Ortodonta Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 13:43   #1
janinawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4

Ortodonta Warszawa


Witam!

Poszukuje w Warszawie doświadczonego gabinetu ortodontycznego. Znajomi polecają mi Piotra Fudaleja, ale żaden z nich nigdy się u niego nie leczył;p ale ze słyszenia ponoć to jest odpowiedni człowiek. Czy ktoś z Was wie coś na jego temat? Szukałam w internecie, ale dużo informacji jest z przed kilku lat.

pozdrawiam!
janinawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 14:18   #2
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Ortodonta Warszawa

informacje sprzed kilku lat, ale chyba nic tam się nie zmienia owszem dr robi super wrażenie, ale poświęca zbyt mało uwagi pacjentom, biega od jednego do drugiego i to chyba główny zarzut po jego adresem. ja leczyłam się u niego ładnych parę lat, a teraz tylko jeżdżę co jakiś czas na wizyty kontrolne. w sumie sama nie wiem czy polecam... jeśli interesuje Cię więcej szczegółów pisz na priv
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 15:47   #3
janinawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta Warszawa

Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałam, że doktor ma taki styl przyjmowania widziałam pare opinii na forach internetowych i raczej było pozytywnie - czasami właśnie pojawiał się ten problem "czasu wizyty". Jeszcze muszę trochę poszperać
janinawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 15:51   #4
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Ortodonta Warszawa

mnie irytowało to, że wizyta kosztuje naprawdę spore pieniądze, dr jest takim autorytetem, a w gabinecie "tasmówka" i musisz się dopominać o chwilę rozmowy
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:01   #5
janinawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta Warszawa

To mi się nie podoba...a efekty leczenie jak?
janinawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:42   #6
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Ortodonta Warszawa

Z całym szacunkiem ale to nie jest temat na to forum!
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:36   #7
janinawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta Warszawa

a to niby dlaczego?
janinawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 13:16   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez janinawarszawa Pokaż wiadomość
a to niby dlaczego?
A to dlatego,że jest to forum o modzie.Co ma więc z nim wspólnego ortodonta?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:58   #9
blair01
Przyczajenie
 
Avatar blair01
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Ortodonta Warszawa

a co ortodonta ma wspólnego z tym działem ?
__________________
„Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”
- Wisława Szymborska
blair01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 10:38   #10
izak80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja bym polecała Akademię Zdrowego Uśmiechu Martomedica. Ortodoncja na najwyższym poziomie w Warszawie (wiem bo jestem skrupulatna jeśli chodzi o tak poważne rzeczy jak zdrowie i spr. kilka innych klinik w warszawie). Po za tym nie są aż tak drodzy, jak poniektórzy ortodoncji w stolicy...
izak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:16   #11
ola766
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja mogę polecić doktor Iwonę Gnach-Olejniczak. Dobrałyśmy dobry aparat ortodontyczny i jestem zadowolona z efektu, który prawie udało się nam już uzyskać
ola766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 14:50   #12
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja za to mogę polecić doktor Marię Jach-Mierzwińską z kliniki Impladent. Od roku tam chodzę i jestem zadowolona
Trzeba się tylko uzbroić w ciepliwość, bo leczenie może długo trwać. No i po nałożeniu aparatu okropnie bolało, przez trzy dni nie mogłam jeść nic prócz jogurtów.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:48   #13
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja chodzę do Ewy Sieńkowskiej-Osmoły, przyjmuje w Medispocie -> bardzo miła ortodontka i przede wszystkim wie co robi. Co do zakładania samego aparatu to już prawie nie pamiętam jak to było (noszę aparat już 9 miesiąc), ale było tak jak wyżej pisze macmiki, zęby bolą przez pierwze dni, mnie bolało nawet jak lekko dotknęłam łyżeczką zęba jak jadłam kaszki i zblendowane zupy noo, nie było to miłe, ale minęło po 4 dniach. A teraz jak się przyzwyczai to prawie nie czuć, że coś się ma na zębach
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 22:34   #14
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez barbiewera Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Ewy Sieńkowskiej-Osmoły, przyjmuje w Medispocie -> bardzo miła ortodontka i przede wszystkim wie co robi. Co do zakładania samego aparatu to już prawie nie pamiętam jak to było (noszę aparat już 9 miesiąc), ale było tak jak wyżej pisze macmiki, zęby bolą przez pierwze dni, mnie bolało nawet jak lekko dotknęłam łyżeczką zęba jak jadłam kaszki i zblendowane zupy noo, nie było to miłe, ale minęło po 4 dniach. A teraz jak się przyzwyczai to prawie nie czuć, że coś się ma na zębach
Dziś właśnie trudno o dobrego ortodontę. Tak z obserwacji widzę, że ludzie (i stomatolodzy też) trochę idą na łatwiznę, to znaczy leczą stomatologicznie, a jak ktoś ma np. trochę krzywe zęby to proponują od razu licówki (bo drogie), a o leczeniu ORTODONTYCZNYM się zapomina. Tymczasem dobrze przeprowadzone leczenie ortodontyczne potrafi zdziałać cuda, nawet jak ktoś starszy jest. Widzę po mojej znajomej „która się dorobiła” i zainwestowała w leczenie. Efekt bardzo fajny jest.
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 15:14   #15
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ortodonta Warszawa

Leczenie ortodontyczne jest jednak ważne również ze względów zdrowotnych, nie tylko estetycznych.
Zły zgryz może wywołać nadmierne napięcie mięśnie twarzy i sprawiać, że staw skroniowo - żuchwowy pracuje w złej pozycji, co z kolei może doprowadzić do wystąpienia zespołu Costena (bóle głowy, szyi, oczu, twarzy, zębów, uszu, szumy i piski w uchu, trzeszczenia i przeskakiwania stawu) oraz zniszczenia stawu.
Podobno większość tzw. bólów migrenowych jest w rzeczywistości wynikiem nieprawidłowego zgryzu.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 11:43   #16
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez jolkapolka Pokaż wiadomość
Dziś właśnie trudno o dobrego ortodontę. Tak z obserwacji widzę, że ludzie (i stomatolodzy też) trochę idą na łatwiznę, to znaczy leczą stomatologicznie, a jak ktoś ma np. trochę krzywe zęby to proponują od razu licówki (bo drogie), a o leczeniu ORTODONTYCZNYM się zapomina. Tymczasem dobrze przeprowadzone leczenie ortodontyczne potrafi zdziałać cuda, nawet jak ktoś starszy jest. Widzę po mojej znajomej „która się dorobiła” i zainwestowała w leczenie. Efekt bardzo fajny jest.
Ja mam bardzo dobrą ortodontkę w Warszawie. Najpierw o leczeniu ortodontycznym dowiadywałam się na własną rękę, ale jak chcę się czegoś dowiedzieć od ortodontki to zawsze odpowie.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 09:25   #17
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo dobrą ortodontkę w Warszawie. Najpierw o leczeniu ortodontycznym dowiadywałam się na własną rękę, ale jak chcę się czegoś dowiedzieć od ortodontki to zawsze odpowie.
Tak, właśnie dobrze jest sobie poczytać na jakiś dobrych portalach, z czym tak naprawdę leczenie stomatologiczne i ortodontyczne się wiąże. Oczywiście jak masz kanałówkę, to najpierw to robisz, żeby próchnica się nie rozwijała. Ale jak już zęby poleczone to można np. aparat zakłaadć… Ps. A gdzie chodzisz w stolicy do ortodonty?
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 17:02   #18
malwinatoja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Ortodonta Warszawa

W okolicach Powiśla może ktoś? Najlepiej właśnie ortodonta, który też specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu dzieci (które boją się lekarzy niestety). Będę wdzięczna za pomoc
malwinatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 20:50   #19
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez jolkapolka Pokaż wiadomość
Tak, właśnie dobrze jest sobie poczytać na jakiś dobrych portalach, z czym tak naprawdę leczenie stomatologiczne i ortodontyczne się wiąże. Oczywiście jak masz kanałówkę, to najpierw to robisz, żeby próchnica się nie rozwijała. Ale jak już zęby poleczone to można np. aparat zakłaadć… Ps. A gdzie chodzisz w stolicy do ortodonty?
Romanik D. ul. Radna, nie pamiętam numeru budynku, ale na pewno znajdziesz.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 20:57   #20
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Ortodonta Warszawa

Dr. kasprzak . Z tego co wiem przyjmuje w Artodonto . Miałam u niego zakładany aparat.
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 18:48   #21
malwinatoja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Romanik D. ul. Radna, nie pamiętam numeru budynku, ale na pewno znajdziesz.
Znalzłam sobie namiar. Dzięki. A powiedz mi proszę jakie jest podejście Pani Romanik do dzieci/rodziców? Wiadomo przecież, że w pracy z dziećmi oprócz umiejętności liczy się podejście. Obie sprawy są ważne moim zdaniem.
malwinatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 13:46   #22
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta Warszawa

Jeśli chodzi o dzieci to niestety ja ta byłam sama. Ale ogólnie było sympatycznie i można napisać po ludzku. Jak już napisałam można bez skrępowanie zadać każde pytanie. Widziałam w kolejce mamę z córką, więc dzieci również też chyba są mile widziane.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 20:55   #23
malwinatoja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dzieci to niestety ja ta byłam sama. Ale ogólnie było sympatycznie i można napisać po ludzku. Jak już napisałam można bez skrępowanie zadać każde pytanie. Widziałam w kolejce mamę z córką, więc dzieci również też chyba są mile widziane.
Własnie niektórzy stomatolodzy/ortodonci mają takie podejście trochę „z góry”, że idziesz do nich, a oni są zdziwieni, że człowiek im zadaje pytania. W przypadku dzieci, np. zakładania aparatu ortodontycznego tych pytań naturalnie jest oczywiście więcej, więc miło jest, jak specjalista odpowiada. O Pani Dominice sporo dobrych opinii jest chciałam potwierdzić.
malwinatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 18:38   #24
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja się też przekonałam o tym, że jednak nie tylko fach w ręku, ale i poziom komunikacji gra istotną rolę. I to nie tyczy się tylko dentystów, ale i wszystkich lekarzy. Z garścią informacji od razu człowiek czuje się bezpieczniej podejmując się kuracji.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 10:38   #25
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Ortodonta Warszawa

Cytat:
Napisane przez malwinatoja Pokaż wiadomość
Znalzłam sobie namiar. Dzięki. A powiedz mi proszę jakie jest podejście Pani Romanik do dzieci/rodziców? Wiadomo przecież, że w pracy z dziećmi oprócz umiejętności liczy się podejście. Obie sprawy są ważne moim zdaniem.
Ma świetne podejście do dzieci. Moja córka za nic nie chciała otworzyć buzi u mojego dentysty (też bardzo dobry, nadal do niego chodzę) mimo, że naprawdę bardzo się starał... Ktoś z przedszkola polecił mi tą dentystkę i faktycznie córka bez żadnych problemów z uśmiechem usiadła ze mną na fotelu i chętnie pokazała ząbki. Pani doktor dużo do Niej mówiła, wszystko wyjaśniała i poszło jak z płatka Jest bardzo miłą i kontaktową osobą a to na pewno pomaga.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 15:51   #26
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta Warszawa

Jak będę mieć dzieci również się zgłoszę.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 10:22   #27
CudoGosia
Przyczajenie
 
Avatar CudoGosia
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta Warszawa

Osobiście miałam traumę związana z ortodontami. Poprzednia ortodontka była straszna. Na szczęście udało mi się teraz lepiej trafić i obecnie leczę się ortodontycznie w klinice ANAM i wszystko jest super
CudoGosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:05   #28
tomek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja chodzę do dr Szałwińskiej, mój 9-letni syn też, jest kompetentną doktor z super podejściem do mojego syna, w gabinecie na Romera jest super kącik zabaw dla dzieci, Filip chodzi chętnie, ja kończę już powoli nosić aparat stały i wielu moich znajomych też jest zadowolonych, więc z czystym sumieniem polecam
tomek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 10:52   #29
maciejewska103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ortodonta Warszawa

Pani Dominika Romanik chyba nawet na forum była wcześniej wspominana. Miła i kompetentna osoba, która realnie mówi, o chodzi, jak ma zamiar pracować nad naszym uśmiechem i ile taka przyjemność kosztuje. Plus – doradztwo na pewno. Każdy aparat dostosowany indywidualnie do tego, czego pacjent potrzebuje, a nie tylko do tego, jaką ma zasobność portwela. To mi się właśnie podoba – NORMALNE podejście.
maciejewska103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 13:30   #30
eggo
Przyczajenie
 
Avatar eggo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Ortodonta Warszawa

Lata swietlne minely od kiedy ostatnio sie logowalam, ale mam nadzieje, ze komus pomoge. Mialam przejscia z ortodontami w Warszawie, ktorzy "wybitnie" marnowali moj czas i pieniadze. Nie bede opisywala koga omijac, bo watek jest juz temu poswiecony. Chcialabym polecic kazdemu kto szuka naprawde dobrego lekarza Dawida Stenke. Rzeczowy lekarz. Ma rozsadne ceny, bardzo dobrze wyksztalcony, pelna "profeska". Bardzo sympatyczny, punktualny!!! i cierpliwy!!!...ma tez fajny tylek Leczy w Polsce i Irlandii, dlatego na wizyte troche sie czeka, ale naprawde warto. Jak inwestujemy juz w swoje zdrowie to lepiej trafic do dobrego specjalisy niz kogos z przypadku. Jesli ktos ma jakies pytania to pisac
__________________
Kobieta ma w sobie tyle siły:Uśmiecha gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, ze zapomina ile jest warta...
eggo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-05 12:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.