Dziwny ból! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 18:20   #1
_Madja
Przyczajenie
 
Avatar _Madja
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Exclamation

Dziwny ból!


Mam pewien niepokojący mnie problem.
Zacznę od tego, że mam nieregularne miesiączki. Raz dostaję okres po 25 dniach, raz po 31. Już myślałam, ze cykl mi się reguluje, ale chyba się pomyliłam, bo gdyby miałbyć już regularny to mogę śmiało powiedzieć, że okres mi się właśnie spóźnia. Teoretycznie powinnam dostać okres do piątku 1 lutego, bo będzie to 31 dzień cyklu i nigdy nie dostawalam go później.
Teraz nadmienię, że obecnie jestem trochę chora i dziś zaczynam brać antybiotyki, więc choroba oczywiście może opóźnić okres, ale jest coś jeszcze.
W dole brzucha, co jakiś czas w okolicy jajowodów czuję takie tępe ukłucie. Nie jest to mocne, ale nigdy tak nie miałam i niepokoi mnie to, bo myślałam, że to zwiastun okresu, a krwawienia... nie ma.
Tu pragnę nadmienić, bo to chyba ejst ważne, że nadal jestem dziewicą i jedyna aktywność seksualna w moim wykonaniu to petting i seks oralny, ale to drugie się raczej nie zalicza.
Czy ktoś kiedyś miał podobnie?
__________________
"I don't care what people say or think about me. I know who I am"
~Jonathan Davis from KoRn
Razem od 04.10.2012 <3
_Madja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:50   #2
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Dziwny ból!

Cytat:
Napisane przez _Madja Pokaż wiadomość
Mam pewien niepokojący mnie problem.
Zacznę od tego, że mam nieregularne miesiączki. Raz dostaję okres po 25 dniach, raz po 31. Już myślałam, ze cykl mi się reguluje, ale chyba się pomyliłam, bo gdyby miałbyć już regularny to mogę śmiało powiedzieć, że okres mi się właśnie spóźnia. Teoretycznie powinnam dostać okres do piątku 1 lutego, bo będzie to 31 dzień cyklu i nigdy nie dostawalam go później.
Teraz nadmienię, że obecnie jestem trochę chora i dziś zaczynam brać antybiotyki, więc choroba oczywiście może opóźnić okres, ale jest coś jeszcze.
W dole brzucha, co jakiś czas w okolicy jajowodów czuję takie tępe ukłucie. Nie jest to mocne, ale nigdy tak nie miałam i niepokoi mnie to, bo myślałam, że to zwiastun okresu, a krwawienia... nie ma.
Tu pragnę nadmienić, bo to chyba ejst ważne, że nadal jestem dziewicą i jedyna aktywność seksualna w moim wykonaniu to petting i seks oralny, ale to drugie się raczej nie zalicza.
Czy ktoś kiedyś miał podobnie?
Dawniej również miałam bardzo nieregularne miesiączki, wszystko w miarę uregulowało się dopiero po urodzeniu dziecka. Co do bólu, często był silny, ale zdarzały się i takie dni, gdy dosłownie wyłam i zwijałam się w kłębek, taki nie do wytrzymania, już kilka dni przed. Raz zdarzyło się, że okresu nie miałam chyba z 2miesiące, więc z tym uregulowaniem to może u ciebie też jeszcze potrwać. Nie martwiłabym się na twoim miejscu.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:36   #3
jabuuszko
Raczkowanie
 
Avatar jabuuszko
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: CrazyWorld
Wiadomości: 95
Dot.: Dziwny ból!

Cytat:
Napisane przez _Madja Pokaż wiadomość
Mam pewien niepokojący mnie problem.
Zacznę od tego, że mam nieregularne miesiączki. Raz dostaję okres po 25 dniach, raz po 31. Już myślałam, ze cykl mi się reguluje, ale chyba się pomyliłam, bo gdyby miałbyć już regularny to mogę śmiało powiedzieć, że okres mi się właśnie spóźnia. Teoretycznie powinnam dostać okres do piątku 1 lutego, bo będzie to 31 dzień cyklu i nigdy nie dostawalam go później.
Teraz nadmienię, że obecnie jestem trochę chora i dziś zaczynam brać antybiotyki, więc choroba oczywiście może opóźnić okres, ale jest coś jeszcze.
W dole brzucha, co jakiś czas w okolicy jajowodów czuję takie tępe ukłucie. Nie jest to mocne, ale nigdy tak nie miałam i niepokoi mnie to, bo myślałam, że to zwiastun okresu, a krwawienia... nie ma.
Tu pragnę nadmienić, bo to chyba ejst ważne, że nadal jestem dziewicą i jedyna aktywność seksualna w moim wykonaniu to petting i seks oralny, ale to drugie się raczej nie zalicza.
Czy ktoś kiedyś miał podobnie?

hmm nie chcę Cię straszyyyć, broń Boże! ja tez mialam nieregularne miesiączki,jakieś różne plamienia,ogólny brak miesiączki(ale to zbyt drastyczna dieta) no i ten straszny ból po lewej stronie,tak jakby ktoś mnie mocno "łapał" i za jakieś 15sek. puszczał . i tak na usg wykryło że mam guza jajnika . Więc może żeby spr czy wszystko jest ok polecam pójście do gin(chyba że nie chcesz) to właśnie usg jamy brzusznej.
Ale pamiętaj nie martw się na zapas!
jabuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.