Salon fryzjerski / salon kosmetyczny /salon fryzjersko-kosmetyczny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-21, 15:18   #91
LaPuellaPL
Przyczajenie

Dot.: własny salon fryzjerski...ile trzeba miec pieniędzy?

Salon można otworzyć za naprawdę niewielkie pieniądze, szczególnie jak postaramy się o dotację z Urzędu Pracy (trzeba być zarejestrowanym jako osoba bezrobotna) - wartość dotacji, w zależności od Urzędu i ustaleń z nim wynosi około 20 tysięcy zł - najlepiej przeznaczyć ją na meble i sprzęt fryzjerski, ewentualnie akcesoria typu ręczniki czy folie fryzjerskie, gdyż to najwięcej kosztuje. Aby ograniczyć wydatki warto też dobrze poszukać (i ponegocjować ) ofert w internetowych hurtowniach fryzjerskich. Przy dobrym rozplanowaniu budżetu można wyposażyć praktycznie cały salon z kwoty dotacji.
W razie pytań służę pomocą
LaPuellaPL jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2016-06-21, 17:34   #92
LaPuellaPL
Przyczajenie

Dot.: Zamierzasz otworzyć salon fryzjerski lub podnieść zyski obecnie prowadzonego?

Poza dobrą reklamą i świetnymi umiejętnościami pracujących w salonie fryzjerów, konieczne jest odpowiednie wyposażenie salonu - przede wszystkim wygodne i "przyjemne dla oka" meble, profesjonalny sprzęt fryzjerski oraz odpowiednie narzędzia. W kwestii wyposażenia chętnie pomogę
LaPuellaPL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:18   #93
MedilE
Raczkowanie

Unhappy po jakim czasie salon kosmetyczny przyniósł wam zysk?

Hej dziewczyny!

Tak jak w temacie. Po jakim czasie wasze salony kosmetyczne zaczęły przynosić Wam zyski? Niedługo mija 2 miesiące, a ja ciągle jestem na minusie, nie wyrabiam nawet na opłaty... Nie wiem już czy to normalne, bo to nowy salon, czy coś tu nie gra...
MedilE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 17:35   #94
marzeneczka123
Przyczajenie

Mobilny salon kosmetyczny a dom

Witam. Mam pytanie, czy jeśli ktoś ma zarejestrowaną własną działalność gospodarczą jako mobilny salon kosmetyczny a wykonuje manicure u siebie w domu , to można taką osobę zgłosić do urzędu skarbowego?
Bo skoro jest mobilna a robi w swoim domu to raczej tak być nie powinno. muszę mieć jakieś dowody żeby ją zgłosić?
marzeneczka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 11:36   #95
IzuniaH
Raczkowanie

GG do IzuniaH
Dot.: Mobilny Salon Kosmetyczny

Raczej sanepid a nie us, bo us nie interesuje gdzie wykonujesz usługi tylko to, czy się z nich rozliczasz. Sanepid za to jak najbardziej może się zainteresować tym, że wykonujesz zabiegi w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
IzuniaH jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 13:51   #96
paulina_2233
Przyczajenie

Jak znaleźć pracę w salonie kosmetycznym?

Hej dziewczyny,

Niedługo kończę naukę w szkole policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych. Interesuje mnie ten zawód i chciałabym zacząć pracę już teraz. Uczę się na kierunku dziennym, mam 1 dzień wolnego w tygodniu, dlatego chciałbym pracować na niepełny etat, kilka dni w tygodniu po kilka godzin, pomagać w salonie i zdobywać doświadczenie. Tylko pytanie jak mam znaleźć taka pracę? Nie znalazłam żadnych ofert pracy od salonów moim mieście. Jednak dużo gabinetów ma swoje strony facebookowe. Pomyślałam może żeby napisać że uczę się i chciałbym podjąć pracę, może ktoś szuka pomocnika? Co myślicie?
paulina_2233 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 19:02   #97
PolkaWiolka
Przyczajenie

Dot.: Salon fryzjerski / salon kosmetyczny /salon fryzjersko-kosmetyczny

Moja bratowa jest fryzjerką i długi czas pracowała dla kogoś, bo bała się kosztów zwiazanych z uruchomieniem własnej działalności. Na szczęście w końcu zebrała się na odwagę i otworzyła własny salon. Na początku wyposażenie miała dość skromne, ale odkąd okazało się, że jej wcześniejsze klientki przeniosły się do jej salonu i zaczęła mieć zyski, to cały czas w niego inwestuje. Ostatnio kupiła w sklepie dziecięcy fotel fryzjerski, byłam zaskoczona, że można kupić takie bajeranckie rzeczy.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-01-12 o 19:46 Powód: reklama
PolkaWiolka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
działalność, fryzjer, nowość, obsługa, pomysł, salon fryzjer kosmetyczka

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości