Problemy ze snem . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 09:35   #1
TajemniczaPanna
Zakorzenienie
 
Avatar TajemniczaPanna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 167

Problemy ze snem .


Witam ,ostatnio miewam noce w których się budzę ,prawie codziennie o 1 tylko nie wiem dlaczego .Może to być wywołane stresem z dnia ?Bo wczoraj poszłam spać o 22:30 ,a w nocy patrzę na zegarek jest 1 i nagle szybko usypiam .A potem sie obudziłam po drugiej .Nie mam pojęcia co się dzieję ,bo nigdy tak nie miałam.Za jaką koolwiek pomoc będę wdzięczna
__________________
Już nie taka Tajemnicza i w końcu szczęśliwa

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgu6bdhq6kejmx.png

TajemniczaPanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:39   #2
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Problemy ze snem .

Też mam problem ze snem, dziennie śpie 4-6h. Kładę się spać o 21, zasypiam po 24, budzę się o 4, a potem to już raczej nie zasypiam tylko leże w łóżku i czekam na sen.

Wydaje mi się, że stres może być powodem problemów ze snem, ale możesz pić melise, ona niektórym pomaga
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:14   #3
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Problemy ze snem .

Ah, mam to samo. Mieszkam z chłopakiem, on się kładzie o 23, zasypia chwile później, a ja wiercę się w łóżku czasami do 2 w nocy. Nie mogę zasnąć i taki problem mam niemal codziennie. Rano mam oczywiście ogromny problem ze wstawianiem, ale wiadomo wstać trzeba. Tylko, że ja po tych paru h snów średnio funkcjonuję. Co zrobić żeby móc szybciej zasypiać, może ktoś wie?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:58   #4
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Problemy ze snem .

Niedawno przechodzilam przez klopy ze snem. Istna masakra. Opowiem wam, jak to bylo w moim przyadku.

Kupilismy mieszkanie, wszystko zesmy ladnie urzadzili i po rozmowie z wlascicielem, okazalo sie, ze on w tym samym miejscu mial sypialnie i odkad pamieta od zawsze tam byla. A my... za zadne skarby swiata nie moglismy tam zasnac. Kladlismy sie i lezelismy po 3-4 godziny, zazwyczaj zasypialismy o 4-5 nad ranem, zgroza. Probowalam roznych sposobow- picie mleka, bralam leki nasenne, wietrzylam pokoj, spacerowalam zanim sie polozylam, meczylam oczy czytaniem gazet i rozwiazywaniem krzyzowek i nic.... Gdziekolwiek jechalismy, to problemu nie bylo. Spanie u tesciow, czy w hotelu na wyjezdzie weekendowym- bez problemu zasypialismy juz kolo polnocy i padalismy ze zmeczenia. A u siebie, nie ma szans.
Skutecznym sposobem okazala sie zmiana sypialni, zmiana polozenia lozka. Po przestawieniu wszystkie problemy zniknely, jak reka odjal. Nigdy nie wierzylam w takie cos, a jednak po ostatnich przygodach moge stwierdzic, ze cuda sie zdarzaja Ale najwazniejsze, ze w spokoju teraz zasypiam i sie nie mecze.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:03   #5
201710041119
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Problemy ze snem .

problemy ze snem.....
mam od dawna wystarczy,że wieczór dobiorę sobie cos do głowy i juz po spaniu do 3 i 4 rano...powodzenia...
201710041119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:04   #6
grazynaczech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: sochaczew
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy ze snem .

U mnie problemy ze snem pojawiły się wraz z problemami z tarczycą, w miejscu gdzie stoi łóżko nie mam podwodnych źródeł (zaprosiłam do domu bioenergotarapeutę i sprawdzała różdżką) więc raczej tarczyca i stres- a tarczyca też ze stresu, błędne koło
grazynaczech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:27   #7
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Problemy ze snem .

Problemy ze snem:
- z przemęczenia
- ze stresu

Odkąd mnie zwolnili zaczynam normalnie sypiać. Stres, przepracowanie to chyba u mnie było problemem ze zasypianiem. Ja kładłam się spać o 23 a zasypiałam koło 4 nad ranem a o 5.30 pobudka
To było coś okropnego!

Ostatnio mąż przywiózł rower stacjonarny. Ostatnio codziennie o 18-19 najpóźniej jem kolację, o 20.00 jeżdżę przez 30 minut, idę pod prysznic, czytam książkę i padam o 23.00 i wstaję o 8 rano z musu bo jeszcze bym chętnie pospała.
Chyba nadrabiam te kilka miesięcy nie spania

Myślę, że głównie stres, problemy, przepracowanie, zdenerwowanie przed snem i samo myślenie "ciekawe czy zasnę", "ciekawe o której zasnę", " z pewnością znowu nie zasnę" - też robi swoje. Bynajmniej ja się tak martwiłam, gdy szłam spać.

Teraz na maxa wyciszam się, jazda rowerkiem, prysznic, książka i śpię od 4 dni normalnie. To dla mnie sukces!

Dziewczyny ja jeszcze zauważyłam, że w oklicach pełni księżyca mam problemy ze spaniem. Może też księzyć na którąś z Was tak działa?
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.