzi. Mi dokładnie chodzi o to, aby sobie utwardzić moje paznokcie, a lubię zmieniać częściej kolory.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 21:52   #67
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: manicure hybrydowy

niestety nie

zmieniajac hybrydowy kolor,sciagasz caly ,,komplet''.
w twoim przypadku polecalabym utwardzic pazurki zelem-na ktory mozesz nakladac 10 razy na dzien rozne lakiery.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 12:33   #68
greenaple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Gel Fx Orly-Manicure Hybrydowy

Czy któraś z Was pracuje na tym?
Właśnie wyszperałam w necie ponoć to połączenie lakieru+żelu +kuracja witaminowa brzmi ciekawie.
Znam lakiery Orly i sobie je chwalę.
W chwili obecnej pracuje na Shellac część klientek wraca , lecz pojawił się pewien problem po ok. 3 założeniach babeczki rezygnują z uwagi na coraz gorszy stan paznokci .
Proszę o informację może któraś z Was już ma Gel FX bo zaczynam mieć chrapkę by skusić sie na zestawik
greenaple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:40   #69
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Gel Fx Orly-Manicure Hybrydowy

sama nie używałam, ale słyszałam same dobre rzeczy .
może lepiej napisz w wątku Orly
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:49   #70
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie, zastanawiam się nad ceną usługi. Ja biorę 40 zł. W waszych miastach jakoś drogo...
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:03   #71
jadzia_g88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
GG do jadzia_g88
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mam pytanie do osób które pracują na lakierach firmy neonail... zamówiłam u nich bazę/top i jeden kolorek, żeby wypróbować trwałość (dziś zrobiłam więc zobaczymy jakie będą efekty).. ale głownie chodzi mi o to że pierwszy zestaw (startowy) kupiłam na allegro firmu c&c, i lakier kolorowy z tej firmy zaczął odpryskiwać za 2 dni po zrobieniu... ale moje zdziwienie było jak przyszedł neonail... ponieważ jest w identycznej butelce jak ten c&c, ma ten sam skład i jest wyprodukowany przez tą samą firme...nawet etykieta niczym się zbytnio nie różni (tylko nazwą głowną firmy :/), co o tym myslicie? ciekawe jak bedzie z trwałością... dodam że ten z c&c jest o połowę tańszy niz neonail...
jadzia_g88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:13   #72
magda_lenkaa
Raczkowanie
 
Avatar magda_lenkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Manicure hybrydowy utwardza paznokcie, niszczy je jedynie aceton, którym zmywamy manicure.
magda_lenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:50   #73
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny,
jaką firmę polecacie? Mam zamiar używać tylko w domu, dla siebie więc Shellac odpada - za drogi....
Chętnie spróbowałabym z czyms innym niz lACCO uv SUNNY NAILS - te odradzam stanowczo!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post29486717

Możecie polecić jakąś dobra firmę? Nie stac mnie na testowanie różnych zestawów...


Myślę o GELAC albo MISTERO MILANO
Czy możecie coś doradzić ? polecic? ostrzec?

Edytowane przez Capri96
Czas edycji: 2011-09-22 o 11:51
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:44   #74
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja zadowolona jestem z Nails Company - super pigmentacja i trwałość rewelacyjna
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:24   #75
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wlasnie mam na paznokciach Orly Gel FX Red Flare, noszę od soboty i wciąż jest taki sam.
piękny połysk, trwałość
niedługo pojawi się na moim blogu notka dotycząca lakierów hybrydowych oraz duuuużo zdjęć
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:56   #76
edith2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 20
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja właśnie dziś (pierwszy raz ) pomalowałam pazurki lakierożelem greenstyle, jak narazie wszystko ok. Nic się nie marszczy, a pazurki są super twarde. Za kilka dni napiszę jak z trwałością.

Może na początku troszkę rozlał mi się żel na dwóch paznokciach- chyba za dużo nałożyłam- a było napisane nałożyć cienką warstwę ale później było już ok, myślę że to kwestia wprawy.

Lampę mam zwykłą z allegro 36 W, wydaje mi się, że na tym można oszczędzić, ale lakier raczej powinien być wypróbowany...
edith2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:42   #77
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczyny - hybrydowy jest dobry dla osob co lubia kolorek na pazurku. Hybrydowym nie przedluzysz pazurka - chyba ze na zel, na tipsa, na formie....
moje klientki trzymaja 2-3min w lampie i wacik jest czasem podbarwiony ale nie schodzi kolor.
Sciaganie: malusienki wacik namoczony acetonem, polozony na paznokiec, palec zawijam folia aluminiowa - po 10min sciagam folie dociskajac lekko do paznokcia - schodzi prawie wszystko - zostaja skrawki, ktore po dwoch ruchach pilnikiem tez odchodza, czasem delikatnie dlutko...
Moze oslabic paznokcia bo jednak cala plytka pokryta jest preparatem, paznokiec nie oddycha, mieknie, jest podatniejszy na zlamania po sciagnieciu. Wystarczy zwiekszona dawka suplementow na paznokcie i po 2-3 tyg widac efekty.
aha - hybrydowy nie jest gruby - moze ktos polozyl ci zel kolorowy, a nie hybryde
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 07:58   #78
Janajana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam La Femme, mają fajne kolorki, trwałość też jest ok no i można je utwardzać w lampie ledowej
Janajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:24   #79
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
Moze oslabic paznokcia bo jednak cala plytka pokryta jest preparatem, paznokiec nie oddycha, mieknie, jest podatniejszy na zlamania po sciagnieciu.
paznokieć jest martwym tworem w wyniku zrogowacenia komórek - więc nie ma potrzeby "oddychania" i nie oddycha - podobnie jak łodyga włosa


każdy żel można utwardzić w lampie ledowej
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 08:29   #80
Capri96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
wlasnie mam na paznokciach Orly Gel FX Red Flare, noszę od soboty i wciąż jest taki sam.
piękny połysk, trwałość
niedługo pojawi się na moim blogu notka dotycząca lakierów hybrydowych oraz duuuużo zdjęć

Dziękuję za odp

Ta firma Orly jest fajna ale nie sprzedają lakierów hybrydowych laikom :-((( tylko do salonów.. ;( Poza tym ciekawe ile kosztują?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

[QUOTE=edith2020;29562434]Ja właśnie dziś (pierwszy raz ) pomalowałam pazurki lakierożelem greenstyle, jak narazie wszystko ok. Nic się nie marszczy, a pazurki są super twarde. Za kilka dni napiszę jak z trwałością.

Dzięki za odpowiedź
Widziałam te firmę w sklepie dobra rada Chyba nazywa sie Gellaq Napisz koniecznie jak z trwałością.
Capri96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:32   #81
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=Capri96;29576395]Dziękuję za odp

Ta firma Orly jest fajna ale nie sprzedają lakierów hybrydowych laikom :-((( tylko do salonów.. ;( Poza tym ciekawe ile kosztują?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez edith2020 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś (pierwszy raz ) pomalowałam pazurki lakierożelem greenstyle, jak narazie wszystko ok. Nic się nie marszczy, a pazurki są super twarde. Za kilka dni napiszę jak z trwałością.

Dzięki za odpowiedź
Widziałam te firmę w sklepie dobra rada Chyba nazywa sie Gellaq Napisz koniecznie jak z trwałością.
Gel Fx kosztuje 75zł ,
wiesz sam lakierożel nie wystarczy chyba że masz pozostały sprzęt
zajrzyj dzisiaj bądź jutro na mojego bloga - będę wklejać zdjęcia mani hybrydowego oraz jak go wykonać
ja dzisiaj mam 7 dzień na paznokciach i nadal jest taki sam ....
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:47   #82
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Manicure hybrydowy ?

manicure hybrydowy wykonany Orly Gel FX
http://ecosmetics.blogspot.com/2011/...hybrydowy.html
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:50   #83
edith2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 20
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dzięki za odpowiedź
Widziałam te firmę w sklepie dobra rada Chyba nazywa sie Gellaq Napisz koniecznie jak z trwałością.[/QUOTE]


...no więc trochę się zawiodłam, bo zaczął odpryskiwać już po 4 dniach a używam rękawiczek do robót kuchennych zwykle..itp.

Tylko zastanawiam się czy nie ma trochę w tym mojej winy, bo tam gdzie kolorowym nie "wyjechałam" poza bonder na paznokciu i wszystko równo pokryłam nawierzchniowym to wszystko jest ok.

A propo greenstyle to greenstyle, a gellaq to gellaq- to dwie różne firmy, u dobrej rady są oba.
edith2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:06   #84
yolcia1
Rozeznanie
 
Avatar yolcia1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 716
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja używałam lakierożeli marki Lady's Nails Cosmetics. Tu nawet filmik mam:
http://www.youtube.com/watch?v=8207vsoYV6o
Co do trwałości ok. 1-2 tygodnie. Zależy co robiłam.
yolcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:36   #85
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez yolcia1 Pokaż wiadomość
Ja używałam lakierożeli marki Lady's Nails Cosmetics. Tu nawet filmik mam:
http://www.youtube.com/watch?v=8207vsoYV6o
Co do trwałości ok. 1-2 tygodnie. Zależy co robiłam.
Też używam hybrydów z LNC, i owszem cały tydzień bez problemu (nawet z jakimś małym kamyczkiem) a jak z np 2-tygodniowym to nie dotrwałam niestety... Ogólnie to są ok.
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:36   #86
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Manicure hybrydowy ?

usunięcie gel fx
http://ecosmetics.blogspot.com/2011/...-usuwanie.html
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:42   #87
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jesli moge cos dopisac....

Sciagajac hybrydowe, matowie cala powierzchnie zelu - wtedy powierzchnia jest bardziej chlonna. Nastepnie bardzo malutkie kawalki waty nasaczam acetonem i nakladam na paznokiec. Zawijam w pasek folii aluminiowej - swiecaca czescia do wewnatrz - matowa strona folii na zewnatrz. Po 10 min wiekszosc zelu zostaje na folii ktora sciagajac dociskam do plytki pazurka. Resztki? Kilka ruchow pilnikiem lub dlutkiem.
tak ogolem ja robie /oczywiscie nie rozpisywalam sie o skorkach, oliwkach itp... mam gdzies filmik z you tuba od goscia ktory mnie szkolil - swietnie pokazal sciaganie hybrydy....popatrze za nim

znalazlam filmik:
http://www.youtube.com/user/youngnai.../5/ImWmiKpfzB0

to czwarta czesc filmiku - wlasnie o sciaganiu. jest tam tez czesc 1,2,3 - czyli hybrydy od poczatku. Gosc jest swietny - i w zelu i w akrylu - rewelacyjnie prowadzi kursy....choc bardzo drogo - za dwa dni szkolenia ponad 500e

Edytowane przez olack
Czas edycji: 2011-09-29 o 09:56
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:22   #88
JUSTYNA803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Jaki lakier wybrać?

Przeglądam ten wątek i tak się zastanawiam, jaki lakier wybrać, żeby pieniądze nie poszły w błoto i żeby też 1 kolor nie kosztował fortuny. Co możecie polecić, żeby wytrzymał na paznokciu 2 tygodnie?
JUSTYNA803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 18:42   #89
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja kupilam z Sunny nails i sa beznadziejne - sa jak zel - geste i ciagnace. Raz uzywalam w lakierow hybrydowych ktore byly wspaniale - w konsystencji jak lakier, pieknie sie rozprowadzaly, kolory byly bardzo soczyste i szybciutko sie je usuwalo. Wytrzymaly ponad 3 tygodnie i zostaly usuniete tylko dlatego ze odrost byl duzy. niestety nie pamietam nazwy tych lakierozeli, ale wiem przynajmniej ze mozna dostac lepsze niz te z Sunny nails
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:01   #90
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam dziewczyny prosze o pomoc jako nowicjuszka prosze o porade w jakie rzeczy musze sie zaopatrzyc w celu wykonania Manicure hybrydowy
na allegro masa jakis roznych firm na shellac jest ciut za drogi
znalazłam cos jak na foto polecacie? używała któraś?
czym sie kierowac w zakupie lampy uv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg enamelczolowka.jpg (24,6 KB, 45 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.