Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-17, 19:59   #811
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Jak ze smam pisał pod swoim postem? Jako ktoś inny?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może mieć kilka fikcyjnych kont Jak najbardziej mogli to też pisać jego psiapsiele.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 22:30   #812
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O matko, co to się wydarzyło
Dobrze, że są screeny, bo ja oczywiście nie zdążyłam.
Przemix jeszcze głębszy grób sobie wykopał.
Mentalny gimnazjalista.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 22:39   #813
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

I oczywiście kupi mieszkanie za gotówkę (praca na basenie i odłożył z 300 tys minimum na mieszkanie w Krakowie), schudł a na żywo ubiera się ładniej

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 23:36   #814
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
I oczywiście kupi mieszkanie za gotówkę (praca na basenie i odłożył z 300 tys minimum na mieszkanie w Krakowie), schudł a na żywo ubiera się ładniej

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


No musiał wspomnieć o wszystkim co znalaz w necie w komentarzach nie? Choć nie miało to nic wspólnego z bajka jaka napisa.
A mieszkanie, zaraz w Krakowie.... np noże w Oświęcimu (prawie ....Kraków) i teraz robią takie 26m kw. A ostatecznie kto go tam sprawdzi, wie, dojdzie i kogoś o wogole. Raczej żałosne ze o tym wspomniał widać ubodło to jego męskie ego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 05:45   #815
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Samo przyznawanie się do tego, że ją namówił na seks za pomocą alkoholu czy czego tam jest obrzydliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 09:28   #816
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
No musiał wspomnieć o wszystkim co znalaz w necie w komentarzach nie? Choć nie miało to nic wspólnego z bajka jaka napisa.
A mieszkanie, zaraz w Krakowie.... np noże w Oświęcimu (prawie ....Kraków) i teraz robią takie 26m kw. A ostatecznie kto go tam sprawdzi, wie, dojdzie i kogoś o wogole. Raczej żałosne ze o tym wspomniał widać ubodło to jego męskie ego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To on ma ego?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Samo przyznawanie się do tego, że ją namówił na seks za pomocą alkoholu czy czego tam jest obrzydliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, i według obowiązujących współcześnie standardów jest uznawane za gwałt/wymuszenie seksu. Nie ma znaczenia czy żona czy narzeczona, czy poszła z nim do domu, czy u siebie była. Większość gwałtów ma miejsce w rodzinie/w domu. Nikogo nie można zmuszać do seksu, a jak jest problem w małżeństwie to można wnieść pozew o rozwód (brak pożycia), na pewno do gwałtu to nie uprawnia. No a tutaj to w ogóle nie mamy o czym mówić - nowo poznana dziewczyna, jaka żona. Na początek trzeba zbudować zaufanie i bliskość emocjonalno-fizyczną, a tępak wymusza.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 09:36   #817
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ten typ sie pogrążył ta swoją wypowiedzią. On chyba nie ma mózgu co?
Niech nie podkreśla lepiej tego, ze on doktorant bo to tylko pokazuje, ze wyuczyć można sie do papierka, a inteligencji nie mieć za grosz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-18, 10:08   #818
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jednak fakt, że TV manipuluje ostro.


Martyna od początku weszła w towarzystwo z poprzednich edycji, możliwe, że najpierw skumała się z Anią, potem wzięła udział w eliminacjach.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 15:15   #819
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mysle, ze nie TV manipuluje bo jednak co nagrali to nagrali, to zrobili/powiedzieli, nikt im w usta nie włożył.
Gdyby martyna tylko mówiła prawde jak bylo - to by musieli pokazac.
czemu sie nie odzywała? teraz ma do wszystkich pretensje, a podczas nagran siedziała cicho, a nawet go wybielala, ze sie przy im usmiecha itp. po co to mowila, skoro tak jej bylo zle poza kamerami?

Obydwoje sa siebie warci, byli serio dobrze dobrani xD
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 16:19   #820
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ania0392 Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie TV manipuluje bo jednak co nagrali to nagrali, to zrobili/powiedzieli, nikt im w usta nie włożył.
Gdyby martyna tylko mówiła prawde jak bylo - to by musieli pokazac.
czemu sie nie odzywała? teraz ma do wszystkich pretensje, a podczas nagran siedziała cicho, a nawet go wybielala, ze sie przy im usmiecha itp. po co to mowila, skoro tak jej bylo zle poza kamerami?

Obydwoje sa siebie warci, byli serio dobrze dobrani xD
Mogła też i narzekac na niego,ale tego mogli nie dac...
Krzysiek mówił pisał nieraz że u nich (u niego i Pauliny) były "dramy "(które widzieliśmy w TV) ale były też fajne chwile jednak tego nie pokazali... Telewizja manipuluje jak chce, taka prawda...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 21:25   #821
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Kurde, co tu się nie dzieje! Ja oczywiście noenzdszylam, ale przeczytałam screeny które wrzucilyscie.

Mi się wydaje, że to że on się tym chwali że ja bzyknął po pijaku, to chce chyba pokazać że jednak jest łatwa. Nie wiem, jakieś takie miałam odczucie jak to czytałam.

Ale porażka, wywlekac takie rzeczy na światło dzienne widać że ma ból dupy o to, że kumpluje się z tamtym kółkiem wzajemnej adoracji. Biedaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-19, 01:26   #822
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A, wiecie co mi się przypomniało odnośnie Agaty i tego, że nikt nie przyszedł na ślub? Ludzie z branży MLM często tracą znajomych, przyjaciół, bo chcą im na siłę coś sprzedać albo zapisać ich do swojego zespołu
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-19, 06:56   #823
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jestem przekonana, że to co, napisał Przemix, to same kłamstwa. Aż dziw, że rozpatrujecie to jako coś prawdopodobnego. Przecież każde zdanie miało jej tam dosrać. Nawet twierdzi, że przyszła do programu, bo chciała się zakumplować z dawną ekipą, haha, no po prostu absurdalny argument, żeby przed całą Polską wziąć ślub z obcym krasnalem dla czegoś takiego Ktoś, kto wystawił sobie okropne świadectwo w programie, a potem jeszcze je umocnił tym, co wrzuca do sieci (te jego zdjęcia z jakimiś panienkami na dyskotekach), a także tym, że przedłużał na siłę sam rozwód ma dla mnie zerową wiarygodność. Tu kompleksy aż biją po oczach.

Myślałam, że poziomu Sebixa nikt z programu nie przebije, ale Przemixowi się udało, bo tamten przynajmniej kilka miesięcy po programie nie próbował ratować swojego ego w mediach społecznościowych.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-19, 10:43   #824
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-19, 14:47   #825
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Chyba spekulacje niektórych o ciąży Anity znów przesadzone, dziś z Adrianem szusują na nartach Takze po raz drugi niektórzy sie nabrali
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:11   #826
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Chyba rudy lisek osiagnał to co chciał, własnie trafił na Pudla
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 14:55   #827
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Kurde, co tu się nie dzieje! Ja oczywiście noenzdszylam, ale przeczytałam screeny które wrzucilyscie.

Mi się wydaje, że to że on się tym chwali że ja bzyknął po pijaku, to chce chyba pokazać że jednak jest łatwa. Nie wiem, jakieś takie miałam odczucie jak to czytałam.

Ale porażka, wywlekac takie rzeczy na światło dzienne widać że ma ból dupy o to, że kumpluje się z tamtym kółkiem wzajemnej adoracji. Biedaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łatwa, że po pijaku? No sorry, jak ktoś zostaje wykorzystany po pijaku/narkotykach/dopalaczach/pigułce gwałtu, to łatwy? Każdy ma takie same narządy i działają tak samo, jak nie mamy nad nimi kontroli
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 16:37   #828
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A o co chodzi z tym stwardnieniem rozsianym ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 19:44   #829
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Chyba rudy lisek osiagnał to co chciał, własnie trafił na Pudla
Może dogadał się z kimś z pudla specjalnie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Jaką fotę mu dali na tym pudlu
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 22:18   #830
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Markowianka ja nie mówię że ona jest łatwa, tylko że wydaje mi się że on to właśnie chce udowodnić tym Co pisał. I tak, wydaje mi się że on tak właśnie uważa co nie znaczy że ja tak uważam, więc bez zbędnego podniecania się proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 07:53   #831
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Markowianka ja nie mówię że ona jest łatwa, tylko że wydaje mi się że on to właśnie chce udowodnić tym Co pisał. I tak, wydaje mi się że on tak właśnie uważa co nie znaczy że ja tak uważam, więc bez zbędnego podniecania się proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sam sobie wystawił świadectwo, nikt poza nim chyba tak nie uważa
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 09:25   #832
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A o co chodzi z tym stwardnieniem rozsianym ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myśle, ze szuka atencji i chce się wybielic
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 11:02   #833
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ludzie na pudlu trafnie podsumowują Przemixa xD 95% komentarzy to wielka beka z niego i brak wiary w te jego wypociny.

14 1
eee 20.01.2019 14:48 takie programy są bardzo niebezpieczne, nie zgłaszają się tu ludzie, którzy potrafią sobie ułożyć życie, tylko osoby z różnego typu problemami, jeśli dziewczyna trafi na psychola, stalkera itd może to mieć poważne konsekwencje

15 0
gość 20.01.2019 14:48
Ależ pusty chłop jak by mi nawet płacili bym go nie wzięła a co dopiero za darmo. Chłopie zmądrzej bo już czas pomyśleć że dzieci go kiedyś będą oglądać

17 0
gość 20.01.2019 14:48
Program juz wyemitowany, ludzie zapomnieli, a ten dalej...

20 1
gość 20.01.2019 14:55
Straszny z niego prostak a niby jakieś tam wykształcenie ma.A po co wyciągać od jakiego lekarza ma dziewczyna zwolnienie.Następny który che udowodnić ,że jak go kobieta nie chce to znaczy ,że jest wariatką.Ale oni tam elementy biorą do tego dziwnego programu.

11 1
gość 20.01.2019 14:57
Ale d**ek! Nie dojrzały d**ek! Niby ma tytuł doktora? Zero klasy!

6 1
Gość 20.01.2019 15:06
Lisku, to sa powody do porzucenia kaczuszki, ale nie usprawiedliwiaja plotkarstwa

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2019-01-21 o 11:04
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 14:36   #834
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jakaś osoba tam napisała:
Gość 20.01.2019 16:11 To może ja się w końcu wypowiem. Miałam przyjemność mieszkać z dziewczyna w jednym mieszkaniu przez długi czas.. Niestety poznałam ja z tej strony, o której pisze Przemek. Jest dokładnie taka, jak opisał. Jest mała ksiezniczka, która czeka na swojego księcia z bajki, który - jak to kiedyś powiedziała 'bedzie dużo zarabial, i płacił za jej kosmetyki'. Kiedyś oburzyla sie, ze musiała zapłacić za swoja kawę na spotkaniu z facetem. Uwaga, to nie była randka. Ale wyszła z zalozenia, ze jeśli jest prawnikiem, to ma dużo kasy i może za nią zaplacic. Sorry mala, to nie ten świat. Także Przemek, ja Cie bardzo szanuje, ze w końcu Ty, normalny facet upokorzyles właśnie ja, a nie ona Ciebie. Ludzie nie znając jej naprawde niestety zrzucili cala winę na Ciebie. A szkoda.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 18:09   #835
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jeszcze jedna niby znajomy Martyny:
6 4
Siedlce 20.01.2019 17:14
Znam ją i jej przyjaciółkę Agnieszkę Z. no i chcąc niechcąc wierzę mu. Obydwie się wredne, zakłamane i dążą po trupach do celu. Kto je zna ten wie, że to prawda.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 18:16   #836
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Jakaś osoba tam napisała:
Gość 20.01.2019 16:11 To może ja się w końcu wypowiem. Miałam przyjemność mieszkać z dziewczyna w jednym mieszkaniu przez długi czas.. Niestety poznałam ja z tej strony, o której pisze Przemek. Jest dokładnie taka, jak opisał. Jest mała ksiezniczka, która czeka na swojego księcia z bajki, który - jak to kiedyś powiedziała 'bedzie dużo zarabial, i płacił za jej kosmetyki'. Kiedyś oburzyla sie, ze musiała zapłacić za swoja kawę na spotkaniu z facetem. Uwaga, to nie była randka. Ale wyszła z zalozenia, ze jeśli jest prawnikiem, to ma dużo kasy i może za nią zaplacic. Sorry mala, to nie ten świat. Także Przemek, ja Cie bardzo szanuje, ze w końcu Ty, normalny facet upokorzyles właśnie ja, a nie ona Ciebie. Ludzie nie znając jej naprawde niestety zrzucili cala winę na Ciebie. A szkoda.
Oni oboje są siebie warci. On niestety buraczy swoimi wypowiedziami. Najpierw ją obnażył, teraz pisze, że to prowokacja. Ona nie lepsza
Eh... dobrali sobie równych
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 19:31   #837
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Po pierwsze, wcale bym się nie zdziwiła gdyby te komentarze to był ciąg dalszy szkalowania przez Przemka.

Po drugie, nawet jeśli Martyna jest wredna i księżniczkuje (a wcale mnie to nie dziwi, bo od początku sprawiała takie wrażenie) to ma do tego prawo. Nie ona jedna szuka w mężu zasobnego portfela. W takich związkach póki obojgu to pasuje to ja nie widzę problemu. Natomiast to co wypisuje Przemek jest obrzydliwe i nic go nie usprawiedliwia. Gdyby miał odrobinę godności i kultury to by sobie darował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 20:18   #838
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86401620]Po pierwsze, wcale bym się nie zdziwiła gdyby te komentarze to był ciąg dalszy szkalowania przez Przemka.

Po drugie, nawet jeśli Martyna jest wredna i księżniczkuje (a wcale mnie to nie dziwi, bo od początku sprawiała takie wrażenie) to ma do tego prawo. Nie ona jedna szuka w mężu zasobnego portfela. W takich związkach póki obojgu to pasuje to ja nie widzę problemu. Natomiast to co wypisuje Przemek jest obrzydliwe i nic go nie usprawiedliwia. Gdyby miał odrobinę godności i kultury to by sobie darował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Hahaha, to dobre. To niech szuka sponsora, albo biznesmena na portalach randkowych, gdzie wszystko jasne od początku do końca i każdy ocenia bezlitośnie: faceci urodę na fotkach i w realu, kobiety zasobność portfela. Ma do tego prawo. Za wysokie progi na jej nogi? Ojej, to poszukała frajera w programie z TVN. Program miał inne cele i założenia i faceci, którzy tam poszli szukali miłości (z tego co mówili), nie księżniczki-utrzymanki o wątpliwej urodzie. Przemix zachował się słabo i obrzydliwie, ale twierdzenie, że szukanie w programie sponsora jest spoko i miała do tego prawo to już przesada. No chyba, że od początku jasno to zakomunikowała psychologom i producentowi: ja tu po dzianego chopa przyszła i takiego tylko chcem, najlepiej do tego brunet 180cm minimum, a oni to łyknęli i przeszła pozytywnie casting. To ok, miała prawo Szczerość to podstawa, także wobec siebie

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2019-01-21 o 20:26
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 20:49   #839
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Hahaha, to dobre. To niech szuka sponsora, albo biznesmena na portalach randkowych, gdzie wszystko jasne od początku do końca i każdy ocenia bezlitośnie: faceci urodę na fotkach i w realu, kobiety zasobność portfela. Ma do tego prawo. Za wysokie progi na jej nogi? Ojej, to poszukała frajera w programie z TVN. Program miał inne cele i założenia i faceci, którzy tam poszli szukali miłości (z tego co mówili), nie księżniczki-utrzymanki o wątpliwej urodzie. Przemix zachował się słabo i obrzydliwie, ale twierdzenie, że szukanie w programie sponsora jest spoko i miała do tego prawo to już przesada. No chyba, że od początku jasno to zakomunikowała psychologom i producentowi: ja tu po dzianego chopa przyszła i takiego tylko chcem, najlepiej do tego brunet 180cm minimum, a oni to łyknęli i przeszła pozytywnie casting. To ok, miała prawo Szczerość to podstawa, także wobec siebie
Sraty taty ... Program to tylko show. Ludzie, którzy tam biorą udział przede wszystkim szukają poklasku. Później próbują robić karierę na swoich życiowych historiach jak najgorszej klasy celebryci

A nawet jeśli Przemek liczył na dobrą, katolicką i usłużną żonę to powinien się pogodzić z tym, że takiej mu nie dobrali. Nie mówię, że Martyna nie jest zaburzona, ale to nie usprawiedliwia gwałtu, utrudniania rozwodu i oczerniania jej w Internecie. Zachowuje się jak ostatni cham z kompleksami, a nie dobry i wykształcony człowiek, na którego się kreuje.

Poza tym ja rozumiem, że twoja moralność może ci trochę ograniczyć perspektywę, ale związki oparte na korzyściach majątkowych czy awansie społecznym nie są niczym nowym, ani szczególnie szokującym. A tego co zakomunikowała 'specjalistom' już nigdy się nie dowiemy.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 21:04   #840
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86402072]Sraty taty ... Program to tylko show. Ludzie, którzy tam biorą udział przede wszystkim szukają poklasku. Później próbują robić karierę na swoich życiowych historiach jak najgorszej klasy celebryci

A nawet jeśli Przemek liczył na dobrą, katolicką i usłużną żonę to powinien się pogodzić z tym, że takiej mu nie dobrali. Nie mówię, że Martyna nie jest zaburzona, ale to nie usprawiedliwia gwałtu, utrudniania rozwodu i oczerniania jej w Internecie. Zachowuje się jak ostatni cham z kompleksami, a nie dobry i wykształcony człowiek, na którego się kreuje.

Poza tym ja rozumiem, że twoja moralność może ci trochę ograniczyć perspektywę, ale związki oparte na korzyściach majątkowych czy awansie społecznym nie są niczym nowym, ani szczególnie szokującym. A tego co zakomunikowała 'specjalistom' już nigdy się nie dowiemy.[/QUOTE]

Na pewno show i też myślę, że nikt poważny nie bierze w tym udziału

Przemek jest zakłamanym hipokrytą, nie wiadomo ile jest prawdy w tym co napisał, ani w tym co opowiadał w programie, na pewno jest małym człowieczkiem.

Nic mnie nie szokuje, jeżeli obydwie strony tego chcą i dobrze się z tym czują. Inaczej to zwyczajne oszustwo. Zakłamanie nie leży w żadnej moralności. Odnoszę się do tego co sami zainteresowani opowiadali w programie. A jakie mieli faktycznie motywacje - widać.

To nie były tylko ankiety, ale też rozmowy z psychologiem itp.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.