Ortodonta Warszawa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-04, 09:20   #31
Kot30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Warszawa

Polecam Demeter i doktor Joannę Piegat. Prostuję u niej zęby już od roku i jestem bardzo zadowlona, a to mniej więcej półmetek. Wiadomo, że trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami, jak to przy aparacie, ale pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i kontroluje, jest bardzo kontaktowa, odpowiada na pytania. Z dobrym ortodotną nie takie to prostowanie straszne jak je malują
Kot30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 13:37   #32
Marcinmata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja polecam Klinike Nugat na ursynowie. Powiem wam ze o ile sam krzywy zgryz nie jest fajny to prawdziwym koszmarem są bóle głowy z powodu zgryzu. Nie sadziłem ze jedno sie z drugim wiąze, a jednak. moja stomatolog zleciła mi tam badanie gerbera, i okazało sie ze zgryz mam bardziej krzywy niz sadziłem załozyli mi aparat i ból głowy prawie natychmiast ustapił. duzo lepiej spie i ogolnie nie narzekam na nic. sam aparat nie jest jakis przyjemny do noszenia, ale warto sie pomeczyc i miec efekty. polecam!
Marcinmata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 11:05   #33
zgryzienny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta Warszawa

Ja powiem, że lekarz ortodonta to jednak dosyć trudny zawód. Każdy z nich studiował kilka lat żeby móc leczyć zęby. Także tak naprawdę nie ma wielkich różnic do którego pójdziecie. I tak każdy korzysta z tych samych technik i narzędzi. Zwróćcie za to uwagę na cenę i na to czy można np. rozłożyć płatność na raty.
zgryzienny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-05 12:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.