OPI Gelcolor - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 09:58   #61
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: OPI Gelcolor

Dziewczyny a polecicie jakiś czarny z shimmerem??
Mam Russian Navy i jestem zachwycona, chciałabym coś podobnego.
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 12:58   #62
nitrogliceryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a polecicie jakiś czarny z shimmerem??
Mam Russian Navy i jestem zachwycona, chciałabym coś podobnego.
Polecam "DS PEWTER" . Ma bardzo dużo drobinek, właściwie jest brokatowy, ale naprawdę super Moje klientki często go wybierają.
nitrogliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:22   #63
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Pastelowej serii nie bardzo lubie, miałam ten jakby miętowo niebieski- prześwitywal, same problemy z nim miałam. Teraz mam ten zielonawy- lepszy, ale niewiele. A Mod about you ze zwykłej kolekcji to tez taki delikatny, kryjący, pastelowy roz?
Kolor Mod About You pochodzi z kolekcji Brights i ma symbol GCB56, natomiast w kolekcji pastelowej pełna nazwa to Mod About You "Pastel" i ma symbol GC106 ja mam lampę mieszaną LED 24W+CCFL12W i GCB56 utwardza się bez problemu
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:24   #64
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Dziewczyny, brakuje mi trochę odcieni w kolorówce OPI. Słyszałam, że ponoć bezproblemowo można łączyć bazę i top OPI z inną kolorówką. Robicie tak? jakiej firmy kolorówkę polecacie, żeby jakość była dobra, no i lepszy wybór kolorów?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 16:51   #65
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
dziewczyny a polecicie jakiś czarny z shimmerem??
Mam russian navy i jestem zachwycona, chciałabym coś podobnego.
opi ink
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 13:16   #66
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Gel Color, hybrydy....

czesc dziewczyny,

jakie lakiery polecacie z tych utwardzanych przez lampe?

slyszalam, ze OPI gel color jest nieco ulepszona wersja wczesniejszych hybryd, poniewaz przepuszcza powietrze? hmmm

gdzie mozna kupic OPI gel color w dobrej cenie? mam na mysli jakis dobry sklep online gdzie mozna kupic wiecej sztuk ale taniej niz na allegro czy ebay....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 22:18   #67
sokztruskawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: OPI Gelcolor

Pracuję na OPI już od roku nie mam dobrego doświadczenia jeśli chodzi o kolory, zawsze są przekłamane, wychodzą inne niż na wzorniku, jeszcze inaczej wyglądają w butelce a zupełnie inny odcień jest na paznokciach. Jeśli szukasz wyeazistego różu to polecam kolekcję gelcolor NEON
sokztruskawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:27   #68
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez sokztruskawek Pokaż wiadomość
Pracuję na OPI już od roku nie mam dobrego doświadczenia jeśli chodzi o kolory, zawsze są przekłamane, wychodzą inne niż na wzorniku, jeszcze inaczej wyglądają w butelce a zupełnie inny odcień jest na paznokciach. Jeśli szukasz wyeazistego różu to polecam kolekcję gelcolor NEON
przepraszam, ale nie mogę się z tym zgodzić... na wzorniku mogą wyjść przekłamana o ile wzornik jest mleczny. w butelce? a jak udało Ci się zaglądnąć do czarnej butelki? przez ten mały otwór? czy chodzi Ci o folię na korku pędzla? jeśli o folię, to jest to kolor tylko poglądowy, a nie odzwierciedlający zawartość. paznokci nie jestem w stanie skomentować, ponieważ spotkałam się już z różnymi paniami u których problemy z gelcolorem wynikały z techniki pracy.

co do kolekcji neonowej, aby uzyskać głębię koloru pamiętajcie o nakładaniu białej bazy. bez tego będą prześwity, a kolor nie będzie intensywny. aktualnie noszę na paznokciach GCN38 Down to the Core-al nałożony na jedną warstwę alpine snow, więc dołączam zdjęcie

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-16 10.22.45.jpg (77,3 KB, 68 załadowań)
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:19   #69
myszextra
Przyczajenie
 
Avatar myszextra
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: OPI Gelcolor

Hej dziewczyny!

Mam do Was wielką prośbę - poszukuję lakieru Gel Color, w kolorze "In my santa suit" HL E45 - to jest kolekcja świąteczna Marayah Carey chyba sprzed 2 lat... Nigdzie nie mogę go dostać, tylko z USA można go kupić, ale cena wychodzi kosmiczna...

Mani robię sobie sama, nie pracuję w żadnym salonie, dlatego od dystrybutora nie mogę kupić pozostaje tylko odkupienie buteleczki z jakiegoś zaufanego salonu... Macie może kogo mi polecić?

Jestem z Wawy, ale jakby co, chętnie zapłacę za przesyłkę, jeśli którejś z Was chciałoby się mi go wysłać...

Piszcie tu, albo na priv, będę wdzięczna...

Help!
myszextra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 23:43   #70
biedronka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: OPI Gelcolor

Dziewczyny mam pytanie odnośnie opracowywania płytki.
Podobno Gelcolor nie wymaga matowienia płytki (na filmikach z OPI też nie ma etapu matowienia). A czy Wy matowicie płytkę paznokcia? Przymierzam się do zakupu OPI właśnie z tego względu, ale nie wiem czy brak zmatowienia mocno wpływa na trwałość?
biedronka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 23:45   #71
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez biedronka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie opracowywania płytki.
Podobno Gelcolor nie wymaga matowienia płytki (na filmikach z OPI też nie ma etapu matowienia). A czy Wy matowicie płytkę paznokcia? Przymierzam się do zakupu OPI właśnie z tego względu, ale nie wiem czy brak zmatowienia mocno wpływa na trwałość?
Ja różnie, choć coraz częściej zdarza mi się nie matowić płytki. Ale nie wiedziałam wcześniej o tym, co mówisz. Teraz chyba też przed nałożeniem nie matowiłam, a trzymają się paskudy, jak nie wiem (liczyłam na to, że po kilku dniach zmienię kolor, a tu ani drgną hybrydy od ponad tygodnia :/)
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 14:59   #72
biedronka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: OPI Gelcolor

magda_mjt dziękuję za odpowiedź.
W takim razie chyba się skuszę na OPI A czy ktoś jeszcze może podzielić się swoim doświadczeniem?
a czy jakoś specjalnie przygotowujesz płytkę? Czy do zestawu startowego potrzebuję tylko bazę, top coat i kolor? I jeszcze jedno pytanie zamawiacie produkty z jakiejś hurtowni czy z http://www.opinails.pl ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez biedronka89
Czas edycji: 2015-04-26 o 15:19
biedronka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 02:03   #73
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
OPI Gelcolor

Ja z OPI mam tylko baze, kolory, top i ten płyn z acetonem do ściągania (ale mało go uzywam). Resztę rzeczy typu pilniki, cleaner, lampe- mam najzwyklejsze, niedrogie . Jak sie postaram i ładnie pomaluje, bez przypadkowego malowania skorek i z zabezpieczeniem wolnego brzegu to super sie trzymają . I ja zamawiam najcześciej z eBay badz Amazon , ale tylko od sprzedawców z UK badz USA, z Chin sa o wiele tańsze, ale nie wierze, ze to oryginały...niby z UK czy USA tez nie mam pewnosci, ale bardziej ufam, no i dobrze mi sie trzymaja, wiec wierze, ze to oryginały .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2015-04-27 o 02:06
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 21:33   #74
biedronka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: OPI Gelcolor

Jeszcze raz dziękuję za cenne informacje
biedronka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 21:09   #75
ihpusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: OPI Gelcolor

Cześć dziewczyny,

Czy możecie polecić sklep gdzie kupujecie opi gelcolor. Chciałabym kupić oryginały w dobrej cenie. U dystrybutora kupić nie mogę bo to na użytek domowy, a w żadnym salonie nie pracuje.
ihpusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 09:20   #76
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez ihpusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Czy możecie polecić sklep gdzie kupujecie opi gelcolor. Chciałabym kupić oryginały w dobrej cenie. U dystrybutora kupić nie mogę bo to na użytek domowy, a w żadnym salonie nie pracuje.
jeśli jesteś kosmetyczką lub stylistką paznokci to powinni ci sprzedać u dystrybutora, tylko ci faktury pewnie nie wystawią
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:19   #77
IKattie2243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: OPI Gelcolor

Opi Gel Color bardzo długo trzyma, w zasadzie nie odpryskuje, ale coś w tym jest, że zawsze lepiej trzymają się mocniejsze kolorki niż delikatniejsze.
Co do przedmówczyni, myślę, że nie będzie problemu z kupnem, jeśli np. poprosisz dystrybutora o fakturę, jako kosmetyczka, przecież faktur kosztowych się nie sprawdza, jeśli ich się nie rozlicza.
IKattie2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:30   #78
Sylwia_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
lampa led opi

gdzie moge tanio kupic taka lampe?

Edytowane przez Sylwia_001
Czas edycji: 2015-07-11 o 18:37
Sylwia_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:01   #79
ogryzki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 4
GG do ogryzki
Utwardzanie lakierów OPI GelColor

Witam! Mam pytanie do osób które wykonują sobie manicure OPI GelColor w domu, nieprofesjonalną lampą. Jakiej mocy lamp używacie? Jak długo utwardzacie poszczególne warstwy? Zakupiłam właśnie prostą lampę UV 36W na paatal.pl i niestety nie utwardza mi GelColorów nawet po 4 czy 5 minutach :/ Szukam porady, jaka nieprofesjonalna lampa (nie OPI) jest w stanie te paznokcie rzeczywiście utwardzić
ogryzki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 06:02   #80
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Utwardzanie lakierów OPI GelColor

bardzo proszę następnym razem sprawdzić czy taki wątek już nie istnieje. Przenoszę.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:35   #81
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Utwardzanie lakierów OPI GelColor

Cytat:
Napisane przez ogryzki Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie do osób które wykonują sobie manicure OPI GelColor w domu, nieprofesjonalną lampą. Jakiej mocy lamp używacie? Jak długo utwardzacie poszczególne warstwy? Zakupiłam właśnie prostą lampę UV 36W na paatal.pl i niestety nie utwardza mi GelColorów nawet po 4 czy 5 minutach :/ Szukam porady, jaka nieprofesjonalna lampa (nie OPI) jest w stanie te paznokcie rzeczywiście utwardzić
Ja używałam najzwyklejszej UV (chyba sunnynails czy cos ze słońcem) i nie mam problemu. W domu mam druga, najtańsza UV z Allegro i tez nie mam problemu. Mam wszystko z OPI (baza, top i kolorowke). Cleaner chyba Semilaca (ta różowa butelka z diamentem). Ja utwardzam około 2-2,5 minuty .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 12:55   #82
modeliste1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
OPI gelcolor start, Może macie jakieś rady?

Dzień dobry,

Po rocznym podliczeniu (mój mąż podsumował, że tyle samo kosztuje nas roczne ogrzewanie mieszkania) wydanych pieniędzy na manicure i pedicure postanowiałam że sama zacznę sobie robić paznokcie. Kupiłam OPI bo zawsze nimi malowałam. Niestety ciężko coś znaleźć w necie na temat pracy z tą marką. Może macie jakieś rady? Na ten moment postaram się powtórzyć te same kroki jaki robiła mi zawsze manicurzystka, zobaczymy czy się uda. Trzymajcie kciuki. A za cenne uwagi i rady będę ogromnie wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5826.jpg (102,1 KB, 7 załadowań)
modeliste1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 13:55:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.