jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 23:00   #1
Dziamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13

jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!


hej dziewczyny, od dlugieeeego czasu zmagam sie z osobistym, swoistym problemem otoz marze o tym zeby kupic sobie pare (nascie?) rzeczy z ELFa. Wiem ze juz wiele razy byla o tym mowa i ze mozna kupic je w polsce, problem w tym ze sa o wieeeeele drozsze. No bo jak mozna w ogole porowywac cene np pudru- 6 dolarow i...40 zlotych...masakra. dlatego strasznie ccialabym sprowadzic te cudenka ze stanow, ale nie mam pojecia jak to zrobic, bo oni w ogole nie wysylaja do europy a zadnego znajomego tam nie mam niestety sa niby firmy ktore oferujasprowadzebie roznych rzeczy ze stanow ale to duzo kosztuje i troche strach czy nie zostane oszukana pomocy!
Dziamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 00:55   #2
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Sam transport zżera wiele pieniędzy, przesyłki z USA sa drogie i pewnie dlatego ceny tak wyglądają. A miałaś już kosmetyki E.L.F? Ja się aż tak nimi nie zachwycam; dla mnie warte są swojej amerykańskiej ceny, a pedzel elfowy (flat) mi się rozlazł po pierwszym praniu na amen. Cienie też bez rewelacji. Może jakieś trefne miałam, nie wiem. Inne marki w tym przedziale cenowym w Polsce są równie dobre, albo i lepsze.
Możesz poprosić kogoś znajomego w Stanach o kupienie i przywiezienie, albo przesłanie, bo raczej allegro, czy ebay będą cię tyle samo, co w sklepie kosztować.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 08:12   #3
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Przecież napisała że nie ma nikogo znajomego tam , chyba że ktoś ze znajomych /bliskich ma tam znajomości
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 08:24   #4
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Wejdż na niemiecką stroną E.L.F., oni wysyłają do Polski bodajże i często zdarza się wysyłka za free. Wg. mnie nie są to kosmetyki warte ściągania ze Stanów
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:41   #5
Dziamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Chciałam kupić sobie pędzle z tej czarnej serii studio, słyszałam, że są dobre. 3 dolary to malutko za pędzel, a np na tej stronie elfa niemieckiej kosztują 4,79 euro, więc to jest jakaś mega różnica :O miałam parę kosmetyków elf i całkiem przypadły mi do gustu, a teraz łapię się na tym, że przeglądam tę amerykańską stronę mimo że wiem, że nie mogę nic zamówić (
Dziamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:58   #6
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Może w Stanach są niższe podatki na kosmetyki i dlatego jest taniej. Tego się nie przeskoczy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:54   #7
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Dziamaaa Pokaż wiadomość
Chciałam kupić sobie pędzle z tej czarnej serii studio, słyszałam, że są dobre. 3 dolary to malutko za pędzel, a np na tej stronie elfa niemieckiej kosztują 4,79 euro, więc to jest jakaś mega różnica :O miałam parę kosmetyków elf i całkiem przypadły mi do gustu, a teraz łapię się na tym, że przeglądam tę amerykańską stronę mimo że wiem, że nie mogę nic zamówić (
różnica 10zł, myślę, że nie aż taka ogromna
szczególnie biorąc pod uwagę, że jak będziesz ściągała z USA to koszty wysyłki będą ogromne i i tak wyjdzie drożej
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 13:09   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Ja bym chciała mieć w Polsce tanie paliwo, jak w Wenezueli - macie jakieś pomysły, jak je sprowadzić? Nie opłaca mi się tankować w Polsce, a jak muszę to mnie krew zalewa.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 14:49   #9
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: jak sprowadzic kosmetyki?! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Dziamaaa Pokaż wiadomość
Chciałam kupić sobie pędzle z tej czarnej serii studio, słyszałam, że są dobre. 3 dolary to malutko za pędzel, a np na tej stronie elfa niemieckiej kosztują 4,79 euro, więc to jest jakaś mega różnica :O miałam parę kosmetyków elf i całkiem przypadły mi do gustu, a teraz łapię się na tym, że przeglądam tę amerykańską stronę mimo że wiem, że nie mogę nic zamówić (
Tanie pędzle i w miarę dobre możesz kupić chociażby z lancrone czy sunshade więc nie wiem skąd te zachwyty, że 18zł to mało za pędzel skoro w pl za tyle samo dostaniesz.
Jakbyś nie zamawiała tych rzeczy z usa to i tak przesyłka zeżre Ciebie także wyjdzie Ci na jedno jakbyś kupować produkty elf w pl.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.