Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 18:03   #91
aniele29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

witam wszystkich,mój pierwszy post ja natomiast nie polecam Beauty Lux...dlaczego?...chyba ktoś idzie w komercję,skoro zmieniają swoje zasady w trakcie trwania kursów i nie informują o nich kursantek przed rozpoczęciem kursu...do niedawna instytut wydawał 4 certyfikaty i świadectwo,teraz nagle wpadli na genialny pomysł oszczędnosciowy aby wydawać jeden ogólny plus świadectwo...tylko szkoda ze kosztem dziewczyn które już są na kursach i gdyby wiedziały o podobnej sytuacji wczesniej pewnie znalazłyby inną szkołę...dumny kiedyś slogan o małych grupach gdzie 4 kursantki przypadały na jednego instruktora teraz jest niezgodny z prawdą...pewnie kursantki domagały się swoich praw bo zostało to zmienione na stronie New Nails na małe grupy

Edytowane przez aniele29
Czas edycji: 2016-04-18 o 18:13
aniele29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 19:36   #92
menypeny14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

czesc dziewczyny!czy ktos bedzie robil kurs kosmetyczny z noclegiem ktory zaczyna sie od 23 maja!nie znam w ogole warszawy i troszke sie boje
menypeny14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:16   #93
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Pewnie już po wszystkim, ale nie ma się czego bać. To była moja druga wizyta w mieście - a miasta jak miasto, tylko duże. Masz bardzo dobre połączenia, więc kwestia ustalenia sobie godzin dojazdu i tyle. A na pewno tak łatwiej niż codziennie dojeżdżać do Wawy, co nie?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:46   #94
menypeny14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

dziekuje za odpowiedz!nie jest za pozno poniewaz nie zdecydowalam sie jhednak na ten kurs w maju -musi poczekac do jesienia ty tez robilas jakis kurs w new nails?
menypeny14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:00   #95
aniele29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

dobrze się zastanów i poczytaj więcej opinii w necie,na ich facebookowym profilu tez negatywów nie znajdziesz ale wcale mnie to nie dziwi wiem ze często grupy są nawet 7-8 osobowe,czasami nie ma modelek aby ćwiczyć więc dziewczyny chodzą nerwowe sztuczny palec to nie prawdziwa ręka ...ogólnie zdarzają sie nawet sytuacje że mają egzamin z czegoś czego nie zdążyły nawet raz przećwiczyć...co do samego miejsca szkoły to jest bardzo blisko dworca,spokojnie można isć pieszo nawet z walizką na kółkach,hostel w pobliżu szkoły,jest bar gdzie mozna coś podjeść...jeśli chodzi o samo spanie to nie oczekuj cudów za minimalne pieniądze jak masz dużą walizkę to raczej będzie leżała koło łóżka,bo miejsca nigdzie nie ma mając tyle teorii do wkuwania raczej nie znajdziesz czasu na zwiedzanie,chyba że zostajesz na wekendy w hostelu
aniele29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:58   #96
Tania145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

w New Nails robiła nie jedno szkolenie i zawsze byłam zadowolona. Teraz chcę iść na kolejne również do tej szkoły.
Tania145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 07:27   #97
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja robiłam kilka szkoleń - różne poziomu z paznokci, byłam na rzęsach i wizażu. W sumie to od nich najwięcej wyniosłam, najwięcej się nauczyłam. Bez obaw - jeśli masz dobre podejście to na spokojnie sobie poradzisz.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 21:57   #98
Charlottka_
Raczkowanie
 
Avatar Charlottka_
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 60
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cześć Dziewczyny!
Przejrzałam już wiele stron, wątków itd ale nadal mam obawy.
Chcę pójść na kurs stylizacji paznokci w Warszawie i szukam odpowiedniej szkoły. Jest wiele wątków ale są one sprzed kilku lat, trudno znaleźć jakieś aktualne opinie. Wszędzie polecany jest albo New Nails albo ewentualnie Select, są to też chyba najdroższe szkoły dlatego też tak trudno się zdecydować. Czy któraś z Was kończyła ostatnio taki kurs i może polecić jakąś szkołę? Może jakąś inną niż te dwie wymienione..? No i jak to jest z tym New Nails-wszędzie niby same superlatywy a jednak tutaj pojawiło się kilka minusów.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Charlottka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 08:47   #99
komako8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

witaj, na pewno New Nails dobrze przygotuje Cię do zawodu. Uczą tam praktycy i profesjonaliści. Ja skończyłam tam kurs stylizacji paznokci i nie miałam problemu w późniejszej pracy
komako8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 07:28   #100
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Przy szkoleniach zawodowych największe znaczenie ma nasze podejście - pewnie, że poziom musi być odpowiedni, ale nic się nie zrobi od razu. Każda technika musi być solidnie wytrenowana. No i oczywiście ogromne znaczenie ma poziom osób prowadzących zajęcia.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 15:39   #101
primavverka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Hej Uczęszczam tam aktualnie na kurs i to co nam się nie podoba z dziewczynami to na pewno pośpiech, praca na starych zgluciałych lakierach, niektóre instruktorki zamiast interesować się nami i pokazywać co tak, a co nie, siedzą z telefonami w nosach.. płaci się nie małe pieniądze, ale nie odczuwa się z tego jakiejś przyjemności niestety... tłumaczą Ci 30 min i zaraz przychodzą modelki na których masz pracować... gdybym zapłaciła połowę mniej za kurs to przymknęłabym na to oko
primavverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 10:27   #102
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Nie znajdziesz szkoły, która dla wszystkich będzie idealna, bo jak wiesz - ludzie są od normalnych po totalnie chorych ;-)
Ogólnie new nails to hurtownia kosmetyczna, a ich szkoła nazywa się Beauty lux. Ja tam zawodu nauczyłam się u nich. Fakt, napracowałam się, ale jednak całe przygotowanie do pracy z ludźmi trwało kilka miesięcy.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 11:14   #103
asiulaziniew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Hejo, dziewczyny, w poprzedni weekend ukończyłam szkolenie w ACK szkolenia w Warszawie, oni mają☠kurs paznokci weekendowy.
Świetna sprawa, bo ja pracuje w tygodniu i mi było cieżko się☠gdzieś zapisać. Tam z kolei mają kurs 16 godzinny intensywny baaardzo!!! trwa 2 dni - sobota i niedziela i jest niedrogi zapłaciłam 499zł i jestem mega zadowolona, cena baaardzo niska a jakosc rewelacja Byłam ja i 2 inne dziewczyny, ogólnie przekazane dużo informacji na raz, wręcz natłok najpierw przerabiałyśmy żel na tipsie i formie, potem cover i french i hybrydę, nawet Pani instruktorka pokazała nam manicure japoński, efekt szkla, lustra i ombree geometryczne, uczyłyśmy się zdobienia rapidografem, także było intensywnie, ale czas zleciał szybko. Aaaa, co ciekawe i ważne myśle, uczyłyśmy się☠pracować dokładniej piłować zamiast pilnikiem to frezarką - super sprawa, przynajmniej ręka się nie męczy tak i dokładniej dochodzi do skorek także polecam!!!! jestem miło zaskoczona a instruktorka Pani Gosia bardzo miła Pani i pomocna.
Z tego co widziałam, to oni mają ofertę nie tylko w Warszawie bo zastanawialam się nad Gdańskiem, tam mają tą samą ofertę, ale widziałam u nich na facebooku, że mają też w Bydgoszczy i Krakowie te kursy.
Strona do nich w Gdańsku i Warszawie: http://www.kursygdansk.com.pl, http://www.kursypaznokci.warszawa.pl
nie wiem jak inne miasta ale ja Polecam Warszawę i Panią Gosię
asiulaziniew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 13:10   #104
juka303
Przyczajenie
 
Avatar juka303
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja jestem z Gdańska i przydałyby mi się nowe umiejętnosći
juka303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 18:01   #105
iwoooonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Hej . Ja wybieram się na szkolenie w sierpniu - wrześniu i zastanawiam się czy brac nocleg czy szukać czegoś na własna rękę . Czy jeśli korzystałas z hostelu możesz mi udzielić paru informacji czy w pokoju jest kilka osob ? Jak to wyglada ? Jak się uczyć jeśli w pokoju jest więcej dziewczyn .. łazienka 1 na kilka dziewczyn ? Proszę jak znajdziesz chwile napisz
iwoooonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 10:35   #106
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Kiedy byłam na szkoleniu w Wawie to spałam u rodziny.
Ale tak bym pewnie szukała po taniości, bo i tak tam tylko śpisz.
Chociaż zależy, jak sobie zaplanujesz naukę, powtórki itp ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 11:28   #107
iwoooonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

W komentarzach wyczytałam ze jest dużo nauki teorii itd ... jak to wyglada jeśli nocuje się w tym ich hostelu ? Jest tam jakas może kantyna xzy miejsce gdize można się uczyć ? Czy tylko pokoje ?
iwoooonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:42   #108
mooreelaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Chciałabym pójść na zawodowy kurs stylizacji paznokci do New nails. Tylko zastanawiam się czy mogę tam pójść jeśli prawie nic jeszcze nie potrafię? Chciałabym nauczyć się wszystkiego profesjonalnie i od podstaw. Wiem, że są krotsze kursy nawet dwu dniowe, ale mi zależy na zdobyciu jak największej wiedzy by móc potem pracować w tym zawodzie..
mooreelaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 08:09   #109
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Zakres zawodowego szkolenia jest bardzo szeroki. Oni się raczej dopasowują do kursantów, ale to musisz sama ocenić, czy dasz sobie radę. Sama wiesz najlepiej, jak przyswajasz nowe tematy...
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-28, 20:47   #110
Minnie12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja osobiście nie polecam tej szkoły. Robiłam kurs stylizacji paznokci 120h w tym roku i bardzo żałuję wydanych tam pieniędzy. Moja grupa liczyła 10 osób kiedy zapisywalam się na kurs mówiono, że zapewniają osoby do ćwiczeń w praktyce było tak że przychodziły 3 czasem 4. Trzeba było mieć farta żeby móc zrobić choć jedną rękę. Nie wspomnę o tym że najpierw miałyśmy panie na pedicure a później tymi samymi narzędziami robiliśmy manicure... Nie jednej pani pod lampa znajdywałysmy grzybice i mimo to musieliśmy kontynuować zabiegi. Ja osobiście nie nauczyłam się nic nowego niż to co umiałam w domu bez kursu. A te dziewczyny które przychodziły zielone wychodziły nadal zielone. Najgorsza dla mnie sytuacją było to kiedy koleżanka z grupy robiła mi pedicure i frezarka mnie zraniła (Nie chcący ponieważ pierwszy raz miała w ręku) pani instruktor podeszła powiedziała żeby już w tym miejscu nic nie robiła i tyle... niestety wieczorem wylądowałam w szpitalu z zakażeniem. Kiedy zadzwoniłam do szkoły powiedziano mi że jak nie przyjdę to kurs mi przepadnie a zwrotu pieniędzy nie uznają. Więc pojechałam i poprosiłam o rozmowę z szefem ten natomiast kazał napisać co chce na kartce(ani razu nie rozmawiał ze mną o tym co się stalo) w odpowiedzi na moje pyta co w związku zaistniałą sytuacją odpowiedział na kartce którą przyniosła pani z recepcji że jest mu bardzo przykro ale pani instruktor nie wiedziała o tym że w tym miejscu coś się stało nie opatrzyla rany więc do zakażenia musiało dojść w skarpetce/bucie i oni za to nie odpowiadają. Rozmawiałam z panią która tam pracuje i powiedziała mi że takie sytuacje są na pożądku dziennym. Jedyne co mi po tym kursie zostało to papier i wydane pieniądze nie tylko na kurs, dojazdy ale też leczenie... radzę bardzo mocno się zastanowić nad wyborem szkoły DOBRYM WYBOREM. Mam nadzieję że komuś pomogła albo chociaż ostrzegłam.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Niestety ale na ich stronie wpisy natychmiast są usuwane a osoby zastraszane.
Minnie12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 00:07   #111
Caroline_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Witam Rozważam zapis na kurs stylizacji paznokci 120h w trybie weekendowym, opinii jest wiele-różnych i dość "starych". Jeśli ktoś był niedawno i może wypowiedzieć się aktualnie w temacie to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
Caroline_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 07:38   #112
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Robiłam tam kilka szkoleń, ale nie w ostatnich tygodniach. Jeśli masz konkretne pytania to pisz. Ogólnie - oceniam ich pozytywnie.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 07:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.