Belu testuje SYNERGEN! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 15:43   #1
belu
Raczkowanie
 
Avatar belu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 89
Smile

Belu testuje SYNERGEN!


Witajcie kochane : )
Przejdę może od razu do konkretów :
pianka - mój ulubiony produkt, zapach jest taki słodki, trochę mdlący po dłuższym czasie, ale świetnie myje twarz, nie wysusza, baardzo przyjemna pompka, łatwe w użyciu, nic nie sie wylewa i nie przecieka , jak dla mnie super gadżet kosmetyczny

krem - również bardzo go lubię, naprawde dobrze matuje. Od razu po nałożeniu twarz jest ślicznie zmatowiona, szybko się wchłania, straaasznie wydajny, starczy mi chyba na rok ale to dobrze, świetny produkt : )

tonik - zawiera alkohol, jest to minus, na pierwszą aplikacje moja twarz zareagowała coś nerwowo, cera sie zaczerwieniła, ale potem, wszystko juz super. Mimo alkoholu dobrze czysci skóre, dezynfekuje i odświeża , również polecam

plasterki - podeszłam do nich dośc sceptycznie, jednak o dziwo naprawde działają. Nie mam cery skłonnej do niespodzianek, jednak raz mi sie ostatnio trafiła i po nocy z plasterkiem nie było juz zaczerwienienia, a po drugiej nocy z plastrem wyprysk powoli sie juz goił : )

Nie wiem jak cenowo wychodzi ten zestaw w porównaniu takich samych kosmetyków innych firm, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Obecnie zestaw oceniam na 5 -

__________________
30.07.2012r - prawo jazdy
belu jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.